TOP 20 RESULTATEN UCI

                                          T/M  05 MEI 2019  

0

2019.05.05.TOUR OF MESOPOTAMIA.EINDKLASSEMENT.(2.2)

3

VAN ENGELEN Adne

7

KONING Peter

0

2019.05.05.TOUR DE YORKSHIRE.04E RIT.(2.HC)

4

SLAGTER Tom-Jelte

13

VAN DER LIJKE Nick

0

2019.05.05.TOUR DE ROMANDIE.EINDKLASSEMENT.(UWT)

6

KRUIJSWIJK Steven

0

2019.05.05.TOUR DE ROMANDIE.06E RIT.(UWT)

18

KRUIJSWIJK Steven

19

VAN BAARLE Dylan

0

2019.05.05.SKIVE-LOBET.(1.2)

5

VAN DER KOOIJ Bas

10

SLIK Ivar

0

2019.05.05.GRACIA.EINDKLASSEMENT.(W.2.2)

17

VAN WITZENBURG Marieke

0

2019.05.05.GRACIA.04E RIT.(W.2.2)

20

VAN HOUTUM Céline

0

2015.05.05.CARPATHIAN COURIERS RACE.EINDKLASSEMENT.(2.2U

1

VAN DEN BERG Marijn

3

WEULINK Meindert

11

LEEMREIZE Gijs

13

VAN DER TUUK Danny

20

VAN DER HORST Dennis

0

2015.05.05.CARPATHIAN COURIERS RACE.06E RIT.(2.2U

6

VAN DEN BERG Marijn

13

MARSMAN Tim

0

2019.05.04.TOUR OF MESOPOTAMIA.03E RIT.(2.2)

9

VAN ENGELEN Adne

0

2019.05.04.TOUR DE YORKSHIRE.03E RIT.(2.HC)

9

VAN DER LIJKE Nick

17

SLAGTER Tom-Jelte

0

2019.05.04.TOUR DE ROMANDIE.05E RIT.(UWT)

9

KRUIJSWIJK Steven

0

2019.05.04.RONDE VAN OVERIJSSEL.(1.2)

1

EEKHOFF Nils

2

BUDDING Martijn

3

HAVIK Piotr

4

RIESEBEEK Oscar

8

HOOLE Daan

9

VAN GINNEKEN Sjoerd

11

KRUL Stef

12

DOETS Marco

13

HOOGHIEMSTER René

14

JANSSEN Adriaan

15

REINDERS Elmar

16

TIMMERMANS Justin

18

VAN BREDA Rick

19

DE JONG Timo

0

2019.05.04.L'ETOILE D'OR.(1.Ncup)

2

KOOISTRA Marten

15

SCHELLING Ide

19

OREEL Lars

0

2019.05.04.LA COUPE DU PRESIDENT DE LA VILLE DE GRUDZIADZ.EINDKLASSEMENT.(Jun.2.1)

2

VAN VEENENDAAL Hidde

10

VAN OORSCHOT Robin

0

2019.05.04.GRACIA.03E RIT.(W.2.2)

16

VAN WITZENBURG Marieke

0

2019.05.04.GP.HIMMERLAND RUNDT.(1.2)

3

VAN DER KOOIJ Bas

19

SLIK Ivar

0

2019.05.04.FIVE RING OF MOSCOW.04E RIT.(2.2)

13

BAKKER Björn

0

2015.05.04.CARPATHIAN COURIERS RACE.05E RIT.(2.2U

1

VAN DER HORST Dennis

6

VAN DEN BERG Marijn

10

WEULINK Meindert

14

RUIJMGAARD Yentl

0

2019.05.04.ASDA TOUR DE YORKSHIRE WOMEN'S RACE.EINDKLASSEMENT.(W.2.1)

1

VOS Marianne

12

PIETERS Amy

15

VOLLERING Demi

19

VAN VLEUTEN Annemiek

0

2019.05.04.ASDA TOUR DE YORKSHIRE WOMEN'S RACE.02E RIT.(W.2.1)

1

VOS Marianne

12

PIETERS Amy

18

VOLLERING Demi

20

BUURMAN Eva

0

2019.05.03.TOUR DE YORKSHIRE.02E RIT.(2.HC)

2

VAN POPPEL Boy

0

2019.05.03.TOUR DE ROMANDIE.04E RIT.(UWT)

