DK.LIMBURG/ZUID-OOST/ZUID-WEST.WEG.2000.( 2000.06.12 )

Dames: 1. Edith Klep 2. Annemiek van Loon 3. Sandra Rombouts 4. Sonja van Kuik 5. Martine Bras Helmond; 6. Sabine Gruters Schijndel; 7. Inge Velthuis 8. Marieke Verhoeven 9. Elly van Boxmeer 10. Abke Francissen 11. Marion Bax Bavel; 12. Ellen de Weert Lepelstraat; 13. Germa Hubers 14. Angelina Huis 15. Laura Verhoeven Amsterdam; 16. Daniella Moonen 17. Daphny van den Brand 18. Miriam de Moel Waalwijk; 19. Sandra Oosterbosch 20. Baukje Doedee Driewegen;

Junioren-Dames: 1. Yvonne van Gog Asten; 2. Minke van Dongen Oosterhout; 3. Anneke Bloks Helmond; 4. Monique Verstraten Roosendaal; 5. Esther van de Geest Lepelstraat; 6. Kristel Verkooijen Chaam; 7. Karin van Veldhoven Dommelen; 8. Cindy Braat Kwadendamme; 9. Hanneke Snijders s-Hertogenbosch;

Nieuwelingen-Dames: 1. Miriam van Gog Asten; 2. Stephane Verbist Liessel; 3. E Van Ackerveken Reusel; 4. Marielle Kalmthout Rucphen; 5. Daisy Ermens Breda; 6. Christa Pirard Sprundel; 7. Monique Laurijssen Gilze; 8. Patricia van Herp Nieuwendijk; 9. Anke van Boxmeer Erp; 10. Ellen van de Sande Waalwijk; 11. Linda†† Aarts Kruiningen; 12. Jenny Hoogerland Kruiningen; 13. Lindy Verheijden Boxtel; 14. Anne Nijnatten Den Bosch; 15. Azarja Hage Goes;

Veteranen: 1. Ron Paffen Milsbeek; 2. Adriaan van Londen Tiel; 3. Piet de Haas Tiel; 4. Hans van Bavel Sint Anthonis; 5. Willem van Gameren Zaltbommel; 6. Gert Bongers Wijchen; 7. Tonnie Gijsbers Helmond; 8. Ben Pouwels Cuijk; 9. Geert Oosterbosch Eindhoven; 10. Arie van Dijk Rijswijk; 11. Gerard Spierings Schijndel; 12. Geert Wiendels Uden; 13. Willem van Cuijpers Urmond; 14. Piet Kessels Boekel; 15. Gijs van Tuijl Bruchem; 16. Jan van Boxtel Mill; 17. Boudewijn Driessen Rosmalen; 18. Peter van Hemert Haaften; 19. Harry Kellenaers Siebengewald; 20. Menne Grootjans Tilburg;

 

DK.LIMBURG/ZUID-OOST/ZUID-WEST.WEG.2003.( 2003.06.09 )

Dames: 1. Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis; 2. Minke van Dongen Dongen; 3. Reza Hormes Ravenstijn, Wijchen Wijchen; 4. Inge Klep Etten-Leur; 5. Sandra Oosterbosch Eindhoven; 6. Janne Brok Delft; 7. Marion Bax Bavel; 8. Marieke Verhoeven Erp; 9. Daphne Hoeve Tilburg; 10. Lisa Morsink Boxtel; 11. Angeliena Huis Halsteren; 12. Louise Bremer Steenwijk; 13. Sandra van Veghel Rucphen; 14. Hanneke Snijders 's-Gravenmoer 15. Katja Kleinveld Mierlo; 16. Judith Helmink Maurik; 17. Marianne ten Haaf Eindhoven; 18. Susanne van As Roosendaal; 19. Wietske Hollegien Nijmegen; 20. Angela van Dalen Bergen op Zoom;

Junioren-Dames: 1. Moniek RŲtmensen Steenbergen; 2. Renske Doedeť Kloosterzande; 3. Nathalie van Katwijk Oploo; 4. MariŽlle van Kalmthout Rucphen; 5. Linda Dirkx Reusel; 6. Christel van Bakel Gronsveld; 7. Anouk Haantjes Zutphen; 8. Joyce van Dijk Veghel; 9. DaniŽlle van Pinxten St. Michielsgestel; 10. Elise Meuleman Veghel; 11. Angela van der Velde Wernhout; 12. Leida Roelofs Uden; 13. Suzan Lavooij Hansweert; 14. Daisy Ermens Breda; 15. Josine van Agtmaal Huijbergen; 16. Margot Baaijens s-Heerenhoek; 17. Monique Laurijssen Gilze; 18. Marlin van Hees Alphen;

