DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2000 .( 2000.06.04 )

Elite: 1. Pascal Arts Ede; 2. Lennart van Drimmelen Haastrecht; 3. Jacco Spithoven IJsselstein Ut; 4. Winfried Goes Venlo;

Neo: 1. Frank van der Hoef Hooglanderveen; 2. Erik Hannewijk Bussum; 3. Guido Benthem Ede; 4. Erik Meurs Nieuwegein; 5. Wilfred Verhagen Woerden;

Junioren: 1. Jeroen Geurtsen Ede; 2. Jeroen Akkerman Almere; 3. Robert van Twiller Almere; 4. Koen van der Eerden Nieuwegein; 5. Maarten Bremer Dodewaard; 6. Mick Enkelaar Leusden; 7. Paul Alberts Huizen; 8. Patrick Helmer Almere; 9. Patrick Schouten Almere;

Nieuwelingen: 1. Guus Magielse Woerden; 2. Wilco Hovestad Veenendaal; 3. Bas ten Wolde Houten; 4. Jeroen Grit Nieuwegein; 5. Niels van Baar Woerden; 6. Danny Sijtzel Almere; 7. Mark de Jong Leusden; 8. Remco Bertelink Ede; 9. Floris van Tol Almere; 10. Leijdon Bitter Lelystad; 11. Jim van de Berg Bunschoten;

Nieuwelingen-Dames: 1. Imke Hartogs Amersfoort; 2. Lotte van Lith Soest;

Sportklasse-A: 1. Maarten Westland Huizen; 2. Chiem de Winter Arnhem; 3. Hans Voorn.jr Hilversum; 4. Sjoerd Bremer Dodewaard; 5. Arjan Hendriks Hoevelaken; 6. Walter Heijne Oosterbeek; 7. Harry Kriek Loosdrecht; 8. Arnold van Dijk Utrecht;

Sportklasse-B: 1. Jan-Willem Leeuwis Utrecht; 2. Frank Renia Arnhem; 3. Allard Kamermans Utrecht;

Veteranen: 1. Arie van Diermen Bunschoten; 2. Justin Lewis Bergschenhoek; 3. Cees Hoevelaken Kudelstaart; 4. Barend Verhagen Woerden; 5. Loek Scholma Wageningen; 6. Hans Voorn.sr Hilversum;

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2001 .( 2001.06.02 )

Beloften: 1. Erik Hannewijk Bussum; 2. Koen van der Eerden Nieuwegein; 3. Roland Vos Almere; 4. Enrico van Laar Aalst; 5. Hugo Kok Amersfoort; 6. Roy te Wechel Apeldoorn; 7. Hugo de Munnink Kortenhoef; 8. Guido Benthem Ede; 9. Jeroen de Munnink Kortenhoef; 10. Daan Bouwmeester De Meern; 11. Jan Sanders Afferden; 12. Jeroen Geurtsen Ede;

Elite: 1. Pascal Arts. Ede; 2. Winfried Goes Venlo; 3. Ronald Schuiling Hoogland; 4. Frank van der Hoef Hooglanderveen; 5. Jacco Spithoven IJsselstein Ut; 6. Marco Bloemendaal Bennekom; 7. Ramon van Loon Zetten;

Junioren: 1. Jeroen Akkerman Almere; 2. Bart Boer-Rookhuizen Amersfoort; 3. Maarten Bremer Dodewaard; 4. Joost van der Hammen Leusden; 5. Paul Alberts Huizen; 6. Vincent Weening Lelystad; 7. Bart Vendrig Driebergen; 8. Vincent Timmerman Vreeland; 9. Gijs de Jager Terschuur;

Nieuwelingen: 1. Jeroen Grit Nieuwegein; 2. Wilco Hovestad Veenendaal; 3. Jim van den Berg Bunschoten; 4. Hugo Scherff Spakenburg; 5. Robbin Boom Kortenhoef; 6. Henk Galenkamp Amersfoort; 7. Herbert van Plateringen Nieuwegein; 8. Thomas Heijerman Houten; 9. Daan de Langen Woerden; 10. Hessel Wassenaar Nieuwegein; 11. Remco Bertelink Ede; 12. Rick de Wette Bodegraven; 13. Thijs de Moor Houten; 14. Stephan van Gein 15. Thim Sprenger Nieuwegein;

Dames: 1. Bea Bleumink Zutphen;

Junior-Dames: 1. Imke Hartogs Amersfoort; 2. Lotte van Lith Soest; 3. Mayke Henzen Rhenen;

Nieuweling-Dames: 1. Arjanne van Bekkum Alphen;

Sportklasse-A: 1. Chiem de Winter Arnhem; 2. Maarten Westland Huizen; 3. Geert Scholma Zeist; 4. Ralph Meijer Utrecht; 5. Klaas-Roel Koelewijn Hoogland; 6. Harry Kriek Nieuw Loosdrecht; 7. Jan-Willem Leeuwis Utrecht; 8. Nico Leroy Stroe; 9. Sjoerd Bremer Dodewaard;

Sportklasse-B: 1. Sander Smits Utrecht; 2. Aart Lobregt Montfoort; 3. Theo Wennekes Dodewaard; 4. Allard Kamermans Utrecht; 5. Frank Renia Arnhem;

Veteranen: 1. Justin Lewis Bergschenhoek; 2. Barend Verhagen Woerden; 3. Arie van Diermen Bunschoten; 4. Loet Scholma Wageningen; 5. Arnold van Dijk Utrecht;

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2003 .( 2003.04.21 )

Elite: 1. Lennart van Drimmelen Haastrecht; 2. Pascal Arts Ede; 3. Ronald Vos 4. Arjan Hendriks Hoevelaken; 5. Klaas-Roel Koelewijn Hoogland; 6. Frank Lekkerkerk Weesp;

Neo: 1. Koen van der Eerden Nieuwegein; 2. Nico van Dijk Harmelen; 3. Mark van Wegen Hoogland; 4. Erik Hannewijk Bussum; 5. Jeroen Akkerman Almere; 6. Jan Grit Nieuwegein; 7. Paul Gouweleeuw Wijk bij Duurstede; 8. Maarten Bremer Dodewaard; 9. Robert van Twiller Almere; 10. Pieter Scheerens Amsterdam;

Junioren: 1. Eddy van IJzendoorn Tiel; 2. Tom Vermeer Leusden; 3. Jim van den Berg Spakenburg; 4. Wilco Hovestad Veenendaal; 5. Arno van der Zwet Houten; 6. Bram Wind Wijk bij Duurstede; 7. Jarco van Binsbergen Dodewaard; 8. Herbert van Plateringen Nieuwegein; 9. Frank Sikking Driebergen; 10. Jeroen Grit Nieuwegein;

Nieuwelingen: 1. Tim Nederlof Maarssen; 2. Ramon van Ede Nieuwegein; 3. Niels de Boo Nieuwegein; 4. Martin Kelderman Barneveld; 5. Mick du Prie Amersfoort; 6. Rob van Bekkum Alphen; 7. Patrick van Berkel Groesbeek; 8. Martin van Plateringen Nieuwegein; 9. Tjeerd van Aurich Wijk bij Duurstede; 10. Raymond Gaasbeek Veenendaal;

Dames: 1. Henriet Kuijt Hoogland; 2. Pauline van Bennekom Ermelo;

Junioren-Dames: 1. Marielle Kerste Harmelen; 2. Arianne van Bekkum Alphen; 3. Laura Wognum Almere;

Nieuwelingen-Dames: 1. Hannah Welter Loosdrecht; 2. Ellen van Dijk Harmelen; 3. Tessa Bos Hilversum; 4. Karen Schoonderwoert Houten;

Amateurs-A: 1. Jacco Spithoven IJsselstein Ut; 2. Jan Sanders Afferden; 3. Sander Smits Utrecht; 4. Henk van der Weerdt Heteren; 5. Chiem de Winter Elst; 6. Joost Lammers Utrecht;

Amateurs-B: 1. Roland Draaijer Druten; 2. Andre van IJzendoorn Tiel; 3. Sjoerd Bremer Dodewaard; 4. Eduard Rozenveld Nieuwegein; 5. Ralph van Leuveren Nieuwegein;

Masters 40+: 1. Arie van Diemen Bunschoten; 2. Barend Verhagen Woerden; 3. Martie Fransen Andelst; 4. Aart Lobregt Montfoort; 5. Theo Schlijper Linschoten; 6. Ab Nederlof Maarssen; 7. Cees van Wijk 8. Robin Fillerup Utrecht; 9. Peter de Jong Hilversum; 10. Louk Welter Loosdrecht;

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2004 .( 2004.05.23 )

Elite: 1. Arnoud Witsenburg Driebergen; 2. Michel Luiten Santpoort-Noord; 3. Pascal Arts Ede; 4. Andy Knijpinga Utrecht; 5. Erik Hannewijk Bussum; 6. Rinze de Dreu Boskoop; 7. Christian Boontjes Baarn; 8. Reinier Lamberts Bunschoten; 9. Frank Lekkerkerker Weesp; 10. Roland Vos Almere; 11. Klaas-Roel Koelewijn Hoogland; 12. Mark van Wegen Hoogland; 13. Arjan Hendriks Hoevelaken; 14. David Bakker Utrecht;

