RONDE VAN NETERSEL

                                              05 MEI 2019  

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Sara Pols

 

2

Levy Vermunt

Standdaarbuiten

3

Juul Claes

Bergeijk

4

Mees Bunning

Vught

5

Finn van Riel

Rijen

6

Puck Bunning

Vught

7

Yinthe VAN DEN Heuvel

Gilze

8

Jules van den Hoogen

Eindhoven

9

Hebe van Eijndhoven

 

10

Nick van Eck

Lieshout

11

Semme Weber

 

12

Levi van der Kaa

Kaatsheuvel

13

Nina van Eck

Lieshout

14

Teun Harbers

 

15

Fleur Paaimans

Kapelle

16

Miel Sonnemans

Meijel

17

Sien Vermeulen

Uden

DNF

Jamie Cornelis

Chaam

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Nicole van Sighem

Breda

2

Gijs van den Biggelaar

 

3

Jayden Lampen

Leusden

4

Beer van Beurden

Eindhoven

5

Damy van den Bogaard

Helmond

6

Abe Bol

Cromvoirt

7

Jil Koot

Rotterdam

8

Riva Danklof

Rosmalen

9

Stijn Lievegoed

Lepelstraat

10

Anke Verhoeven

Erp

11

Rune Mannaerts

Valkenswaard

12

Froukje van Wijgerden

Bruchem

13

Niels de Brouwer

Hapert

14

Brianne Dokter

Valkenswaard

15

Jasper van Katwijk

Handel

16

Robbe Harbers

Veldhoven

17

Reno van de Westerlo

Helmond

18

Luuk Braspenning

Eindhoven

19

Saar van Leenders

Geldrop

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Delano Heeren

Sprundel

2

Sven Wisse

Rilland

3

Elena van der Veken

St. Jansteen

4

Jop Van den Biggelaar

 

5

Andries Knapen

Esch

6

Mats Moeliker

Eindhoven

7

Filippo van Loo

Amsterdam

8

Teun van Beurden

Eindhoven

9

Roan Van Boven

Milheeze

10

Lotte de Grave

Tholen

11

Cas Metten

Geldrop

12

Britt Jeucken

Venray

13

Filijn Demuyt

Boekel

14

Julian Dingemans

Lage Zwaluwe

15

Jason van de Beeten

Nistelrode

16

Lars Eeftink

Valkenswaard

17

Lynn van Leeuwen

Sint-michielsgestel

18

Tiemen Van der Meer

Uden

19

Claire Dokter

Valkenswaard

20

Joris de Brouwer

Hapert

21

Leonardo Kivits

Raamsdonksveer

22

Dimitry Tans

Mill

23

Tygo van Riel

Rijen

24

Just van Rooij

Berghem

25

Bregje Daris

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Maike Tazelaar

Colijnsplaat

2

Victor Kroesbergen

Ede

3

Sam Mullaert

Kapelle

4

Koen Sonnemans

Someren

5

Noery Weber

 