18

KRUIJSWIJK Steven

0

2019.05.03.LA COUPE DU PRESIDENT DE LA VILLE DE GRUDZIADZ.03E RIT.(Jun.2.1)

8

VAN VEENENDAAL Hidde

16

ARRAMMACH Kevin

0

2015.05.03.CARPATHIAN COURIERS RACE.04E RIT.(2.2U

7

VAN DEN BERG Marijn

17

RUIJMGAARD Yentl

20

WEULINK Meindert

0

2019.05.03.ASDA TOUR DE YORKSHIRE WOMEN'S RACE.01E RIT.(W.2.1)

1

WIEBES Lorena

11

VOLLERING Demi

14

PIETERS Amy

16

KESSLER Nina

17

VOS Marianne

0

2019.05.02.TOUR OF MESOPOTAMIA.01E RIT.(2.2)

3

VAN ENGELEN Adne

7

KONING Peter

0

2019.05.02.TOUR DE YORKSHIRE.01E RIT.(2.HC)

1

ASSELMAN Jesper

4

VAN POPPEL Boy

15

VAN SCHIP Jan Willem

0

2019.05.02.LA COUPE DU PRESIDENT DE LA VILLE DE GRUDZIADZ.02E RIT.(JUN.2.1)

4

VAN VEENENDAAL Hidde

10

VAN OORSCHOT Robin

0

2015.05.02.CARPATHIAN COURIERS RACE.03E RIT.(2.2U

1

VAN DEN BERG Marijn

10

LEEMREIZE Gijs

12

VAN DER HORST Dennis

14

WEULINK Meindert

0

2019.05.01.TOUR DE ROMANDIE.02E RIT.(UWT)

19

KRUIJSWIJK Steven

0

2019.05.01.LE TOUR DE BRETAGNE CYCLISTE.EINDKLASSEMENT.(2.2)

3

EEKHOFF Nils

11

KOOISTRA Marten

0

2019.05.01.LE TOUR DE BRETAGNE CYCLISTE.07E RIT.(2.2)

1

EEKHOFF Nils

7

KOOISTRA Marten

0

2019.05.01.LA COUPE DU PRESIDENT DE LA VILLE DE GRUDZIADZ.01E RIT.(Jun.2.1)

1

VAN VEENENDAAL Hidde

20

ARRAMMACH Kevin

0

2019.05.01.FIVE RING OF MOSCOW.01E RIT.(2.2)

8

WELLING Sybren

0

2019.05.01.ESCHBORN-FRANKFURT.(UWT)

20

NIEUWENHUIS Joris

0

2019.05.01.ESCHBORN-FRANKFURT.(1.2U)

17

VAN WIJK Oscar

0

2015.05.01.CARPATHIAN COURIERS RACE.02E RIT.(2.2U

1

DEKKER David

5

VAN DEN BERG Marijn

9

GADEMAN Sam

10

VAN DER TUUK Danny

13

WEULINK Meindert

16

VAN DER HORST Dennis

0

2019.04.30.LE TOUR DE BRETAGNE CYCLISTE.06E RIT.(2.2)

2

WIPPERT Wouter

5

EEKHOFF Nils

20

KOOISTRA Marten

0

2015.04.30.CARPATHIAN COURIERS RACE.01E RIT.(2.2U

2

BLOEM Joren

3

GADEMAN Sam

5

VAN DEN BERG Marijn

9

DEKKER David

17

VAN DER HORST Dennis

0

2019.04.29.LE TOUR DE BRETAGNE CYCLISTE.05E RIT.(2.2)

7

WIPPERT Wouter

13

EEKHOFF Nils

15

KOOISTRA Marten

0

2019.04.28.TOUR OF MERSIN.EINDKLASSEMENT.(2.2)

1

KONING Peter

14

VAN ENGELEN Adne

0

2019.04.28.TOUR DU JURA CYCLISTE.EINDKLASSEMENT.(2.2)

12

INKELAAR Kevin

0

2019.04.28.TOUR DU JURA CYCLISTE.02E RIT.(2.2)

16

INKELAAR Kevin

0

2019.04.28.RUTLAND-MELTON CICLE CLASSIC.(1.2)