Neo: 1. Jeroen Akkerman Almere; 2. Guus Magielse Est; 3. Edwin Kompier Schalkhaar; 4. Koen van der Eerden Nieuwegein; 5. Sjors Clevers Grubbenvorst; 6. Tom Vermeer Leusden; 7. Vincent Weening Lelystad; 8. Marc de Jong Leusden; 9. Stefan van Dorrestein Zeist; 10. Jeroen Grit Nieuwegein; 11. Robert van Twiller Almere; 12. Wilco Hovestad Veenendaal; 13. Paul Gouweleeuw Wijk bij Duurstede; 14. R. van Reuveren 15. Remco Kuijlenburg Wilnis;

Junioren: 1. Rob Zwekars Tilburg; 2. Arjan Dekker Hilversum; 3. Luuc Rutgers Bemmel; 4. Herbert van Plateringen Nieuwegein; 5. Niels de Boo Nieuwegein; 6. Ramon van Ede Nieuwegein; 7. Frank Sikking Driebergen; 8. Sven Gmelich Meijling Almere; 9. Ronald Schep Lopik; 10. Pieter Zwartkruis Valburg; 11. Richard Frederiks Wijk bij Duurstede; 12. Ruud Lotz Schoonhoven; 13. Patrick van Berkel Groesbeek; 14. Joran van Leussen Nijmegen; 15. Casper Meeuwissen Lelystad; 16. Bram van Besouw Bilthoven; 17. Bram de Jong Leusden; 18. David den Besten Soest; 19. Maarten van Leeuwen Lelystad; 20. Tonnie Verhaar Nieuwegein;

Nieuwelingen: 1. Remco te Brake Elst; 2. Bob Stopler Woerden; 3. Rigard van Klooster Linschoten; 4. Tim Limpens Maarssen; 5. Raymond Gaasbeek Veenendaal; 6. Christopher Janssens Rhenen; 7. Martin van Plateringen Nieuwegein; 8. Jarno Gmelich Meijling Almere; 9. Brain Bulgac Almere; 10. Ruben van Wiefferen Muiden; 11. Wesley Galesloot Lelystad; 12. Jonathan Veldhuizen Veenendaal; 13. Dimitri Veerman Huizen; 14. Mark Olieman Ede; 15. Sven Hesel Almere; 16. John van den Hengel Achterveld; 17. Tom Lotz Schoonhoven; 18. Luca Arts Amersfoort; 19. Bas Sluis Nieuwegein; 20. Don Fleuren Almere;

Dames-Elite: 1. HenriŽt Kuijt Hoogland; 2. Bea Bleumink Zutphen; 3. Inge van Wiefferen Muiden; 4. Elize Bekendam-Jansen Naarden; 5. Judith Bakx Almere; 6. Martina van Twiller Lelystad; 7. Ingrid van der Hauw-Donker Almere; 8. Indira van der Kamp Almere; 9. Paula Meijer Utrecht;

Junioren-Dames: 1. Ellen van Dijk Harmelen; 2. Marielle Kerste Harmelen; 3. Evi van Ekris Woerden; 4. Allegon Smit Ede; 5. Yvonne Dozeman Zwolle;

Nieuweling-Dames: 1. Tessa Bos Hilversum; 2. Susanne Frederiks Wijk bij Duurstede; 3. Mariska van Beem Tiel;

Amateurs-A: 1. Wilfried Goes Tegelen; 2. Sander Smits Utrecht; 3. Marco Bloemendaal Hilversum; 4. Jan Sanders Afferden; 5. Laurens Hitman Utrecht; 6. Rolf Hendriks Almere; 7. Wybren Klaver Lelystad; 8. Hugo de Munnik Kortenhoef; 9. Dennis Ariens Almere; 10. Guido van Meeteren Nieuwegein; 11. Joost Lammers Utrecht; 12. Edwin Driessen Utrecht; 13. Jeroen de Munnik Utrecht; 14. Bart van Leeuwen Lelystad; 15. Danny Sijtzel Almere; 16. Chiem de Winter Elst; 17. Jarl van Alfen Veenendaal;

Amateurs-B: 1. Roland Draaijer Druten; 2. Pim Kroon IJsselstein Ut; 3. John van Wijk.. Leerdam; 4. Kees van Doorn Odijk; 5. Nick Iedema Ede; 6. Danny van den Deijssel Baarn; 7. Marcel Roseboom Ede; 8. Remko Campagne Odijk; 9. Henk van der Weerdt Heteren; 10. Ralph van Leuveren Nieuwegein; 11. Tonny de Kuijer IJsselstein Ut;

Masters 40+: 1. Arie van Diermen Bunschoten; 2. Hans Voorn sr. Hilversum; 3. Arnold van Dijk Utrecht; 4. Govert Bos IJsselstein Ut; 5. Jan Wolff Lelystad; 6. Arie den Braven Nieuwegein; 7. Chris Hop Amersfoort; 8. Huub Stammes Soest;

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2005 .( 2005.05.29 )

Beloften: 1. Jeroen Akkerman Almere; 2. Tom Vermeer Leusden; 3. Erik Jan Kooiman Amersfoort; 4. Jop van Rooij Utrecht;

Elite: 1. Michel Luiten Santpoort-Noord; 2. Edwin Kompier Schalkhaar;

Junioren: 1. Tim Nederlof Harmelen; 2. Martin Kelderman Barneveld; 3. Arjan Dekker Hilversum; 4. Niels de Boo Nieuwegein; 5. Brian Bulgac Almere; 6. Johim Ariesen Rhenen; 7. Jelmer Stegink Naarden; 8. Ramon van Ede Nieuwegein; 9. Richard Frederiks Wijk bij Duurstede; 10. Bas Sluis Nieuwegein;

Nieuwelingen: 1. Rigard van Klooster Linschoten; 2. Jaron Van Diermen Bunschoten; 3. Nick Stopler Woerden; 4. Bob Stopler Woerden; 5. Johnny van Diermen Bunschoten; 6. Jan Andriessen IJsselstein Ut; 7. Tamor Hartogs Amersfoort; 8. Thomas Gase Hoorn; 8. Jasper Sluis Nieuwegein; 9. Maikel Zuijderhoudt Almere; 10. Kevin Bulgac Almere;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Marielle Kerste Harmelen; 2. Rozemarijn van Sonsbeek Linschoten; 3. Anna Meijer Almere; 4. Ingrid van der Hauw-Donker Almere; 5. Martina van Twiller Lelystad; 6. Christa de Bruin Utrecht;

Junior-Vrouwen: 1. Ellen van Dijk Harmelen; 2. Hannah Welter Loosdrecht; 3. Evi van Ekris Woerden; 4. Allegon Smit Ede;

Nieuwelingen-Meisjes: 1. Martine van der Herberg Woerden; 2. Donna van der Linden Amsterdam; 3. Samantha van Steenis Hoogland; 4. Kirsten Niessen Veenendaal; 5. Alice Burridge Alphen aan den Rijn; 6. Naomi van Rooij Tiel;

Amateurs-A: 1. Sander Smits Utrecht; 2. Marco Bloemendaal Hilversum; 3. Sven Gmelich Meijling Almere; 4. Stefan Blom Soest; 5. Jan Sanders Afferden; 6. Bart van Leeuwen Lelystad; 7. Folkwin Hulshof Utrecht; 8. Laurens Hitman Utrecht; 9. Jeroen Kleis Swifterbant; 10. Hidde Kort Groningen;

Amateurs-B: 1. Henk van der Weerdt Heteren; 2. Roland Draaijer Druten; 3. Daan Verleng Alphen aan den Rijn; 4. Boris van Gorkom Amersfoort; 5. Nick Iedema Ede; 6. Kees van Doorn Odijk; 7. Ralph van Leuveren Nieuwegein; 8. Danny van den Deijssel Tilburg; 9. Bas de Knegt Odijk; 10. Joris van Berkel Houten;

Masters 40+: 1. Aart Lobregt Montfoort; 2. Hans Schuurman Utrecht; 3. Barend Verhagen Woerden; 4. Arie van Diermen Bunschoten; 5. Govert Bos IJsselstein Ut; 6. Jan Wolff Lelystad; 7. Theo Wennekes Dodewaard; 8. Jurgen Meijer Utrecht; 9. Chris Hop Amersfoort; 10. Arie den Braven Nieuwegein;

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2006 .( 2006.05.28 )

Beloften: 1. Willem Schwaner Oploo; 2. Gijs Brouwer Deventer; 3. Arno van der Zwet Houten; 4. Tom Vermeer Leusden; 5. Ramon van Ede Nieuwegein; 6. Herbert van Plateringen Tilburg;

