DK.LIMBURG/ZUID-OOST.TIJD.2009.(
2009.05.21 )
Beloften: 1. Jordy van Erp Berghem;
2. Nieck Busser Nuenen; 3. Jorn Knops Meijel; 4. Geert van der Weijst Reusel; 5. Tim Schmitz Geleen; 6. Edwin Arts Overloon; 7. Nick Bierens
Bergeijk; 8. Wouter van Roosmalen Sint Oedenrode; 9.
Jan Coolen Geldrop; 10. Sander van Iersel Berkel-Enschot; 11. Kevin Knops Bocholtz;
Elite: 1. Giel de Nijs
Amsterdam; 2. John den Engelsman Bakel; 3. Ruud
Kooijmans Beek en Donk; 4. Bernt Hamers Schijndel; 5.
Bo Burgmans Westerhoven; 6. Jos Castelijns Eersel; 7. Tom Marcelis
Eindhoven; 8. Marc Habets Simpelveld;
9. Dirk van Schalen Helmond;
Junioren: 1. Robbert de Greef
Geldrop; 2. Sjors Roosen Goirle; 3. Lex van der Burgt Berghem; 4. Ewout Verhagen Langenboom; 5. Sjors Salentijn Roermond; 6. Melvin Bijnen Budel; 7. Bas van Gestel
Tilburg; 8. Kay Welten
Moergestel; 9. Rik van Aaken Vessem;
10. Pim Coolen Waalre; 11.
Lars van Ballegooijen Eindhoven; 12. Nick van den Eng
Uden; 13. Djago Smits Tilburg; 14. Ruud Cremers Gulpen; 15. Orry de Beer
Sint Oedenrode;
Nieuwelingen: 1. Danny van Poppel Moergestel; 2. Roy Schoonderbeek
Odiliapeel; 3. Jan Willem Welter
Loosdrecht; 4. Dennis van Iersel
Berkel-Enschot; 5. Niels van der Veeken
Baarle-Nassau; 6. Kenny Kastelijn
Neerkant; 7. Timo Roosen Goirle; 8. Lars Bremmers Valkenswaard; 9. Jeroen Leijsten
Venlo; 10. Paul Schuurmans Sint Michielsgestel; 11.
Glenn Hool Merkelbeek; 12. Freek Suylen
Deurne; 13. Dick Janssen Velden; 14. Daan Kuppens Stramproy; 15. Pim Erren Velden;
16. Loek Vossen Stramproy; 17. Joost Veth
Kaatsheuvel; 18. Geertjan van Rooij Tilburg; 19.
Maarten van der Veeken Baarle-Nassau;
Elite/Beloften-Vrouwen: 1. Amanda Bongaards De Lier; 2. Kim Wouters Bladel;
Junior-Vrouwen: 1. Silke Tabak Bergeijk; 2. Ingeborg Bremmers
Valkenswaard; 3. Mandy van der Linden Nuenen; 4. Lana Verberne Lierop;
5. Anouk Killaars Reuver; 6. Miriam van Rooij Tilburg;
Nieuweling-Meisjes: 1. Maud Kaptheijns Westerhoven; 2. Lorette Dijstelbloem Leende; 3. Sabrina Stultiens Meijel; 4. Bibi Steege Beek Lb; 5. Ellen Satter Gameren; 6.
Anne Peer Beuningen.Gld: 7. Sophie van Bakel Son; 8. Claudia Zoontjens Goirle;
Amateurs-A: 1. Roy Arts
Wijchen; 2. Gijsbert Nieuwkoop Wijk en Aalburg; 3. Edwin Raats
Helmond; 4. Corne Verhoeks Zuilichem; 5. Andre van Tilborg Rijswijk.Nb; 6. Robert van Erp Oss; 7. Joep Timmermans
Nijmegen; 8. Tijmen Moltmaker Lent;
9. Willem Blom Wijk en Aalburg; 10. Ton Pulles Veldhoven; 11. Harry Ruiterkamp Wijchen; 12. Math Stoffels Linne; 13. Bas van
de Wouw Nijmegen; 14. Rob van Gameren Berlicum.Nb;
15. Davy Koppen Weert; 16. Dik van de Koolwijk
Nijmegen; 17. Nick Riddy Veghel; 18. Frank Giesbers Helmond;
Masters 40+: 1. Erik Satter Gameren; 2. Robert Spoek Berghem;
Masters 50+: 1. Dirk Keynemans Nieuwaal; 2. Joop
Kosters Zaltbommel; 3. Rien
van Kessel Deurne; 4. Marius van Oirschot Best; 5.
Jan van Boxtel Mill;