RONDE VAN RIJSOORD.DRAAI VAN DE KRAAI

11 MEI 2019

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

1

Robert Berk

Pijnacker

2

Jasper de Laat

Moergestel

3

Leon Rohde

 

4

Remco Schouten

Ammerstol

5

Marvin van Spronsen

Naaldwijk

6

Eloy Raas

Middelburg

7

Arno Kleinjan

Amsterdam

8

Thimo Kroeze

Koog Aan De Zaan

9

Jasper Ockeloen

 

10

Jarri Stravers

Groot-ammers

11

Patrick Stengs

Beverwijk

12

Christiaan Meerbeek

Naaldwijk

13

Matijn Straatsma

Utrecht

14

Niels Overvoorde

Delfgauw

15

Roy Pieters

Zwanenburg

16

Philip Heijnen

Oeffelt

17

Mitchell Huenders

Veenendaal

18

Witten Anthonise

Dordrecht

19

Etienne Lenting

Nieuwveen

20

Danny Kroeze

Achterveld

21

Kelvin van den Dool

 

22

Martin Mijnten

Hoevelaken

23

Noah de Groot

Ottoland

24

Mart Muskens

Heesbeen

25

Jordi Talen

Spijkenisse

26

Max Haaksman

Zeist

27

Daan Switters

Leusden

28

Pieter ten Kortenaar

Wageningen

29

Lars Akkermans

Ossendrecht

30

Jan Arie Scherff

Waardhuizen

31

Arian Stolwijk

Rotterdam

32

Tristan Rijsdijk

Vlaardingen

33

Jeffrey Doornbusch

Breda

34

Bart van den Berg

Wijngaarden Zh

35

Sander Lodder

Ridderkerk

36

Florian Smits

Dinxperlo

37

Bart Vreugdenhil

Amsterdam

38

Lieven Anthonise

Dordrecht

39

Tony Reijtenbagh

Zuidland

40

Germon Peeters

Tilburg

41

Ruben Hoogland

Rotterdam

42

Jeroen Haest

Rijsbergen

43

Mohamed Rayes

Utrecht

DNF

Niels Boogerd

Meerkerk

DNF

Bouwe Boonstra

Eindhoven

DNF

Luc Essink

Almere

DNF

Emiel de Greef

Bleiswijk

DNF

Kevin Haest

Rijsbergen

DNF

Derek Heek

Montfoort

DNF

Stefan Laurijssen

Oud Gastel

DNF

Lex Ligtenberg

Utrecht

DNF

Mickey Schuller

Dordrecht

DNF

Frenky van der Vorst

Halsteren

DNF

Jasper Verkuijl

 

DNF

Daaf Koemans

 

DNF

Youp Havermans

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN CLUB/AMATEUR-VROUWEN

 

 

 

1

Annet Pit

Zwolle

2

Amber van der Hulst

 

3

Willemiek Meinders

Meppel

4

Nancy van der Burg

Gouda

5

Zo Mulder

Heinkenszand

6

Susanne Meistrok

 

7

Dvon Kuijstermans

Oudenbosch

8

Marieke van Witzenburg

Brielle

9

Inge Mostert

Delfgauw

10

Winanda Spoor

 

11

Minke Bakker

Monster

12

Berdine Bakker

Rotterdam

13

Gaby Gieskens

's-gravenhage

14

Charlotte Kool

Kortenhoef

15

Maaike Colj

Snelrewaard

16

Lieke v.d. Draaij

Dordrecht

17

Juul Hubert

Den Haag

18

Jo Ellen LOOK

 

19

Cornelie Smorenburg

Nunspeet

20

Tessa Paardekooper

Groenlo

21

Lily Schuitemaker

Volendam

22

Suzanne Mulder

Leiden

23

Maaike Brandwagt

 

24

Emma Boogaard

Zwaag

25

Mylene de Zoete

 

26

Violinde den Breeijen

Holten

27

Mascha Mulder

Ridderkerk

28

Tessa van der Velden

Den Haag

29

Daimy Hellemons

Hoeven

30

Anneleen Zijl

Amsterdam

31

Delore Stougje

Zuidland

32

Verena Batenburg

Piershil

33

Roos Markus

Zwarte Kat

34

Tessa Veen - Backhuijs

Eindhoven

35

Pernilla van Rozelaar

 

36

Janneke Elzinga

Wageningen

37

Minke Slingerland

Oosterhout

38

Deborah Veerman

Rotterdam

39

Linda Bouwens

Gouda

40

Loesanne van der Geest

Warmond

41

Karin van Leeuwen

Meerkerk

42

Daisy Goedhart

Sprang Capelle

43

Zo Kroonen

Oosterhout Nb

44

Marielle Rockland

Nijmegen

45

Yvette de Koning

Stompetoren

46

Dieke Hendriks

Vught

47

Elske Lenis

Nijmegen

48

Nikky Alberts

Dinxperlo

49

Lisanne Immerzeel

Amerongen

50

Linda Halling

Gouderak

51

Gina Hofland

Krimpen A/d Ijssel

52

Thirza Korevaar

Groot Ammers

53

Rienke Boonstra

Nieuwkoop

54

Gabi van Pelt

 

