DK.LIMBURG/ZUID-OOST.WEG.2000.( 2000.06.12 )

Elite/Neo: 1. Bjorn Hoeben Stramproy; 2. John Troisfontaine Wijlre; 3. Roel Egelmeers 4. Tjarco Cuppens Landgraaf; 5. Maarten Lenferink Tubbergen; 6. Tim Heemskerk Brunssum; 7. Neil Frowler Engeland; 8. Nils Heinis Maastricht; 9. Berrie Thoolen Echt; 10. Ruud Kooijmans Beek en Donk; 11. Piet Rooijakkers Gerwen; 12. Alexander Schelfhout Roermond; 13. Bas Robroek Heerlen; 14. Patrick Harings Valkenburg aan de Geul; 15. Christian Stijnen Stein; 16. Eddy Weening Harkema; 17. Roger van der Borgh Maastricht; 18. Bjorn Vonk Nieuwe Pekela; 19. Ralf van Heugten Asten; 20. Dion Gillissen Eijsden;

Junioren: 1. Guus Schoth Sint Michielsgestel; 2. Nobert Poels Blitterswijk; 3. Marco Wesseling Den Bosch; 4. Freek Foole Eindhoven; 5. Hans Bloks Helmond; 6. Jos van Veldhoven Valkenswaard; 7. Malaya van Ruitenbeek Vught; 8. Koen van den Bersselaar Geldrop; 9. Ton Lauwers Reusel; 10. Theo Bos Hierden; 11. Bart Dirkx Reusel; 12. Ries van de Sanden Nuland; 13. Huub Meulenbroeks Hapert; 14. Michel Knaapen Sint Geertruid; 15. Bernt Hamers Schijndel; 16. Enrico van de Laar Aalst; 17. Quintin Schots Kerkrade; 18. Raymond Troquete Beek; 19. Wouter Perry Swolgen; 20. Wino Wijnen Wijlre;

Nieuwelingen: 1. Onno Gerritsen Huissen; 2. Maikel Paas Munstergeleen; 3. Robin Daling Veghel; 4. Joost van Leijen Ewijk; 5. Egon van Kessel Kerkdriel; 6. Jasper van Heeswijk Vught; 7. Coen Sevens Diessen; 8. Frank van Grootel Bakel; 9. Merijn van Breugel Heerlen; 10. Paul van Gestel Netersel; 11. Maarten Mandemakers Goirle; 12. Niels Bogaars Reusel; 13. Stefan Heijkants Boxtel; 14. Tijs Senders Hapert; 15. Nard van der Sanden Nuland; 16. Maarten Vestjens Sint Odilienberg; 17. Lars Boom Vlijmen; 18. Raymond Essers Maasbracht; 19. Job Vissers Erp; 20. Theo Roelofs Uden;

Sportklasse-A: 1. Roy Steuten Weert; 2. Francois Knarren Hoensbroek; 3. Vincent van Lieshout Jabeek; 4. Jack Dieteren Elsloo; 5. Antoine Moonen Nijmegen; 6. Edwin Achterberg Sibbe; 7. Michael van der Stappen Maastricht; 8. Ben Wijshoff Ulestraten; 9. Leon Leurs Stevensweert; 10. Leander Laurijssens Maastricht; 11. John de Joode Gronsveld; 12. Nico Smeets Sittard; 13. Marcel van der Pol Maastricht; 14. Harry Riem Born; 15. Gonard Brouns Obbicht; 16. Frank Vleugels Heerlen; 17. Ivan Theunissen Heerlen; 18. Armand Hessels Eijsden; 19. Gerard Limpens Heerlen; 20. Kaz Hendrix Voerendaal;

 

DK.LIMBURG/ZUID-OOST-NEDERLAND.WEG.2001.( 2001.06.04 )

Junioren: 1. Theo Bos Hierden; 2. Norbert Poels Blitterswijk; 3. Dennie Hulsen Schijndel; 4. Thomas Rabou Schijndel; 5. Dirk Bellemakers Liyksgestel; 6. Jasper van Heeswijk Vught; 7. Bart Dirkx Reusel; 8. Bart Kerkdijk Apeldoorn; 9. Coen Sevens Diessen; 10. Marco Wesseling s-Hertogenbosch; 11. Stefan Heijkants Boxtel; 12. Job Vissers Erp; 13. Rob van Gestel Nuenen; 14. Kees Hagen Ermelo; 15. Pol Nabben St. Anthonis; 16. Robin Daling Veghel; 17. Jeroen Trompenaars Veldhoven; 18. Marc Meulenbroeks Hapert; 19. Bram van Kooij Drunen; 20. Maurice d┤Hamecourt

