DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2000
.( 2000.06.04 )
Elite: 1. Pascal Arts Ede; 2. Lennart van Drimmelen
Haastrecht; 3. Jacco Spithoven IJsselstein Ut; 4. Winfried Goes Venlo;
Neo: 1. Frank van der Hoef Hooglanderveen; 2. Erik
Hannewijk Bussum; 3. Guido Benthem Ede; 4. Erik Meurs Nieuwegein; 5. Wilfred
Verhagen Woerden;
Junioren: 1. Jeroen Geurtsen Ede; 2. Jeroen Akkerman Almere;
3. Robert van Twiller Almere; 4. Koen van der Eerden Nieuwegein; 5. Maarten
Bremer Dodewaard; 6. Mick Enkelaar Leusden; 7. Paul Alberts Huizen; 8. Patrick
Helmer Almere; 9. Patrick Schouten Almere;
Nieuwelingen: 1. Guus Magielse Woerden; 2.
Wilco Hovestad Veenendaal; 3. Bas ten Wolde Houten; 4. Jeroen Grit Nieuwegein;
5. Niels van Baar Woerden; 6. Danny Sijtzel Almere; 7. Mark de Jong Leusden; 8.
Remco Bertelink Ede; 9. Floris van Tol Almere; 10. Leijdon Bitter Lelystad; 11.
Jim van de Berg Bunschoten;
Nieuwelingen-Dames: 1. Imke
Hartogs Amersfoort; 2. Lotte van Lith Soest;
Sportklasse-A: 1. Maarten Westland Huizen; 2.
Chiem de Winter Arnhem; 3. Hans Voorn.jr Hilversum; 4. Sjoerd Bremer Dodewaard;
5. Arjan Hendriks Hoevelaken; 6. Walter Heijne Oosterbeek; 7. Harry Kriek
Loosdrecht; 8. Arnold van Dijk Utrecht;
Sportklasse-B: 1. Jan-Willem Leeuwis Utrecht;
2. Frank Renia Arnhem; 3. Allard Kamermans Utrecht;
Veteranen: 1. Arie van Diermen Bunschoten;
2. Justin Lewis Bergschenhoek; 3. Cees Hoevelaken Kudelstaart; 4. Barend
Verhagen Woerden; 5. Loek Scholma Wageningen; 6. Hans Voorn.sr Hilversum;
DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2001
.( 2001.06.02 )
Beloften: 1. Erik Hannewijk Bussum; 2. Koen van der Eerden
Nieuwegein; 3. Roland Vos Almere; 4. Enrico van Laar Aalst; 5. Hugo Kok
Amersfoort; 6. Roy te Wechel Apeldoorn; 7. Hugo de Munnink Kortenhoef; 8. Guido
Benthem Ede; 9. Jeroen de Munnink Kortenhoef; 10. Daan Bouwmeester De Meern;
11. Jan Sanders Afferden; 12. Jeroen Geurtsen Ede;
Elite: 1. Pascal Arts. Ede; 2. Winfried Goes Venlo; 3.
Ronald Schuiling Hoogland; 4. Frank van der Hoef Hooglanderveen; 5. Jacco
Spithoven IJsselstein Ut; 6. Marco Bloemendaal Bennekom; 7. Ramon van Loon
Zetten;
Junioren: 1. Jeroen Akkerman Almere; 2. Bart Boer-Rookhuizen
Amersfoort; 3. Maarten Bremer Dodewaard; 4. Joost van der Hammen Leusden; 5.
Paul Alberts Huizen; 6. Vincent Weening Lelystad; 7. Bart Vendrig Driebergen;
8. Vincent Timmerman Vreeland; 9. Gijs de Jager Terschuur;
Nieuwelingen: 1. Jeroen Grit Nieuwegein; 2.
Wilco Hovestad Veenendaal; 3. Jim van den Berg Bunschoten; 4. Hugo Scherff
Spakenburg; 5. Robbin Boom Kortenhoef; 6. Henk Galenkamp Amersfoort; 7. Herbert
van Plateringen Nieuwegein; 8. Thomas Heijerman Houten; 9. Daan de Langen
Woerden; 10. Hessel Wassenaar Nieuwegein; 11. Remco Bertelink Ede; 12. Rick de
Wette Bodegraven; 13. Thijs de Moor Houten; 14. Stephan van Gein 15. Thim
Sprenger Nieuwegein;
Dames: 1. Bea Bleumink Zutphen;
Junior-Dames: 1. Imke Hartogs Amersfoort; 2.
Lotte van Lith Soest; 3. Mayke Henzen Rhenen;
Nieuweling-Dames: 1. Arjanne
van Bekkum Alphen;
Sportklasse-A: 1. Chiem de Winter Arnhem; 2.
Maarten Westland Huizen; 3. Geert Scholma Zeist; 4. Ralph Meijer Utrecht; 5.
Klaas-Roel Koelewijn Hoogland; 6. Harry Kriek Nieuw Loosdrecht; 7. Jan-Willem
Leeuwis Utrecht; 8. Nico Leroy Stroe; 9. Sjoerd Bremer Dodewaard;
Sportklasse-B: 1. Sander Smits Utrecht; 2.
Aart Lobregt Montfoort; 3. Theo Wennekes Dodewaard; 4. Allard Kamermans
Utrecht; 5. Frank Renia Arnhem;
Veteranen: 1. Justin Lewis Bergschenhoek;
2. Barend Verhagen Woerden; 3. Arie van Diermen Bunschoten; 4. Loet Scholma
Wageningen; 5. Arnold van Dijk Utrecht;
DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2003
.( 2003.04.21 )
Elite: 1. Lennart van Drimmelen Haastrecht; 2. Pascal Arts
Ede; 3. Ronald Vos 4. Arjan Hendriks Hoevelaken; 5. Klaas-Roel Koelewijn
Hoogland; 6. Frank Lekkerkerk Weesp;
Neo: 1. Koen van der Eerden Nieuwegein; 2. Nico van Dijk
Harmelen; 3. Mark van Wegen Hoogland; 4. Erik Hannewijk Bussum; 5. Jeroen
Akkerman Almere; 6. Jan Grit Nieuwegein; 7. Paul Gouweleeuw Wijk bij Duurstede;
8. Maarten Bremer Dodewaard; 9. Robert van Twiller Almere; 10. Pieter Scheerens
Amsterdam;
Junioren: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2. Tom Vermeer
Leusden; 3. Jim van den Berg Spakenburg; 4. Wilco Hovestad Veenendaal; 5. Arno
van der Zwet Houten; 6. Bram Wind Wijk bij Duurstede; 7. Jarco van Binsbergen
Dodewaard; 8. Herbert van Plateringen Nieuwegein; 9. Frank Sikking Driebergen;
10. Jeroen Grit Nieuwegein;
Nieuwelingen: 1. Tim Nederlof Maarssen; 2.
Ramon van Ede Nieuwegein; 3. Niels de Boo Nieuwegein; 4. Martin Kelderman
Barneveld; 5. Mick du Prie Amersfoort; 6. Rob van Bekkum Alphen; 7. Patrick van
Berkel Groesbeek; 8. Martin van Plateringen Nieuwegein; 9. Tjeerd van Aurich
Wijk bij Duurstede; 10. Raymond Gaasbeek Veenendaal;
Dames: 1. Henriet Kuijt Hoogland; 2. Pauline van Bennekom
Ermelo;
Junioren-Dames: 1. Marielle Kerste Harmelen; 2.
Arianne van Bekkum Alphen; 3. Laura Wognum Almere;
Nieuwelingen-Dames: 1. Hannah
Welter Loosdrecht; 2. Ellen van Dijk Harmelen; 3. Tessa Bos Hilversum; 4. Karen
Schoonderwoert Houten;
Amateurs-A: 1. Jacco Spithoven IJsselstein
Ut; 2. Jan Sanders Afferden; 3. Sander Smits Utrecht; 4. Henk van der Weerdt
Heteren; 5. Chiem de Winter Elst; 6. Joost Lammers Utrecht;
Amateurs-B: 1. Roland Draaijer Druten; 2.
Andre van IJzendoorn Tiel; 3. Sjoerd Bremer Dodewaard; 4. Eduard Rozenveld
Nieuwegein; 5. Ralph van Leuveren Nieuwegein;
Masters 40+: 1. Arie van Diemen Bunschoten; 2.
Barend Verhagen Woerden; 3. Martie Fransen Andelst; 4. Aart Lobregt Montfoort;
5. Theo Schlijper Linschoten; 6. Ab Nederlof Maarssen; 7. Cees van Wijk 8.
Robin Fillerup Utrecht; 9. Peter de Jong Hilversum; 10. Louk Welter Loosdrecht;
DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2004
.( 2004.05.23 )
Elite: 1. Arnoud Witsenburg Driebergen; 2. Michel Luiten
Santpoort-Noord; 3. Pascal Arts Ede; 4. Andy Knijpinga Utrecht; 5. Erik
Hannewijk Bussum; 6. Rinze de Dreu Boskoop; 7. Christian Boontjes Baarn; 8.