Elite: 1. Jeroen Akkerman Almere; 2. Michel Luiten Santpoort-Noord; 3. Nico van Dijk Harmelen; 4. Reijer den Hertog Everdingen; 5. Arnoud Witsenburg Driebergen-Rijsenburg; 6. Jop van Rooij Utrecht; 7. Joram Hartogs Amersfoort;

Junioren: 1. Jarno Gmelich Almere; 2. Rigard van Klooster Linschoten; 3. Johnny van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 4. Martin van Plateringen Nieuwegein; 5. Johim Ariesen Rhenen; 6. Jaron van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 7. Rogier de Breij Maarssen; 8. Tom Lotz Schoonhoven; 9. Raymond Gaasbeek Veenendaal; 10. Dirk Visser Huizen; 11. Pieter Mast Harmelen; 12. Dimitri Veerman Huizen; 13. Jan Andriessen IJsselstein Ut;

Nieuwelingen: 1. Nick StŲpler Woerden; 2. Kevin Smit Ede Gld.; 3. Wilco Kelderman Barneveld; 4. Daan de Groot Lelystad; 5. EfraÔm Smit Nieuwegein; 6. Erwin van Dijk Renswoude; 7. Renzo van Ree Scherpenzeel; 8. Roel Bouter Bennekom; 9. Wesley Bekker Driebergen-Rijsenburg; 10. Geert Kuit Harskamp; 11. Kevin Bulgac Almere; 12. Bryan Ossendrijver Achterveld;

Elite-Vrouwen: 1. Ellen van Dijk Harmelen; 2. Marielle Kerste Harmelen; 3. Wietske Bol Avenhorn; 4. Njisk Nauta Amsterdam; 5. Judith Helmink Maurik; 6. Carola Groeneveld Werkendam; 7. Wendy Doorakkers Tilburg; 8. Evi van Ekris Woerden; 9. Rian Nijmeijer Utrecht;

Junioren-Vrouwen: 1. Martine van den Herberg Woerden; 2. Kirsten Peetoom Badhoevedorp; 3. Mariska van Beem Tiel; 4. Samantha van Steenis Hoogland; 5. Alice Burridge Alphen aan den Rijn;

Nieuwelingen-Meisjes: 1. Marleen Kerste Harmelen; 2. Mardiani Ahoud Woudenberg; 3. Maaike Hoek Almelo; 4. Marijn Horninge

Amateurs-A: 1. Sven Gmelich Meijling Almere; 2. Maas van Beek Barneveld; 3. Jan Sanders Afferden; 5. Jacco Spithoven Nieuwegein; 6. Godert de Leeuw Ermelo; 7. Sander Smits Utrecht; 8. Jarl van Alfen Veenendaal; 10. Ruurd-Jan Zwarts Lelystad; 11. Folkwin Hulshof Utrecht; 12. Bart van Leeuwen Lelystad; 13. Joost Lammers Utrecht; 14. Jeroen Junte Lelystad; 15. Eduard van Brakel Lelystad; 16. Jan Willem Leeuwis Utrecht;

Amateurs-B: 1. Edwin Driessen Utrecht; 2. Danny van den Deijssel Baarn; 3. Joris van Berkel Houten; 4. Nick Iedema Ede Gld.; 5. Bas de Knegt Odijk; 6. Olav Hoekwater Zeewolde; 7. Kees van Doorn Odijk; 8. Jos Ronk Ede; 9. Harmen Hop Utrecht;

Masters 40+: 1. Theo Schlijper Linschoten; 2. Chris Hop Amersfoort; 3. Frank Verwijk Amersfoort; 4. German Jimenez Moreno Amersfoort; 5. Henk Vermeer Leusden;

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2007 .( 2007.06.20 )

Beloften: 1. Maurits van der Ven Utrecht; 2. Erik Jan Kooiman Ammerstol; 3. Willem Schwaner Oploo; 4. Remco te Brake Rhenen; 5. Mike Terpstra Krommenie; 6. Arjan Dekker Hilversum; 7. Dennis Voskuilen Amersfoort; 8. Brian Bulgac Almere; 9. Rolf Brinkhuis Zevenaar; 10. Frank Sikking Driebergen-Rijsenburg; 11. Ruben van Kempen Bemmel; 12. Danny Bekker Amsterdam; 13. Harmen Mijnen Wageningen; 14. Richard Frederiks Wijk bij Duurstede;

Elite: 1. Jeroen Akkerman Almere; 2. Reijer den Hertog Arnhem; 3. Gijsbert Nieuwkoop Wijk en Aalburg; 4. Tristan Oele Alphen aan den Rijn; 5. Micha de Vries Hilversum; 6. Arne Botter Zutphen; 7. Stefan Blom Soest; 8. Niels Schenk Utrecht; 9. Jop van Rooij Utrecht;

Junioren: 1. Jarno Gmelich Meijling Almere; 2. Ruben van Wiefferen Muiden; 3. Bouke Kuiper Edam; 4. Jaron van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 5. Rutger Schellevis Stolwijk; 6. Johnny van Diermen Bunschoten-Spakenburg; 7. Bob StŲpler Woerden; 8. Nick StŲpler Woerden; 9. Geert van der Horst Woerden; 10. Ronald Dijkhuizen Nieuwegein; 11. Rogier de Breij Maarssen; 12. Rigard van Klooster Linschoten; 13. Patrick Groenestein Hoogland; 14. Tommy van Beem Tiel; 15. Jasper van Haaster Nieuwegein;

Nieuwelingen: 1. Wilco Kelderman Barneveld; 2. Daan de Groot Lelystad; 3. Oscar Riesebeek Tiel; 4. Robin Wennekes Dodewaard; 5. Andre van Plateringen Nieuwegein; 6. Nick Kistemaker Almere; 7. Olaf Oussoren Amerongen; 8. Patrick van Zuilen Nieuwegein; 9. Robert de Jong Zeewolde; 10. Maikel Breedveld Almere;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Annemiek van Vleuten Wageningen; 2. Rahel Bellinga Soest; 3. Evi van Ekris Woerden; 4. Ursi Hondtong Leuth; 5. Claartje Schouwenaar Utrecht; 6. Susan van Wezel Utrecht;

Nieuweling-Meisjes: 1. Henriette Woering Rozenburg; 2. Melanie Woering Rozenburg; 3. Maaike Hoek Almelo;

Amateurs-A: 1. Roy Andes Heteren; 2. Maas van Beek Barneveld; 3. Jan Sanders Afferden; 4. Robert Knol Utrecht; 5. Jacco Spithoven Nieuwegein; 6. Vincent Sokolowski Veenendaal; 7. Mark Groot Utrecht; 8. Nivard Kagie s-Hertogenbosch; 9. Sander Smits Utrecht; 10. Niels Beekman Hilversum; 11. Ruurd-Jan Zwarts Lelystad; 12. Rick van de Helder Kockengen; 13. Danny Sijtzel Almere; 14. Joost Lammers Utrecht; 15. Christiaan de Rijk De Meern;

Amateurs-B: 1. Daniel Borst De Meern; 2. Peter Vocking Amerongen; 3. Nick Iedema Ede Gld.; 4. Arnold Jansen Bunnik; 5. Bas de Knegt Odijk; 6. Danny van den Deijssel Baarn; 7. Geert Scholma Utrecht; 8. Roland Draaijer Druten; 9. Kees van Doorn Odijk; 10. Michiel Kool Maarssen; 11. Rob Gemen Almere; 12. Jasper Vis Nieuwegein;

Masters 40+: 1. Aart Lobregt Montfoort; 2. Ab Nederlof Harmelen; 3. Theo Schlijper Linschoten; 4. Marc Droog Almere; 5. Gerald van Beek Wijk bij Duurstede; 6. Chris Hop Amersfoort; 7. Frank Verwijk Amersfoort; 8. Jaap van der Breggen Nijkerk Gld; 9. Peter de Jong. Hilversum; 10. Theo Wennekes Dodewaard; 11. Bert Vossebelt Utrecht;

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2008 .( 2008.05.18 )

Beloften: 1. Arjan Dekker Hilversum; 2. Rob Zwekars Tilburg; 3. Timo Fransen Westervoort; 4. Remco Peters Grave;

Elite: 1. Peter van Agtmaal Huijbergen; 2. Reijer den Hertog Arnhem; 3. Tristan Oele Bunnik; 4. Tom Vermeer Leusden; 5. Giliam van den Thillart Nijmegen;

Junioren: 1. Nils van Kooij Krimpen aan de Lek; 2. Niels Lommers Gouda; 3. Daan de Groot Lelystad; 4. Anton Tijdink Borculo; 5. Mitch Verzaal Kudelstaart; 6. Gils Duyndam IJmuiden; 7. Arjan van Wachtendonk Huissen; 8. Erwin van Dijk Renswoude; 9. Martijn Knevelbaard Emmeloord; 10. Jaap Andriessen IJsselstein Ut; 11. Nick Kistemaker Almere;