Nieuwelingen-Dames: 1. Monique van de Ree Willemstad; 2. Linda van Rijen Veghel; 3. Suzan Simons Steenbergen; 4. Stephanie Vos Roosendaal; 5. Patricia van Loon s Gravenmoer; 6. Manon Klomp Tilburg; 7. Marjolijn Kuipers Venlo; 8. Marieke de Kort Liempde; 9. Chantal van Pinxten St. Michielsgestel; 10. Sanne Bogers Breda; 11. Isabelle Ross Breedenbroek/Belgie; 12. Gwen Lossie Terhole 13. Sharon van den Oetelaar Schijndel; 14. Annelies IsraŽl Kruiningen 15. Sandra van Dijk Veghel; 16. Linda Heijkants Boxtel; 17. Lisanne Wolters Druten; 18. Kim van Lieshout Helmond; 19. Noreen van der Linden Terheijden 20. Yvonne van den Bergh Schijndel;

Masters 40+: 1. Piet de Haas Tiel; 2. Marius van Oirschot Best; 3. Eric Witjes Cuijk; 4. Rini van Kessel Deurne; 5. Wim van Tuyl Gameren; 6. Richard Buyvoets Helvoirt; 7. Ron Paffen Milsbeek; 8. Peter van Hemert Haaften; 9. Adriaan van Londen Tiel; 10. John van Rullen Schijndel; 11. Martin Opdam Liessel; 12. Geert Oosterbosch Eindhoven; 13. Ger Bongers Wijchen; 14. Jac van Kessel Deurne; 15. Hay Kellenaers Siebengewald; 16. Hans Van Bavel St. Anthonis; 17. Willem van Gameren Zaltbommel; 18. Theo van Berlo Beek en Donk; 19. Eddy Gevers Schijndel; 20. Gijs van Tuijl Bruchem;

 

DK.REGIO LIMBURG/ZUID-OOST/ZUIDWEST.WEG.2011 .( 2011.06.12 )

Junior-Vrouwen: 1. Thalita de Jong Ossendrecht; 2. Rebecca Talen Spijkenisse; 3. Pauliena Rooijakkers Heusden; 4. Rowena van de Klundert Hoogerheide; 5. Maud Kaptheijns Westerhoven; 6. Kirsten Coppens Noordhoek; 7. Marquerite de Neve Middelburg; 8. Simone Rockx Oud-Gastel; 9. Lauren Arnouts Rijsbergen; 10. Chantal Verstraten Roosendaal; 11. Britt Teunissen Ysselsteyn LB; 12. Anne Peer Beuningen; 13. Nardie van Ginneken Woensdrecht; 14. Sosja Bakker Oosterhout; 15. Femke Kastelijn Neerkant; 16. Charlotte Schoonbroodt Hoensbroek; 17. Sophie van Bakel Son; 18. Veronique Tolleman Kwadendamme; 19. Suzanne Huijs Belfeld; 20. Renee Renders Nuenen;

Nieuweling-Meisjes: 1. Lysanne Rohde Prinsenbeek; 2. Kyara Stijns Bunde; 3. DaniŽlla Verstraten Roosendaal; 4. Femke Geeris Geldrop; 5. Lindy van Anrooij Kapelle; 6. Ilse Miltenburg Eck en Wiel; 7. Demi de Jong Ossendrecht; 8. Kinga Quaaden Obbicht; 9. Jamie de Jong Goes; 10. Evy Kuijpers Lierop; 11. Manon Driessen Terheijden; 12. Haliegh Dolman Zwijndrecht; 13. Whitney Paumen Einighausen; 14. Jaimy Thaens Someren; 15. Anita Brussť Krimpen aan de IJssel; 16. Kim van Bakel Deurne; 17. Senna Feron Schimmert;

 

DK.REGIO LIMBURG/ZUID-OOST/ZUID-WEST.WEG.2013 .( 2013.05.20 )

Elite: 1. Marco Brus Schijndel; 2. Wouter de Groot Pijnacker; 3. HansDekkers IJzendijke; 4. Dennis Raadtgever Kapelle; 5. Tjarco Cuppens Landgraaf; 6. Tim Schmitz Geleen; 7. Yannick Janssen Beringe; 8. Rob Tijdink Nijmegen; 9. Aldo Klomp Beek Lb; 10. Raoul Poortvliet s-Heerenhoek; 11. Pim de Beer Bakel; 12. Luc Hagenaars Maastricht; 13. Sierk-Jan de Haan Breda; 14. Guus de Graauw Wouwse Plantage; 15. Rick Craenen Nederweert; 16. Edwin Arts Overloon; 17. Twan Castelijns Hapert; 18. Arjen Mosselman Kruiningen; 19. Mark Solberg Grevenbicht; 20. Dirk Jansen Valkenswaard;