Reinier Lamberts Bunschoten; 9. Frank Lekkerkerker Weesp; 10. Roland Vos
Almere; 11. Klaas-Roel Koelewijn Hoogland; 12. Mark van Wegen Hoogland; 13.
Arjan Hendriks Hoevelaken; 14. David Bakker Utrecht;
Neo: 1. Jeroen Akkerman Almere; 2. Guus Magielse Est; 3.
Edwin Kompier Schalkhaar; 4. Koen van der Eerden Nieuwegein; 5. Sjors Clevers
Grubbenvorst; 6. Tom Vermeer Leusden; 7. Vincent Weening Lelystad; 8. Marc de
Jong Leusden; 9. Stefan van Dorrestein Zeist; 10. Jeroen Grit Nieuwegein; 11.
Robert van Twiller Almere; 12. Wilco Hovestad Veenendaal; 13. Paul Gouweleeuw
Wijk bij Duurstede; 14. R. van Reuveren 15. Remco Kuijlenburg Wilnis;
Junioren: 1. Rob Zwekars Tilburg; 2. Arjan Dekker Hilversum;
3. Luuc Rutgers Bemmel; 4. Herbert van Plateringen Nieuwegein; 5. Niels de Boo
Nieuwegein; 6. Ramon van Ede Nieuwegein; 7. Frank Sikking Driebergen; 8. Sven
Gmelich Meijling Almere; 9. Ronald Schep Lopik; 10. Pieter Zwartkruis Valburg;
11. Richard Frederiks Wijk bij Duurstede; 12. Ruud Lotz Schoonhoven; 13.
Patrick van Berkel Groesbeek; 14. Joran van Leussen Nijmegen; 15. Casper
Meeuwissen Lelystad; 16. Bram van Besouw Bilthoven; 17. Bram de Jong Leusden;
18. David den Besten Soest; 19. Maarten van Leeuwen Lelystad; 20. Tonnie
Verhaar Nieuwegein;
Nieuwelingen: 1. Remco te Brake Elst; 2. Bob
Stopler Woerden; 3. Rigard van Klooster Linschoten; 4. Tim Limpens Maarssen; 5.
Raymond Gaasbeek Veenendaal; 6. Christopher Janssens Rhenen; 7. Martin van
Plateringen Nieuwegein; 8. Jarno Gmelich Meijling Almere; 9. Brain Bulgac
Almere; 10. Ruben van Wiefferen Muiden; 11. Wesley Galesloot Lelystad; 12.
Jonathan Veldhuizen Veenendaal; 13. Dimitri Veerman Huizen; 14. Mark Olieman
Ede; 15. Sven Hesel Almere; 16. John van den Hengel Achterveld; 17. Tom Lotz
Schoonhoven; 18. Luca Arts Amersfoort; 19. Bas Sluis Nieuwegein; 20. Don
Fleuren Almere;
Dames-Elite: 1. Henriët Kuijt Hoogland; 2.
Bea Bleumink Zutphen; 3. Inge van Wiefferen Muiden; 4. Elize Bekendam-Jansen
Naarden; 5. Judith Bakx Almere; 6. Martina van Twiller Lelystad; 7. Ingrid van
der Hauw-Donker Almere; 8. Indira van der Kamp Almere; 9. Paula Meijer Utrecht;
Junioren-Dames: 1. Ellen van Dijk Harmelen; 2.
Marielle Kerste Harmelen; 3. Evi van Ekris Woerden; 4. Allegon Smit Ede; 5.
Yvonne Dozeman Zwolle;
Nieuweling-Dames: 1. Tessa Bos
Hilversum; 2. Susanne Frederiks Wijk bij Duurstede; 3. Mariska van Beem Tiel;
Amateurs-A: 1. Wilfried Goes Tegelen; 2.
Sander Smits Utrecht; 3. Marco Bloemendaal Hilversum; 4. Jan Sanders Afferden;
5. Laurens Hitman Utrecht; 6. Rolf Hendriks Almere; 7. Wybren Klaver Lelystad;
8. Hugo de Munnik Kortenhoef; 9. Dennis Ariens Almere; 10. Guido van Meeteren
Nieuwegein; 11. Joost Lammers Utrecht; 12. Edwin Driessen Utrecht; 13. Jeroen
de Munnik Utrecht; 14. Bart van Leeuwen Lelystad; 15. Danny Sijtzel Almere; 16.
Chiem de Winter Elst; 17. Jarl van Alfen Veenendaal;
Amateurs-B: 1. Roland Draaijer Druten; 2.
Pim Kroon IJsselstein Ut; 3. John van Wijk.. Leerdam; 4. Kees van Doorn Odijk;
5. Nick Iedema Ede; 6. Danny van den Deijssel Baarn; 7. Marcel Roseboom Ede; 8.
Remko Campagne Odijk; 9. Henk van der Weerdt Heteren; 10. Ralph van Leuveren
Nieuwegein; 11. Tonny de Kuijer IJsselstein Ut;
Masters 40+: 1. Arie van Diermen Bunschoten;
2. Hans Voorn sr. Hilversum; 3. Arnold van Dijk Utrecht; 4. Govert Bos
IJsselstein Ut; 5. Jan Wolff Lelystad; 6. Arie den Braven Nieuwegein; 7. Chris
Hop Amersfoort; 8. Huub Stammes Soest;
DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2005
.( 2005.05.29 )
Beloften: 1. Jeroen Akkerman Almere; 2. Tom Vermeer Leusden;
3. Erik Jan Kooiman Amersfoort; 4. Jop van Rooij Utrecht;
Elite: 1. Michel Luiten Santpoort-Noord; 2. Edwin Kompier
Schalkhaar;
Junioren: 1. Tim Nederlof Harmelen; 2. Martin Kelderman
Barneveld; 3. Arjan Dekker Hilversum; 4. Niels de Boo Nieuwegein; 5. Brian
Bulgac Almere; 6. Johim Ariesen Rhenen; 7. Jelmer Stegink Naarden; 8. Ramon van
Ede Nieuwegein; 9. Richard Frederiks Wijk bij Duurstede; 10. Bas Sluis
Nieuwegein;
Nieuwelingen: 1. Rigard van Klooster
Linschoten; 2. Jaron Van Diermen Bunschoten; 3. Nick Stopler Woerden; 4. Bob
Stopler Woerden; 5. Johnny van Diermen Bunschoten; 6. Jan Andriessen
IJsselstein Ut; 7. Tamor Hartogs Amersfoort; 8. Thomas Gase Hoorn; 8. Jasper
Sluis Nieuwegein; 9. Maikel Zuijderhoudt Almere; 10. Kevin Bulgac Almere;
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Marielle
Kerste Harmelen; 2. Rozemarijn van Sonsbeek Linschoten; 3. Anna Meijer Almere;
4. Ingrid van der Hauw-Donker Almere; 5. Martina van Twiller Lelystad; 6.
Christa de Bruin Utrecht;
Junior-Vrouwen: 1. Ellen van Dijk Harmelen; 2.
Hannah Welter Loosdrecht; 3. Evi van Ekris Woerden; 4. Allegon Smit Ede;
Nieuwelingen-Meisjes: 1. Martine
van der Herberg Woerden; 2. Donna van der Linden Amsterdam; 3. Samantha van
Steenis Hoogland; 4. Kirsten Niessen Veenendaal; 5. Alice Burridge Alphen aan
den Rijn; 6. Naomi van Rooij Tiel;
Amateurs-A: 1. Sander Smits Utrecht; 2.
Marco Bloemendaal Hilversum; 3. Sven Gmelich Meijling Almere; 4. Stefan Blom
Soest; 5. Jan Sanders Afferden; 6. Bart van Leeuwen Lelystad; 7. Folkwin
Hulshof Utrecht; 8. Laurens Hitman Utrecht; 9. Jeroen Kleis Swifterbant; 10.
Hidde Kort Groningen;
Amateurs-B: 1. Henk van der Weerdt Heteren;
2. Roland Draaijer Druten; 3. Daan Verleng Alphen aan den Rijn; 4. Boris van
Gorkom Amersfoort; 5. Nick Iedema Ede; 6. Kees van Doorn Odijk; 7. Ralph van
Leuveren Nieuwegein; 8. Danny van den Deijssel Tilburg; 9. Bas de Knegt Odijk;
10. Joris van Berkel Houten;
Masters 40+: 1. Aart Lobregt Montfoort; 2.
Hans Schuurman Utrecht; 3. Barend Verhagen Woerden; 4. Arie van Diermen
Bunschoten; 5. Govert Bos IJsselstein Ut; 6. Jan Wolff Lelystad; 7. Theo
Wennekes Dodewaard; 8. Jurgen Meijer Utrecht; 9. Chris Hop Amersfoort; 10. Arie
den Braven Nieuwegein;
DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2006
.( 2006.05.28 )
Beloften: 1. Willem Schwaner Oploo; 2. Gijs Brouwer Deventer;
3. Arno van der Zwet Houten; 4. Tom Vermeer Leusden; 5. Ramon van Ede
Nieuwegein; 6. Herbert van Plateringen Tilburg;
Elite: 1. Jeroen Akkerman Almere; 2. Michel Luiten
Santpoort-Noord; 3. Nico van Dijk Harmelen; 4. Reijer den Hertog Everdingen; 5.
