†††††††††††††††††††† †††††††††††RONDE VAN HONSELERSDIJK

††††††††††††††††††††† ††††††††††††††††††††††††05 MEI 2019††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Daan Baak

Alphen Aan Den Rijn

2

Liam Versloot

Papendrecht

3

Jim Guerin

Leiden

4

Niek Wolthuis

Hank

5

Stijn Vergeer

Warmond

6

Nienke Bennis

Den Haag

7

Marly Langendoen

Berkel En Rodenrijs

8

Luna Hermes

Rijswijk Zh

9

Quinty Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Tim van der Velden

Rijswijk Zh

2

Jordy Koenis

Berkel En Rodenrijs

3

Feline Steijn

Naaldwijk

4

Finn Wuisman

Spijkenisse

5

Demi Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

6

Isis Versluis

Meerkerk

7

Tim Vissenberg

Hoeven

8

Max Baars

Amsterdam

9

Iker Slotboom

Kwintsheul

10

Britt Post

Berkel En Rodenrijs

11

Dailey Terweij

Amsterdam

12

Yara Gouw

Barendrecht

13

Stijn de Jong

Ter Aar

14

Tijme Aleman

Bleiswijk

15

Ben van Schaik

Amsterdam

16

Isa Klein

Nieuw Vennep

17

Rosanne Bijl

Hillegom

18

Teun Berkhout

Rijswijk

19

David Bos

Rijswijk

20

Niels Bruins

Velserbroek

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Matthijs de Haan

Zevenhuizen

2

Zeb Olsthoorn

Hoek Van Holland

3

Marissa van Putten

Tiel

4

Mara Vergeer

Warmond

5

Brett Timmer

Papendrecht

6

Ayden de Jong

Zoetermeer

7

Pieter Westbroek

Sint Pancras

8

Hidde Schagen

Heemstede

9

Ňsa de Keijzer

Zuidland

10

Niels van Eeghem

Rozenburg

11

Lucas Houweling

Berkel En Rodenrijs

12

Marcus Harmsen

Den Haag

13

Zino van Os

Berkel En Rodenrijs

14

Anne Freij

Hellevoetsluis

15

Ids Witkamp

Hillegom

16

Benthe van Haasteren

Monster

17

Tom Wichhart

Berkel En Rodenrijs

18

Rosalie 's-Gravemade

Kwintsheul

19

Eefje van Ruijven

Poeldijk

20

Wouter van de Breevaart-Bravenboer

Bergschenhoek

21

Sabine Zwart

Haarlem

22

Floris Fransen

Zevenhoven

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Michelle Maas

Sint Willebrord

2

Selena Bas

Nieuw Lekkerland

3

Luke Chow

 

4

NoŽl Goijert

's-gravenzande

5

Bodhi Klein

Amsterdam

6

Imme Kok

Leiden

7

Roy van Schie

Schipluiden

8

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

9

Akira Koolbergen

Krommenie

10

Indy van Velzen

Waddinxveen

11

Jesse Klein

Nieuw Vennep

12

Liam Den Breejen

Sliedrecht

13

Justen Hauser

Poeldijk

14

Nanet Huising

Wateringen

15

Stijn Vlieland

Zwaag

16

Abe Beunders

Delft

17

Tygo van der Beek

Heenvliet

18

Olivier Westerveld

Bodegraven

19

Yiran van 't Oosten

Bleiswijk

20

Zhara MŲllers

Leimuiden

21

Jesse Rozendaal

Dordrecht

22

Maud van Izerloo

Dordrecht

23

Guus van Putten

Rotterdam

24

Kim Lauwerijssen

Rucphen

25

Bram de Waard

Heenvliet

26

Ties Kruithof

Gouda

27

Michelle Druif

Zoetermeer

28

Emilie Fransen

Zevenhoven

29

Yaro Fransen

Delft

30

Stan Holthuis

Sleeuwijk

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Rick Versloot

Hardinxveld-giessendam

2

Daan Hartog

 

