BEVERWIJK.KENNEMERLAND

                                              11 MEI 2019  

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Liam Versloot

Papendrecht

2

Julia Smit

Haarlem

3

Ruben Linders

Haarlem

4

Semme Weber

Abcoude

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Dailey Terweij

Amsterdam

2

Sten van Niekerk

Purmerend

3

Ben van Schaik

Amsterdam

4

Max Baars

Amsterdam

5

Matz Kleijn

Koog Aan De Zaan

6

Gijs Obdam

Obdam

7

Daan Pouwels

Overveen

8

Niels Bruins

Velserbroek

9

Fanka Kapteijn

Hoofddorp

10

Tom Derogee

Nieuw-vennep

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Pieter Westbroek

Sint Pancras

2

Hidde Schagen

Heemstede

3

Filippo van Loo

Amsterdam

4

Lars van Assema

Assendelft

5

Sarah Smit

Haarlem

6

Luca Terpstra

Bergen

7

Sascha Kuiper

Oosterblokker

8

Rianne Damiaans

Sintmaartensbrug

9

Sabine Zwart

Haarlem

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Bodhi Klein

Amsterdam

2

Noery Weber

Abcoude

3

Lisa Band

Zuid-oost Beemster

4

Pascal Cutler

Amsterdam

5

Lieke Huizink

Purmerend

6

Stijn Vlieland

Zwaag

7

Akira Koolbergen

Krommenie

8

Mikai Krijt

 

9

Julia Nijman

 

10

Kick Riesthuis

Haarlem

11

Kris Dekker

 

12

Tessel Ruiter

Wormer

13

Finn Morsch

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam

2

Michiel Mouris

Baambrugge

3

Thomas Monkelbaan

Haarlem

4

Jade Wuurman

Limmen

5

Deacon Terweij

Amsterdam

6

Veerle Muller

Haarlem

7

Dean Tol

Volendam

8

Joaquin Henskes

Almere

9

Kaj van Niekerk

Purmerend

10

Cristian ten Cate

Wormer

11

Senna Bakker

 

12

Sven Huizinga

Hoorn

13

Teun Zoetmulder

Velserbroek

14

Thije Schagen

Heemstede

15

Ravi Heidstra

Amstelveen

16

Devi Tick

Vianen

17

Silje van Riemsdijk

Beverwijk

18

Joop Poland

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Joeri Schaper

Bergen

2

Jaymz Lunenborg

Ijmuiden

3

Emma Zoetmulder

Velserbroek

4

Ties van Roode

Heemstede

5

Collin Westbroek

Sint Pancras

6

Liam Witte

Texel

7

David Koster

Woerden

8

Judith Van Duin

Hoogwoud

9

Masja Keesman

Velserbroek

10

llija Bosschieter

Westzaan

11

Stan Smit

Wervershoof

12

Maaike Pronk

Warmenhuizen

13

Stijn Wierda

Heerhugowaard

14

Rik Rozenburg

Vijfhuizen

15

Donny Hoogschagen

St. Pancras

16

Guido Jong

Blokker

17

Tessa Kleijn

Wognum

18

Femke Reemeijer

Spaarndam

19

Hidde de Nas

Assendelft

20

Jasper Roozen

Haarlem

21

Figo van der Kraan

 

22

Loes Rozenburg

Vijfhuizen

23

Reza Wildschut

Koog Aan De Zaan

24

Kjell Edam

Velserbroek

25

Tom Landa

Duivendrecht

26

Thijmen Drexhage

Ouderkerk A/d Amstel

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Thomas Engelhard

Den Haag

2

Jesse de Vries

Hoofddorp

3

Jens Versteeg

Amsterdam

4

Lance Venema

Heerhugowaard

5

Viego Tijssen

Amstelveen

6

Felix van Hemert

Oostzaan

7

Mike Derogee

Nieuw Vennep

8

Daan de Jong

Zuidschermer

9

Jan Ruiter

Wormer

10

Pelle van der Putte

Haarlem

11

Robin Schol

Heerhugowaard

12

Lars Lakeman

Venhuizen

13

Nathan van Eekelen

Amsterdam

14

Niek van Montfort

Woerden

15

Jeffrey Zwart

Haarlem

16

Michael Stoffers

Amsterdam

17

Tobias Kool

Purmerend

18

Jarno Weltman

Purmerend

19

Julian Vergouw

Amsterdam

20

Thomas Krijgsman

Zaandam

21

Daan Jurriaans

Andijk

22

Rens Grömmel

Uithoorn

23

Lars Hopman

Uithoorn

24

Tristan Stoelinga

Ouderkerk Ad Amstel

25

Floris Colbers

Castricum