Arnoud Witsenburg Driebergen-Rijsenburg; 6. Jop van Rooij Utrecht; 7. Joram
Hartogs Amersfoort;
Junioren: 1. Jarno Gmelich Almere; 2. Rigard van Klooster
Linschoten; 3. Johnny van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 4. Martin van
Plateringen Nieuwegein; 5. Johim Ariesen Rhenen; 6. Jaron van Diermen
Bunschoten-Spakenburg; 7. Rogier de Breij Maarssen; 8. Tom Lotz Schoonhoven; 9.
Raymond Gaasbeek Veenendaal; 10. Dirk Visser Huizen; 11. Pieter Mast Harmelen;
12. Dimitri Veerman Huizen; 13. Jan Andriessen IJsselstein Ut;
Nieuwelingen: 1. Nick Stöpler Woerden; 2.
Kevin Smit Ede Gld.; 3. Wilco Kelderman Barneveld; 4. Daan de Groot Lelystad;
5. Efraïm Smit Nieuwegein; 6. Erwin van Dijk Renswoude; 7. Renzo van Ree
Scherpenzeel; 8. Roel Bouter Bennekom; 9. Wesley Bekker Driebergen-Rijsenburg;
10. Geert Kuit Harskamp; 11. Kevin Bulgac Almere; 12. Bryan Ossendrijver
Achterveld;
Elite-Vrouwen: 1. Ellen van Dijk Harmelen; 2.
Marielle Kerste Harmelen; 3. Wietske Bol Avenhorn; 4. Njisk Nauta Amsterdam; 5.
Judith Helmink Maurik; 6. Carola Groeneveld Werkendam; 7. Wendy Doorakkers
Tilburg; 8. Evi van Ekris Woerden; 9. Rian Nijmeijer Utrecht;
Junioren-Vrouwen: 1. Martine
van den Herberg Woerden; 2. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 3. Mariska van Beem
Tiel; 4. Samantha van Steenis Hoogland; 5. Alice Burridge Alphen aan den Rijn;
Nieuwelingen-Meisjes: 1. Marleen
Kerste Harmelen; 2. Mardiani Ahoud Woudenberg; 3. Maaike Hoek Almelo; 4. Marijn
Horninge
Amateurs-A: 1. Sven Gmelich Meijling
Almere; 2. Maas van Beek Barneveld; 3. Jan Sanders Afferden; 5. Jacco Spithoven
Nieuwegein; 6. Godert de Leeuw Ermelo; 7. Sander Smits Utrecht; 8. Jarl van
Alfen Veenendaal; 10. Ruurd-Jan Zwarts Lelystad; 11. Folkwin Hulshof Utrecht;
12. Bart van Leeuwen Lelystad; 13. Joost Lammers Utrecht; 14. Jeroen Junte
Lelystad; 15. Eduard van Brakel Lelystad; 16. Jan Willem Leeuwis Utrecht;
Amateurs-B: 1. Edwin Driessen Utrecht; 2.
Danny van den Deijssel Baarn; 3. Joris van Berkel Houten; 4. Nick Iedema Ede
Gld.; 5. Bas de Knegt Odijk; 6. Olav Hoekwater Zeewolde; 7. Kees van Doorn
Odijk; 8. Jos Ronk Ede; 9. Harmen Hop Utrecht;
Masters 40+: 1. Theo Schlijper Linschoten;
2. Chris Hop Amersfoort; 3. Frank Verwijk Amersfoort; 4. German Jimenez Moreno
Amersfoort; 5. Henk Vermeer Leusden;
DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2007
.( 2007.06.20 )
Beloften: 1. Maurits van der Ven Utrecht; 2. Erik Jan Kooiman
Ammerstol; 3. Willem Schwaner Oploo; 4. Remco te Brake Rhenen; 5. Mike Terpstra
Krommenie; 6. Arjan Dekker Hilversum; 7. Dennis Voskuilen Amersfoort; 8. Brian
Bulgac Almere; 9. Rolf Brinkhuis Zevenaar; 10. Frank Sikking
Driebergen-Rijsenburg; 11. Ruben van Kempen Bemmel; 12. Danny Bekker Amsterdam;
13. Harmen Mijnen Wageningen; 14. Richard Frederiks Wijk bij Duurstede;
Elite: 1. Jeroen Akkerman Almere; 2. Reijer den Hertog
Arnhem; 3. Gijsbert Nieuwkoop Wijk en Aalburg; 4. Tristan Oele Alphen aan den
Rijn; 5. Micha de Vries Hilversum; 6. Arne Botter Zutphen; 7. Stefan Blom
Soest; 8. Niels Schenk Utrecht; 9. Jop van Rooij Utrecht;
Junioren: 1. Jarno Gmelich Meijling Almere; 2. Ruben van
Wiefferen Muiden; 3. Bouke Kuiper Edam; 4. Jaron van Diermen
Bunschoten-Spakenburg; 5. Rutger Schellevis Stolwijk; 6. Johnny van Diermen
Bunschoten-Spakenburg; 7. Bob Stöpler Woerden; 8. Nick Stöpler Woerden; 9.
Geert van der Horst Woerden; 10. Ronald Dijkhuizen Nieuwegein; 11. Rogier de
Breij Maarssen; 12. Rigard van Klooster Linschoten; 13. Patrick Groenestein
Hoogland; 14. Tommy van Beem Tiel; 15. Jasper van Haaster Nieuwegein;
Nieuwelingen: 1. Wilco Kelderman Barneveld;
2. Daan de Groot Lelystad; 3. Oscar Riesebeek Tiel; 4. Robin Wennekes
Dodewaard; 5. Andre van Plateringen Nieuwegein; 6. Nick Kistemaker Almere; 7.
Olaf Oussoren Amerongen; 8. Patrick van Zuilen Nieuwegein; 9. Robert de Jong
Zeewolde; 10. Maikel Breedveld Almere;
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Annemiek
van Vleuten Wageningen; 2. Rahel Bellinga Soest; 3. Evi van Ekris Woerden; 4.
Ursi Hondtong Leuth; 5. Claartje Schouwenaar Utrecht; 6. Susan van Wezel
Utrecht;
Nieuweling-Meisjes: 1. Henriette
Woering Rozenburg; 2. Melanie Woering Rozenburg; 3. Maaike Hoek Almelo;
Amateurs-A: 1. Roy Andes Heteren; 2. Maas
van Beek Barneveld; 3. Jan Sanders Afferden; 4. Robert Knol Utrecht; 5. Jacco
Spithoven Nieuwegein; 6. Vincent Sokolowski Veenendaal; 7. Mark Groot Utrecht;
8. Nivard Kagie s-Hertogenbosch; 9. Sander Smits Utrecht; 10. Niels Beekman
Hilversum; 11. Ruurd-Jan Zwarts Lelystad; 12. Rick van de Helder Kockengen; 13.
Danny Sijtzel Almere; 14. Joost Lammers Utrecht; 15. Christiaan de Rijk De
Meern;
Amateurs-B: 1. Daniel Borst De Meern; 2.
Peter Vocking Amerongen; 3. Nick Iedema Ede Gld.; 4. Arnold Jansen Bunnik; 5.
Bas de Knegt Odijk; 6. Danny van den Deijssel Baarn; 7. Geert Scholma Utrecht;
8. Roland Draaijer Druten; 9. Kees van Doorn Odijk; 10. Michiel Kool Maarssen;
11. Rob Gemen Almere; 12. Jasper Vis Nieuwegein;
Masters 40+: 1. Aart Lobregt Montfoort; 2.
Ab Nederlof Harmelen; 3. Theo Schlijper Linschoten; 4. Marc Droog Almere; 5.
Gerald van Beek Wijk bij Duurstede; 6. Chris Hop Amersfoort; 7. Frank Verwijk
Amersfoort; 8. Jaap van der Breggen Nijkerk Gld; 9. Peter de Jong. Hilversum;
10. Theo Wennekes Dodewaard; 11. Bert Vossebelt Utrecht;
DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2008
.( 2008.05.18 )
Beloften: 1. Arjan Dekker Hilversum; 2. Rob Zwekars Tilburg;
3. Timo Fransen Westervoort; 4. Remco Peters Grave;
Elite: 1. Peter van Agtmaal Huijbergen; 2. Reijer den
Hertog Arnhem; 3. Tristan Oele Bunnik; 4. Tom Vermeer Leusden; 5. Giliam van
den Thillart Nijmegen;
Junioren: 1. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek; 2. Niels
Lommers Gouda; 3. Daan de Groot Lelystad; 4. Anton Tijdink Borculo; 5. Mitch
Verzaal Kudelstaart; 6. Gils Duyndam IJmuiden; 7. Arjan van Wachtendonk
Huissen; 8. Erwin van Dijk Renswoude; 9. Martijn Knevelbaard Emmeloord; 10.