7

VAN DER KOOIJ Bas

8

HAVIK Piotr

18

BAKKER Stephan

0

2019.04.28.LUIK-BASTENAKEN-LUIK.VROUWEN.(WWT)

1

VAN VLEUTEN Annemiek

2

MACKAIJ Floortje

3

VOLLERING Demi

5

BRAND Lucinda

12

VAN DER BREGGEN Anna

13

VAN DIJK Ellen

0

2019.04.28.LUIK-BASTENAKEN-LUIK.MANNEN.(UWT)

10

POELS Wout

0

2019.04.28.LE TOUR DE BRETAGNE CYCLISTE.04E RIT.(2.2)

5

EEKHOFF Nils

0

2019.04.28.EPZ OMLOOP VAN BORSELE JUNIOREN.(J.1.1)

4

BOVEN Lars

5

KROON Joris

6

GELEIJN Owen

7

LEIJNSE Enzo

8

KOOIJ Olav

10

SPENKELINK Ian

11

VAN DER TUUK Axel

12

RASENBERG Martijn

13

VAN BELLE Loe

14

HOOGENDOORN Roy

17

KRIJNSEN Jelte

18

VAN DE WEERDHOF Wouter

19

VAN SINTMAARTENSDIJK Roel

20

WILSHAUS Serginho

0

2019.04.28. EPZ OMLOOP VAN BORSELE.EINDKLASSEMENT.(2.Ncup.J-V)

2

GERRITSE Femke

3

RIJNBEEK Maud

4

BOS Leonie

8

VAN ROOIJEN Sofie

9

SMULDERS Silke

11

VAN DER DUIN Maike

12

NOOIJEN Lieke

13

VAN BOKHOVEN Julia

14

PLUIMERS Ilse

15

VAN HELVOIRT Lisa

17

GRIT Ilse

18

WELMERS Petra

0

2019.04.28. EPZ OMLOOP VAN BORSELE.03E RIT.(2.Ncup.J-V)

1

VAN DER DUIN Maike

8

PAUMEN Jewel

9

VAN ZUTHEM Samira

11

VAN DER WOLF Rosalie

17

SMULDERS Silke

19

GERRITSE Femke

0

2019.04.27.TOUR OF MERSIN.03E RIT.(2.2)

1

KONING Peter

6

VAN ENGELEN Adne

0

2019.04.27.TOUR DU JURA CYCLISTE.01E RIT.(2.2)

13

INKELAAR Kevin

0

2019.04.27.LE TOUR DE BRETAGNE CYCLISTE.03E RIT.(2.2)

3

EEKHOFF Nils

6

WIPPERT Wouter

0

2019.04.27.EPZ OMLOOP VAN BORSELE.(W.1.1)

1

WIEBES Lorena

3

VAN GOGH Natalie

6

VAN HAAFTEN Kirstie

8

VAN DER HULST Amber

9

PRUISSCHER Arianna

11

MARKUS Femke

12

HOFMAN Merel

16

VAN WITZENBURG Marieke

19

STEIGENGA Nicole

0

2019.04.27.E3 BINCKBANK CLASSIC.JUNIOREN.(J.1.1)

3

VAN DER TUUK Axel

6

VAN VEENENDAAL Hidde

16

REINDERINK Pepijn

20

VAN SINTMAARTENSDIJK Roel

0

2019.04.27. EPZ OMLOOP VAN BORSELE.02E RIT.(2.Ncup.J-V)

2

VAN ROOIJEN Sofie

6

VAN DER DUIN Maike

10

PLUIMERS Ilse

13

GRIT Ilse

15

VAN BOKHOVEN Julia

17

RIJNBEEK Maud

18

SMULDERS Silke

19

VAN HELVOIRT Lisa

20

NOOIJEN Lieke

0

2019.04.26.TOUR OF MERSIN.02E RIT.(2.2)

9

KONING Peter

0

2019.04.26.LE TOUR DE BRETAGNE CYCLISTE.02E RIT.(2.2)

18

EEKHOFF Nils

0

2019.04.26. EPZ OMLOOP VAN BORSELE.01E RIT.(2.Ncup.J-V)

3

GERRITSE Femke

4

BOS Leonie

5

RIJNBEEK Maud

8

SMULDERS Silke

10

VAN ROOIJEN Sofie

12

NOOIJEN Lieke

13

SCHULTINGA Iris

15

VAN DER DUIN Maike

16

PLUIMERS Ilse

17

VAN BOKHOVEN Julia

18

VAN DER WOLF Rosalie

20

LIMPENS Pien

0

2019.04.25.TOUR OF MERSIN.01E RIT.(2.2)