Nieuwelingen: 1. Thijs van Beusichem Zeewolde; 2. Ruben van Dalfsen Almere; 3. Martijn Bernhard Zwanenburg; 4. Brian van Baak Montfoort; 5. Olaf Smit Nieuw-Vennep; 6. Menno Kramer Aalsmeer;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Annemiek van Vleuten Wageningen; 2. Martine van der Herberg Woerden; 3. Marielle Kerste Harmelen; 4. Carola Groeneveld Werkendam; 5. Sandra van Veghel Rosmalen; 6. Kim van Dijk Winsum; 7. Marije Profijt Hoogeveen; 8. Evi van Ekris Wageningen; 9. Claartje Schouwenaar Utrecht; 10. Susan van Wezel Utrecht; 11. Edith Kooy Huizen; 12. Marti Valks Hilversum; 13. Anne Ehlert Wijk bij Duurstede;

Junior-Vrouwen: 1. Maaike Hoek Almelo; 2. Sophie Borra Bennekom;

Nieuweling-Meisjes: 1. Henriette Woering Rozenburg; 2. Melanie Woering Rozenburg; 3. Ilona den Hartog Montfoort; 4. Yulia van der Lee Utrecht; 5. Nicole Oude Wansink Tiel; 6. Els den Engelse Ede Gld;

Amateurs-A: 1. Erik Jan Seeleman Amstelveen; 2. Christiaan van den Berg Utrecht; 3. Robert Knol Utrecht; 4. Jan Sanders Afferden; 5. Jacco Spithoven Nieuwegein; 6. Roy Andes Heteren; 7. Anne Smulders Amstelveen; 8. Jarl van Alfen Veenendaal; 9. Joost Lammers Utrecht;

Amateurs-B: 1. Daniel Borst De Meern; 2. Iwan Bos Harderwijk; 3. Chiem de Winter Arnhem; 4. Arnold Jansen Bunnik; 5. Remko Roelofs Arnhem; 6. Tom Goede  Landsmeer; 7. Pim Kroon IJsselstein Ut; 8. Kees Cohen Amsterdam; 9. Joris van Berkel Utrecht; 10. Edwin Driessen Utrecht; 11. Kees van Doorn Odijk; 12. Tiny Breimer Bussum; 13. Minouche van der Plas  Bussum; 14. Esther Brakenhof  Bussum;

Masters 40+: 1. Aart Lobregt Montfoort; 2. Barend Verhagen Woerden; 3. Gerald van Beek Wijk bij Duurstede; 4. Herman van Bruggen Purmerend; 5. Wim Branderhorst Utrecht; 6. Frank Verwijk Amersfoort; 7. Ton Borra Bennekom;

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2009 .( 2009.05.21 )

Beloften: 1. Danny Bekker Amsterdam; 2. Rutger Schellevis Stolwijk; 3. Timo Fransen Westervoort; 4. Arjan Dekker Hilversum; 5. Tjeerd van Aurich Wijk bij Duurstede; 6. Rick van de Helder Kockengen; 7. Romario Riethof Schalkwijk; 8. Wouter Neijenhuis Huissen; 9. Koen Wulterkens Cuijk;

Elite: 1. Tom Vermeer Leusden; 2. Daniel Borst Schoorl; 3. Jeroen Akkerman Almere; 4. Vincent Geluwie Utrecht; 5. Jop van Rooij Utrecht;

Junioren: 1. Wilco Kelderman Barneveld; 2. Jesper de Hoog Assen; 3. Erick Tol Boskoop; 4. Jorian Wals Kantens; 5. Ferry Fransen Noorden; 6. Erwin Poldervaart Zuidland; 7. Daan de Groot Lelystad; 8. Lars van der Haar Woudenberg; 9. SamuŽl Smit Nieuwegein; 10. Erwin Broers Maartensdijk; 11. Arjan van Wachtendonk Huissen; 12. Jeffrey Vink Veenendaal; 13. Nick Kistemaker Almere; 14. Axel Dekker Hoogland; 15. Olaf Oussoren Amerongen; 16. Geert Kuit Harskamp; 17. Marc Scholman Montfoort;

Nieuwelingen: 1. Martijn Tusveld Utrecht; 2. Eelke van der Horst Woerden; 3. Thijs van Beusichem Zeewolde; 4. Bob van den Hengel Achterveld; 5. Niels Immerzeel Wilnis; 6. Jan-Willem van Schip Schalkwijk; 7. Koen Geerding Woudenberg; 8. Martijn Blaas Tiel;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Annemiek van Vleuten Wageningen; 2. Hannah Welter Loosdrecht; 3. Bianca van den Hoek Bussum; 4. Melissa Slewe Assendelft; 5. Roxane Knetemann Krommenie; 6. Linda van Rijen Den Bosch; 7. Marti Valks Hilversum; 8. Sandra van Veghel Rosmalen; 9. Hanneke Lenaerts Krommenie; 10. Marion Gerssen Beuningen; 11. Jolien Janssen Utrecht; 12. Tamara Schijff Utrecht;

Junior-Vrouwen: 1. Melanie Woering Rozenburg; 2. Ilona den Hartog Montfoort; 3. Sophie Borra Bennekom; 4. Maaike Hoek Almelo; 5. Yulia van der Lee Utrecht; 6. Els den Engelse Ede Gld.;

Nieuweling-Meisjes: 1. Solveig Riesebeek Tiel; 2. Helena van Leijen Wageningen;

Amateurs-A: 1. Matthijs Raaben Utrecht; 2. Robert Knol Utrecht; 3. Joost Lammers Utrecht;

Amateurs-B: 1. Iwan Bos Harderwijk; 2. Rafael Stoker Ede Gld.; 3. Ronald Meijer Leiden; 4. Arnold Jansen Bunnik; 5. Jan Sanders Beuningen; 6. Joost VermuŽ Utrecht; 7. Danny van den Deijssel Utrecht; 8. Edwin Driessen Utrecht; 9. Jeroen Provoost Hilversum; 10. Jasper Vis Arnhem;

Masters 40+: 1. Aart Lobregt Montfoort; 2. Peter Vocking Amerongen; 3. Jacco Spithoven Nieuwegein; 4. Alex Bosch Huizen; 5. Theo Schlijper Linschoten; 6. Wim Branderhorst Utrecht; 7. Jaap van der Breggen Nijkerk Gld; 8. Theo Wennekes Dodewaard; 9. Barend Verhagen Woerden; 10. Arie van Diermen Bunschoten-Spakenburg;

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2010 .( 2010.05.13 )

Beloften: 1. Remco Broers Maartensdijk; 2. Danny Bekker Amsterdam; 3. Romario Riethof Schalkwijk; 4. Remco de Vries Driebergen-Rijsenburg;

Elite: 1. DaniŽl Borst Schoorl; 2. Peter van Agtmaal Huijbergen; 3. Arjan Dekker Hilversum; 4. Mark van Wegen Amersfoort; 5. Reijer den Hertog Maurik; 6. Rick van den Helder Kockengen; 7. Jeffrey Cardol Utrecht; 8. Eildert Meeter Tiel; 9. Vincent Geluwie Utrecht;

Junioren: 1. Elmar Reinders Emmen; 2. Luuc Bugter Arnhem; 3. Jorian Wals Kantens; 4. Tim Kerkhof Nistelrode; 5. Justin Schless Dordrecht; 6. Tom Bal Rockanje; 7. Jeffrey Vink Veenendaal; 8. Kevin Ossendrijver Wezep; 9. Olaf Smit Nieuw Vennep; 10. Axel Dekker Hooglanderveen; 11. Martin den Hengst Veenendaal; 12. Eelke van der Horst Woerden;

Nieuwelingen: 1. Etienne van Empel Tricht; 2. Martijn Budding Veenendaal; 3. Pjotr van Beek Veenendaal; 4. Michel Meeter Tiel; 5. Jan Willem van Schip Schalkwijk; 6. Koen Geerding Woudenberg; 7. Niels Immerzeel Wilnis; 8. Michiel Blaauw Hilversum; 9. Dylan Ossendrijver Wezep; 10. Falko den Hartog Heelsum; 11. Ocko Geserick Hilversum; 12. Levi Arts Hoevelaken; 13. Wouter van der Hauw Almere; 15. Lars Mooij Loenen aan de Vecht;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Melissa Slewe Assendelft; 2. Marion Gerssen Beuningen; 3. Maaike Hoek Almelo; 4. Bianca van den Hoek Bussum; 5. Tiny Breimer Bussum; 6. Miranda Danse s-Hertogenbosch; 7. Christy Nussbaumer Lienden; 8. Birgitta Roos Utrecht; 9. Eveline Staal Utrecht;

Junior-Vrouwen: 1. Melanie Woering Rozenburg; 2. Henriette Woering Rozenburg; 3. Yulia van der Lee Utrecht; 4. Marjolein Bosson Kortenhoef;

Nieuweling-Meisjes: 1. Helena van Leijen Wageningen; 2. Solveig Riesebeek Tiel; 3. Romy Adegeest Woerden;

