RONDE VAN UDEN

                                           12 MEI 2019  

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

1

Jos Koop

Eindhoven

2

Robbie van Bakel

Deurne

3

Jasper de Laat

Moergestel

4

Maik van der Heijden

Schaijk

5

Kyle Agterberg

Maartensdijk

6

Bart Vreugdenhil

Amsterdam

7

Wessel Coppelmans

Hapert

8

Kelvin van den Dool

 

9

Remco Esselaar

 

10

Frank Visser

Utrecht

11

Koen van Helvoirt

Erp

12

Bram de Kort

Dongen

13

Jarno van Esch

Sint-oedenrode

14

Peter Stienstra

Grubbenvorst

15

Robin Blummel

Sint-michielsgestel

16

Merijn Korevaar

 

17

Bart Artz

Wintelre

18

Bas Sitters

 

19

Arno te Brake

Nijmegen

20

Marco Ehlert

Kortenhoef

21

Kevin Coster

Nijmegen

22

Jeroen Hasselaar

Eindhoven

23

Nick Riddy

Veghel

24

Kevin Reuvers

Zevenbergen

25

Tom van den Berg

Helmond

26

Niels Boogerd

Meerkerk

27

Sep Schuurman

Sint-oedenrode

28

Jeroen Koorn

Hoogkarspel

29

Bob Kerkhofs

 

30

Joris Brink

Rosmalen

31

Hans Dilling

Nijmegen

32

Robbie Gevers

Schijndel

33

Jordi Steenbakkers

Boxtel

34

Berhane Debesay

Lent

35

Joost Aelmans

Uden

36

Philip Heijnen

Oeffelt

37

Jelmer Arendshorst

Nieuwleusen

38

Youri van Esch

Sint-oedenrode

39

Ronan van Zandbeek

Schijndel

40

Luuk Nissen

Best

41

Rowan Bergmans

Maren-kessel

42

Tom Manders

Uden

43

Sander Dijkink

Odiliapeel

44

Sam Errens

Born

45

Berko Dorussen

Beuningen Gld

46

Thijmen Jeroense

Nijmegen

47

Patrick Coster

Hasselt

48

Dami Bongers

Velp

49

Tim Ariesen

 

50

Sjors van Zandbeek

Heeswijk-dinther

51

Stefan Hubers

 

DNF

Bart Lemmen

Utrecht

DNF

Kristian Michiels

Vierlingsbeek

DNF

Mário Silva

Den Bosch

DNF

Tim van Wijk

Gilze

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Jaap Roelen

 

2

Wessel Mouris

 

3

Lars Hohmann

 

4

Sten Verzijl

 

5

Tjipke Bosma

 

6

Sammy Berkelder

 

7

Koert van Oosten

 

8

Beau van Izerloo

 

9

Luuk Spijker

 

10

Pieter Prosman

 

11

Niels Luiten

 

12

Xander van Dijk

 

13

Pieter de Groof

 

14

Luuk Cox

 

15

Thijs van Beek

 

16

Ward de Schepper

 

17

Gianni Pavone

 

18

Jardi Christiaan van der Lee

 

19

Jelle Baks

 

20

Luuk Bierkens

 

21

Daan Adams

 

22

Thomas van Asselt

 

23

Simon Bakker

 

24

Niels Huijbregts

 

25

Tom Henst

 

26

Maarten Oosterbaan

 

27

Camiel Cornelis

 

DNF

Milan Kuipers

 

DNF

Jamie Prince

 

DNF

Marijn van Vlerken

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Mees Bunning

Vught

2

Finn van Riel

Rijen

3

Puck Bunning

Vught

4

Jens Thissen

Valkenswaard

5

Hebe van Eijndhoven

Vught

6

Nick van Eck

Lieshout

7

Siep Moeliker

 

8

Nina van Eck

Lieshout

9

Niek Hendrikx

 

10

Sien Vermeulen

Uden

11

jill daanen

Uden

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Abe Bol

Cromvoirt

2

Beer van Beurden

Eindhoven

3

Anke Verhoeven

Erp

4

Froukje van Wijgerden

Bruchem

5

Riva Danklof

Rosmalen

6

Juul Hendrikx

 