Nieuwelingen: 1. Bob Olieslagers Rijen; 2. Max Gulickx Eindhoven; 3. Bram Welten Moergestel; 4. Ramon van Bokhoven Tilburg; 5. Ruben Bekkers Tilburg; 6. Marijn Renders Nuenen; 7. Yves Gorissen Berg en Terblijt; 8. Lex Mettler Schijndel; 9. Dylan Drent Spaubeek; 10. Mitch Groot Brunssum; 11. Maik van der Heijden Schaijk; 12. Bryan Bouwmans Gemert; 13. Wesley Peters Doenrade; 14. Dylan Bouwmans Gemert; 15. Michael van Steen Alphen Nb; 16. Thijs Horrichs Holtum; 17. Martijn van Doorn Heeswijk-Dinther; 18. Max Notten Meerssen; 19. Redon Schmeitz Sittard; 20. Maarten van Hout Oirschot;

Masters 30+: 1. Renier Scheepers Herten; 2. Joost Aelmans Cuijk; 3. Bas Raas Luyksgestel; 4. Mike van Veelen Arnhem; 5. Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 6. Mark Teeuw Rijswijk Nb; 7. Joris Botman Zeist; 8. Nick Riddy Veghel; 9. Martijn de Groot Gorinchem; 10. Sander Dijkink Grave; 11. Stefan Slager Beesd; 12. Pepijn Vermeulen Cuijk; 13. Patrick Houthooft Helmond; 14. Alex Kleijnen Groesbeek;

Masters 40+: 1. Antoine Moonen Cuijk; 2. Jos van der Horst Nijmegen; 3. Andy Knijpinga Utrecht; 4. Twan van Gestel Moergestel; 5. Ronny Bossers Waalwijk; 6. Jeroen van de Weijer Oploo; 7. Erik Satter Gameren; 8. Detlef la Grand Eindhoven; 9. Bas Vloet Sint Hubert; 10. Robert Spoek Berghem; 11. Stan Janssen Goch; 12. Henry Schut Zeeland; 13. Johnny van den Berg Beuningen; 14. Martin van der Meijden Brakel; 15. Rob Driessen Arnhem; 16. Gerald Seuren Vierlingsbeek; 17. Leon van der Schouw Asten-Heusden; 18. Erik van de Pol Druten; 19. Otto Schapendonk Nijmegen; 20. Willy van Kessel Zeeland;

Masters 50+: 1. Ron Paffen Milsbeek; 2. Hermi Beute Nijmegen; 3. Frank Witlox Eindhoven; 4. John van Rullen Schijndel; 5. Jo Montforts Wassenberg; 6. Adriaan van Londen Tiel; 7. Karel Verdonschot Nijmegen; 8. Twan Baltussen Asten; 9. Johan de Beer Sint-Oedenrode; 10. Ben Kruk Nijmegen;

Masters 60+: 1. Hans van Bavel Sint Anthonis; 2. Twan den Braber Hoeven; 3. Rudi Lammens Oostburg; 4. Rene Balm Drunen; 5. Ben Pouwels Cuijk; 6. Gerard Keijsers Kessel; 7. Harry Aardoom s-Gravendeel; 8. Lambert van de Wiel Berlicum Nb; 9. Harry Kellenaers Venray;

 

DK.REGIO.LIMBURG/ZUID-OOST/ZUID-WEST-BRABANT.WEG.2016 .( 2016.05.16 )

Beloften: 1. Thijs de Lange Utrecht; 2. Marc Kivits Schijndel; 3. Remco Esselaar Stein; 4. Paul Cremers Gulpen; 5. Robin Lowik Vriezenveen; 6. Jasper de Laat Moergestel; 7. Danos Gerritsen Hoogerheide; 8. Abe Celi Oosterhout; 9. Sieben Wouters Zundert; 10. Kelvin Bakx Bergen op Zoom; 11. Rob van Broekhoven Roosendaal; 12. Alain de Smit IJzendijke; 13. Pim van de Klundert Woensdrecht; 14. Koen van de Klundert Woensdrecht; 15. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 16. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 17. Koen van Baardewijk Roosendaal; 18. Stef de Louwere Bladel; 19. Mike Verhoeven Belgie; 20. Dick Janssen Velden;