Amateurs-A: 1. Rafael Stoker Hilversum; 2. Harro Timmerman Rhenen; 3. Robert Knol Utrecht; 4. Arnold Jansen Bunde; 5. Jasper Hentzen Utrecht; 6. Joost Lammers Utrecht;

Amateurs-B: 1. Iwan Bos Harderwijk; 2. Jan Sanders Beuningen;

3. Nico Bakker Weesp; 4. Edwin Driessen Utrecht; 5. Ruben Opgelder Utrecht; 6. Jurjen Draaijer Bussum; 7. Ad Jonker Veenendaal; 8. Ilja Bobbert Hilversum; 9. Jasper Vis Zeist; 10. Remko Roelofs Arnhem;

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2011 .( 2011.06.02 )

Beloften: 1. Tom Vermeer Leusden; 2. Mark van Wegen Amersfoort; 3. Elias de Bruijne Utrecht; 4. Reijer den Hertog Maurik; 5. Rick van den Helder Kockengen; 6. Pieter Homan Uithoorn; 7. Christiaan de Rijk De Meern; 8. Tjalling Reijmer 9. Eildert Meeter Tiel;

Elite: 1. Daan de Groot Lelystad; 2. Martin van de Pol Amerongen; 3. Jorian Wals 4. Olaf Oussoren Amerongen;

Junioren: 1. Luuc Bugter Arnhem; 2. Tim Kerkhof Nistelrode; 3. Jan Willem Welter Loosdrecht; 4. Koen Geerding Woudenberg; 5. Gerwin Coljť Snelrewaard; 6. Stefan Wolffenbuttel 7. Rick Hazelaar 8. Niels Immerzeel Wilnis; 9. Mike Mailuhu Woerden; 10. Robin Koelewijn Bunschoten; 11. Sjors Stam Naarden; 12. Joris Regtien 13. Timo de Ruig

Nieuwelingen: 1. Martijn de Jong Woerden; 2. Joey Hallie Purmerend; 3. Martijn Budding Veenendaal; 4. Jasper Bugter Arnhem; 5. Justin van Empel 6. Teun van den Burg Baarn; 7. Stefan Kreder Zevenhuizen; 8. Marc Bolhoven Purmerend; 9. Rik Walraven Almere; 10. Jason van Haaften De Meern; 11. Wouter van der Hauw 12. Jimme de Haan Wageningen; 13. Iek Lambooij 14. Thomas Weber 15. Dylan Ossendrijver Wezep; 16. Olaf Remmerswaal 17. Calum Segaar 18. Michel Hoogendoorn 19. Casper Heerschop Baarn;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Ellen van Dijk Amsterdam; 2. Irene van den Broek Utrecht; 3. Annemiek van Vleuten Wageningen; 4. Sanne Fictoor Wijk bij Duurstede; 5. Tiny Breimer Bussum; 6. Henriette Woering Rozenburg; 7. Marti Valks Hilversum; 8. Marion Gerssen Beuningen; 9. Miranda Danse-Klaassen s-Hertogenbosch; 10. Bianca van den Hoek Bussum;

Junior-Vrouwen: 1. Helena van Leijen Wageningen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Romy Adegeest Woerden; 2. Elaine Jansen Almere; 3. Lisanne Immerzeel Wilnis;

Amateurs: 1. Ruben Opgelder Utrecht; 2. Matthijs Kuipers Utrecht; 3. JoŽl Boss Utrecht; 4. Joost VermuŽ

Sportklasse: 1. Nico Bakker Weesp; 2. Iwan Bos Harderwijk; 3. Vincent Vis 4. Jan Sanders Beuningen; 5. Ben Gorissen Maartensdijk; 6. Sjors Beijer Elst; 7. Frans Reijnhout 8. Remco Bertelink Ede; 9. Joost Lammers Utrecht; 10. Jasper Vis

Masters 40+: 1. Pieter Aben Nijmegen; 2. Arnoud Witsenburg Driebergen-Rijsenburg; 3. Marko Jeletich Amersfoort; 4. Federico de Marco Almere; 5. John Schakel Amersfoort; 6. Theo Wennekes Dodewaard; 7. Henry Danse s-Hertogenbosch; 8. Gerald van Beek Wijk bij Duurstede; 9. Frank Verwijk Leusden; 10. Peter van Gellekom Soest; 11. Jaap van Wijgerden 12. Bert Vossebelt Utrecht;

Masters 50+: 1. Maas van Beek Barneveld; 2. Albert van Beuningen 3. Theo Schlijper Linschoten; 4. Arie de Groot Stolwijk; 5. Ton de Haan Broek in Waterland; 6. Wim Branderhorst Utrecht; 7. Peter de Jong Hilversum;

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2012 .( 2012.05.30 )

Beloften: 1. Olaf Oussoren Amerongen; 2. Martin van de Pol Amerongen; 3. Jeroen Delis Amersfoort; 4. Ruben Ubels Nijkerk; 5. Daan Sindelka Hoogland; 6. Romario Riethof Schalkwijk;

Elite: 1. Eildert Meeter Tiel; 2. Kevin Boon Buren; 3. Tjalling Reijmer Utrecht; 4. Pieter Homan Uithoorn; 5. Christiaan de Rijk De Meern; 6. Daan van den Berg Veenendaal; 7. Jasper van Haaster Houten; 8. Ron Bol Zeist;

Junioren: 1. Jaap de Jong Lunteren; 2. Jasper Bugter Arnhem; 3. Martijn Budding Veenendaal; 4. Pjotr van Beek Veenendaal; 5. Luca Schrijen Assendelft; 6. Joost van Beusichem Zeewolde; 7. Jan Willem Welter Loosdrecht; 8. Siebe Bosman Rhenen; 9. Tim Ariesen Rhenen; 10. Niels Immerzeel Wilnis; 11. Gerwin Colje Snelrewaard; 12. Marco Brienissen Opheusden; 13. Ocko Geserick Hilversum; 14. Niels Hoogenboom Montfoort; 15. Jorn Teer Assendelft; 16. Sjors Stam Naarden; 17. Ege de Bruin Hilversum; 18. Wouter van der Hauw Almere; 19. Michel Meeter Tiel;

Nieuwelingen: 1. Joey Hallie Purmerend; 2. Marc Bolhoven Purmerend; 3. Jimme de Haan Wageningen; 4. Thomas Weber Tiel; 5. Wessel Berrens Utrecht; 6. David Hockx Oudewater; 7. Isidoor de Vos IJsselstein Ut; 8. Joost van Leeuwen Ede; 9. Bouke Gerritsma Wageningen; 10. Marijn Vink Amersfoort; 11. Michael Vedder Bunschoten-Spakenburg; 12. Jason van Haaften De Meern; 13. Dirk Bort Duijst Bunschoten-Spakenburg; 14. Kevin van Bennekom Culemborg; 15. Alex Verschoor Vianen; 16. Casper Heerschop Baarn;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Marieke van Wanroij Nijmegen; 2. Jolien Janssen Utrecht; 3. Sanne Fictoor Wijk bij Duurstede; 4. Marion Gerssen Beuningen; 7. Anneloes Leppers Veenendaal;

Junior-Vrouwen: 1. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 2. Floortje Mackaij Woerden; 3. Helena van Leijen Wageningen; 4. Haliegh Dolman Zwijndrecht; 5. Romy Adegeest Woerden; 6. Elaine Jansen Almere;

Nieuweling-Meisjes: 1. Jessica Dolman Zwijndrecht; 2. Rachelle van Kappel Woerden;

Amateurs: 1. Jeroen Akkerman Almere; 2. Joel Boss Utrecht;

Sportklasse: 1. Jan Sanders Beuningen; 2. Renť Post Elst; 3. Chiem de Winter Arnhem; 4. Rogier Termeer Tiel; 5. Joost Lammers Utrecht;

Masters 30+: 1. Nico Bakker Weesp; 2. Roland Vos Almere;

Masters 40+: 1. Pieter Aben Nijmegen; 2. Marko Jeletich Amersfoort; 3. Peter Vocking Amerongen; 4. Federico de Marco Almere; 5. John Schakel Amersfoort; 6. Henry Danse s-Hertogenbosch; 7. Theo Wennekes Dodewaard; 8. Frans van Eck Zeist; 9. Frank Verwijk Leusden; 10. Wim Branderhorst Utrecht;

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2013 .( 2013.05.15 )

Beloften: 1. Oscar Riesebeek Tiel; 2. Michel Meeter Tiel; 3. Martin van de Pol Amerongen; 4. Pablo Schmeitz Sittard; 5. Siebe Bosman Rhenen; 6. Olaf Oussoren Amerongen; 7. Robert de Jong Zeewolde; 8. Ruben Ubels Nijkerk;

Elite: 1. Jenning Huizenga Wolfheze; 2. Elias de Bruijne Utrecht; 3. Marko Jeletich Amersfoort; 4. Kevin Boon Buren; 5. Martin Kelderman Veenendaal; 6. Eildert Meeter Tiel; 7. Jasper van Haaster Houten; 8. Romario Riethof Schalkwijk;