Jaap Andriessen IJsselstein Ut; 11. Nick Kistemaker Almere;
Nieuwelingen: 1. Thijs van Beusichem
Zeewolde; 2. Ruben van Dalfsen Almere; 3. Martijn Bernhard Zwanenburg; 4. Brian
van Baak Montfoort; 5. Olaf Smit Nieuw-Vennep; 6. Menno Kramer Aalsmeer;
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Annemiek
van Vleuten Wageningen; 2. Martine van der Herberg Woerden; 3. Marielle Kerste
Harmelen; 4. Carola Groeneveld Werkendam; 5. Sandra van Veghel Rosmalen; 6. Kim
van Dijk Winsum; 7. Marije Profijt Hoogeveen; 8. Evi van Ekris Wageningen; 9.
Claartje Schouwenaar Utrecht; 10. Susan van Wezel Utrecht; 11. Edith Kooy
Huizen; 12. Marti Valks Hilversum; 13. Anne Ehlert Wijk bij Duurstede;
Junior-Vrouwen: 1. Maaike Hoek Almelo; 2.
Sophie Borra Bennekom;
Nieuweling-Meisjes: 1. Henriette
Woering Rozenburg; 2. Melanie Woering Rozenburg; 3. Ilona den Hartog Montfoort;
4. Yulia van der Lee Utrecht; 5. Nicole Oude Wansink Tiel; 6. Els den Engelse
Ede Gld;
Amateurs-A: 1. Erik Jan Seeleman
Amstelveen; 2. Christiaan van den Berg Utrecht; 3. Robert Knol Utrecht; 4. Jan
Sanders Afferden; 5. Jacco Spithoven Nieuwegein; 6. Roy Andes Heteren; 7. Anne
Smulders Amstelveen; 8. Jarl van Alfen Veenendaal; 9. Joost Lammers Utrecht;
Amateurs-B: 1. Daniel Borst De Meern; 2.
Iwan Bos Harderwijk; 3. Chiem de Winter Arnhem; 4. Arnold Jansen Bunnik; 5. Remko
Roelofs Arnhem; 6. Tom Goede Landsmeer; 7. Pim Kroon IJsselstein Ut; 8.
Kees Cohen Amsterdam; 9. Joris van Berkel Utrecht; 10. Edwin Driessen Utrecht;
11. Kees van Doorn Odijk; 12. Tiny Breimer Bussum; 13. Minouche van der
Plas Bussum; 14. Esther Brakenhof Bussum;
Masters 40+: 1. Aart Lobregt Montfoort; 2.
Barend Verhagen Woerden; 3. Gerald van Beek Wijk bij Duurstede; 4. Herman van
Bruggen Purmerend; 5. Wim Branderhorst Utrecht; 6. Frank Verwijk Amersfoort; 7.
Ton Borra Bennekom;
DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2009
.( 2009.05.21 )
Beloften: 1. Danny Bekker Amsterdam; 2. Rutger Schellevis
Stolwijk; 3. Timo Fransen Westervoort; 4. Arjan Dekker Hilversum; 5. Tjeerd van
Aurich Wijk bij Duurstede; 6. Rick van de Helder Kockengen; 7. Romario Riethof
Schalkwijk; 8. Wouter Neijenhuis Huissen; 9. Koen Wulterkens Cuijk;
Elite: 1. Tom Vermeer Leusden; 2. Daniel Borst Schoorl; 3.
Jeroen Akkerman Almere; 4. Vincent Geluwie Utrecht; 5. Jop van Rooij Utrecht;
Junioren: 1. Wilco Kelderman Barneveld; 2. Jesper de Hoog
Assen; 3. Erick Tol Boskoop; 4. Jorian Wals Kantens; 5. Ferry Fransen Noorden;
6. Erwin Poldervaart Zuidland; 7. Daan de Groot Lelystad; 8. Lars van der Haar
Woudenberg; 9. Samuël Smit Nieuwegein; 10. Erwin Broers Maartensdijk; 11. Arjan
van Wachtendonk Huissen; 12. Jeffrey Vink Veenendaal; 13. Nick Kistemaker
Almere; 14. Axel Dekker Hoogland; 15. Olaf Oussoren Amerongen; 16. Geert Kuit
Harskamp; 17. Marc Scholman Montfoort;
Nieuwelingen: 1. Martijn Tusveld Utrecht; 2.
Eelke van der Horst Woerden; 3. Thijs van Beusichem Zeewolde; 4. Bob van den
Hengel Achterveld; 5. Niels Immerzeel Wilnis; 6. Jan-Willem van Schip
Schalkwijk; 7. Koen Geerding Woudenberg; 8. Martijn Blaas Tiel;
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Annemiek
van Vleuten Wageningen; 2. Hannah Welter Loosdrecht; 3. Bianca van den Hoek
Bussum; 4. Melissa Slewe Assendelft; 5. Roxane Knetemann Krommenie; 6. Linda
van Rijen Den Bosch; 7. Marti Valks Hilversum; 8. Sandra van Veghel Rosmalen;
9. Hanneke Lenaerts Krommenie; 10. Marion Gerssen Beuningen; 11. Jolien Janssen
Utrecht; 12. Tamara Schijff Utrecht;
Junior-Vrouwen: 1. Melanie Woering Rozenburg;
2. Ilona den Hartog Montfoort; 3. Sophie Borra Bennekom; 4. Maaike Hoek Almelo;
5. Yulia van der Lee Utrecht; 6. Els den Engelse Ede Gld.;
Nieuweling-Meisjes: 1. Solveig
Riesebeek Tiel; 2. Helena van Leijen Wageningen;
Amateurs-A: 1. Matthijs Raaben Utrecht; 2.
Robert Knol Utrecht; 3. Joost Lammers Utrecht;
Amateurs-B: 1. Iwan Bos Harderwijk; 2.
Rafael Stoker Ede Gld.; 3. Ronald Meijer Leiden; 4. Arnold Jansen Bunnik; 5.
Jan Sanders Beuningen; 6. Joost Vermuë Utrecht; 7. Danny van den Deijssel
Utrecht; 8. Edwin Driessen Utrecht; 9. Jeroen Provoost Hilversum; 10. Jasper
Vis Arnhem;
Masters 40+: 1. Aart Lobregt Montfoort; 2.
Peter Vocking Amerongen; 3. Jacco Spithoven Nieuwegein; 4. Alex Bosch Huizen;
5. Theo Schlijper Linschoten; 6. Wim Branderhorst Utrecht; 7. Jaap van der
Breggen Nijkerk Gld; 8. Theo Wennekes Dodewaard; 9. Barend Verhagen Woerden; 10.
Arie van Diermen Bunschoten-Spakenburg;
DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2010
.( 2010.05.13 )
Beloften: 1. Remco Broers Maartensdijk; 2. Danny Bekker
Amsterdam; 3. Romario Riethof Schalkwijk; 4. Remco de Vries
Driebergen-Rijsenburg;
Elite: 1. Daniël Borst Schoorl; 2. Peter van Agtmaal
Huijbergen; 3. Arjan Dekker Hilversum; 4. Mark van Wegen Amersfoort; 5. Reijer
den Hertog Maurik; 6. Rick van den Helder Kockengen; 7. Jeffrey Cardol Utrecht;
8. Eildert Meeter Tiel; 9. Vincent Geluwie Utrecht;
Junioren: 1. Elmar Reinders Emmen; 2. Luuc Bugter Arnhem; 3.
Jorian Wals Kantens; 4. Tim Kerkhof Nistelrode; 5. Justin Schless Dordrecht; 6.
Tom Bal Rockanje; 7. Jeffrey Vink Veenendaal; 8. Kevin Ossendrijver Wezep; 9.
Olaf Smit Nieuw Vennep; 10. Axel Dekker Hooglanderveen; 11. Martin den Hengst
Veenendaal; 12. Eelke van der Horst Woerden;
Nieuwelingen: 1. Etienne van Empel Tricht; 2.
Martijn Budding Veenendaal; 3. Pjotr van Beek Veenendaal; 4. Michel Meeter
Tiel; 5. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 6. Koen Geerding Woudenberg; 7. Niels
Immerzeel Wilnis; 8. Michiel Blaauw Hilversum; 9. Dylan Ossendrijver Wezep; 10.
Falko den Hartog Heelsum; 11. Ocko Geserick Hilversum; 12. Levi Arts
Hoevelaken; 13. Wouter van der Hauw Almere; 15. Lars Mooij Loenen aan de Vecht;
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Melissa
Slewe Assendelft; 2. Marion Gerssen Beuningen; 3. Maaike Hoek Almelo; 4. Bianca
van den Hoek Bussum; 5. Tiny Breimer Bussum; 6. Miranda Danse s-Hertogenbosch;
7. Christy Nussbaumer Lienden; 8. Birgitta Roos Utrecht; 9. Eveline Staal
Utrecht;
Junior-Vrouwen: 1. Melanie Woering Rozenburg;
2. Henriette Woering Rozenburg; 3. Yulia van der Lee Utrecht; 4. Marjolein
Bosson Kortenhoef;
Nieuweling-Meisjes: 1. Helena
van Leijen Wageningen; 2. Solveig Riesebeek Tiel; 3. Romy Adegeest Woerden;
Amateurs-A: 1. Rafael Stoker Hilversum; 2.
