††††††††††††††††††† ††††††††††JEUGDRONDE VAN KAMPEN

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 11 MEI 2019††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Luuk Buiten

Hoogeveen

2

Hugo Cappon

Raalte

3

Fabienne Leandra Snakenborg

Appingedam

4

Mirthe Hoftijzer

 

5

Finn Menting

Apeldoorn

6

Nout Boneschanker

Midlaren

7

Vera Winnubst

Hoogeveen

8

Roy Casteel

Zwolle

9

JuliŽt van Delden

Veendam

10

Mirthe Wagteveld

Zwolle

11

Vera Weber

Swifterbant

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Bo Kramer

Bathmen

2

Jayden Lampen

Leusden

3

Dido Jalving

Klazienaveen

4

Nynke Jochems

Putten

5

Imke Menting

Apeldoorn

6

Ruben Haverdings

Zuidlaren

7

Dion Kamp

Gasselternijveen

8

Svetlana Wouda

Apeldoorn

9

Jaylinn Brakke

Staphorst

10

Mees van Caulil

Arnhem

11

Jochem ter Weel

Enter

12

Mathijs van der Wal

Apeldoorn

13

Esmee Idsinga

Diever

14

Bram Brouwer

Zwolle

15

Hidde Keur

Zwolle

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Adne Cappon

Raalte

2

Marissa van Putten

Tiel

3

Nick Riemeijer

Nieuwe Pekela

4

Rianne Nieuwenhuis

Gieten

5

Jurre Weber

Swifterbant

6

Brett Timmer

Papendrecht

7

Tijn van Caulil

Arnhem

8

Jeffrey Stienstra

 

9

Joris Prins

Zwolle

10

Bente Jochems

Putten

11

Sem heering

Rijssen

12

Aron van der Sluis

Staphorst

13

Lucas Trapman

Hasselt

14

Hanne Stukker

Apeldoorn

15

Mirte Idsinga

Diever

16

Koen Broekroelofs

Zwolle

17

Bram Borst

Hasselt

18

Joshua Eghuizen

Apeldoorn

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Maureen Abma

Wolvega

2

Hannah Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

3

Fleur Prins

Zwolle

4

Chris Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

5

Esmee Blok

Olst

6

Lennon Grobbink

Geesteren

7

Suzanne Mulder

Epe

8

Jelle de Vries

Zwolle

9

Lars van den Berg

Vleuten

10

Rune Olij

Borne

11

Valentijn Plettenburg

 

12

Tim Reinink

Vriezenveen

13

Job Wagteveld

Zwolle

14

Marnix Boerrigter

Oldenzaal

15

Teun Hofstede

Hengelo

16

Naomy Mulder

Meppel

17

Dewi Riemeijer

Nieuwe Pekela

18

Pien Stoel

Kampen

19

Sven Jansen

Deventer

20

Linn Berentsen

Groenlo

21

Merlijn Boneschansker

Midlaren

22

Thom Wensink

Apeldoorn

23

Koen van Dijk

Dronten

24

Emma Meijer

Oldenzaal

25

Lieke Kluin

Apeldoorn

26

Linde Brouwer

Zwolle

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Puck Langenbarg

Ruurlo

2

JoŽlle Eenkhoorn

Genemuiden

3

Thomas Huitema

Roden

4

Karsten Kamp

Gasselternijveen

5

Jasmijn van Hellemondt

Apeldoorn

6

Philip Diniz

Borne

7

Isabel Schenau

Aalten

8

Olle Kuiper

Nijverdal

9

Erik Wolfert

Deventer

10

Koen ter Horst

Deventer

11

Ruben Willemsen

Apeldoorn

12

Tygo Meerveld

Ugchelen

13

Jetske Willemsen

Denekamp

14

Lotte Casteel

Zwolle

15

Cassandra Snakenborg

Appingedam

16

Finn Arends

Doetinchem

17

Kick Duim

Borne

18

Tom Loendersloot

Deventer

19

Lisa van der Veen

Zwolle

20

Koert Weber

Swifterbant

21

Luca Bakker

Zwolle

22

Merijn Schinkel

Zeewolde

23

Floor Holslag

Almelo

24

Sem Jalving

Klazienaveen

25

Sepp te Nahuis

Eibergen

26

Jelte ter Weel

Enter

27

Thijs Booy

Emmercompascuum

28

Mirthe Boneschanker

Midlaren

29

Kaj Zielstra

Apeldoorn

30

Stein Jansen

Eibergen

31

Liam Haan

Emmen

32

Benedicte Heinsman

Apeldoorn

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Bastiaan de Groot

't Harde

2

Jelle Weierink

Ootmarsum

3

Floris Haverdings

Zuidlaren

4

Jens Fiering

Deventer

5

Rocco Meenhuis

Nijverdal

6

Fien Winters

Hasselt

7

Hugo Paats

Apeldoorn

8

Erwin Leijenaar

 

9

Danijel Agricola

Terwispel

10

Elise Timmerman

Staphorst

11

Levi Oord

Apeldoorn

12

Sem Hofstede

Hengelo

13

Loes Nomden

Hattem

14

Stijn Heering

Rijssen

15

Thijs Bosch

Hattem

16

Wessel van Keulen

Heino

17

Steijn Fles

Montfoort

18

Niek Bergboer

Wierden

19

Senna Vis

Nunspeet

20

Luka Wissink

Diepenheim

21

Mayke Blok

Olst

22

Jonas van Gelder

Dronten

23

Jesse Hoogland

Nijverdal

24

Bauke ter Weel

Enter

25

LoÔs Kuiper

Ermelo

26

Tom Nijzink

Rijssen

27

Emilian Snakenborg

Appingedam

28

Jorik Erberveld

Deventer

29

Jorne Broekroelofs

Zwolle

30

Hugo Hagemeijer

Lochem

31

Hugo Stuifzand

 

32

Esra Goossens

Borculo

33

Sissy Mos

Ruinen

34

Jort Mulderij

Zwolle

35

Teis Wynia

Apeldoorn

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Ryan Gal

Neede

2

Dirk de Groof

 

3

Martijn Mulder

Epe

4

Olaf Vunderink

Heino

5

Jelte Jochems

Putten

6

Brent Nijboer

Zwolle

7

Patrick Nieuwenhuis

Gieten

8

Stijn Berentsen

Groenlo

9

Jelle van Dijk

Dronten

10

Jelrik Hiemstra

Drachten

11

Toinne Vriezen

Amersfoort

12

Sten ten Brinke

Zwolle

13

Jelle Schieven

Zieuwent

14

Jip Kerssies

Hijken

15

Tieme Stoffers

Gasteren

16

Sverre Olij

Borne

17

Sep Kramer

Oosterbeek

18

Nauk ten Thije

Eibergen

19

William Rill

Kampen

20

Diederik Wiebing

Diepenveen

21

Siebe Rensen

Lichtenvoorde

22

Sil Keur

Zwolle

23

Dean Verwaarst

Haarle

24

Steven Kluft

Apeldoorn

25

Thijs van Jaarsveld

Zwolle

26

Darcy Mensink

Raalte

27

Boet van Bavel

Apeldoorn

28

Jan Veenhuis

Assen

29

Micha van den Hazel

Deventer

30

Sven Nijzink

Rijssen

31

Melle Lubbers

Apeldoorn

32

Noah Markies

Apeldoorn