6

KONING Peter

0

2019.04.25.LE TOUR DE BRETAGNE CYCLISTE.01E RIT.(2.2)

3

WIPPERT Wouter

6

EEKHOFF Nils

0

2019.04.24.LA FLÉCHE WALLONE.(WWT)

1

VAN DER BREGGEN Anna

2

VAN VLEUTEN Annemiek

4

VOS Marianne

5

VOLLERING Demi

18

MACKAIJ Floortje

0

2019.04.24.LA FLÉCHE WALLONE.(UWT)

6

MOLLEMA Bauke

0

2019.04.22.TRO-BRO LEON.(1.1)

12

GERTS Floris

0

2019.04.21.VUELTA CICLISTA DEL URUGUAY.10E RIT.(2.2)

7

KOOP Jos

13

BREEWEL Jeroen

0

2019.04.21.CYCLING TOUR OF TURKEY.EINDKLASSEMENT.(UWT)

11

VAN EMPEL Etienne

0

2019.04.21.CYCLING TOUR OF TURKEY.06E RIT.(UWT)

2

JAKOBSEN Fabio

0

2019.04.21.AMSTEL GOLD RACE.(WWT)

2

VAN VLEUTEN Annemiek

3

VOS Marianne

7

VOLLERING Demi

13

VAN DER BREGGEN Anna

17

BRAND Lucinda

0

2019.04.21.AMSTEL GOLD RACE.(UWT)

1

VAN DER POEL Mathieu

12

MOLLEMA Bauke

0

2019.04.21. TOUR DU LOIR ET CHER E PROVOST.EINDKLASSEMENT.(2.2)

3

KRUL Stef

9

DE KLEIJN Arvid

17

VAN DEN DOOL Jens

20

BAX Sjoerd

0

2019.04.21. TOUR DU LOIR ET CHER E PROVOST.05E RIT.(2.2)

16

DE KLEIJN Arvid

0

2019.04.20.TOUR DU FINISTERE.(1.1)

16

GERTS Floris

0

2019.04.20.CYCLING TOUR OF TURKEY.05E RIT.(UWT)

9

VAN EMPEL Etienne

0

2019.04.20.BELGRADE BANJALUKA.03E RIT.(2.1)

1

WIPPERT Wouter

0

2019.04.20.ARNO WALLAARD MEMORIAL.(1.2)

4

VAN DER KOOIJ Bas

6

HAVIK Piotr

9

VERMELTFOORT Coen

10

DEKKER David

11

BUGTER Luuc

15

VAN DEN BERG Marijn

19

VAN BAKEL Robbie

0

2019.04.20. TOUR DU LOIR ET CHER E PROVOST.04E RIT.(2.2)

5

DE KLEIJN Arvid

20

VAN DALEN Jason

0

2019.04.19.TOUR DE ISKANDER JOHOR.EINDKLASSEMENT.(2.2)

10

MEIJERS Jeroen

0

2019.04.19.TOUR DE ISKANDER JOHOR.03E RIT.(2.2)

3

LOOIJ Andre

0

2019.04.19.CYCLING TOUR OF TURKEY.04E RIT.(UWT)

5

JAKOBSEN Fabio

18

VAN EMPEL Etienne

0

2019.04.19.BELGRADE BANJALUKA.02E RIT.(2.1)

1

WIPPERT Wouter

0

2019.04.19. TOUR DU LOIR ET CHER E PROVOST.03E RIT.(2.2)

1

DE KLEIJN Arvid

9

KRUL Stef

19

BAX Sjoerd

0

2019.04.18.VUELTA CICLISTA DEL URUGUAY.07E RIT.(2.2)

6

KNOL Martijn

11

KOOP Jos

0

2019.04.18.TOUR DE ISKANDER JOHOR.02E RIT.(2.2)

18

MEIJERS Jeroen

0

2019.04.18.CYCLING TOUR OF TURKEY.03E RIT.(UWT)

