†††††††††††††††††††† †††††††††††††JEUGDRONDE VAN HANK

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 11 MEI 2019††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Levi van der Kaa

Kaatsheuvel

2

Niek Wolthuis

Hank

3

Daan Baak

Alphen Aan Den Rijn

4

Levy Vermunt

Standdaarbuiten

5

Fleur van der Glas

Dordrecht

6

Quinty Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

7

Yinthe VAN DEN Heuvel

Gilze

8

Marly Langendoen

Berkel En Rodenrijs

9

Fleur Paaimans

Kapelle

10

Jamie Cornelis

Chaam

11

Luna Wolterink

Oosterhout

12

Mila Prins

Hank

13

Fleur de Jong

Dongen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Nicole van Sighem

Breda

2

Raf Bastiaanssen

Sprundel

3

Gijs van den Biggelaar

Galder

4

Demi Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

5

Tim Vissenberg

Hoeven

6

Tijme Aleman

Bleiswijk

7

Stijn Lievegoed

Lepelstraat

8

Yara Gouw

Barendrecht

9

Pleun de Jong

Dongen

10

Chris Jansen

Oosterhout

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Delano Heeren

Sprundel

2

Matthijs de Haan

Zevenhuizen

3

Amy Grosz

 

4

Sven Wisse

Rilland

5

Elena van der Veken

St. Jansteen

6

Jop Van den Biggelaar

Galder

7

Florian Doens

Oostburg

8

Lotte de Grave

Tholen

9

Senna Klaasse

Wemeldinge

10

Julian Dingemans

 

11

Leonardo Kivits

Raamsdonksveer

12

Zino van Os

Berkel En Rodenrijs

13

Dylan Rijnders

Lage Zwaluwe

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Luke Chow

Hendrik Ido Ambacht

2

Finn Bastiaanssen

Sprundel

3

Sam Mullaert

Kapelle

4

Megan Arens

Kruiningen

5

Zara Ansems

Lage Zwaluwe

6

Selena Bas

Nieuw Lekkerland

7

Senna Scholten

Nispen

8

Levi van Dijk

Zundert

9

Mathijs Klippel

Etten-leur

10

Isere Koster

Etten- Leur

11

Kim Lauwerijssen

Rucphen

12

Olav Kant

Almkerk

13

Luken Kest

Oudenbosch

14

Lotte van MerriŽnboer

Wernhout

15

Roemer van Kempen

Schijf

16

Mart van Cadsand

Wemeldinge

17

Ruben Broers

Rijen

DNF

Maurice Verhoeven

Kaatsheuvel

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Daan Hartog

Giessenburg

2

Max de Lincel

Voorschoten

3

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

4

Maurits Buiter

 

5

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

6

Nick Wisse

Rilland

7

Finn Hiemstra

Burgum

8

Fee Knaven

Strijbeek

9

Nienke de Jong

Schijf

10

Roxanne Takken

Alphen A/d Rijn

11

Luuk Wolthuis

Hank

12

Mees Bassa

Goudriaan

13

Teun Paaimans

Kapelle

14

Dico van Os

Berkel En Rodenrijs

15

Brent Jongenelen

Steenbergen

16

Lars van Oord

Hank

17

Dennis Polfliet

Yerseke

18

Teun Hoogenboom

Hazerswoude Rijndijk

19

Jelle de Geest

Breda

20

Mees Alting

 

21

Quino da Encarnacao

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Senna Remijn

Wolphaartsdijk

2

Renzo Moretti

Kapelle

3

Denley van Wijnbergen

Werkendam

4

Luca van der Veken

St Jan Steen

5

Liam van Os

Berkel En Rodenrijs

6

Jente Derksen

Haalderen

7

Jelle de Vlaam

Gravendeel

8

Lisa van Heel

Zaltbommel

9

Mark van Kleef

Kesteren

10

Luca van Oudheusden

Andel

11

Lars Prins

Hank

12

Raf de Caluwe

Rijen

13

Marit Koene

Poeldijk

14

Julia Lindhout

St Maartensdijk

15

Cedric de Jager

Barendrecht

16

Esmťe Ellermann

Emmen

17

Rens Schalk

Rijsbergen

18

Thijs Theuns

Zierikzee

19

Mika van Os

Berkel En Rodenrijs

20

Tijn van den Berg

De Lier

21

Niek Suijker

Schipluiden

22

Phillip van den Kieboom

Hoogerheide

23

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek

24

Sven Van MerriŽnboer

Wernhout

25

Thomas Jonker

Heemskerk

26

Jorn van Beers

Moergestel

27

Sjoerd Bijlsma

Steenbergen

28

Rosalie de Haas

Pijnacker

29

Nora de Haas

Den Hoorn

30

Merel Hartog

Giessenburg

31

Jasper Vos

 

32

Victor Hugo Brenders

Dongen

33

Martijn Braspenning

Prinsenbeek

34

Joris Peursem

Hardinxveld-giessendam

35

Simone Wijngaard

Rijen

36

Kobe van den Bulck

Essen

37

Lucas van den Eijnden

Prinsenbeek

38

Jelle Groen

Den Haag

39

Bo Wolterink

Oosterhout

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Axel Roks

Sint Willebrord

2

Jan Kraus

Oss

3

Mees Vlot

Gouda

4

Thom van Herwaarden

Rossum

5

Yarno VAN HERCK

Lille

6

Hidde Swart

Oosterhout

7

Firn Arens

Kruiningen

8

Mees de Vos

Heinkenszand

9

Duuk van der Haagen

Abbekerk

10

Mika Vijfvinkel

Hoogstraten

11

Ingmar van den Bosch

Lisse

12

Chris Kisters

Nuenen

13

Stijn Honcoop

Chaam

14

Mauro CUYLITS

Beerse

15

Matthijs Bink

Rijen

16

Ramon Setz

Geldrop

17

Storm Klaasse

Wemeldinge

18

Thijs Wemmers

Bleskensgraaf

19

Senne VAN DER EYCKEN

Beerse

20

Freek Leijtens

 

21

Thijmen Groen

Den Haag

22

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

23

Bas van Zuidam

Zaamslag

24

Luca Dingemans

Tilburg

25

Bo van Elven

Etten-leur

26

Jorne VAN DEN BRANDE

Gierle

27

Thur LEYSEN

Ravels

DNF

Mirko de Jonghe

Axel