6

Thomas Panken

Bladel

7

Zara Ansems

Lage Zwaluwe

8

Amy de Bruijn

Bergen Op Zoom

9

Maeryn van den Hoogen

Eindhoven

10

Noï Moes

Goirle

11

Sander Tullemans

Stramproy

12

Brent van den Nouweland

Rijen

13

Lars Franken

Oisterwijk

14

Judith Alleleijn

Bocholtz

15

Bo Klappe

Eindhoven

16

Lotte van Merriënboer

Wernhout

17

Roemer van Kempen

Schijf

18

Ryan van de Westerlo

Helmond

19

Maurice Verhoeven

Kaatsheuvel

20

Mathijs Klippel

Etten-leur

21

Eva van Beek

Geldrop

22

Ward Bierens

Bladel

23

Luken Kest

Oudenbosch

24

Neel Lepelaars

Luyksgestel

25

Jaap van der Linden

Zijtaart

26

Loek Seuntjens

Tilburg

27

Dries Claes

Bergeijk

28

Niek Sonnemans

Meijel

29

Rens Braspenning

Eindhoven

30

Job van Iersel

Geldrop

31

Luuk van Zuiden

Maarheeze

DNF

Maartje Jacobs

Veldhoven

DNF

Tooske van de Kimmenade

Valkenswaard

DNF

Isere Koster

Etten- Leur

DNF

Anne van Oirschot

Helvoirt

DNF

Rubin Seuntjens

Tilburg

DNF

Teun Vermeulen

Uden

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam

2

Cas Krebbers

Deest

3

Nick Wisse

Rilland

4

Liz Toonen

Boxmeer

5

Thomas Huitema

Roden

6

Aron van Vugt

Giessen

7

Daan van Rooij

Berghem

8

Gijs Baselmans

Bladel

9

Teun Paaimans

Kapelle

10

Lars van de Weijer

Aarle-rixtel

11

Joaquin Henskes

Almere

12

Joost Konings

Helmond

13

Dennis Polfliet

Yerseke

14

Fenny Coppelmans

Hapert

15

Sara Sonnemans

Someren

16

Lars Homan

Sint-michielsgestel

17

Lucas Demuyt

Boekel

18

Jelle Peters

Eindhoven

19

Michiel Fuite

Berkel-enschot

20

Pim van Leenders

Geldrop

21

Milan Jongenelen

Rucphen

DNF

Emma van Haaren

Oisterwijk

DNF

Maddy van der Linden

Tilburg

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Jente Derksen

Haalderen

2

Martijn Azantinlow

Tilburg

3

Antoine Quint

Deil

4

Danijel Agricola

Terwispel

5

Denley van Wijnbergen

Werkendam

6

Luca van der Veken

St Jan Steen

7

Finn Hoefmans

Alphen Nb

8

Jorn van der Made

Prinsenbeek

9

Victor Hugo Brenders

 

10

Nele van Gorp

Bergeijk

11

Lisa van Heel

Zaltbommel

12

Niels Hanegraaf

Heeswijk-dinther

13

Jaro Danklof

Rosmalen

14

Maud Tollens

Aarle Rixtel

15

Vic Esselink

Tilburg

16

Kick Maas

Dongen

17

Thijs Dahler

Schijndel

18

Sven Joosten

Bakel

19

Sven van Wijgerden

Bruchem

20

Bram Vugts

Boxtel

21

Esmée Ellermann

 

22

Jorn van Beers

Moergestel

23

Rosalie de Haas

Pijnacker

24

Sven Van Merriënboer

Wernhout

25

Kobe van den Bulck

Essen

26

Job Stam

Engelen

27

Jitse Wildermans

Valkenswaard

28

Sander Blaakmeer

Berlicum

29

Amy Kox

Reusel

30

Thijs Beckers

Berlicum

31

Roos Huijbers

Tilburg

32

Jako van der Donk

Boekel

33

Luc van Hagen

Cuijk

34

Mendo van Leeuwen

Sint-michielsgestel

35

Tim Leijten

Uden

36

Tristan van Bakel

Helmond

37

Lucas Arts

Boxtel

DNF

Bauke Wilborts

Tilburg

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Axel Roks

Sint Willebrord

2

Jan Kraus

Oss

3

Thom van Herwaarden

Rossum

4

Matthijs Bink

Rijen

5

Christiaan van Rees

Groot Ammers

6

Chris Kisters

Nuenen

7

Mika Vijfvinkel

Hoogstraten

8

Hidde Swart

Oosterhout

9

Dylan Leyssen

 

10

Krijn Veldboer

Helmond

11

Dirk de Groof

 

12

Mike Derogee

Nieuw Vennep

13

Duuk van der Haagen

Abbekerk

14

Sjoerd van der Linden

Zijtaart

15

Rens Grömmel

Uithoorn

16

Bas van Zuidam

Zaamslag

17

Ramon Setz

Geldrop

18

Luca Dingemans

Tilburg

19

Arno Raijmakers

Helmond

20

Siemen Hooiveld

 

21

Siem Kanters

Erp

22

Gijs Daris

Luyksgestel