1

JAKOBSEN Fabio

0

2019.04.18. TOUR DU LOIR ET CHER E PROVOST.02E RIT.(2.2)

6

KRUL Stef

0

2019.04.17.TOUR DE ISKANDER JOHOR.01E RIT.(2.2)

4

MEIJERS Jeroen

19

LOOIJ Andre

0

2019.04.17.BRABANTSE PIJL.(W.1.1)

5

MACKAIJ Floortje

12

VOS Marianne

17

BRAAM Danique

0

2019.04.17.BRABANTSE PIJL.(1.HC)

1

VAN DER POEL Mathieu

10

LAMMERTINK Maurits

16

VAN DER LIJKE Nick

0

2019.04.17. TOUR DU LOIR ET CHER E PROVOST.01E RIT.(2.2)

5

DE KLEIJN Arvid

0

2019.04.16.VUELTA CICLISTA DEL URUGUAY.05E RIT.(2.2)

5

KOOP Jos

15

BREEWEL Jeroen

0

2019.04.16.PARIJS-CAMENBERT.(1.1)

6

PAASSCHENS Mathijs

0

2019.04.16.CYCLING TOUR OF TURKEY.01E RIT.(UWT)

2

JAKOBSEN Fabio

0

2019.04.14.VUELTA CICLISTA DEL URUGUAY.03E RIT.(2.2)

10

KOOP Jos

18

BREEWEL Jeroen

0

2019.04.14.TOUR DU MAROC.10E RIT.(2.2)

17

KOREVAAR Merijn

0

2019.04.14.PAIJS-ROUBAIX.JUNIOREN.(1.Ncup)

1

VAN VEENENDAAL Hidde

3

BOVEN Lars

18

VAN UDEN Casper

0

2019.04.14.PAIJS-ROUBAIX.(UWT)

7

TEUNISSEN Mike

10

LANGEVELD Sebastian

0

2019.04.14.HEALTHY AGEING TOUR.EINDKLASSEMENT.(W.2.1)

2

VAN DIJK Ellen

3

WILD Kirsten

4

PIETERS Amy

9

WIEBES Lorena

10

KOSTER Anouska

13

VAN GOGH Natalie

16

VAN DER BREGGEN Anna

19

KESSLER Nina

0

2019.04.14.HEALTHY AGEING TOUR JUNIOR-VROUWEN.EINDKLASSEMENT

3

GERRITSE Femke

4

GRIT Ilse

5

NOOIJEN Lieke

7

VAN DER DUIN Maike

10

HUITING Berit

11

RIJNBEEK Maud

20

VOS Marlies

0

2019.04.14.HEALTHY AGEING TOUR JUNIOR-VROUWEN.03E RIT

2

GRIT Ilse

6

RIJNBEEK Maud

7

VAN DER DUIN Maike

12

VAN BOKHOVEN Julia

16

PAUMEN Jewel

19

HUITING Berit

0

2019.04.14.GP BEIRAS E SERRA DA ESTRELA.EINDKLASSEMENT.(2.1)

15

MOLENAAR Alex

20

OOSTRA Folkert

0

2019.04.14.GP BEIRAS E SERRA DA ESTRELA.03E RIT.(2.1)

17

MOLENAAR Alex

20

DE JONGE Maarten

0

2019.04.14.CIRCUIT DES ARDENNES.EINDKLASSEMENT.(2.2)

18

SCHELLING Ide

0

2019.04.14.CIRCUIT DES ARDENNES.03E RIT A.(2.2)

14

SCHELLING Ide

0

2019.04.13.VUELTA CICLISTA DEL URUGUAY.02E RIT.(2.2)

11

KOOP Jos

0

2019.04.13.ITZULIA BASQUE CIUNTRY.06E RIT.(UWT)

6

MOLLEMA Bauke

0

2019.04.13.HEALTHY AGEING TOUR.04E RIT B.(W.2.1)

2

KOSTER Anouska

3

VAN DEN BOS Jip

7

WIEBES Lorena

8

WILD Kirsten

9

VAN DER HULST Amber

10

VAN 'T GELOOF Maria Apolonia

12

SWINKELS Karlijn

14

KESSLER Nina

17

SOEK Julia

19

PIETERS Amy

0

2019.04.13.HEALTHY AGEING TOUR.04E RIT A.(W.2.1)