Junioren: 1. Jaap de Jong Lunteren; 2. Martijn de Jong Woerden; 3. Jasper Bugter Arnhem; 4. Martijn Budding Veenendaal; 5. Milan Broer Barendrecht; 6. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 7. Wessel Berrens Utrecht; 8. Ocko Geserick Hilversum; 9. Thomas de Geus Strijen; 10. Derek Heek Montfoort; 11. Matthew Overste Amsterdam; 12. Isaac de Kleijn Herveld; 13. Joost van Beusichem Zeewolde; 14. Wouter van der Hauw Almere; 15. Jeffrey Botman Almere; 16. Jimme de Haan Wageningen; 17. Thomas Weber Tiel; 18. Bor Ditewig Tricht; 19. Dirk Bort Duijst Bunschoten; 20. Casper Heerschop Baarn;

Nieuwelingen: 1. Lars van den Berg De Meern; 2. Alex Mengoulas Almere; 3. Nils Eekhoff Rijsenhout; 4. Huub Visser Houten; 5. Melvin Wildeboer Schut Papendrecht; 6. Alden Chazan Arnhem; 7. Jesse de Haan Wageningen; 8. Dennis Bentvelzen Soest; 9. Viktor Hoog Antink Ochten; 10. Thom Reuvers Tiel; 11. Enzo Hilhorst Hilversum; 12. Tristan Broer Barendrecht; 13. Marc Verhagen s-Gravendeel;

Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Marion Gerssen Beuningen; 2. Channah Brandsema Utrecht; 3. Edith Kooy Huizen; 4. Mirre Stallen Breda; 5. Marti Valks Hilversum; 6. Miranda Danse-Klaassen s-Hertogenbosch;

Junior-Vrouwen: 1. Floortje Mackaij Woerden; 2. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 3. Romy Adegeest Woerden; 4. Amy Luijten Munstergeleen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Myrthe Willemsen Elst; 2. Lotte Wijers Montfoort;

Amateurs/Sportklasse: 1. A. Hentzen Utrecht; 2. Gildo Klabbers Lelystad; 3. JoŽl Boss Utrecht; 4. Ruben Opgelder Utrecht; 5. Rogier Termeer Tiel; 6. Bas van Klarenbosch Utrecht; 7. Nout Strik Utrecht; 8. Roy Penthum Scherpenzeel;

Masters 30+: 1. Pascal Schoots Tiel; 2. Jan Sanders Beuningen; 3. Nico Bakker Weesp; 4. Harro Timmerman Rhenen; 5. Iwan Bos Harderwijk; 6. Ben Gorissen Maartensdijk; 7. Bas van Boven Utrecht; 8. Nick Iedema Ede; 9. Joost Lammers Utrecht;

Masters 50+: 1. Pieter Aben Nijmegen; 2. Barend Verhagen Woerden; 3. Frans van Eck Zeist; 4. Frank Verwijk Leusden; 5. Ton de Haan. Broek in Waterland;

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2014 .( 2014.05.19 )

Beloften: 1. Oscar Riesebeek Tiel; 2. Timon van Reek Voorhout; 3. Martijn de Jong Woerden; 4. Jasper Bugter Arnhem; 5. Milan Broer Barendrecht; 6. Olaf Oussoren Amerongen; 7. Jorn Teer Assendelft; 8. Isaac de Kleijn Herveld;

Elite: 1. Tom Vermeer Leusden; 2. Jarno Gmelich Meijling Almere;

Junioren: 1. Sjoerd Meijer Gaanderen; 2. Melvin Wildeboer Schut Papendrecht; 3. Jurriaan Vos Oud-Zevenaar; 4. Nils Wolffenbuttel Nigtevecht; 5. Thorsten Kuipers Dordrecht; 6. Jim Doornbosch Hellevoetsluis; 7. Thijs Kool Amersfoort; 8. Martijn Veenhoven Oostzaan; 9. Danny Kroeze Achterveld; 10. Michael Vedder Bunschoten-Spakenburg; 11. Willem Overweel Amersfoort; 12. Jimme de Haan Wageningen;

Nieuwelingen: 1. Nils Eekhoff Rijsenhout; 2. Lars van den Berg De Meern; 3. Daan Markus Hoofddorp; 4. Joris Paauwe Hilversum; 5. Thymen Arensman Deil; 6. Wim Wittenberg Herveld; 7. Sietse Boersma Driebergen-Rijsenburg; 8. Michel Bos s-Gravendeel; 9. Tristan Broer Barendrecht; 10. Jesse de Haan Wageningen; 11. Huub Visser Houten; 12. Enzo Hilhorst Hilversum; 13. Daan van Meeuwen Utrecht; 14. Thom Reuvers Tiel; 15. Marijn van den Berg De Meern; 16. Mike Raven Loosdrecht; 17. Aad Schuilenburg Soest; 18. Jeroen van Krimpen Utrecht; 19. Timo Miltenburg Nieuwegein; 20. Aram Mets Baarn;

Elite/Beloften/Amateurs-Vrouwen: 1. Floortje Mackaij Woerden; 2. Channah Brandsema Utrecht; 3. Marion Gerssen Beuningen; 4. Laura Gorter Utrecht; 5. Edith Kooy Huizen; 6. Birgitta Roos Utrecht; 7. Floortje van der Hilst Utrecht;

Junior-Vrouwen: 1. Rachelle van Kappel Woerden;

Nieuweling-Meisjes; 1. Julia Boschker Woerden; 2. Anouk Spies Wageningen; 3. Maaike de Heij Heteren; 4. Myrthe Willemsen Elst; 5. Sanne Vermeer Dodewaard; 6. Melanie van Putten Hagestein; 7. Kirsten Westerhuis Leersum; 8. Charlotte Kool Kortenhoef;

Amateurs/Sportklasse: 1. Menno van Hees Utrecht; 2. Bas van Klarenbosch Utrecht; 3. Harro Timmerman Rhenen; 4. John van de Hoef Utrecht; 5. Roderik Egberink Hilversum;

Masters 30+: 1. Folkwin Hulshof Utrecht; 2. Jan Sanders Beuningen; 3. Bas van Boven Utrecht;

Masters 40+: 1. Nico Bakker Weesp; 2. Rene Post Elst; 3. Edwin Driessen Utrecht; 4. Federico de Marco Almere; 5. Peter Vocking Amerongen; 6. Eddie Heldoorn Vleuten; 7. Marcel Boschker Woerden; 8. Theo Wennekes Dodewaard;

Masters 50+: 1. Wim Branderhorst Utrecht; 2. Gerald van Beek Wijk bij Duurstede; 3. Frank Verwijk Leusden;

Masters 60+: 1. Barend Verhagen Woerden; 2. Ton de Haan. Broek in Waterland;

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2015 .( 2015.06.02 )

Beloften: 1. Jaap de Jong Lunteren; 2. Jeffrey Botman Almere; 3. Milan Broer Barendrecht;

Elite: 1. Jarno Gmelich Meijling Almere;

Junioren: 1. Nils Eekhoff Rijsenhout; 2. Melvin Wildeboer Schut Papendrecht; 3. Joris Paauwe Hilversum; 4. Michel Bos. s-Gravendeel; 5. Jim Doornbosch Hellevoetsluis; 6. Sietse Boersma Driebergen-Rijsenburg; 7. Daan Markus Hoofddorp; 8. Michael den Toom Abcoude; 9. Gijs Jorna Diemen; 10. Huub Visser Houten; 11. Wouter Renger Veenendaal; 12. Stijn van der Wal Huizen;

Nieuwelingen: 1. Thymen Arensman Deil; 2. Wim Wittenberg Herveld; 3. Niels Fontijne Krimpen aan de IJssel; 4. Riis Kaak Nieuw Vennep; 5. Minne Verboom Krimpen aan de IJssel; 6. Yanne Dorenbos Castricum; 7. Leon Buijs Aalsmeer; 8. Ernesto Attanasio s-Gravendeel; 9. Mees Willemsen Elst.Ut; 10. Mike Raven Loosdrecht; 11. Jeroen van Krimpen Utrecht; 12. Stanley Beerepoot Enkhuizen; 13. Simon Vocking Amerongen; 14. Victor Goene Veenendaal; 15. Tommie-Jens Meeter Tiel; 16. Leco Hendriks Maassluis; 17. Niels van Ekeren Rijswijk; 18. Thijs Celie Harderwijk; 19. Bob Markus Hoofddorp; 20. Kevin de Rijk Baarn;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Laura Gorter Utrecht; 2. Marion Gerssen Beuningen; 3. Birgitta Roos Utrecht; 4. Valerie Steffens Utrecht; 5. Marti Valks Hilversum; 6. Clare Roy Naarden;

Nieuweling-Meisjes: 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2. Bente van Teeseling Abcoude; 3. Melanie van Putten Hagestein; 4. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 5. Julia Zwaan Bodegraven; 6. Kristie van der Vossen Culemborg; 7. Charlotte Kool Kortenhoef;