Harro Timmerman Rhenen; 3. Robert Knol Utrecht; 4. Arnold Jansen Bunde; 5.
Jasper Hentzen Utrecht; 6. Joost Lammers Utrecht;
Amateurs-B: 1. Iwan Bos Harderwijk; 2. Jan
Sanders Beuningen;
3. Nico Bakker Weesp; 4. Edwin Driessen Utrecht; 5.
Ruben Opgelder Utrecht; 6. Jurjen Draaijer Bussum; 7. Ad Jonker Veenendaal; 8.
Ilja Bobbert Hilversum; 9. Jasper Vis Zeist; 10. Remko Roelofs Arnhem;
DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2011
.( 2011.06.02 )
Beloften: 1. Tom Vermeer Leusden; 2. Mark van Wegen
Amersfoort; 3. Elias de Bruijne Utrecht; 4. Reijer den Hertog Maurik; 5. Rick
van den Helder Kockengen; 6. Pieter Homan Uithoorn; 7. Christiaan de Rijk De
Meern; 8. Tjalling Reijmer 9. Eildert Meeter Tiel;
Elite: 1. Daan de Groot Lelystad; 2. Martin van de Pol
Amerongen; 3. Jorian Wals 4. Olaf Oussoren Amerongen;
Junioren: 1. Luuc Bugter Arnhem; 2. Tim Kerkhof Nistelrode;
3. Jan Willem Welter Loosdrecht; 4. Koen Geerding Woudenberg; 5. Gerwin Coljé
Snelrewaard; 6. Stefan Wolffenbuttel 7. Rick Hazelaar 8. Niels Immerzeel
Wilnis; 9. Mike Mailuhu Woerden; 10. Robin Koelewijn Bunschoten; 11. Sjors Stam
Naarden; 12. Joris Regtien 13. Timo de Ruig
Nieuwelingen: 1. Martijn de Jong Woerden; 2.
Joey Hallie Purmerend; 3. Martijn Budding Veenendaal; 4. Jasper Bugter Arnhem;
5. Justin van Empel 6. Teun van den Burg Baarn; 7. Stefan Kreder Zevenhuizen;
8. Marc Bolhoven Purmerend; 9. Rik Walraven Almere; 10. Jason van Haaften De
Meern; 11. Wouter van der Hauw 12. Jimme de Haan Wageningen; 13. Iek Lambooij
14. Thomas Weber 15. Dylan Ossendrijver Wezep; 16. Olaf Remmerswaal 17. Calum
Segaar 18. Michel Hoogendoorn 19. Casper Heerschop Baarn;
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Ellen van
Dijk Amsterdam; 2. Irene van den Broek Utrecht; 3. Annemiek van Vleuten
Wageningen; 4. Sanne Fictoor Wijk bij Duurstede; 5. Tiny Breimer Bussum; 6.
Henriette Woering Rozenburg; 7. Marti Valks Hilversum; 8. Marion Gerssen
Beuningen; 9. Miranda Danse-Klaassen s-Hertogenbosch; 10. Bianca van den Hoek
Bussum;
Junior-Vrouwen: 1. Helena van Leijen
Wageningen;
Nieuweling-Meisjes: 1. Romy
Adegeest Woerden; 2. Elaine Jansen Almere; 3. Lisanne Immerzeel Wilnis;
Amateurs: 1. Ruben Opgelder Utrecht; 2. Matthijs Kuipers
Utrecht; 3. Joël Boss Utrecht; 4. Joost Vermuë
Sportklasse: 1. Nico Bakker Weesp; 2. Iwan
Bos Harderwijk; 3. Vincent Vis 4. Jan Sanders Beuningen; 5. Ben Gorissen
Maartensdijk; 6. Sjors Beijer Elst; 7. Frans Reijnhout 8. Remco Bertelink Ede;
9. Joost Lammers Utrecht; 10. Jasper Vis
Masters 40+: 1. Pieter Aben Nijmegen; 2.
Arnoud Witsenburg Driebergen-Rijsenburg; 3. Marko Jeletich Amersfoort; 4.
Federico de Marco Almere; 5. John Schakel Amersfoort; 6. Theo Wennekes
Dodewaard; 7. Henry Danse s-Hertogenbosch; 8. Gerald van Beek Wijk bij
Duurstede; 9. Frank Verwijk Leusden; 10. Peter van Gellekom Soest; 11. Jaap van
Wijgerden 12. Bert Vossebelt Utrecht;
Masters 50+: 1. Maas van Beek Barneveld; 2.
Albert van Beuningen 3. Theo Schlijper Linschoten; 4. Arie de Groot Stolwijk;
5. Ton de Haan Broek in Waterland; 6. Wim Branderhorst Utrecht; 7. Peter de
Jong Hilversum;
DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2012
.( 2012.05.30 )
Beloften: 1. Olaf Oussoren Amerongen; 2. Martin van de Pol
Amerongen; 3. Jeroen Delis Amersfoort; 4. Ruben Ubels Nijkerk; 5. Daan Sindelka
Hoogland; 6. Romario Riethof Schalkwijk;
Elite: 1. Eildert Meeter Tiel; 2. Kevin Boon Buren; 3.
Tjalling Reijmer Utrecht; 4. Pieter Homan Uithoorn; 5. Christiaan de Rijk De
Meern; 6. Daan van den Berg Veenendaal; 7. Jasper van Haaster Houten; 8. Ron
Bol Zeist;
Junioren: 1. Jaap de Jong Lunteren; 2. Jasper Bugter Arnhem;
3. Martijn Budding Veenendaal; 4. Pjotr van Beek Veenendaal; 5. Luca Schrijen
Assendelft; 6. Joost van Beusichem Zeewolde; 7. Jan Willem Welter Loosdrecht;
8. Siebe Bosman Rhenen; 9. Tim Ariesen Rhenen; 10. Niels Immerzeel Wilnis; 11. Gerwin
Colje Snelrewaard; 12. Marco Brienissen Opheusden; 13. Ocko Geserick Hilversum;
14. Niels Hoogenboom Montfoort; 15. Jorn Teer Assendelft; 16. Sjors Stam
Naarden; 17. Ege de Bruin Hilversum; 18. Wouter van der Hauw Almere; 19. Michel
Meeter Tiel;
Nieuwelingen: 1. Joey Hallie Purmerend; 2.
Marc Bolhoven Purmerend; 3. Jimme de Haan Wageningen; 4. Thomas Weber Tiel; 5.
Wessel Berrens Utrecht; 6. David Hockx Oudewater; 7. Isidoor de Vos IJsselstein
Ut; 8. Joost van Leeuwen Ede; 9. Bouke Gerritsma Wageningen; 10. Marijn Vink
Amersfoort; 11. Michael Vedder Bunschoten-Spakenburg; 12. Jason van Haaften De
Meern; 13. Dirk Bort Duijst Bunschoten-Spakenburg; 14. Kevin van Bennekom
Culemborg; 15. Alex Verschoor Vianen; 16. Casper Heerschop Baarn;
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Marieke
van Wanroij Nijmegen; 2. Jolien Janssen Utrecht; 3. Sanne Fictoor Wijk bij
Duurstede; 4. Marion Gerssen Beuningen; 7. Anneloes Leppers Veenendaal;
Junior-Vrouwen: 1. Ilse Miltenburg Eck en Wiel;
2. Floortje Mackaij Woerden; 3. Helena van Leijen Wageningen; 4. Haliegh Dolman
Zwijndrecht; 5. Romy Adegeest Woerden; 6. Elaine Jansen Almere;
Nieuweling-Meisjes: 1. Jessica
Dolman Zwijndrecht; 2. Rachelle van Kappel Woerden;
Amateurs: 1. Jeroen Akkerman Almere; 2. Joel Boss Utrecht;
Sportklasse: 1. Jan Sanders Beuningen; 2.
René Post Elst; 3. Chiem de Winter Arnhem; 4. Rogier Termeer Tiel; 5. Joost
Lammers Utrecht;
Masters 30+: 1. Nico Bakker Weesp; 2. Roland
Vos Almere;
Masters 40+: 1. Pieter Aben Nijmegen; 2.
Marko Jeletich Amersfoort; 3. Peter Vocking Amerongen; 4. Federico de Marco
Almere; 5. John Schakel Amersfoort; 6. Henry Danse s-Hertogenbosch; 7. Theo
Wennekes Dodewaard; 8. Frans van Eck Zeist; 9. Frank Verwijk Leusden; 10. Wim
Branderhorst Utrecht;
DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2013
.( 2013.05.15 )
Beloften: 1. Oscar Riesebeek Tiel; 2. Michel Meeter Tiel; 3.