Nieuwelingen: 1. Mike Alloo Roosendaal; 2. Sebastiaan Langeveld Lisse; 3. Eddy van IJzendoorn Tiel; 4. Tijs Senders Hapert; 5. Roel Aarts Hilvarenbeek; 6. ---;7. Maik van Ballekom Rucphen; 8. Lars Boom Vlijmen; 9. Rob Zwekars Tilburg; 10. Enrico Liebe Helmond; 11. Johan Vermulst Heesch; 12. Egon van Kessel Kerkdriel 13. Stein van de Borne 14. Rik Senders Hapert; 15. Teun Castelijns Hooge-Mierde; 16. Stein Posthuma Vlijmen; 17. Thijs Geeven Geldrop; 18. Antoine van Engelen Elshout; 19. Nillus Voermans Hooge-Mierde; 20. Roy de Waal Westerhoven;

Sportklasse-B: 1. John van Rullen Schijndel; 2. Leon Franssen 3. Detlef La Grand Eindhoven; 4. Ruud Verhagen Veldhoven; 5. Erwin van Helden Lottum; 6. Frank Fonteyne Lottum; 7. Johan Dorssers Velden; 8. Emil Rayer 9. Kees Machielsen Bavel; 10. Patrick van Geloven Tilburg; 11. Michael van de Stappen Maastricht; 12. Rob van Buul Eindhoven;

Veteranen: 1. Jan Ubachs 2. Heerko Kuipers 3. ---;4. Wim van Tuyl Gameren; 5. Gerard Spierings Schijndel; 6. Hay Kellenaers Siebengewald; 7. Jo Scholten Posterholt; 8. Tonnie Gijsbers Helmond; 9. Marius van Oirschot Best; 10. Gijs van Tuijl Bruchem; 11. Piet Kessels Boekel; 12. Jac van Kessel Deurne; 13. Hans van Bavel St. Anthonis; 14. J Lenssen 15. Adriaan van London Tiel; 16. Rini van Kessel Deurne; 17. Geert Wiendels Uden; 18. Geert Oosterbosch Eindhoven;

 

DK.LIMBURG/ZUID-OOST-NEDERLAND.WEG.2004.( 2004.05.31 )

Junioren: 1. Addy van Stiphout Helmond; 2. Wout Poels Blitterswijk; 3. Diego Gulpers Landgraaf; 4. Ralph Bouwens Beek; 5. Mark Broks St. Michielsgestel; 6. Mark Solberg Neerbeek; 7. Hjalmar de Munk Nuenen; 8. Micheal Beekelaar Brunssum; 9. Davy Gorissen Bocholtz; 10. Tom Marcelis Eindhoven; 11. Djuri van Rijbroek Uden; 12. Glenn FŘrst Heerlen; 13. Jan Mikkers Uden; 14. Rob Looymans Geldrop; 15. Thijs van den Berg Uden; 16. Raymond Werst Heerlen; 17. Erwin Franssen Sittard; 18. Maik van Ballekom Rucphen; 19. Ricardo van der Velde Breda;

Nieuwelingen: 1. Ritchie MotkÚ Beek; 2. Niek Tielemans Maren-Kessel; 3. Ronan van Zandbeek Schijndel; 4. Brain Bertrand Hoensbroek; 5. Geert van der Sanden Nuland; 6. Yorick van Horik Deurne; 7. Bart Tijssen Heerlen; 8. Boy van Poppel Moergestel; 9. Jimmy Pluimakers Waalwijk; 10. Jeroen Dekkers Lierop; 11. SaviÚ van Horik Lierop; 12. Wouter van Roosmalen St. Oedenrode; 13. Marcel Kamsma Gerwen; 14. Mark Smit Geldrop; 15. Tommy Groffen Baarle-Nassau; 16. Bjorn Kerssenberg Tegelen 17. Rick Dam Bocholtz; 18. Paul van der Ven Tilburg; 19. Johan van Wijk Vught; 20. Rolf Sleddens Bergeijk;