Amateurs/Sportklasse: 1. Arnold Jansen Amsterdam; 2. Roderik Egberink Hilversum; 3. Matijn Straatsma Utrecht; 4. Elias de Bruijne Utrecht; 5. Martin van Plateringen Almere; 6. Arnoud Witsenburg Driebergen; 7. Menno van Hees Utrecht; 8. Dimitri Jongeneel Utrecht; 9. Daan Switters Utrecht; 10. Jeroen Fielmich Vleuten; 11. Bas van Klarenbosch Utrecht; 12. Willem Overweel Amersfoort;

Masters 30+: 1. Marko Jeletich Amersfoort; 2. Wim van der Laan Hilversum; 3. Jan Sanders Beuningen; 4. Nico Bakker Weesp; 5. Jim Koren Zeewolde; 6. Marco Blom Tiel; 7. Ben Gorissen Maartensdijk; 8. Gerco de Kruijk Nieuwegein; 9. Eddie Heldoorn Vleuten; 10. Arjan de Kwant Utrecht;

Masters 50+: 1. Barend Verhagen Woerden; 2. Pieter Aben Nijmegen; 3. Peter Vocking Amerongen; 4. Sjon van den Berg Zevenhoven; 5. Teun van Rossum Kortenhoef; 6. Jan van der Wel Austerlitz; 7. Peter Koens Laren; 8. Wim Branderhorst Utrecht; 9. Theo Wennekes Dodewaard; 10. Kees Rigter Baarn; 11. Huub Stammes Soest; 12. Henk Goes De Meern; 13. Johnny Johnson Amersfoort; 14. Frank Verwijk Leusden; 15. Peter de Jong Hilversum;

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2016 .( 2016.06.14 )

Beloften: 1. Jaap de Jong Lunteren; 2. Alex Mengoulas Almere; 3. Milan Broer Barendrecht; 4. Gerwin Coljť Snelrewaard; 5. Melvin Wildeboer Schut Papendrecht; 6. Ocko Geserick Hilversum; 7. Jeffrey Botman Almere; 8. Jasper Kiburg Austerlitz; 9. Max van Overbeek Beusichem; 10. Harmen Baas Wageningen;

Elite: 1. Wouter Sybrandy Voorburg; 2. Paul Hagen Bilthoven; 3. Olaf Oussoren Amerongen; 4. Wouter Ruchtie Utrecht;

Junioren: 1. Nils Eekhoff Rijsenhout; 2. Minne Verboom Krimpen aan de IJssel; 3. Niels Fontijne Krimpen aan de IJssel; 4. Wim Wittenberg Herveld; 5. Michel Bos. s-Gravendeel; 6. Riis Kaak Nieuw-Vennep; 7. Sven Nijhuis Wilnis; 8. Kyle Agterberg Maartensdijk; 9. Jeroen van Krimpen Utrecht; 10. Wouter Renger Veenendaal; 11. Victor Goene Veenendaal; 12. Simon Vocking Amerongen; 13. Tom te Rijdt Amersfoort; 14. Mike Raven Loosdrecht; 15. Leon Buijs Aalsmeer; 16. Hidde Sevinga Nijkerk; 17. Daan Drogtrop Den Dolder; 18. Stijn van der Wal Huizen; 19. Jasper van Ekeris Bussum; 20. Hessel Glotzbach Almere;

Nieuwelingen: 1. Casper van Uden Schiedam; 2. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 3. Philip Heijnen Oeffelt; 4. Ruben Buitendijk Lekkerkerk; 5. Tommie-Jens Meeter Tiel; 6. Mees Willemsen Elst.Ut; 7. Mitchell Vink Veenendaal; 8. Leco Hendriks Maassluis; 9. Jesse Sytema Leusden; 10. Sam Meijdam Utrecht; 11. Joey van Lint Maarssen; 12. Stef ter Laak Veenendaal; 13. Joris Kroon Schalkwijk; 14. Bastiaan de Blom Zeewolde; 15. Joran van de Burgt Barneveld; 16. Simon den Braber Woerden; 17. Thomas de Blom Zeewolde; 18. Tom van Lint Maarssen; 19. Yoran Grovenstein Amersfoort; 20. Gť Luiten Naarden;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Marion Gerssen Beuningen; 2. Valerie Steffens Utrecht; 3. Birgitta Roos Utrecht; 4. Marti Valks Hilversum; 5. Clare Roy Naarden;

Junior-Vrouwen: 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2. Bente van Teeseling Abcoude; 3. Jennifer van der Voort Maarssen; 4. Charlotte Kool Kortenhoef; 5. Myrthe Willemsen Elst; 6. Annemiek van Doorn Utrecht; 7. Anouk Spies Wageningen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Mischa Bredewold Hoogland; 2. Eline van Rooijen Woerden; 3. Sophie Arends Harderwijk; 4. FabiŽnne Kool Kortenhoef; 5. Kristie van der Vossen Culemborg; 6. Hemke Vroom Bennekom; 7. Noa de Haan Terschuur; 8. Isa Pieterse Amersfoort; 9. Zoe Vierhouten Ermelo;

Amateurs/Sportklasse: 1. Matijn Straatsma Utrecht; 2. Roderik Egberink Hilversum; 3. Glenn Thomas Woerden; 4. Daan Switters Utrecht; 5. Henk-Jan van den Hoorn Utrecht; 6. Rogier Wesselman Weesp; 7. Bas van Klarenbosch Utrecht;

Masters 30+: 1. Remco Veldhuis Haaksbergen; 2. John van de Hoef Utrecht; 3. Wim van der Laan Hilversum; 4. Janpiter Nijp Utrecht;

Masters 40+: 1. Robert Spoek Wageningen; 2. Nico Bakker Hattem; 3. Marco Blom Tiel; 4. Eddie Heldoorn Vleuten; 5. Otto Wormgoor Utrecht; 6. Dave Susan IJsselstein Ut;

Masters 50+: 1. Pieter Aben Nijmegen; 2. Albert van Leeuwen Maarssen; 3. Peter Vocking Amerongen; 4. Peter Koens Laren; 5. Kees Rigter Baarn; 6. Bas Winkel Noordwijk; 7. Frank Verwijk Leusden; 8. John Schakel Amersfoort;

Masters 60+: 1. Barend Verhagen Woerden; 2. Maas van Beek Barneveld; 3. Jan van der Wel Austerlitz; 4. Peter de Jong Hilversum;

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2017 .( 2017.05.09 )

Beloften: 1. Nils Eekhoff Rijsenhout; 2. Gerco Pastoor Eemdijk; 3. Alex Mengoulas Almere; 4. Milan Broer Barendrecht; 5. Matthew Overste Amsterdam; 6. Stijn van der Wal Huizen;

Elite: 1. Luuc Bugter Nijmegen; 2. Mitchell Mulhern Heerde; 3. Gerwin Coljť Snelrewaard; 4. Luuk Jansen Arnhem; 5. Harmen Baas Wageningen; 6. Wouter Ruchtie Utrecht;

Junioren: 1. Minne Verboom Krimpen aan de IJssel; 2. Bob Markus Hoofddorp; 3. Jeroen van Krimpen Utrecht; 4. Alex Molenaar Oud-Beijerland; 5. Jobbe Krijnsen Bolsward; 6. Marco Ehlert Kortenhoef; 7. Kyle Agterberg Maartensdijk; 8. Philip Heijnen Oeffelt; 9. Yanne Dorenbos Castricum; 10. Riis Kaak Nieuw-Vennep; 11. Victor Goene Veenendaal; 12. Tom van Lint Maarssen; 13. Tommie-Jens Meeter Tiel; 14. Mohamed Rayes Utrecht; 15. Mitchell den Duijn Alphen aan den Rijn; 16. Ernesto Attanasio s-Gravendeel; 17. Mitchell Vink Veenendaal; 18. Mark van Os Amerongen; 19. Mathijs de Leng Boskoop; 20. Leon Buijs Aalsmeer;

Nieuwelingen: 1. Joris Kroon Schalkwijk; 2. Jesse Sytema Leusden; 3. Stef ter Laak Veenendaal; 4. Johan Veenstra Augustinusga; 5. Lennart Bult Zeist; 6. Simon den Braber Woerden; 7. Rowan Wijfje Harmelen; 8. Daan Brouwer Jaarsveld; 9. Jelte Krijnsen Bolsward; 10. Yoran Grovenstein Amersfoort; 11. James Potter Soest; 12. Gť Luiten Naarden; 13. Xander van Straten Sneek; 14. Mathijs de Blom Zeewolde; 15. Levi van Hoften Tiel; 16. Thomas Steegenga Utrecht; 17. Yaron Buteijn Nieuwerbrug;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Marion Gerssen Beuningen; 2. Aniek Rooderkerken Utrecht; 3. Edith Kooy Kortenhoef; 4. Valerie Steffens Amersfoort; 5. Marti Valks Hilversum; 6. Clare Roy Naarden; 7. Malou Hiemstra Utrecht; 8. Tessa van der Veen De Bilt; 9. Cinta Depondt Utrecht;