7

Reno van de Westerlo

Helmond

8

Jasper van Katwijk

Handel

9

Fanka Kapteijn

Hoofddorp

10

Joep Regterschot

Uden

11

Saar van Leenders

Geldrop

DNF

Luuk Braspenning

Eindhoven

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Mats Moeliker

Eindhoven

2

Andries Knapen

Esch

3

Filijn Demuyt

Boekel

4

Teun van Beurden

Eindhoven

5

Cas Metten

Geldrop

6

Britt Jeucken

Venray

7

Roan Van Boven

Milheeze

8

Jason van de Beeten

Nistelrode

9

Jeremy Bus

Heelsum

10

Tygo van Riel

Rijen

11

Lynn van Leeuwen

Sint-michielsgestel

12

Tiemen Van der Meer

Uden

13

Just van Rooij

 

14

Stijn Spitters

Uden

15

Dimitry Tans

Mill

16

Guus Baijens

Uden

17

Fenne de Laat

Moergestel

18

Lieke Stienen

Tilburg

DNF

Joris de Brouwer

Hapert

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Thomas Panken

Bladel

2

Koen Sonnemans

Someren

3

Noď Moes

Goirle

4

Lars Franken

Oisterwijk

5

Maartje Jacobs

Veldhoven

6

Brent van den Nouweland

Rijen

7

Ryan van de Westerlo

Helmond

8

Bo Klappe

Eindhoven

9

Eva van Beek

Geldrop

10

Jaap van der Linden

Zijtaart

11

Tim van de Ven

Tilburg

12

Ward Bierens

Bladel

13

Neel Lepelaars

Luyksgestel

14

Anne van Oirschot

Helvoirt

15

Teun Vermeulen

Uden

16

Nick van Daalwijk

Neerloon

17

Rens Braspenning

Eindhoven

18

Job van Iersel

Geldrop

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Michiel Mouris

Baambrugge

2

Emma van Haaren

Oisterwijk

3

JoŮlle Eenkhoorn

 

4

Liz Toonen

Boxmeer

5

Cas Krebbers

Deest

6

Daan van Rooij

Berghem

7

Gijs Baselmans

Bladel

8

Sara Sonnemans

Someren

9

Lars van de Weijer

Aarle-rixtel

10

Lucas Demuyt

Boekel

11

Lars Homan

Sint-michielsgestel

12

Michiel Fuite

Berkel-enschot

13

Jelle Peters

Eindhoven

14

Joost Konings

Helmond

15

Thomas Assinck

Waalre

16

Maud Adams

Budel

17

Pim Vonken

Son En Breugel

18

Pim van Leenders

Geldrop

19

Milan Jongenelen

Rucphen

DNF

Fenny Coppelmans

Hapert

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Martijn Azantinlow

Tilburg

2

Vic Esselink

Tilburg

3

Thijs Dahler

Schijndel

4

Niels Hanegraaf

Heeswijk-dinther

5

Jaro Danklof

Rosmalen

6

Bram Vugts

Boxtel

7

Maud Tollens

Aarle Rixtel

8

Nele van Gorp

Bergeijk

9

Jorn van Beers

Moergestel

10

Kick Maas

Dongen

11

Floris Demuyt

Boekel

12

Sven van Wijgerden

Bruchem

13

Lisa van Heel

Zaltbommel

14

Sander Blaakmeer

Berlicum

15

Mendo van Leeuwen

Sint-michielsgestel

16

Bibi van den Bogaard

Goirle

17

Luc van Hagen

Cuijk

18

Job Stam

Engelen

19

Jako van der Donk

Boekel

20

Nanna van den Bogaard

Goirle

21

Sam Pladet

Tilburg

22

Thijs Beckers

Berlicum

23

Tristan van Bakel

Helmond

24

Lucas Arts

Boxtel

25

Tim Leijten

Uden

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Thom van Herwaarden

Rossum

2

Chris Kisters

Nuenen

3

Dirk de Groof

Heeze

4

Jelle Roks

Veenendaal

5

Sjoerd van der Linden

Zijtaart

6

Krijn Veldboer

Helmond

7

Siemen Hooiveld

Berghem

8

Thijs van Doormaal

Berkel-enschot

9

Arno Raijmakers

Helmond

10

Robin Pricken

Wijchen

11

Siem Kanters

Erp

12

Ramon Setz

Geldrop

13

Ed Uptegrove

Sint-michielsgestel

DNF

Jan Kraus

Oss