1

VAN DIJK Ellen

3

VAN DER BREGGEN Anna

5

WILD Kirsten

8

PIETERS Amy

9

VAN GOGH Natalie

13

VAN DEN BOS Jip

14

KOSTER Anouska

16

SWINKELS Karlijn

19

STEIGENGA Nicole

20

SOET Aafke

0

2019.04.13.HEALTHY AGEING TOUR JUNIOR-VROUWEN.02E RIT

1

GERRITSE Femke

3

NOOIJEN Lieke

6

HUITING Berit

10

VAN DER DUIN Maike

16

VOS Marlies

17

RIJNBEEK Maud

0

2019.04.13.GP BEIRAS E SERRA DA ESTRELA.02E RIT.(2.1)

9

DE JONGE Maarten

13

JANSSEN Adriaan

0

2019.04.13.COTTBUSER JUNIOREN-ETAPPENFAHRT.02E RIT B.(J.2.1)

18

BIJL Kinley

0

2019.04.12.VUELTA CICLISTA DEL URUGUAY.01E RIT.(2.2)

8

KOOP Jos

0

2019.04.12.ITZULIA BASQUE CIUNTRY.05E RIT.(UWT)

11

MOLLEMA Bauke

0

2019.04.12.HEALTHY AGEING TOUR.03E RIT.(W.2.1)

1

WILD Kirsten

4

WIEBES Lorena

5

UNEKEN Lonneke

11

PIETERS Amy

12

VAN DIJK Ellen

13

KESSLER Nina

15

SOEK Julia

19

VAN DER BREGGEN Anna

20

VAN 'T GELOOF Maria Apolonia

0

2019.04.12.HEALTHY AGEING TOUR JUNIOR-VROUWEN.01E RIT

7

GRIT Ilse

11

HUITING Berit

12

DE HAAN Noa

13

VAN DER DUIN Maike

14

VAN ROOIJEN Eline

16

KREULEN Daphne

17

RIJNBEEK Maud

18

STOLZE Judith

0

2019.04.12.GP BEIRAS E SERRA DA ESTRELA.01E RIT.(2.1)

7

MOLENAAR Alex

0

2019.04.12.CIRCUIT CYCLISTE SARTHE.EINDKLASSEMENT.(2.1)

3

RIESEBEEK Oscar

10

VAN DER POEL Mathieu

11

DUIJN Huub

16

LAMMERTINK Maurits

18

VAN DER LIJKE Nick

0

2019.04.12.CIRCUIT CYCLISTE SARTHE.04E RIT.(2.1)

5

VAN DER POEL Mathieu

9

RIESEBEEK Oscar

14

VAN DER LIJKE Nick

18

LAMMERTINK Maurits

19

DUIJN Huub

0

2019.04.11.ITZULIA BASQUE CIUNTRY.04E RIT.(UWT)

12

MOLLEMA Bauke

0

2019.04.11.HEALTHY AGEING TOUR.02E RIT.(W.2.1)

4

WIEBES Lorena

9

WILD Kirsten

11

VAN DIJK Ellen

12

UNEKEN Lonneke

13

SOEK Julia

14

PIETERS Amy

15

VAN DER MEER Janine

16

KOSTER Anouska

18

KESSLER Nina

0

2019.04.11.CIRCUIT CYCLISTE SARTHE.03E RIT.(2.1)

3

RIESEBEEK Oscar

11

DUIJN Huub

20

LAMMERTINK Maurits

0

2019.04.10.SCHELDEPRIJS.(1.HC)

1

JAKOBSEN Fabio

12

VAN TRIJP Maarten

0

2019.04.10.ITZULIA BASQUE CIUNTRY.03E RIT.(UWT)

8

MOLLEMA Bauke

19

OOMEN Sam

0

2019.04.10.HEALTHY AGEING TOUR.01E RIT.(W.2.1)

4

WILD Kirsten

6

VAN DIJK Ellen

7

KOSTER Anouska

9

VAN GOGH Natalie

11

PIETERS Amy

14

WIEBES Lorena

16

VAN DER MEER Janine

19

SOEK Julia

20

VAN DER HULST Amber

0

2019.04.10.CIRCUIT CYCLISTE SARTHE.02E RIT.(2.1)

6

WELTEN Bram

14

VAN DER POEL Mathieu