Martin van de Pol Amerongen; 4. Pablo Schmeitz Sittard; 5. Siebe Bosman Rhenen;
6. Olaf Oussoren Amerongen; 7. Robert de Jong Zeewolde; 8. Ruben Ubels Nijkerk;
Elite: 1. Jenning Huizenga Wolfheze; 2. Elias de Bruijne
Utrecht; 3. Marko Jeletich Amersfoort; 4. Kevin Boon Buren; 5. Martin Kelderman
Veenendaal; 6. Eildert Meeter Tiel; 7. Jasper van Haaster Houten; 8. Romario
Riethof Schalkwijk;
Junioren: 1. Jaap de Jong Lunteren; 2. Martijn de Jong
Woerden; 3. Jasper Bugter Arnhem; 4. Martijn Budding Veenendaal; 5. Milan Broer
Barendrecht; 6. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 7. Wessel Berrens Utrecht; 8.
Ocko Geserick Hilversum; 9. Thomas de Geus Strijen; 10. Derek Heek Montfoort;
11. Matthew Overste Amsterdam; 12. Isaac de Kleijn Herveld; 13. Joost van
Beusichem Zeewolde; 14. Wouter van der Hauw Almere; 15. Jeffrey Botman Almere;
16. Jimme de Haan Wageningen; 17. Thomas Weber Tiel; 18. Bor Ditewig Tricht;
19. Dirk Bort Duijst Bunschoten; 20. Casper Heerschop Baarn;
Nieuwelingen: 1. Lars van den Berg De Meern;
2. Alex Mengoulas Almere; 3. Nils Eekhoff Rijsenhout; 4. Huub Visser Houten; 5.
Melvin Wildeboer Schut Papendrecht; 6. Alden Chazan Arnhem; 7. Jesse de Haan
Wageningen; 8. Dennis Bentvelzen Soest; 9. Viktor Hoog Antink Ochten; 10. Thom
Reuvers Tiel; 11. Enzo Hilhorst Hilversum; 12. Tristan Broer Barendrecht; 13.
Marc Verhagen s-Gravendeel;
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Marion
Gerssen Beuningen; 2. Channah Brandsema Utrecht; 3. Edith Kooy Huizen; 4. Mirre
Stallen Breda; 5. Marti Valks Hilversum; 6. Miranda Danse-Klaassen
s-Hertogenbosch;
Junior-Vrouwen: 1. Floortje Mackaij Woerden; 2.
Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 3. Romy Adegeest Woerden; 4. Amy Luijten
Munstergeleen;
Nieuweling-Meisjes: 1. Myrthe
Willemsen Elst; 2. Lotte Wijers Montfoort;
Amateurs/Sportklasse:
Masters 30+: 1. Pascal Schoots Tiel; 2. Jan
Sanders Beuningen; 3. Nico Bakker Weesp; 4. Harro Timmerman Rhenen; 5. Iwan Bos
Harderwijk; 6. Ben Gorissen Maartensdijk; 7. Bas van Boven Utrecht; 8. Nick
Iedema Ede; 9. Joost Lammers Utrecht;
Masters 50+: 1. Pieter Aben Nijmegen; 2.
Barend Verhagen Woerden; 3. Frans van Eck Zeist; 4. Frank Verwijk Leusden; 5.
Ton de Haan. Broek in Waterland;
DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2014
.( 2014.05.19 )
Beloften: 1. Oscar Riesebeek Tiel; 2. Timon van Reek
Voorhout; 3. Martijn de Jong Woerden; 4. Jasper Bugter Arnhem; 5. Milan Broer
Barendrecht; 6. Olaf Oussoren Amerongen; 7. Jorn Teer Assendelft; 8. Isaac de
Kleijn Herveld;
Elite: 1. Tom Vermeer Leusden; 2. Jarno Gmelich Meijling
Almere;
Junioren: 1. Sjoerd Meijer Gaanderen; 2. Melvin Wildeboer
Schut Papendrecht; 3. Jurriaan Vos Oud-Zevenaar; 4. Nils Wolffenbuttel
Nigtevecht; 5. Thorsten Kuipers Dordrecht; 6. Jim Doornbosch Hellevoetsluis; 7.
Thijs Kool Amersfoort; 8. Martijn Veenhoven Oostzaan; 9. Danny Kroeze
Achterveld; 10. Michael Vedder Bunschoten-Spakenburg; 11. Willem Overweel
Amersfoort; 12. Jimme de Haan Wageningen;
Nieuwelingen: 1. Nils Eekhoff Rijsenhout; 2.
Lars van den Berg De Meern; 3. Daan Markus Hoofddorp; 4. Joris Paauwe
Hilversum; 5. Thymen Arensman Deil; 6. Wim Wittenberg Herveld; 7. Sietse
Boersma Driebergen-Rijsenburg; 8. Michel Bos s-Gravendeel; 9. Tristan Broer
Barendrecht; 10. Jesse de Haan Wageningen; 11. Huub Visser Houten; 12. Enzo
Hilhorst Hilversum; 13. Daan van Meeuwen Utrecht; 14. Thom Reuvers Tiel; 15.
Marijn van den Berg De Meern; 16. Mike Raven Loosdrecht; 17. Aad Schuilenburg
Soest; 18. Jeroen van Krimpen Utrecht; 19. Timo Miltenburg Nieuwegein; 20. Aram
Mets Baarn;
Elite/Beloften/Amateurs-Vrouwen: 1. Floortje
Mackaij Woerden; 2. Channah Brandsema Utrecht; 3. Marion Gerssen Beuningen; 4.
Laura Gorter Utrecht; 5. Edith Kooy Huizen; 6. Birgitta Roos Utrecht; 7.
Floortje van der Hilst Utrecht;
Junior-Vrouwen: 1. Rachelle van Kappel Woerden;
Nieuweling-Meisjes; 1. Julia
Boschker Woerden; 2. Anouk Spies Wageningen; 3. Maaike de Heij Heteren; 4.
Myrthe Willemsen Elst; 5. Sanne Vermeer Dodewaard; 6. Melanie van Putten
Hagestein; 7. Kirsten Westerhuis Leersum; 8. Charlotte Kool Kortenhoef;
Amateurs/Sportklasse: 1. Menno van
Hees Utrecht; 2. Bas van Klarenbosch Utrecht; 3. Harro Timmerman Rhenen; 4.
John van de Hoef Utrecht; 5. Roderik Egberink Hilversum;
Masters 30+: 1. Folkwin Hulshof Utrecht; 2.
Jan Sanders Beuningen; 3. Bas van Boven Utrecht;
Masters 40+: 1. Nico Bakker Weesp; 2. Rene
Post Elst; 3. Edwin Driessen Utrecht; 4. Federico de Marco Almere; 5. Peter
Vocking Amerongen; 6. Eddie Heldoorn Vleuten; 7. Marcel Boschker Woerden; 8.
Theo Wennekes Dodewaard;
Masters 50+: 1. Wim Branderhorst Utrecht; 2.
Gerald van Beek Wijk bij Duurstede; 3. Frank Verwijk Leusden;
Masters 60+: 1. Barend Verhagen Woerden; 2.
Ton de Haan. Broek in Waterland;
DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2015
.( 2015.06.02 )
Beloften: 1. Jaap de Jong Lunteren; 2. Jeffrey Botman Almere;
3. Milan Broer Barendrecht;
Elite: 1. Jarno Gmelich Meijling Almere;
Junioren: 1. Nils Eekhoff Rijsenhout; 2. Melvin Wildeboer
Schut Papendrecht; 3. Joris Paauwe Hilversum; 4. Michel Bos. s-Gravendeel; 5.
Jim Doornbosch Hellevoetsluis; 6. Sietse Boersma Driebergen-Rijsenburg; 7. Daan
Markus Hoofddorp; 8. Michael den Toom Abcoude; 9. Gijs Jorna Diemen; 10. Huub
Visser Houten; 11. Wouter Renger Veenendaal; 12. Stijn van der Wal Huizen;
Nieuwelingen: 1. Thymen Arensman Deil; 2. Wim
Wittenberg Herveld; 3. Niels Fontijne Krimpen aan de IJssel; 4. Riis Kaak Nieuw
Vennep; 5. Minne Verboom Krimpen aan de IJssel; 6. Yanne Dorenbos Castricum; 7.
Leon Buijs Aalsmeer; 8. Ernesto Attanasio s-Gravendeel; 9. Mees Willemsen
Elst.Ut; 10. Mike Raven Loosdrecht; 11. Jeroen van Krimpen Utrecht; 12. Stanley
Beerepoot Enkhuizen; 13. Simon Vocking Amerongen; 14. Victor Goene Veenendaal;
15. Tommie-Jens Meeter Tiel; 16. Leco Hendriks Maassluis; 17. Niels van Ekeren
Rijswijk; 18. Thijs Celie Harderwijk; 19. Bob Markus Hoofddorp; 20. Kevin de
Rijk Baarn;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Laura
Gorter Utrecht; 2. Marion Gerssen Beuningen; 3. Birgitta Roos Utrecht; 4.
Valerie Steffens Utrecht; 5. Marti Valks Hilversum; 6. Clare Roy Naarden;
Nieuweling-Meisjes: 1. Anne de
Ruiter Polsbroek; 2. Bente van Teeseling Abcoude; 3. Melanie van Putten
Hagestein; 4. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 5. Julia Zwaan Bodegraven; 6.
