RONDE VAN DROUWEN

                                              12 MEI 2019  

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN CLUB/JUNIOR/AMATEUR-VROUWEN

 

 

 

1

Annet Pit

Zwolle

2

Mareille Meijering

De Meern

3

Floor Weerink

Groningen

4

Manon de Boer

Leeuwarden

5

Ilse Pluimers

Enter

6

Melanie Hessling

Landgraaf

7

Wendy Oosterwoud

Ureterp

8

Cornelie Smorenburg

Nunspeet

9

Janieke Kalsbeek

Leeuwarden

10

Rixt Hoogland

Enschede

11

Femke Beuling

Emmeloord

12

Hanneke Mulder

 

13

Anneke Dijkstra

Olterterp

14

Leonie Lubbinge

Drachten

15

Annemarie Worst

Nunspeet

16

Anne Marijn van der Graaf

Enschede

17

Maartje de Boer

Nieuwe Niedorp

18

Emma Boogaard

Zwaag

19

Fianna Stenveld

Enschede

20

Nienke Smit

Zuidwolde Dr

21

Paulien Koster

Meppel

22

Chantal Hendriks

Heerenveen

23

Rixt Tol

Hasselt

24

Willemiek Meinders

Meppel

25

Liena de Jong

Ubbena

26

Danielle Quint

Deil

27

Bettina Zijlstra

Groningen

28

Kimberly Hoekstra

 

29

Hetty Hofstede

Utrecht

30

Vera Dorrestijn

Amersfoort

31

Jolanda van der Ende

Schalkhaar

32

Helma de Jong

Haulerwijk

33

Lieke Lap

Groningen

34

Aranka Berends

Loenen

35

Miriam Fuselier

Arnhem

DNF

Nikky Alberts

Dinxperlo

DNF

Janet Beers

Hoogkarspel

DNF

Tessa Bergsma

Groningen

DNF

Lisa Bouwers

Grolloo

DNF

Lotte Eijbergen

Groningen

DNF

Elles Hageman

Doldersum

DNF

Judith Jelsma

Amstelveen

DNF

Hedwig de Jong

Feanwalden

DNF

Sanne de Jonge

Emmen

DNF

Liesanne Lobenstein

Zwolle

DNF

Judith van Maanen

Amsterdam

DNF

Wendy Mulder

Broekland

DNF

Inge Neijenhuis

Vethuizen

DNF

Mathea Neijmeijer

Drachten

DNF

Nynke Pellikaan

Den Andel

DNF

Nadine Post

Assen

DNF

Inge Roelofsen

Groningen

DNF

Yvet Schoonewille

Klazienaveen

DNF

Aniek Sikma

Buitenpost

DNF

Fleur Smith

Groningen

DNF

Nadia Stappenbelt

Apeldoorn

DNF

Iris Ton

Waskemeer

DNF

Haike Verbree

Groningen

DNF

Marlies Vos

Aalden

DNF

Danae Stroumpouli

 

DNF

Ivana Tiessens

 

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS

 

 

 

 

