†††††††††††††† JEUGD OMNIUM TE RIJSWIJK.DE SPARTAAN

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 12 MEI 2019††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Niek Wolthuis

Hank

2

Daan Baak

Alphen Aan Den Rijn

3

Jim Guerin

Leiden

4

Quinty Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

5

Marly Langendoen

Berkel En Rodenrijs

6

Nienke Bennis

Den Haag

7

Luna Hermes

 

8

Semme Weber

Abcoude

9

Stijn Vergeer

Warmond

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Nicole van Sighem

Breda

2

Jayden Lampen

Leusden

3

Tim van der Velden

Rijswijk Zh

4

Iker Slotboom

Kwintsheul

5

Finn Wuisman

Spijkenisse

6

Feline Steijn

Naaldwijk

7

Demi Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

8

Britt Post

Berkel En Rodenrijs

9

Jordy Koenis

Berkel En Rodenrijs

10

Tijme Aleman

Bleiswijk

11

Isa Klein

Nieuw Vennep

12

Maxime Takken

Alphen Aan Den Rijn

13

Collin Wittenberg

Spijkenisse

14

Stijn de Jong

Ter Aar

15

Yara Gouw

Barendrecht

16

Rosanne Bijl

Hillegom

17

David Bos

Rijswijk

18

Teun Berkhout

Rijswijk

19

Lucas Geerlings

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Matthijs de Haan

Zevenhuizen

2

Amy Grosz

 

3

Zeb Olsthoorn

Hoek Van Holland

4

Ayden de Jong

Zoetermeer

5

Mara Vergeer

Warmond

6

Brett Timmer

Papendrecht

7

Filippo van Loo

Amsterdam

8

Ids Witkamp

Hillegom

9

Lucas Houweling

Berkel En Rodenrijs

10

Ňsa de Keijzer

Zuidland

11

Rosalie 's-Gravemade

Kwintsheul

12

Tom Wichhart

Berkel En Rodenrijs

13

Anne Freij

Hellevoetsluis

14

Niels van Eeghem

Rozenburg

15

Benthe van Haasteren

 

16

Wouter van de Breevaart-Bravenboer

Bergschenhoek

17

Eefje van Ruijven

Poeldijk

18

Zino van Os

Berkel En Rodenrijs

19

Mette Stoel

 

20

Floris Fransen

Zevenhoven

DNF

Marcus Harmsen

Den Haag

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Selena Bas

Nieuw Lekkerland

2

NoŽl Goijert

's-gravenzande

3

Sam Mullaert

Kapelle

4

Luke Chow

Hendrik Ido Ambacht

5

Liam Den Breejen

Sliedrecht

6

Zara Ansems

Lage Zwaluwe

7

Justen Hauser

Poeldijk

8

Roy van Schie

Schipluiden

9

Indy van Velzen

Waddinxveen

10

Steijn van der Laarse

Den Haag

11

Noery Weber

Abcoude

12

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

13

Yiran van 't Oosten

 

14

Roemer van Kempen

Schijf

15

Sofie van Lienden

Berkel Rodenrijs

16

Jesse Klein

Nieuw Vennep

17

Jesse Rozendaal

Dordrecht

18

Guus van Putten

Rotterdam

19

Emilie Fransen

Zevenhoven

20

Joachim Luijendijk

Heerjansdam

21

Abe Beunders

Delft

22

Nanet Huising

Wateringen

23

Luna Kers

 

24

Liedewij Harmens

Oegstgeest

25

Michelle Druif

Zoetermeer

26

Robbin ten Brink

Bergschenhoek

27

Tygo van der Beek

Heenvliet

28

Timo Kalberg

Den Haag

29

Bram de Waard

Heenvliet

30

Akira Koolbergen

Krommenie

31

Maud van Izerloo

Dordrecht

32

Stan Holthuis

Sleeuwijk

33

Yaro Fransen

Delft

34

Finn Arkenbout

 

35

Luuk Nijhoff

Delft

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Rick Versloot

Hardinxveld-giessendam

2

Maurits Buiter

Leiden

3

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

4

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

5

Deirdre Mens

Leiden

6

Max de Lincel

Voorschoten

7

Boris van der Voort

Kwintsheul

8

Thijmen de Jong

Ter Aar

9

Luuk Wolthuis

Hank

10

Tim Verwolf

Langerak

11

Esmee de Rijk

Nieuwkoop

12

Mees Bassa

Goudriaan

13

Teun Hoogenboom

Hazerswoude Rijndijk

14

Freek de Kok

Voorburg

15

Joaquin Henskes

Almere

16

Senna de Kok

Voorburg

17

Roxanne Takken

Alphen A/d Rijn

18

Sveva Klok

Vierpolders

19

DaniŽl Weeder

Leiden

20

Veerle Muller

Haarlem

21

Jilles Romers

Rozenburg

22

Dico van Os

Berkel En Rodenrijs

23

Tim Bennis

Den Haag

24

Bram van der Hoeven

Reeuwijk

25

Youri Zijlstra

Rotterdam

26

Iris Arkesteijn

Den Haag

27

Pjotr Dieteren

Delft

28

Jayden de Jong

Sliedrecht

29

Corina van der Meer

Monster

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Niek Suijker

Schipluiden

2

Pepijn de Kok

Voorburg

3

Marit Koene

Poeldijk

4

ZoŽ van Velzen

Waddinxveen

5

Liam van Os

Berkel En Rodenrijs

6

Jelle de Vlaam

Gravendeel

7

Nance van der Drift

Wateringen

8

Anco Ballif

Gouda

9

Connor Karel

Spijkenisse

10

Kevin van Eck

Zuidland

11

Sem van Wijngaarden

Hardinxveld-giessendam

12

Tijn van den Berg

 

13

Rosalie de Haas

Pijnacker

14

Nora de Haas

Den Hoorn

15

Joris Peursem

Hardinxveld-giessendam

16

Job Nievelstein

Rijswijk

17

Dennis van Maurik

Wateringen

18

Cas Briggeman

Rockanje

19

Sven Stapersma

's-gravenzande

20

Camiel Thunnissen

's-gravenzande

21

Mika van Os

Berkel En Rodenrijs

22

Sil Bergsma

Oudenhoorn

23

Duco van der Zwart

Alphen A/d Rijn

24

Bjorn van der Drift

Wateringen

25

Joer Post

Delfgauw

26

Imke Hartog

De Lier

27

Senna Wuisman

Spijkenisse

28

Julia Groeneveld

Zevenhoven

29

Mathijs Vijverberg

Naaldwijk

30

Joey Baars

Leerdam

31

Carlijn Mol

Langeraar

32

Jelle Groen

Den Haag

33

Rowan Blom

Papendrecht

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Thomas Engelhard

Den Haag

2

Mees Vlot

Gouda

3

Christiaan van Rees

Groot Ammers

4

Feiko van der Dussen

Arkel

5

Gijs Broere

Nederhorst Den Berg

6

Sjors Lugthart

Den Haag

7

Tim Verdel

Roelofarendsveen

8

Friso de Wildt

Alphen A/d Rijn

9

Tim v.d. Poel

Papendrecht

10

Sven Pera

Pijnacker

11

Thijmen Groen

Den Haag

12

Swen Vonk

Bergschenhoek

13

Floris Verschuur

Rotterdam

14

Lean Booy

Berkel En Rodenrijs

15

Rens Vergeer

Warmond

16

Jarne van de Ven

Gouda

17

Jayden Post

Strijen

18

Ruben Bassa

Noordeloos

19

Declan van der Hoek

Spijkenisse

20

Thijs de Vos

Spijkenisse