Kristie van der Vossen Culemborg; 7. Charlotte Kool Kortenhoef;
Amateurs/Sportklasse: 1. Arnold
Jansen Amsterdam; 2. Roderik Egberink Hilversum; 3. Matijn Straatsma Utrecht;
4. Elias de Bruijne Utrecht; 5. Martin van Plateringen Almere; 6. Arnoud
Witsenburg Driebergen; 7. Menno van Hees Utrecht; 8. Dimitri Jongeneel Utrecht;
9. Daan Switters Utrecht; 10. Jeroen Fielmich Vleuten; 11. Bas van Klarenbosch
Utrecht; 12. Willem Overweel Amersfoort;
Masters 30+: 1. Marko Jeletich Amersfoort;
2. Wim van der Laan Hilversum; 3. Jan Sanders Beuningen; 4. Nico Bakker Weesp;
5. Jim Koren Zeewolde; 6. Marco Blom Tiel; 7. Ben Gorissen Maartensdijk; 8.
Gerco de Kruijk Nieuwegein; 9. Eddie Heldoorn Vleuten; 10. Arjan de Kwant
Utrecht;
Masters 50+: 1. Barend Verhagen Woerden; 2.
Pieter Aben Nijmegen; 3. Peter Vocking Amerongen; 4. Sjon van den Berg Zevenhoven;
5. Teun van Rossum Kortenhoef; 6. Jan van der Wel Austerlitz; 7. Peter Koens
Laren; 8. Wim Branderhorst Utrecht; 9. Theo Wennekes Dodewaard; 10. Kees Rigter
Baarn; 11. Huub Stammes Soest; 12. Henk Goes De Meern; 13. Johnny Johnson
Amersfoort; 14. Frank Verwijk Leusden; 15. Peter de Jong Hilversum;
DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2016
.( 2016.06.14 )
Beloften: 1. Jaap de Jong Lunteren; 2. Alex Mengoulas Almere;
3. Milan Broer Barendrecht; 4. Gerwin Coljé Snelrewaard; 5. Melvin Wildeboer
Schut Papendrecht; 6. Ocko Geserick Hilversum; 7. Jeffrey Botman Almere; 8.
Jasper Kiburg Austerlitz; 9. Max van Overbeek Beusichem; 10. Harmen Baas
Wageningen;
Elite: 1. Wouter Sybrandy Voorburg; 2. Paul Hagen
Bilthoven; 3. Olaf Oussoren Amerongen; 4. Wouter Ruchtie Utrecht;
Junioren: 1. Nils Eekhoff Rijsenhout; 2. Minne Verboom
Krimpen aan de IJssel; 3. Niels Fontijne Krimpen aan de IJssel; 4. Wim
Wittenberg Herveld; 5. Michel Bos. s-Gravendeel; 6. Riis Kaak Nieuw-Vennep; 7.
Sven Nijhuis Wilnis; 8. Kyle Agterberg Maartensdijk; 9. Jeroen van Krimpen
Utrecht; 10. Wouter Renger Veenendaal; 11. Victor Goene Veenendaal; 12. Simon
Vocking Amerongen; 13. Tom te Rijdt Amersfoort; 14. Mike Raven Loosdrecht; 15.
Leon Buijs Aalsmeer; 16. Hidde Sevinga Nijkerk; 17. Daan Drogtrop Den Dolder;
18. Stijn van der Wal Huizen; 19. Jasper van Ekeris Bussum; 20. Hessel
Glotzbach Almere;
Nieuwelingen: 1. Casper van Uden Schiedam; 2.
Manuel Michielsen Eck en Wiel; 3. Philip Heijnen Oeffelt; 4. Ruben Buitendijk
Lekkerkerk; 5. Tommie-Jens Meeter Tiel; 6. Mees Willemsen Elst.Ut; 7. Mitchell
Vink Veenendaal; 8. Leco Hendriks Maassluis; 9. Jesse Sytema Leusden; 10. Sam
Meijdam Utrecht; 11. Joey van Lint Maarssen; 12. Stef ter Laak Veenendaal; 13.
Joris Kroon Schalkwijk; 14. Bastiaan de Blom Zeewolde; 15. Joran van de Burgt
Barneveld; 16. Simon den Braber Woerden; 17. Thomas de Blom Zeewolde; 18. Tom
van Lint Maarssen; 19. Yoran Grovenstein Amersfoort; 20. Gé Luiten Naarden;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Marion
Gerssen Beuningen; 2. Valerie Steffens Utrecht; 3. Birgitta Roos Utrecht; 4.
Marti Valks Hilversum; 5. Clare Roy Naarden;
Junior-Vrouwen: 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2.
Bente van Teeseling Abcoude; 3. Jennifer van der Voort Maarssen; 4. Charlotte
Kool Kortenhoef; 5. Myrthe Willemsen Elst; 6. Annemiek van Doorn Utrecht; 7.
Anouk Spies Wageningen;
Nieuweling-Meisjes: 1. Mischa
Bredewold Hoogland; 2. Eline van Rooijen Woerden; 3. Sophie Arends Harderwijk;
4. Fabiënne Kool Kortenhoef; 5. Kristie van der Vossen Culemborg; 6. Hemke
Vroom Bennekom; 7. Noa de Haan Terschuur; 8. Isa Pieterse Amersfoort; 9. Zoe
Vierhouten Ermelo;
Amateurs/Sportklasse: 1. Matijn
Straatsma Utrecht; 2. Roderik Egberink Hilversum; 3. Glenn Thomas Woerden; 4.
Daan Switters Utrecht; 5. Henk-Jan van den Hoorn Utrecht; 6. Rogier Wesselman
Weesp; 7. Bas van Klarenbosch Utrecht;
Masters 30+: 1. Remco Veldhuis Haaksbergen;
2. John van de Hoef Utrecht; 3. Wim van der Laan Hilversum; 4. Janpiter Nijp
Utrecht;
Masters 40+: 1. Robert Spoek Wageningen; 2.
Nico Bakker Hattem; 3. Marco Blom Tiel; 4. Eddie Heldoorn Vleuten; 5. Otto
Wormgoor Utrecht; 6. Dave Susan IJsselstein Ut;
Masters 50+: 1. Pieter Aben Nijmegen; 2.
Albert van Leeuwen Maarssen; 3. Peter Vocking Amerongen; 4. Peter Koens Laren;
5. Kees Rigter Baarn; 6. Bas Winkel Noordwijk; 7. Frank Verwijk Leusden; 8.
John Schakel Amersfoort;
Masters 60+: 1. Barend Verhagen Woerden; 2.
Maas van Beek Barneveld; 3. Jan van der Wel Austerlitz; 4. Peter de Jong
Hilversum;
DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2017
.( 2017.05.09 )
Beloften: 1. Nils Eekhoff Rijsenhout; 2. Gerco Pastoor
Eemdijk; 3. Alex Mengoulas Almere; 4. Milan Broer Barendrecht; 5. Matthew
Overste Amsterdam; 6. Stijn van der Wal Huizen;
Elite: 1. Luuc Bugter Nijmegen; 2. Mitchell Mulhern
Heerde; 3. Gerwin Coljé Snelrewaard; 4. Luuk Jansen Arnhem; 5. Harmen Baas
Wageningen; 6. Wouter Ruchtie Utrecht;
Junioren: 1. Minne Verboom Krimpen aan de IJssel; 2. Bob
Markus Hoofddorp; 3. Jeroen van Krimpen Utrecht; 4. Alex Molenaar
Oud-Beijerland; 5. Jobbe Krijnsen Bolsward; 6. Marco Ehlert Kortenhoef; 7. Kyle
Agterberg Maartensdijk; 8. Philip Heijnen Oeffelt; 9. Yanne Dorenbos Castricum;
10. Riis Kaak Nieuw-Vennep; 11. Victor Goene Veenendaal; 12. Tom van Lint
Maarssen; 13. Tommie-Jens Meeter Tiel; 14. Mohamed Rayes Utrecht; 15. Mitchell
den Duijn Alphen aan den Rijn; 16. Ernesto Attanasio s-Gravendeel; 17. Mitchell
Vink Veenendaal; 18. Mark van Os Amerongen; 19. Mathijs de Leng Boskoop; 20.
Leon Buijs Aalsmeer;
Nieuwelingen: 1. Joris Kroon Schalkwijk; 2.
Jesse Sytema Leusden; 3. Stef ter Laak Veenendaal; 4. Johan Veenstra
Augustinusga; 5. Lennart Bult Zeist; 6. Simon den Braber Woerden; 7. Rowan
Wijfje Harmelen; 8. Daan Brouwer Jaarsveld; 9. Jelte Krijnsen Bolsward; 10.
Yoran Grovenstein Amersfoort; 11. James Potter Soest; 12. Gé Luiten Naarden;
13. Xander van Straten Sneek; 14. Mathijs de Blom Zeewolde; 15. Levi van Hoften
Tiel; 16. Thomas Steegenga Utrecht; 17. Yaron Buteijn Nieuwerbrug;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Marion
Gerssen Beuningen; 2. Aniek Rooderkerken Utrecht; 3. Edith Kooy Kortenhoef; 4.