1

Evert-Jan Veldkamp

Roden

2

Jack Kuper

Dokkum

3

Montell Veldhuis

Nijverdal

4

Hans Groenhoff

Groningen

5

Marco Bergman

Groningen

6

Kevin Hoekstra

Bovensmilde

7

Joakim Zuidema

Burgum

8

Jannes van Weele

Utrecht

9

Jesse Dijkstra

Stadskanaal

10

Albert Tuin

Staphorst

11

Jurry van der Woude

Heerenveen

12

Ron Timmermans

Groningen

13

Tsjomme Ozinga

Heerenveen

14

Arjan Elferink

Veenhuizen

15

Gert-Jan Veltkamp

Deventer

16

Robert Haaijema

Groningen

17

Arjen Bos

Bolsward

18

Hero Goldhoorn

Groningen

19

Dennis Haanstra

Sneek

20

Arjan Douma

Groningen

21

Martijn Vos

Eelderwolde

22

Bauke Hylkema

Bakhuizen

23

Marco van Dijken

Appingedam

24

Laurens Taekema

Sneek

25

Daniël Jansen

Groningen

26

Mark Ten Cate

Groningen

27

Marcel Weinans

Roden

28

Rein Schiphof

Sint Annaparochie

29

Mark Boelens

Groningen

30

Mischa Groen

Assen

31

Sander Kikkert

Hoogeveen

32

Arjan Prinsen

Heerenveen

33

Jan Hekman

Norg

34

Bauke Bouwstra

Workum

35

Pieter Dijkstra

Hallum

36

Robert Zuidema

Siddeburen

37

Hendrik Groothof

Leeuwarden

38

Berend Slagter

Peize

39

Johan Betten

Groningen

40

Martin Bruining

Sneek

41

Harko Kievit

Leek

42

Douwe de Boer

Groningen

43

Arjen Dijkstra

Haren

44

Martijn Ettema

Bolsward

45

Martijn Veenhoven

Oostzaan

46

Jelmer Groen

Dronten

47

Rolf Dames

Hattem

48

Martin de Vries

Heerenveen

49

Sjoerd Hollander

Garrelsweer

50

Rien de Wals

Hengelo

51

Jan Terpstra

Drachten

52

Dennis Steverink

Assen

53

Gudo Hartog

Groningen

54

Sent Tissingh

Groningen

55

Harmen Dijkstra

Groningen

56

Arno de Koning

Deventer

57

Spike Huisman

Groningen

58

Michiel Kok

Haarlem

DNF

Mathijs Biemold

Hengelo

DNF

Jildert Boersma

Scharnegoutum

DNF

Jan Willem Bolderdijk

Groningen

DNF

Dennis Boskers

Alteveer Gn

DNF

Jos Bouw

Bovensmilde

DNF

Niels Caesar

Groningen

DNF

Gerrit-Jan van Duinen

Wezep

DNF

Herm Eising

Emmen

DNF

Klarenzo van Elp

Staphorst

DNF

Sicco-Matthijs Heeringa

Leeuwarden

DNF

Niels Heijne

Adorp

DNF

Dorus Heijnen

Groningen

DNF

Lars Hogenkamp

Nijverdal

DNF

Erik Huisman

Groningen

DNF

Jeroen Keizer

Veendam

DNF

Patrick Kuiper

Nieuwolda

DNF

Emiel Kunkeler

Zuidwolde

DNF

Wessel Lange

Feerwerd

DNF

Martijn Logtenberg

Zwolle

DNF

Joris Maarleveld

Amsterdam

DNF

Ruben Maris

Hellendoorn

DNF

Jimmy Meijer

Assen

DNF

Mats Mellema

Groningen

DNF

René Mink van der Werf

Nieuw Amsterdam

DNF

Arjen Mulder

Stadskanaal

DNF

Jochem Paalman

Nijverdal

DNF

Hidde Punter

Sneek

DNF

Jesse Rengers

Enschede

DNF

Benny Ridder

Peize

DNF

Gerben de Sain

Sleen

DNF

René Stolwijk

Oostwold

DNF

Paul Veldhuis

Ureterp

DNF

Cor Visser

Munein

DNF

Kyrill Visser

Groningen

DNF

Werner Vos

Staphorst

DNF

Barry de Vries

Gasselte

DNF

Rob Wielink

Peize

DNF

Gerard Wijma

Surhuisterveen

DNF

Hylke Wijnsma

Leeuwarden

DNF

Nick Zuidema

Groningen

 

 

 

 

UITSLAG.SPORTKLASSE

 

 

 

 

1

Frido Frencken

Hoogland

2

Oene Veenwijk

Winsum

3

Hanneke Mulder

 

4

Steven Hamstra

Zuidlaren

5

Miente Steensma

Drachten

6

Rob Bonting

Eelde

7

Dick Kinket

Hattem

8

Pim Momberg

Enschede

9

Bart van de Walle

Groningen

10

David Brinkman

Groningen

11

Tijmen Pel

Groningen

12

Jasper Hupkes

Utrecht

13

Arjen Kraaijeveld

Kampen

14

Jan Wessel Hovingh

Jonkersvaart

15

Robert van Dam

Adorp

16

Ronald Kogelman

Zwolle

17

Mark Keijsers

Utrecht

18

Bram Kempkens

Haren

19

Danae Stroumpouli

 

20

Jan Willem Blaauw

De Groeve

21

Ard Veneman

Utrecht

22

Richard Hiemstra

Schildwolde

23

Jan Sachtleven

Den Haag

24

Jeroen de Groot

Groningen

25

Henk Schipper

Zwolle

26

Peter Jansen

Wageningen

27

Eibert van 't Hof

Den Haag

28

Arjen Reinsma

Roden

29

Rene Boerhof

Stadskanaal

30

Gert de Veen

Zuidbroek

31

Ricardo Sparreboom

Den Haag

32

Ruud Sunder

Haren Gn

33

Jaap De Ruiter

Schipborg

34

Herman Warmink

Gasselternijveen

35

Raymond Greep

Maasland

36

Chiel van Griethuysen

Utrecht

37

Peter de Weert

Staphorst

38

Gerard Verver

Groningen

39

Bas Eefting

Groningen

40

Sander Koenen

Groningen

41

Theo Sieling

Zuidlaren

42

Wout Marinus

Surhuisterveen

43

Marten Veen

Groningen

44

Elt Jan Tiggelaar

Appingedam

45

Arnoud Gils

Beilen

46

Hans de Boer

Adorp

47

Daan Koning

Ruinen

48

Eltjo Keijer

Utrecht

49

Dan de Vries

Utrecht

50

Jeroen Engels

Winsum

51

René Pascha

Zuid-scharwoude

52

Bart Dijk

Kiel-windeweer

53

Noud Roelen

Arnhem

54

Andries Reitsma

Meerstad

55

Arnout Rijpkema

Nieuwegein

DNF

Frank Achterberg

Zwolle

DNF

Daan Aikema

Groningen

DNF

Tom Akkerman

Groningen

DNF

Goos Beukema

Sleen

DNF

Ronald Bosker

Zuidhorn

DNF

Jorn Bosma

Utrecht

DNF

Niels Brouwer

Den Haag

DNF

Alfred Feikens

Ten Boer

DNF

Jan Fennema

Damwoude

DNF

Jordi van Giezen

Groningen

DNF

Michel Glas

Zuidlaren

DNF

Geert Kamps

Eelde

DNF

Menno Kloosterman

Groningen

DNF

Tim Koote

Groningen

DNF

Willem-Jan Kuik

Drachten

DNF

Albert Linnewiel

Groningen

DNF

Herman Luimes

Erica

DNF

Remco Menting

Apeldoorn

DNF

Henk Muis

Giessenburg

DNF

Thomas Nekkers

Utrecht

DNF

Niek Peters

Putten

DNF

Gerrit Postma

Augustinusga

DNF

Wiebe van der Schaaf

Emmen

DNF

Tom Schroot

Utrecht

DNF

Anko Smilda

Leek

DNF

Gerben Tieben

Groningen

DNF

Sythe Veenje

Groningen

DNF

Jan Vos

Sleen

DNF

Hindrik Wester