Elite: 1. Ronan van Zandbeek Schijndel; 2. Jaap Kooijman Sittard; 3. Robbert de Greef Geldrop; 4. Martijn Dijkstra De Knippe; 5. Roland van der Sloot s-Hertogenbosch; 6. MichaŽl de Jong Kortgene; 7. JurriŽn Bosters Steenbergen; 8. Twan Brusselman Helmond; 9. Eloy Raas Hendrikskinderen; 10. Robert Solberg Neerbeek; 11. David van Eerd Breda; 12. Jeroen Janssen Nijmegen; 13. Bryan van Rutten Roosendaal; 14. Pim de Beer Bakel; 15. Michiel Jumelet Bruinisse; 16. Edwin Arts Helmond; 17. Martin Kelderman Veenendaal; 18. Jeffrey Doornbusch Breda; 19. Michel Stroosnijder Hansweert; 20. Maarten van Trijp Essen;

Junior-Vrouwen: 1. Maaike Boogaard Sittard; 2. Kylie Waterreus Ulestraten; 3. Karlijn Swinkels Handel; 4. Sarah van Wijnen Tilburg; 5. Maaike Meistrok Elshout; 6. Maaike Brandwagt Sittard; 7. Aniek van Alphen Hapert; 8. Susanne Meistrok Elshout; 9. Gemma Esselaar Stein; 10. Claudia Jongerius Hoogerheide; 11. Manon van der Kroft Valkenswaard; 12. Sabine Hey Oosterhout; 13. Sharon Dommanschet Roosendaal; 14. Quinty van de Guchte Driewegen; 15. Hanne van Klinken Geldrop; 16. Anouk Reen Eindhoven;

Nieuweling-Meisjes: 1. Joan de Bruyn Bergeijk; 2. Noa Jansen Oosterhout Nb; 3. Sylvie Swinkels Handel; 4. Jewel Paumen Einighausen; 5. Daphne Mesu Middelburg; 6. Silke Smulders Loon op Zand; 7. Britt Knaven Strijbeek; 8. Elodie Kuijper Tilburg; 9. Julia van Bokhoven Tilburg; 10. Lisa Dorussen Beuningen; 11. Pien Limpens Obbicht; 12. JoŽlla Jongenelen Roosendaal; 13. Anna van Wersch Tilburg; 14. Florence de Graven Helmond; 15. Stephanie Verhoeven Etten-Leur; 16. Mariska Schoon Best; 17. Lisette Schoon Best; 18. Femke Kuijpers Gilze;

Amateurs/Sportklasse: 1. Stefan Laurijssen Oud-Gastel; 2. Koen Wulterkens Boxmeer; 3. Daan van Alphen Gennep; 4. Wesley Steekers Noordwijkerhout; 5. Rob Tijdink Arnhem; 6. Luuk Rutten Wageningen; 7. Guus de Graauw Etten-Leur; 8. Marco van Schijndel Sint-Oedenrode; 9. Sjors Hooijen Bladel; 10. Robbin van de Geer Maastricht; 11. Kelvin Dekker Hedel; 12. Gerben Kroon Wijk en Aalburg; 13. Luuk Metsemakers Nuenen; 14. Maikel Schellekens Geldrop; 15. Rick van Deursen Budel; 16. Tom Meulendijks Nijmegen; 17. Nick Sesink Bergeijk; 18. Jeroen Luijks Oosteind; 19. Stefan Verhaaf Druten; 20. Jarno Verhoofstad Nijmegen;

Masters 30+: 1. Tom Davids Nijmegen; 2. Nick Riddy Veghel; 3. Daan Bongers Baarlo; 4. Floris Pennings Geldrop; 5. Roy Steuten Ell; 6. Jernst Tempelaar Nijmegen; 7. Corne Verhoeks Zuilichem; 8. Sander Dijkink Grave; 9. Martijn de Groot Gorinchem; 10. Ralf Steegs Arnhem; 11. Ronald Kolkman Zaltbommel; 12. Mike van Veelen Arnhem; 13. Robert Jan van den Braken Breda; 14. Willem Boerstal Haps; 15. Thijs van der Bijl Lent; 16. Rein Cobussen Wijchen; 17. Jurgen Verbocht Roosendaal; 18. Pepijn Vermeulen Cuijk; 19. Stef van der Hijden Nijmegen; 20. Gert-Jan Verdijk Boxmeer;

Masters 40+: 1. Brian Burggraaf Velsen-Noord; 2. Marc van Grinsven Deurne; 3. Stephan Lotz Maasmechelen; 4. Detlef la Grand Eindhoven; 5. Berry Gisbers Asenray; 6. Antoine Moonen Cuijk; 7. Patrick Houthooft Helmond; 8. Andrew O'Hara Grave; 9. Vincent van Wersch Tilburg; 10. Maurice van Duijnhoven Elst; 11. Hans Slegers Someren; 12. Stan Jansen Hoogerheide; 13. Peter van Wijgerden Woudrichem;

Masters 50+: 1. Ron Paffen Milsbeek; 2. Jos van der Horst Nijmegen; 3. Kees Raats Nispen; 4. Jo Montforts Wassenberg;