 

DK.LIMBURG/ZUID-OOST-NEDERLAND.WEG.2007.( 2007.05.28 )

Junioren: 1. Yannick Janssen Beringe; 2. Maurice de Bekker Rucphen; 3. Ronnie Tijssen Heerlen; 4. Erik Bierens Duizel; 5. Jeffrey Kuijpers Tilburg; 6. Dave de Best Noordwijk Zh; 7. Robert Solberg Beek Lb; 8. Tommy Groffen Tilburg; 9. Bruce Rayer Venlo; 10. Ronald Dijkhuizen Nieuwegein; 11. Aart Spooren Duizel; 12. Henke Heldens Ottersum; 13. Mitch Pluijmaekers Valkenburg Lb; 14. Sander van Iersel Nieuw-Vennep; 15. Rico Wientjes Didam; 16. Hans Bierens Belgie; 17. Haye van Boxtel Kaatsheuvel; 18. Yorick van Horik Deurne; 19. Gilles Bogers Budel; 20. Maik Wensink Aalten;

Nieuwelingen: 1. Kay Welten Moergestel; 2. Jasper Mandjes Zaandijk; 3. Ike Groen Tuitjenhorn; 4. Tim Opdam Liessel; 5. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 6. Corne van Kessel Veldhoven; 7. Dion Vanhommerig Bocholtz; 8. Koen van Roosmalen Sint Oedenrode; 9. Evert Hoogsteen Lage Mierde; 10. Bob Schoonbroodt Hoensbroek; 11. Pierre Rijninks Landgraaf; 12. Mike Heesters Bergeijk; 13. Triston Martens Berghem; 14. Bram van de Schoot Oirschot; 15. Richard van Zuydam Best; 16. Robbert de Greef Geldrop; 17. Lex van der Burgt Berghem; 18. Stef Limpens Voerendaal; 19. Bram van den Oetelaar Schijndel; 20. Teun Roosen Gronsveld;

Masters 40+: 1. Frank Witlox Eindhoven; 2. John van Rullen Schijndel; 3. Ton van Korven Diessen; 4. Frans Willems Oost West en Middelbeers; 5. Henri Vennix Oost West en Middelbeers; 6. Wil van der Hamsvoord Hoogeloon; 7. Ruud Klomp Veghel; 8. Harrie Geeris Geldrop; 9. Maarten Nederveen s-Hertogenbosch; 10. Richard Buyvoets Helvoirt; 11. Peter Hoffmans Moergestel; 12. Henri Drieshen Helmond; 13. Leo Bruijstens Schijndel; 14. Zeger van der Wilt Vught; 15. Ton van de Kamp Oss; 16. Frank Paymans Vught;

Masters 50+: 1. Marius van Oirschot Best; 2. Ger Kellenaers Horst; 3. Dirk Keynemans Nieuwaal; 4. Jo Scholten Echt; 5. Ron Paffen Milsbeek; 6. Joop Kosters Zaltbommel; 7. Jac van Kessel Deurne; 8. Geert Oosterbosch Eindhoven;

 

DK.REGIO LIMBURG/ZUID-OOST-NEDERLAND.WEG.2009.( 2009.06.01 )

Junioren: 1. Ike Groen Tuitjenhorn; 2. Sjors Roosen Goirle; 3. Robbert de Greef Geldrop; 4. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 5. Corne van Kessel Veldhoven; 6. Dajo Sanders Heerlen; 7. Teun van Poppel Hilvarenbeek; 8. Bas van Gestel Tilburg; 9. Melvin Bijnen Bunde; 10. Frank Lathouwers Sint-Oedenrode; 11. Rik van Aaken Vessem; 12. Jasper Mandjes Belgie; 13. Friso Roscam Abbing Rotterdam; 14. Tim Opdam Liessel; 15. Philippe Pinckaers Eijsden; 16. Jurgen Zoontjens Goirle; 17. Evert Hoogsteen Lage-Mierde; 18. Tim Kleinloog Eindhoven; 19. Koen van Roosmalen Sint-Oedenrode; 20. Mike Heesters Bergeijk;

