JEUGDRONDE.HEERLEN.HEKSENBERG

                                           12 MEI 2019  

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Juul Claes

Bergeijk

2

Lisa Brouwer

Bunschoten-spakenburg

3

Hugo Cappon

Raalte

4

Jules van den Hoogen

Eindhoven

5

Stijn Bours

Linne

6

Tara von Lumich

Maasbracht

7

Yools Ruijgh

Meerssen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Raf Bastiaanssen

Sprundel

2

Jesper Maassen

Echt

3

Thijmen Hendrikx

Reuver

4

Rune Mannaerts

Valkenswaard

5

Sem Laven

Sittard

6

Senne CAMI

Zoersel

7

Cas Pollen

Reuver

8

Mats van Gils

Obbicht

9

Kyan van Deurse

Maastricht

10

Seth van Kessel

Maasbracht

11

Ruben Brouwers

Wijnandsrade

12

Tijn Dewever

Sittard

13

Anne Slijpen

Vilt

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Adne Cappon

Raalte

2

Roan Schaefer

St. Joost

3

Moos Mevissen

Roermond

4

Ivo Niesen

Reuver

5

Sem Cuypers

Luyksgestel

6

Pieter Hoep

Roermond

7

Thijmen von Lumich

Maasbracht

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Maike Tazelaar

 

2

Maeryn van den Hoogen

Eindhoven

3

Sander Tullemans

Stramproy

4

Finn Bastiaanssen

Sprundel

5

Megan Arens

Kruiningen

6

Sjoerd Spanjaard

Geleen

7

Isere Koster

 

8

Meike Frissen

Stein Lb

9

Judith Alleleijn

Bocholtz

10

Yentl Ruijgh

Meerssen

11

Danilo Baidoo

Heerlen

12

Chanon Smeets

Stein

13

Joep Schulpen

Stein

14

Dries Claes

Bergeijk

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam

2

Gunne VAN SINAEY

Schendelbeke (b)

3

Silas BOSSONG

Morbach

4

Daan Maessen

Nuth

5

Meadow Willems

Brunssum

6

Jules van Neer

Echt

7

Jop van Mierlo

Siebengewald

8

Brent Jongenelen

 

9

Jasper Simons

Heerlen

10

Matthew van Rijt

Limbricht

11

Stijn Verbruggen

Venlo

12

Max Janssen

Landgraaf

DNF

Teun Paaimans

Kapelle

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Mark Mandemaker

Hoogvliet

2

Sem Vrancken

Meerssen

3

Victor Hugo Brenders

Dongen

4

Xaydee van Sinaey

Schendelbeke

5

Sven Joosten

Bakel

6

Ties Beckers

Melick

7

Sem Horsten

Grashoek

8

Nikki Souren

Meerssen

9

Auke Jan Hiddema

Grubbenvorst

10

Jip Franken

Kerkrade

11

Teis Luiten

Brunssum

12

Roos Huijbers

Tilburg

13

Teun Honderdors

Horn

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Dirk Darding

Maastricht

2

Jesse de Vries

Hoofddorp

3

Firn Arens

Kruiningen

4

Lance Venema

Heerhugowaard

5

Igor Ouwerkerk

Leiden

6

Dylan Leyssen

Budel

7

Sem Maessen

Nuth

8

Colin Strik

Heerlen

9

Jeffrey Zwart

Haarlem

10

Jort Lahaije

Vilt

11

Kay Romers

Buchten