TOP 20 RESULTATEN UCI

                                          T/M  12 MEI 2019  

0

2019.05.12.TROFEE MAARTEN WIJNANDS.(W.1.1)

3

VAN 'T GELOOF Maria Apolonia

9

PRUISSCHER Arianna

18

HOOLWERF Cathalijne

19

VAN WITZENBURG Marieke

0

2019.05.12.RHONE-ALPES ISERE TOUR.EINDKLASSEMENT.(2.2)

5

BAX Sjoerd

7

KRUL Stef

9

MINNAARD Marco

10

VAN DEN BERG Lars

13

BOUWMANS Dylan

20

INKELAAR Kevin

0

2019.05.12.RHONE-ALPES ISERE TOUR.04E RIT.(2.2)

5

BAX Sjoerd

11

VAN DEN BERG Lars

12

MINNAARD Marco

0

2019.05.12.GIRO D'ITALIA.02E RIT.(UWT)

20

DUMOULIN Tom

0

2019.05.12.FESTIVAL ELSY JACOBS.EINDKLASSEMENT.(W.2.1)

2

VOLLERING Demi

6

MARKUS Riejanne

0

2019.05.12.FESTIVAL ELSY JACOBS.03E RIT.(W.2.1)

5

VOLLERING Demi

7

KUIJPERS Evy

10

MARKUS Riejanne

0

2019.05.12.COURSE DE LA PAIX JUNIORS.04E RIT.(2.Ncup)

3

VAN UDEN Casper

0

2019.05.12.AMGEN TOUR OF CALIFORNIA.01E RIT.(UWT)

12

VAN POPPEL Danny

0

2019.05.11.TOUR OF CHONGMING ISLAND.EINDKLASSEMENT.(WWT)

1

WIEBES Lorena

4

KESSLER Nina

8

BOOGAARD Maaike

11

VAN DE REE Monique

13

VAN VELZEN Bryony

15

UNEKEN Lonneke

17

DE JONG Demi

18

MARKUS Kelly

0

2019.05.11.TOUR OF CHONGMING ISLAND.03E RIT.(WWT)

1

WIEBES Lorena

7

VAN VELZEN Bryony

8

UNEKEN Lonneke

9

KESSLER Nina

12

VAN DE REE Monique

16

DE JONG Demi

0

2019.05.11.RHONE-ALPES ISERE TOUR.03E RIT.(2.2)

4

VAN DEN BERG Lars

8

MINNAARD Marco

9

KRUL Stef

14

GERTS Floris

0

2019.05.11.PWZ ZUIDENVELD TOUR.(1.2)

1

BUGTER Luuc

2

VAN DER KOOIJ Bas

4

KOSTER Adne

5

HOOGHIEMSTER René

6

PETERS Arne

7

KONING Peter

8

SLIK Ivar

10

VAN BREDA Rick

11

VERMELTFOORT Coen

12

KLEIMAN Wim

13

DUVIGNEAU Beau

15

WOLFFENBUTTEL Nils

16

BOTMA Adriaan

18

KNOL Martijn

19

BOSMAN Gert-Jan

20

BUDDING Martijn

0

2019.05.11.GIRO D'ITALIA.01E RIT.(UWT)

5

DUMOULIN Tom

9

MOLLEMA Bauke

0

2019.05.11.FESTIVAL ELSY JACOBS.02E RIT.(W.2.1)

4

VOLLERING Demi

11

MARKUS Riejanne

15

DE BOER Sophie

19

KUIJPERS Evy

0

2019.05.10.TOUR OF UPPSALA.EINDKLASSEMENT.(W.2.2)

9

HOFMAN Merel

13

KROL Phaedra

20

WASMUS Nienke

0

2019.05.10.TOUR OF UPPSALA.03E RIT.(W.2.2)

5

KROL Phaedra

9

DE GOEJE Hanneke

13

BEIJER Inez

0

2019.05.10.TOUR OF CHONGMING ISLAND.02E RIT.(WWT)

1

WIEBES Lorena

4

KESSLER Nina

10

MARKUS Kelly

13

VAN DE REE Monique

14

BOOGAARD Maaike

16

VAN VELZEN Bryony

17

UNEKEN Lonneke

18

SLIK Rozanne

0

2019.05.10.RHONE-ALPES ISERE TOUR.02E RIT.(2.2)

1

BAX Sjoerd

3

BOUWMANS Dylan

9

MINNAARD Marco

19

KRUL Stef

20

GERTS Floris

0

2019.05.10.FESTIVAL ELSY JACOBS.01E RIT.(W.2.1)

1

VOLLERING Demi

2

MARKUS Riejanne

0

2019.05.10.COURSE DE LA PAIX JUNIORS.02E RIT B.(2.Ncup)

4

VAN UDEN Casper

0

2019.05.10.COURSE DE LA PAIX JUNIORS.02E RIT A.(2.Ncup)

6

VAN UDEN Casper

12

VAN DER TUUK Axel

0

2019.05.09.TOUR OF UPPSALA.02E RIT.(W.2.2)

3

DE GOEJE Hanneke

7

KROL Phaedra

13

WASMUS Nienke

14

HOFMAN Merel

18

TON Quinty

0

2019.05.09.TOUR OF CHONGMING ISLAND.01E RIT.(WWT)

1

WIEBES Lorena

3

KESSLER Nina

9

DE JONG Demi

11

VAN DE REE Monique

12

TENNIGLO Moniek

15

VAN VELZEN Bryony

18

MARKUS Kelly

20

UNEKEN Lonneke

0

2019.05.09.RHONE-ALPES ISERE TOUR.01E RIT.(2.2)

6

VAN DEN BERG Lars

8

BOUWMANS Dylan

9

KRUL Stef

20

VAN DEN DOOL Jens

0

2019.05.09.COURSE DE LA PAIX JUNIORS.01E RIT.(2.Ncup)

3

VAN UDEN Casper

0

2019.05.08.TOUR OF UPPSALA.01E RIT.(W.2.2)

9

HOFMAN Merel

14

KROL Phaedra