Nieuwelingen: 1. Danny van Poppel Moergestel; 2. Tim Kerkhof Nistelrode; 3. Jan Willem Welter Loosdrecht; 4. Dennis van Iersel Berkel-Enschot; 5. Wayne Stijns Bunde; 6. Sean Martens Vlijmen; 7. Douwe Verberne Lierop; 8. Ian Kastelijn Den Dungen; 9. Timo Roosen Goirle; 10. Jaap Kooijman Sittard; 11. Glenn Hool Merkelbeek; 12. Dick Janssen Velden; 13. Stef Arends Eindhoven; 14. Rob Fiers Bladel; 15. Roy Schoonderbeek Odiliapeel; 16. Niels van der Veeken Baarle-Nassau; 17. Robin van Dartel Eindhoven; 18. Jasper de Laat Moergestel; 19. Bryan Borowski Berlicum Nb; 20. Kenny Kastelijn Neerkant;

Amateurs-A: 1. Rick van den Hurk Waalre; 2. Erwin Koken Urmond; 3. Ad Clijn Klimmen; 4. Frank Ackermans  Maastricht; 5. Roel Jetten Einighausen; 6. Renier Scheepers Eijsden; 7. Antoine Moonen Cuijk; 8. Edwin Raats Helmond; 9. Erik Heesen 10. Raymond Schoenmakers Geulle; 11. Guy Bogaarts  Maastricht; 12. Fabian Rosenboom Heerlen; 13. Nico Laugs Susteren; 14. Roel de Vries Amstenrade; 15. Ilya Velter  Heythuizen; 16. Wilbert Sijstermans Landgraaf; 17. Jesse Souren  Heerlen; 18. Daniel Duijsens Maastricht; 19. Jeroen van der Honing Valkenswaard; 20. Bart Hupperertz Wijlre;

 

DK.REGIO LIMBURG/ZUID-OOST.WEG.2011 .( 2011.06.12 )

Junioren: 1. Danny van Poppel Poppel; 2. Kenny Kastelijn Neerkant; 3. Dennis van Iersel Berkel-Enschot; 4. Stef Arends Eindhoven; 5. Dick Janssen Velden; 6. Wayne Stijns Bunde; 7. Pim Erren Velden; 8. Jeroen Leijsten Venlo; 9. Timo Roosen Goirle; 10. Jasper de Laat Moergestel; 11. Sander Schuurmans Nijnsel; 12. Douwe Verberne Lierop; 13. Robin van Diessen Valkenswaard; 14. Zeger Rijs Nieuwegein; 15. Jordi Kleinloog Eindhoven; 16. Erik Lathouwers Sint-Oedenrode; 17. Danny Scherp Susteren; 18. Lars Bremmers Valkenswaard; 19. Koen van de Ven Veldhoven; 20. Dirk van Leuken Best

Nieuwelingen: 1. Thomas Bosch Loosbroek; 2. Maarten Seefat Oirsbeek; 3. Remco Esselaar Stein; 4. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 5. Lars Quaedvlieg Horn; 6. Kars Welten Moergestel; 7. Bjorn van der Heijden Schaijk; 8. Robin Verbeek Eindhoven; 9. Maarten Hendrickx Baarle-Nassau; 10. Jasper van Dijk Mierlo; 11. Marc Kivits Schijndel;

 

DK.LIMBURG/ZUID-OOST.WEG.2011.( 2011.06.12 )

Beloften: 1. Mike Teunissen Ysselsteyn LB; 2. Gert-Jan Bosman Emmen; 3. Twan van den Brand Volkel; 4. Luc Loozen Voerendaal; 5. Ritchie MotkÚ Beek; 6. Yannick Janssen Beringe; 7. Geert van der Weijst Reusel; 8. Maurice de Bekker Rucphen; 9. Jasper van Mierle Nijmegen; 10. Michel Stroosnijder Hansweert; 11. Twan Castelijns Hapert; 12. Tim Kleinloog Eindhoven; 13. Ferdi van Even Valkenburg Lb; 14. Wouter de Haas Eersel; 15. Koen Wulterkens Cuijk;