3

Maurits Buiter

Leiden

4

Boris van der Voort

Kwintsheul

5

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

6

Deirdre Mens

Leiden

7

Jules van Neer

Echt

8

Esmee de Rijk

Nieuwkoop

9

Youri Zijlstra

Rotterdam

10

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

11

Max de Lincel

Voorschoten

12

Tim Bennis

Den Haag

13

Senna de Kok

Voorburg

14

Deacon Terweij

Amsterdam

15

Thijmen de Jong

Ter Aar

16

Iris Arkesteijn

Den Haag

17

Finn Smith

Haarlem

18

Sveva Klok

Vierpolders

19

Luuk Wolthuis

Hank

20

Mees Bassa

Goudriaan

21

Silje van Riemsdijk

Beverwijk

22

Tim Verwolf

Langerak

23

DaniŽl Weeder

Leiden

24

Freek de Kok

Voorburg

25

Teun Hoogenboom

Hazerswoude Rijndijk

26

Teun Zoetmulder

Velserbroek

27

Mark Bruins

Velserbroek

28

Thije Schagen

Heemstede

29

Pjotr Dieteren

Delft

30

Lucas Schaar

Spijkenisse

31

Jilles Romers

Rozenburg

32

Thijs Bijl

Papendrecht

33

Jayden de Jong

Sliedrecht

34

Corina van der Meer

Monster

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Jan van Schaik

Amsterdam

2

Niek Suijker

Schipluiden

3

Tijn van den Berg

De Lier

4

ZoŽ van Velzen

Waddinxveen

5

Mark Mandemaker

 

6

Liam van Os

Berkel En Rodenrijs

7

Pepijn de Kok

Voorburg

8

Marit Koene

Poeldijk

9

Job Nievelstein

Rijswijk

10

Collin Westbroek

Sint Pancras

11

Emma Zoetmulder

Velserbroek

12

Merel Hartog

Giessenburg

13

Nance van der Drift

Wateringen

14

Nora de Haas

Den Hoorn

15

Jelle de Vlaam

Gravendeel

16

Mika van Os

Berkel En Rodenrijs

17

Frederique Verschuur

Rotterdam

18

Camiel Thunnissen

's-gravenzande

19

Duco van der Zwart

Alphen A/d Rijn

20

Sven Stapersma

's-gravenzande

21

Sem van Wijngaarden

Hardinxveld-giessendam

22

Dennis van Maurik

Wateringen

23

Joris Peursem

Hardinxveld-giessendam

24

Stijn Wierda

Heerhugowaard

25

Lukas Mouthaan

Dordrecht

26

Ties van Roode

Heemstede

27

Cas Briggeman

Rockanje

28

Bjorn van der Drift

Wateringen

29

Luuk van der Drift

 

30

Senna Wuisman

Spijkenisse

31

Joer Post

Delfgauw

32

Lauren Molengraaf

Capelle A/d Ijssel

33

Sil Bergsma

Oudenhoorn

34

Anouk Bijl

Papendrecht

35

Mathijs Vijverberg

 

36

Imke Hartog

De Lier

37

Connor Karel

Spijkenisse

38

Anco Ballif

Gouda

39

Jelle Groen

Den Haag

40

Rowan Blom

Papendrecht

DNF

Kevin van Eck

Zuidland

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Thomas Engelhard

Den Haag

2

Mees Vlot

Gouda

3

Sjors Lugthart

Den Haag

4

Ingmar van den Bosch

Lisse

5

Tim Verdel

Roelofarendsveen

6

Tim v.d. Poel

Papendrecht

7

Friso de Wildt

Alphen A/d Rijn

8

Lean Booy

Berkel En Rodenrijs

9

Thijmen Groen

Den Haag

10

Igor Ouwerkerk

Leiden

11

Sven Pera

Pijnacker

12

Rens Vergeer

Warmond

13

Swen Vonk

Bergschenhoek

14

Feiko van der Dussen

Arkel

15

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

16

Dante Broeren

Berkel En Rodenrijs

17

Robin Schol

 

18

Floris Verschuur

Rotterdam

19

Jayden Post

Strijen

20

Declan van der Hoek

Spijkenisse

21

Jasper Kreeft

Dordrecht

22

Jarne van de Ven

Gouda

23

Thijs de Vos

Spijkenisse

24

Tijs Schouten