55

Jolanda van der Ende

Schalkhaar

56

Lisanne Al

Assendelft

57

Melissa Slewe

Schaijk

58

Danae Stroumpouli

Culemborg

59

Inge van Ginneken

Heerle

60

Tjilde Bennis

Zoeterwoude

61

Eline van den Pol

Putten

62

Sophie van der Horst

Delft

63

Lise Visser

 

64

Sanne Noorlander

Pijnacker

DNF

Floor Besteman

Alkmaar

DNF

Estelle de Jong

Wilnis

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS

 

 

 

 

1

Arian Oosthoek

Delft

2

Bram Mens

Wateringen

3

Rik Nederlof

Breda

4

Tim Breugem

 

5

Geert van der Horst

Leiden

6

Louis de Koning

Zuidland

7

Jermo le Fevre

Purmerend

8

Koen Warnier

Amsterdam

9

Mike Kruijthof

Dordrecht

10

Dennis Raadtgever

 

11

Daan de Best

Mijdrecht

12

Thijs Bon

Alphen Aan Den Rijn

13

Mark van Velthoven

Wateringen

14

Han van de Poppe

Utrecht

15

Thomas Nieland

Heinenoord

16

Nils van Kooij

Krimpen Aan De Lek

17

Tom de Vreede

Pijnacker

18

Patrick van Nunen

Rotterdam

19

Marco Kuijvenhoven

s-gravenzande

20

Erwin Meijer

Berkel En Rodenrijs

21

Menno Gobielje

Gouda

22

Henk de Jong

Nieuwveen

23

Jos de Haan

Hoogwoud

24

Arno Snapper

Nijkerk

25

Thijs Brouwer

Sprang-capelle

26

Jorre van der Bij

Utrecht

27

Ronald Withagen

Ossendrecht

28

Thom Stuij

Hei- En Boeicop

29

Stan van der Meer

Delft

30

Lars Rietveld

Oudewater

31

Bartek Strzelski

Den Haag

32

Erik Groeneveld

Heinenoord

33

Remon de Man

's-gravendeel

34

Douwe Boonstra

Nieuwkoop

35

Ando Overbeek

Schoonhoven

36

Arjan Ootjers

Rotterdam

37

Christian Kuikstra

Heenvliet

38

Jules Roskamp

Zoetermeer

39

Youri Deelen

Schoonhoven

40

Mark Tetteroo

 

41

Zeger van Pelt

Putten

42

Sebastiaan Egbers

Dordrecht

43

Raoul van Drunen

Dordrecht

44

Gert Jan Vermaas

's-gravendeel

DNF

Jonathan Espigares

Ridderkerk

DNF

Michiel Groeneveld

Heinenoord

DNF

Jan Kees den Hartog

Zuidland

DNF

Nick Roetman

Haarlem

DNF

Jerrie Suyker

Pijnacker

DNF

Jonathan Wolters

Waddinxveen

 

 

 

 

UITSLAG.SPORTKLASSE

 

 

 

 

1

Jeroen Martens

Rotterdam

2

Cees Snoek

Volendam

3

Wout Roos

Stad Aan

4

Tonny Berends

Gorinchem

5

Frans van Winden

Bergschenhoek

6

Wander van der Wal

Delft

7

Peter Fils

Pijnacker

8

Ronald de Waal

Amstelveen

9

Jeroen Nieuwenhuyze

Utrecht

10

John Roos

 

11

Eddy Hermsen

Ochten

12

Matthieu Hendriks

Lekkerkerk

13

Nick Overkamp

Den Haag

14

Henrik Boele

Sliedrecht

15

Teun Veken

Rotterdam

16

Ton Ippel

Barendrecht

17

Martijn Harteloh

Dordrecht

18

Danny den Hollander

Noordwijkerhout

19

William Westerlaken

Nieuw-lekkerland

20

Michel van der Voort

Maarssen

21

Jan Sachtleven

Den Haag

22

Wilfred Harbers

Putten

23

Max Goote

 

24

Maarten van Sprakelaar

 

25

Peter Kooistra

Papendrecht

26

Stan Janssen

Siebengewald

27

Gerard Kooistra

Hendrik-ido-ambacht

28

Edward Sol

Spijkenisse

29

Ruud Schrauwen

Utrecht

30

Johan Schreuder

 

31

Sjoerd Bult

Rhoon

32

Dibran Mulder

 

33

Mike van der Ham

Lexmond

34

Fedde Jager

Utrecht

35

Andre van der Poel

Nieuwegein

36

Robert Lengkeek

Delft

37

Frits Boel

Geldermalsen

38

Arjan van der Ham

Hardinxveld-giessendam

39

Bart Pieck

Utrecht

40

Geert Minkema

Schoonhoven

41

Remy Meijer

Amsterdam

42

Andy van Loon

Oud Gastel

43

Emiel van Dijk

Hellevoetsluis

44

Thomas de Ruiter

Benthuizen

45

Arjan Scheer

Houten

DNF

Gerard Adelaar

Gouda

DNF

Dennis van den Ouden

Oude Tonge

DNF

Martijn de Putter

Nederhemert

DNF

Michel Brunekreef