Elite: 1. Roy de Waal Westerhoven; 2. Roy van Heeswijk Sint Oedenrode; 3. Lars Vierbergen Schijndel; 4. Geert van der Sanden Nuland; 5. Tjarco Cuppens Landgraaf; 6. Bob Martens Beek Lb; 7. Raymond Werst Heerlen; 8. Roel Jetten Einighausen; 9. Marcel Kamsma Gerwen; 10. Guus Schoth Den Haag; 11. Gijs Vierling Veldhoven; 12. Guy Bogaarts Maastricht; 13. Wouter Kersjes Amstenrade; 14. Ferdi Frijters Udenhout; 15. Thomas Rieff Berg en Terblijt; 16. Aldo Klomp Beek Lb;

Amateurs: 1. Edwin Raats Helmond; 2. Rob van Gameren Berlicum.Nb; 3. Daan Bongers Baarlo; 4. Marc van Grinsven Deurne; 5. Roel van Gameren Heeswijk-Dinther; 6. Gert Verdijk Heijen; 7. Stephan Lotz 8. Frank Ackermans Maastricht; 9. Stefan Joosten Maastricht; 10. Angelo Gevers Schijndel; 11. Mark Teeuw Rijswijk.Nb; 12. Hayco Beelen Wijnandsrade; 13. Wesly Theunissen Venlo; 14. Joost Aelmans Cuijk; 15. John K÷lker Born; 16. Peter van den Heuvel Bakel;

 

DK.REGIO LIMBURG/ZUID-OOST.WEG.2012.WEG .( 2012.05.28 )

Junioren: 1. Sam Oomen Tilburg; 2. Jasper de Laat Moergestel; 3. Marc Kivits Schijndel; 4. Jordi Kleinloog Eindhoven; 5. Bram Pijnappels Schijndel; 6. Lars Bremmers Valkenswaard; 7. Max Hendrikx Hapert; 8. Stan Huveners Bemelen; 9. Bjorn van der Heijden Schaijk; 10. Lars Quaedvlieg Horn; 11. Remco Esselaar Stein; 12. Robbie van Bakel Deurne; 13. Jan-Willem van der Heijden Urmond; 15. Camiel Pauwels Nijmegen; 16. Chris van Brussel Veldhoven; 17. Dick Janssen Velden; 18. Pim Erren Velden; 19. Carlo van Doorn Hintham; 20. Robin Verbeek Eindhoven;

Nieuwelingen: 1. Youri van Iersel Berkel-Enschot; 2. Bob Olieslagers Rijen; 3. Thomas Bosch Loosbroek; 4. Marijn Renders Nuenen; 5. Bram Welten Moergestel; 6. Max Gulickx Eindhoven; 7. Piet van Herk Valkenswaard; 8. Stef de Louwere Bladel; 9. Maik van der Heijden Schaijk; 10. Okke van der Sluijs Born; 11. Tim van Dolleweerd Oss; 12. Koen van Dijke Baarle-Nassau; 13. Niels Naus Kessel; 14. Dylan Drent Spaubeek; 15. Joep Verhees Helmond; 16. Elden van Delft Valkenswaard; 17. Rick Emonds Lierop; 18. Sven Bergmans Maren-Kessel; 19. Jordy Sauren Heerlen; 20. Yves Gorissen Berg en Terblijt;

 

DK.REGIO LIMBURG/ZUID-OOST.WEG.2015 .( 2015.05.25 )

Nieuwelingen: 1. Tom Peters Thorn; 2. Sander Hendrickx Baarle-Nassau; 3. Luuk van Gestel Moergestel; 4. Rick Burgmans Westerhoven; 5. Robin Blummel Sint-Oedenrode; 6. Mees Hendrikx Valkenswaard; 7. Roy Dirven Bergeijk; 8. Luuk Herben Gronsveld; 9. Tim Penson Reusel; 10. Alain Broos Baarle-Nassau; 11. RÔven Pirnaij Cadier en Keer; 12. Koen van Helvoirt Erp; 13. Timo Warnier Eijsden; 14. Luke van de Put Bladel; 15. Melvin Lindelauf Gulpen; 16. Kars ten Boske Wintelre; 17. Bart Artz Wintelre; 18. Bas van Dinther Rossum; 19. Jarno van Esch Sint-Oedenrode; 20. Nils Jansen Middelaar;