Junior-Vrouwen: 1. Anne de Ruiter Polsbroek; 2. Charlotte Kool Kortenhoef; 3. Mischa Bredewold Hoogland; 4. Jennifer van der Voort Maarssen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 2. Sofie van Rooijen Driel; 3. Eline van Rooijen Woerden; 4. Noa de Haan Terschuur; 5. Dorien Hoog Antink Ochten; 6. FabiŽnne Kool Kortenhoef; 7. Iris Hoog Antink Ochten;

Amateurs: 1. Luc Essink Almere; 2. Jasper Verkuijl Baarn; 3. Roderik Egberink Bussum; 4. Matijn Straatsma Utrecht; 5. Jeroen Akkerman Almere; 6. Robert-Jan Bos Almere; 7. Roeland Mennink Utrecht; 8. Wim van der Laan Hilversum; 9. Thomas Verstraeten Almere; 10. Glenn Thomas Woerden; 11. Tim den Braber Woerden; 12. Thijs Geerse Zeewolde;

Sportklasse: 1. Jannes van Weele Utrecht; 2. Jan Sanders Beuningen; 3. Carlo Kop Almere; 4. John van de Hoef Utrecht; 5. Rogier Wesselman Weesp; 6. Richard Vermeer Spakenburg; 7. Patrick Schaap Kortenhoef;

Masters 40+: 1. Niels Zagers Utrecht; 2. Nico Bakker Hattem; 3. Robert Spoek Wageningen; 4. Arnoud Witsenburg Driebergen; 5. Micha de Vries Hilversum; 6. Frido Frencken Hoogland; 7. Eddie Heldoorn Vleuten; 8. Marco Blom Tiel; 9. Dave Susan IJsselstein Ut; 10. Ad Jonker Veenendaal; 11. Michiel Jansen. Hilversum; 12. Dennis den Ouden Amersfoort;

Masters 50+: 1. Barend Verhagen Woerden; 2. Marko Jeletich Amersfoort; 3. Albert van Leeuwen Maarssen; 4. Teun van Rossum Kortenhoef; 5. Hans Spil Loosdrecht; 6. Robin van Vuren Naarden; 7. Eric Schoonderwoerd Maarssen; 8. Peter Koens Laren; 9. Huub Stammes Soest; 10. Frank Verwijk Leusden;

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2018 .( 2018.05.08 )

Beloften: 1. Thymen Arensman Deil; 2. Alex Mengoulas Almere; 3. Kyle Agterberg Maartensdijk; 4. Jeroen van Krimpen Utrecht; 5. Sven Nijhuis Wilnis; 6. Victor Goene Veenendaal; 7. Jasper Kiburg Austerlitz; 8. Sybe van den Bos Leusden; 9. Max Haaksman Zeist; 10. Hessel Glotzbach Almere;

Elite: 1. John Schouten Harderwijk; 2. Pieter ten Kortenaar Wageningen; 3. Marien Bogerd Kootwijk; 4. Gerwin Coljť Snelrewaard; 5. Jasper Schouten Dronten; 6. Roderik Egberink Bussum; 7. Zeger van Pelt Putten; 8. Pieter-Paul de Weerd t Harde; 9. Olaf Oussoren Amerongen; 10. Martin den Hengst Veenendaal; 11. Jeffrey Vink Veenendaal; 12. Martin van de Pol Barneveld; 13. Jorrit Walgien Amersfoort; 14. Fabian van Eis Hilversum; 15. Robbert Mulder Scherpenzeel; 16. Daan Marsmans Utrecht; 17. Wouter Ruchtie Utrecht;

Junioren: 1. Manuel Michielsen Eck en Wiel; 2. Niels van Ekeren Rijswijk; 3. Joris Kroon Schalkwijk; 4. Lennart Bult Zeist; 5. Sam Meijdam Utrecht; 6. Mitchell Vink Veenendaal; 7. Hugo Heijer Houten; 8. Cornee Jansen Lelystad; 9. Mees Willemsen Elst.Ut; 10. Daan Schaasberg Almere; 11. Marco Ehlert Kortenhoef; 12. Mark van Os Amerongen; 13. Tommie-Jens Meeter Tiel; 14. Thomas Steegenga Utrecht;

Nieuwelingen: 1. Hugo Kars Oosterbeek; 2. Lance Huenders Almere; 3. Rowan Wijfje Harmelen; 4. Lennard Meinema Amersfoort; 5. Wessel Mouris Baambrugge; 6. Daan Brouwer Jaarsveld; 7. Mathijs de Blom Zeewolde; 8. Noah van Putten Tiel; 9. Steijn Vriezen Amersfoort; 10. Kas Visser Houten; 11. Cas Jansen Hilversum; 12. Maurits Kool Kortenhoef;

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen: 1. Bente van Teeseling Abcoude; 2. Charlotte Kool Kortenhoef; 3. Kirstie van Haaften De Meern; 4. Jessica Merkens Utrecht; 5. Valerie Steffens Amersfoort; 6. Willemiek Meinders Dronten; 7. Malou Hiemstra Utrecht; 8. Inez Beijer Driel; 9. Aniek Rooderkerken Utrecht; 10. Cornelie Smorenburg Nunspeet; 11. Evi Joosten Maarsbergen; 12. Esther Wesselink Utrecht; 13. Haitske van der Schee Utrecht; 14. Marieke Stuiver Harderwijk; 15. Roos Anneveldt Utrecht; 16. Susan van Domselaar Nieuwegein; 17. Joyce van Gils Amersfoort;

Junior-Vrouwen: 1. Mischa Bredewold Hoogland; 2. Cathalijne Hoolwerf Eemdijk; 3. Eline van Rooijen Woerden; 4. Dorien Hoog Antink Ochten; 5. Noa de Haan Terschuur; 6. FabiŽnne Kool Kortenhoef; 7. Sophie Arends Harderwijk;

Nieuweling-Meisjes: 1. Sofie van Rooijen Driel; 2. Fleur Nagtegaal Veenendaal; 3. Petra Welmers Dronten;

Amateurs: 1. Matijn Straatsma Utrecht; 2. Jannes van Weele Utrecht; 3. Luc Essink Almere; 4. Frederik de Vries Utrecht; 5. Cornť Geneugelijk Ermelo; 6. Ronald Kolkman Meteren;

Sportklasse: 1. Carlo Kop Almere; 2. Gerjan Olsder Barneveld; 3. Martijn Korstanje Utrecht; 4. Patrick Schaap Kortenhoef; 5. Bas van der Meer Utrecht; 6. Jos Ronk Ede;

Masters 30+: 1. Nico Bakker Hilversum; 2. Ferry de Ruiter Putten; 3. Robert-Jan Bos Almere; 4. Jeroen Akkerman Almere; 5. Niels Zagers Utrecht; 6. Lodewijk Rinsma Utrecht; 7. Wim van der Laan Hilversum; 8. Dik van de Koolwijk Elst; 9. Jim Koren Zeewolde; 10. Micha de Vries Hilversum; 11. Tijmen Moltmaker Lent; 12. Koen Goebel Almere; 13. Marco Blom Tiel; 14. Jochem Koren Bussum; 15. Pieter van der Eijk Swifterbant;

Masters 50+: 1. Hans Spil Loosdrecht; 2. Barend Verhagen Woerden; 3. Ron Dooyeweerd Harderwijk; 4. Jan van der Wel Austerlitz; 5. Teun van Rossum Kortenhoef; 6. Eric Schoonderwoerd Maarssen; 7. Kees van Asten Zeewolde; 8. Huub Stammes Soest; 9. John Schakel Amersfoort; 10. Peter de Jong Hilversum; 11. Peter Koens Laren;

 

DK.MIDDEN-NEDERLAND.TIJD.2019 .( 2019.05.21 )

Elite/Beloften/Amateur-Vrouwen 1. Inez Beijer Driel; 2. Alicja Verhagen Woerden; 3. Bente van Teeseling Abcoude; 4. Charlotte Kool Kortenhoef; 5. Andrea van Loo t Harde; 6. Valerie Steffens Amersfoort; 7. Jessica Merkens Utrecht; 8. Nathalie Hoogeveen Amersfoort; 9. Francien Looije Almere; 10. Susan van Domselaar Nieuwegein;

Junior-Vrouwen 1. Sofie van Rooijen Driel; 2. Eline van Rooijen Woerden; 3. Petra Welmers Dronten; 4. Noa de Haan Nijkerk; 5. Danielle Quint Deil; 6. Amy-Jill Cornelissen Maarssen;

Nieuweling-Meisjes 1. Anna van der Meiden Heukelum; 2. Nienke Vinke Amersfoort; 3. Yilla Threels Woerden; 4. Roos Engberink Bilthoven; 5. Emma Brouwer Jaarsveld; 6. Benthe Vrieling Soest;