Valerie Steffens Amersfoort; 5. Marti Valks Hilversum; 6. Clare Roy Naarden; 7.
Malou Hiemstra Utrecht; 8. Tessa van der Veen De Bilt; 9. Cinta Depondt
Utrecht;
Junior-Vrouwen: 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2.
Charlotte Kool Kortenhoef; 3. Mischa Bredewold Hoogland; 4. Jennifer van der
Voort Maarssen;
Nieuweling-Meisjes: 1. Fleur
Nagtegaal Veenendaal; 2. Sofie van Rooijen Driel; 3. Eline van Rooijen Woerden;
4. Noa de Haan Terschuur; 5. Dorien Hoog Antink Ochten; 6. Fabiënne Kool
Kortenhoef; 7. Iris Hoog Antink Ochten;
Amateurs: 1. Luc Essink Almere; 2. Jasper Verkuijl Baarn; 3.
Roderik Egberink Bussum; 4. Matijn Straatsma Utrecht; 5. Jeroen Akkerman
Almere; 6. Robert-Jan Bos Almere; 7. Roeland Mennink Utrecht; 8. Wim van der
Laan Hilversum; 9. Thomas Verstraeten Almere; 10. Glenn Thomas Woerden; 11. Tim
den Braber Woerden; 12. Thijs Geerse Zeewolde;
Sportklasse: 1. Jannes van Weele Utrecht; 2.
Jan Sanders Beuningen; 3. Carlo Kop Almere; 4. John van de Hoef Utrecht; 5.
Rogier Wesselman Weesp; 6. Richard Vermeer Spakenburg; 7. Patrick Schaap
Kortenhoef;
Masters 40+: 1. Niels Zagers Utrecht; 2.
Nico Bakker Hattem; 3. Robert Spoek Wageningen; 4. Arnoud Witsenburg
Driebergen; 5. Micha de Vries Hilversum; 6. Frido Frencken Hoogland; 7. Eddie
Heldoorn Vleuten; 8. Marco Blom Tiel; 9. Dave Susan IJsselstein Ut; 10. Ad
Jonker Veenendaal; 11. Michiel Jansen. Hilversum; 12. Dennis den Ouden
Amersfoort;
Masters 50+: 1. Barend Verhagen Woerden; 2.
Marko Jeletich Amersfoort; 3. Albert van Leeuwen Maarssen; 4. Teun van Rossum
Kortenhoef; 5. Hans Spil Loosdrecht; 6. Robin van Vuren Naarden; 7. Eric
Schoonderwoerd Maarssen; 8. Peter Koens Laren; 9. Huub Stammes Soest; 10. Frank
Verwijk Leusden;
DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2018
.( 2018.05.08 )
Beloften: 1. Thymen Arensman Deil; 2. Alex Mengoulas Almere;
3. Kyle Agterberg Maartensdijk; 4. Jeroen van Krimpen Utrecht; 5. Sven Nijhuis
Wilnis; 6. Victor Goene Veenendaal; 7. Jasper Kiburg Austerlitz; 8. Sybe van
den Bos Leusden; 9. Max Haaksman Zeist; 10. Hessel Glotzbach Almere;
Elite: 1. John Schouten Harderwijk; 2. Pieter ten
Kortenaar Wageningen; 3. Marien Bogerd Kootwijk; 4. Gerwin Coljé Snelrewaard;
5. Jasper Schouten Dronten; 6. Roderik Egberink Bussum; 7. Zeger van Pelt
Putten; 8. Pieter-Paul de Weerd t Harde; 9. Olaf Oussoren Amerongen; 10. Martin
den Hengst Veenendaal; 11. Jeffrey Vink Veenendaal; 12. Martin van de Pol
Barneveld; 13. Jorrit Walgien Amersfoort; 14. Fabian van Eis Hilversum; 15.
Robbert Mulder Scherpenzeel; 16. Daan Marsmans Utrecht; 17. Wouter Ruchtie
Utrecht;
Junioren: 1. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 2. Niels van
Ekeren Rijswijk; 3. Joris Kroon Schalkwijk; 4. Lennart Bult Zeist; 5. Sam
Meijdam Utrecht; 6. Mitchell Vink Veenendaal; 7. Hugo Heijer Houten; 8. Cornee
Jansen Lelystad; 9. Mees Willemsen Elst.Ut; 10. Daan Schaasberg Almere; 11.
Marco Ehlert Kortenhoef; 12. Mark van Os Amerongen; 13. Tommie-Jens Meeter
Tiel; 14. Thomas Steegenga Utrecht;
Nieuwelingen: 1. Hugo Kars Oosterbeek; 2.
Lance Huenders Almere; 3. Rowan Wijfje Harmelen; 4. Lennard Meinema Amersfoort;
5. Wessel Mouris Baambrugge; 6. Daan Brouwer Jaarsveld; 7. Mathijs de Blom
Zeewolde; 8. Noah van Putten Tiel; 9. Steijn Vriezen Amersfoort; 10. Kas Visser
Houten; 11. Cas Jansen Hilversum; 12. Maurits Kool Kortenhoef;
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Bente van
Teeseling Abcoude; 2. Charlotte Kool Kortenhoef; 3. Kirstie van Haaften De
Meern; 4. Jessica Merkens Utrecht; 5. Valerie Steffens Amersfoort; 6. Willemiek
Meinders Dronten; 7. Malou Hiemstra Utrecht; 8. Inez Beijer Driel; 9. Aniek
Rooderkerken Utrecht; 10. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 11. Evi Joosten
Maarsbergen; 12. Esther Wesselink Utrecht; 13. Haitske van der Schee Utrecht;
14. Marieke Stuiver Harderwijk; 15. Roos Anneveldt Utrecht; 16. Susan van
Domselaar Nieuwegein; 17. Joyce van Gils Amersfoort;
Junior-Vrouwen: 1. Mischa Bredewold Hoogland;
2. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 3. Eline van Rooijen Woerden; 4. Dorien Hoog
Antink Ochten; 5. Noa de Haan Terschuur; 6. Fabiënne Kool Kortenhoef; 7. Sophie
Arends Harderwijk;
Nieuweling-Meisjes: 1. Sofie van
Rooijen Driel; 2. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 3. Petra Welmers Dronten;
Amateurs: 1. Matijn Straatsma Utrecht; 2. Jannes van Weele
Utrecht; 3. Luc Essink Almere; 4. Frederik de Vries Utrecht; 5. Corné
Geneugelijk Ermelo; 6. Ronald Kolkman Meteren;
Sportklasse: 1. Carlo Kop Almere; 2. Gerjan
Olsder Barneveld; 3. Martijn Korstanje Utrecht; 4. Patrick Schaap Kortenhoef;
5. Bas van der Meer Utrecht; 6. Jos Ronk Ede;
Masters 30+: 1. Nico Bakker Hilversum; 2.
Ferry de Ruiter Putten; 3. Robert-Jan Bos Almere; 4. Jeroen Akkerman Almere; 5.
Niels Zagers Utrecht; 6. Lodewijk Rinsma Utrecht; 7. Wim van der Laan
Hilversum; 8. Dik van de Koolwijk Elst; 9. Jim Koren Zeewolde; 10. Micha de
Vries Hilversum; 11. Tijmen Moltmaker Lent; 12. Koen Goebel Almere; 13. Marco
Blom Tiel; 14. Jochem Koren Bussum; 15. Pieter van der Eijk Swifterbant;
Masters 50+: 1. Hans Spil Loosdrecht; 2.
Barend Verhagen Woerden; 3. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 4. Jan van der Wel
Austerlitz; 5. Teun van Rossum Kortenhoef; 6. Eric Schoonderwoerd Maarssen; 7.
Kees van Asten Zeewolde; 8. Huub Stammes Soest; 9. John Schakel Amersfoort; 10.
Peter de Jong Hilversum; 11. Peter Koens Laren;
DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2019
.( 2019.05.21 )
Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen 1. Inez
Beijer Driel; 2. Alicja Verhagen Woerden; 3. Bente van Teeseling Abcoude; 4.
Charlotte Kool Kortenhoef; 5. Andrea van Loo t Harde; 6. Valerie Steffens
Amersfoort; 7. Jessica Merkens Utrecht; 8. Nathalie Hoogeveen Amersfoort; 9.
Francien Looije Almere; 10. Susan van Domselaar Nieuwegein;
Junior-Vrouwen 1. Sofie van Rooijen Driel; 2.
Eline van Rooijen Woerden; 3. Petra Welmers Dronten; 4. Noa de Haan Nijkerk; 5.
Danielle Quint Deil; 6. Amy-Jill Cornelissen Maarssen;
Nieuweling-Meisjes 1. Anna van
der Meiden Heukelum; 2. Nienke Vinke Amersfoort; 3. Yilla Threels Woerden; 4.
Roos Engberink Bilthoven; 5. Emma Brouwer Jaarsveld; 6. Benthe Vrieling Soest;