RONDE VAN T ZAND

12 MEI 2019

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

1

Rick van Breda

Den Helder

2

Joeri van der Tuin

Westerland

3

Johan Knol

Bakkeveen

4

Etienne Lenting

Nieuwveen

5

Steven Stenekes

Bennekom

6

Adne van Engelen

Rotterdam

7

Alexander Konijn

Spanbroek

8

Sven Broekaart

Julianadorp

9

Quinten Veling

 

10

Koos Jeroen Kers

Amstelveen

11

Ruben Hoekstra

Heerenveen

12

Tibor Zwaan

Egmond Aan Zee

13

Tijs Dekker

Oosthuizen

14

Harry Sweering

 

15

Joury Ottenbros

Heerhugowaard

16

Jelle Nieuwpoort

Warmenhuizen

17

Thomas Hartog

Haarlem

18

Stefan Appelman

 

19

Henk Bos

Drachten

20

Mike Appelman

Beverwijk

21

Stefan Wolffenbuttel

 

22

Eric Mooij

Hoogwoud

23

Patrick Stengs

Beverwijk

24

Sebastiaan ten Zeldam

Haarlem

25

Jan Bos

 

26

Jos de Haan

Hoogwoud

27

Willem Hoolwerf

Eemdijk

28

Jermo Agema

 

29

Kay Pronk

Warmenhuizen

DNF

Bruno van Beek

Egmond Aan Zee

DNF

Jens Beerepoot

Heerhugowaard

DNF

Brendan Berendse

Purmerend

DNF

Armando van Bruggen

Purmerend

DNF

Maurits Buist

Drachten

DNF

Sverre Eschweiler

Den Burg

DNF

Axel Koopman

Stompetoren

DNF

Janco Lukkes

Sneek

DNF

Roy Pieters

Zwanenburg

DNF

Bram Schermer

Zuidoostbeemster

DNF

Stefan van Spengen

Wieringerwerf

DNF

Marco van der Tuin

Groningen

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOR/AMATEUR-VROUWEN/NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Maud Rijnbeek

 

2

Lisa van Belle

 

3

Yuli van der Molen

 

4

Rosan Koper

Heemskerk

5

Nina Maathuis

Rotterdam

6

Sandy van der Pols

 

7

Anna van der Meiden

Heukelum

8

Susan Hartog

Assendelft

9

Isa Nomden

Hattem

10

Anne Kras

Hoorn

11

Yvette de Koning

Stompetoren

12

Kirsten Elings

Overberg

13

Carola van de Wetering

Nieuw Vennep

14

Mariska Jetten

Oegstgeest

15

Tanja Ites

Den Helder

16

Janneke Sinnige

Amsterdam

17

Liesbeth Zeeman

Oudkarspel

18

Nicole van Batenburg

Amsterdam

19

Lisette Landsman

Assendelft

20

Yilla Threels

Woerden

21

Dieuwertje Bax

Anna Paulowna

22

Janneke Schilder

St Maarten

23

Emma Brouwer

 

24

Fenna Derksen

Haalderen

25

Indy Kappert

Markelo

26

Emma Hoolwerf

Eemdijk

27

Kim van de Groenendaal

Rotterdam

28

Geartsje de Vries

Arnhem

DNF

Amber Boks

Anna Paulowna

DNF

Amy-Jill Cornelissen

Maarssen

DNF

Larissa Havik

Assendelft

DNF

Anne-Marie Schonk

Amsterdam

 

 

 

 

UITSLAG.SPORTKLASSE/BASISLEDEN

 

 

 

1

Joris de Boer

Winkel

2

Guido de Koning

Oostzaan

3

Ruud Slagter

Lutjebroek

4

Cees Snoek

Volendam

5

Ward Koster

Amsterdam

6

Bram Kras

Hoorn

7

Mike Tesselaar

Heerhugowaard

8

Rene Melk

Assendelft

9

Michel Dekker

't Veld

10

Bart Ursem

Andijk

11

Roel Koenis

't Veld

12

Bastian de Jong

Hoorn

13

Jaap Dudink

Andijk

14

Dave Huijsman

De Koog (texel)

15

John van de Water

Breezand

16

Jelle Bervoets

Hoorn

17

Kees van Wonderen

Tuitjenhorn

18

Jeroen Lute

Zuid-scharwoude

19

Berend Bervoets

 

20

Patrick de Smit

Nieuw-vennep

21

Pierre Deen

Amsterdam

22

Koen Klinkhamer

Alkmaar

23

Christiaan van Dokkum

Amsterdam

24

Arn Botman

Andijk

25

Barry Dam

Hoogwoud

26

Peter Horsmeijer

Purmerend

27

Martin Hoefakker

Middenmeer

28

Marcel Witte

Amsterdam

29

Willem van der Vlugt

Medemblik

30

Mickel van der Burg

Den Helder

31

Coen Emmer

Amsterdam

32

Hans van Wonderen

Tuitjenhorn

33

Co van Bueren

Schagen

34

Kay Blokdijk

't Veld

35

Hans Schelvis

Heemskerk

36

Marcel Hillaert

Edam

37

Ruud Kluit

Beets

38

Jeroen Repko

Julianadorp

39

Erwin Beckers

Julianadorp

40

Nick Slijkerman

Anna Paulowna

41

Brian Tamis

't Zand Nh

42

Volkert Meinsma

Oudkarspel

43

Dennie van der Kooi

Franeker

44

Ming-ko Sun

Den Helder

45

Barber Maathuis

Rotterdam

46

Ronnie J h Terweij

 

47

Bram Roozendaal

Den Helder

48

Peter de Koster

Purmerend

49

Dieuwe van Bergen en Henegouwen

Amsterdam

50

Tom de Goede

Warmenhuizen

51

Robin Schweigl

Andijk

52

Brian Bruist

 

53

Dennis van Stralen

Alkmaar

54

Paul Schoone

Assendelft

55

Michiel Jak

Assendelft

56

Pieter Sikkes

Assendelft

57

Michel Henrix

Julianadorp

58

Daan Boekel

Wormerveer

59

Ferdy Kroon

Assendelft

60

Sander van Lith

Hoorn

61

Chris Schaper

Hoogkarspel

62

Niels Bakker

 

DNF

Jan-Willem De Bie

Westknollendam

DNF

Theo Roelofs

Heemstede

DNF

Rene Smits

Purmerend

DNF

Onno Timmermans

Beverwijk

DNF

Martijn van Vechgel

 

DNF

Tjalf Hek