2020.09.26.ARDENS CLALLENCE UITSLAG.02E RIT 1 PAQUOT Tom, WALLONIE-BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM
2 VAN BOVEN Luca, GM RECYCLING 3 MONIQUET Sylvain,
GROUPAMA-FDJ CONTINENTAL 4 VAN GILS Maxim, LOTTO-SOUDAL DT
5 GMELICH MEIJLING Jarno,
ALLINQ-KRUSH-DE IJSSELSTREEK CT 6 VAN DEN Viktor BRANDEN, WIELERCLUB STEEDS
VOORAAN KONTICH 7 LOWIK Robin, ALLINQ-KRUSH-DE
IJSSELSTREEK CT 8 VENNER Quentin,
WALLONIE-BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM 9 BROOS Alain, ALLINQ-KRUSH-DE
IJSSELSTREEK CT à 18'' 10 HAEST Jasper, WIELERTEAM REGGEBORGH 11 VANDENBROECK Yarno,
GM RECYCLING 12 VAN SINTMAARTENSDIJK Roel,
WIELERTEAM REGGEBORGH 13 VAN NUFFELEN Glen,
ASFRA RACING TEAM OUDENAARDE 14 JOHANNINK Jelle, SENSA-KANJERS VOOR
KANJERS 15 VANDEVELDE Yentl,
DAVO UNITED CT 16 VANDYCK Niels, TEAM THIELEMANS & DE HAUWERE 17 RIETJENS Sander, GM RECYCLING 18 DE VET Sander, CRABBE-CC CHEVIGNY
19 RASENBERG Martijn, WIELERTEAM
REGGEBORGH 20 KAESEMANS, Jasper URBANO CT 23 DE LAAT Jasper, TWC TEMPO HOPPENBROUWERS 27 SCHULTEN Chiel, WIELERTEAM
REGGEBORGH 32 HOFMAN Arjan, ALLINQ-KRUSH-DE
IJSSELSTREEK CT 35 BLOEM Joren, SENSA-KANJERS VOOR KANJERS 40 VREUGDENHIL Bart, TWC TEMPO HOPPENBROUWERS 43 VAN DER Joeri,
TUIN WEST FRISIA 49 VAN SCHOOR Matthew,
HOME SOLUTION-SOENENS 52 DE BLOM Bastiaan, SENSA-KANJERS
VOOR KANJERS 54 BUGTER Jasper, DUTCH FOOD VALLEY CT 61 VAN KRIMPEN Jeroen, ALLINQ-KRUSH-DE
IJSSELSTREEK CT 64 WALLINGA Olav, SENSA-KANJERS VOOR KANJERS 67 POELS Xavier,
TWC TEMPO HOPPENBROUWERS 68 DROST Melvin,
WIELERTEAM REGGEBORGH 74 GRUITHUIJZEN Paul, TWC TEMPO HOPPENBROUWERS 89 LOMAN Mathijs, TWC MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG 92 VAN KAPPEL Geert, DUTCH FOOD VALLEY CT 93 MEESEN Giel,
WCL BERGKLIMMERS 94 HARTOG Thomas, WEST FRISIA 95 VIERHOUT Maarten, ALLINQ-KRUSH-DE
IJSSELSTREEK CT 103 HONIG Reinier, TWC TEMPO HOPPENBROUWERS 105 VAN DER Aldert,
VEEN WIELERTEAM REGGEBORGH 106 VAN ZANDBEEK, Ronan TEAM INVICTA 110 KOSTER Ward, WEST FRISIA 113 RUIJTER Stijn, WEST FRISIA à 2'19'' 2020.09.25.01E RIT 1 PATTYN Steven, LOTTO SOUDAL U23 2 REX Laurenz, BINGOAL
WALLONIE-BRUXELLES DEVELOPMENT 3 VANGHELUWE Warre,
HOME SOLUTION-SOENENS 4 BOMBOI Davide, HOME
SOLUTION-SOENENS 5 D'HEYGERE Gil, EFC-L&R-VULSTEKE 6 PAQUOT Tom, BINGOAL WALLONIE-BRUXELLES
DEVELOPMENT 7 VAN BOVEN Luca, GM RECYCLING 8 HAEST Jasper, REGGEBORGH 9 STIPPELMANS Toon, DAVO UNITED 10 VAN GILS Maxim, LOTTO SOUDAL U23 11 KAESEMANS Jasper, URBANO 12 VANDYCK Niels, TEAM THIELEMANS & DE HAUWERE 13 BROOS Alain,
ALLINQ-KRUSH-IJSSELSTREEK 14 JOT Hugo, U.V.C. CHARLEVILLE MÉZIÈRES 15 DE VET Sander, CRABBÉ TOITURES-CC CHEVIGNY 16 SAVER Kasper, EFC-L&R-VULSTEKE 17 WYSEURE Joran, ACROG
TORMANS BALEN BC 18 DEVOS Han, URBANO 19 VERVAEKE Aaron, WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 20 RASENBERG Martijn, REGGEBORGH 21 BUGTER Jasper, DUTCH FOOD VALLEY 23 JOHANNINK Jelle SENSA-KANJERS VOOR KANJERS 26 POELS Xavier
TWC TEMPO HOPPENBROUWERS-VIRO 32 BLOEM Joren SENSA-KANJERS VOOR KANJERS 35 SCHULTEN Chiel REGGEBORGH
37 SINTMAARTENSDIJK Roel REGGEBORGH 40 VAN DER TUIN Joeri
WEST FRISIA 41 DE BLOM Bastiaan 42 VAN KRIMPEN Jeroen 44 GRUITHUIZEN Paul |