RONDE VAN OLDENZAAL

                                              04 MEI 2019  

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Lisa Brouwer

Bunschoten Spakenburg

2

Hugo Cappon

Raalte

3

Fabienne Leandra Snakenborg

Appingedam

4

Mirthe Hoftijzer

Eibergen

5

Mirthe Wagteveld

Zwolle

6

Roy Casteel

Zwolle

7

Vera Weber

Swifterbant

DNF

Annechien Paats

Apeldoorn

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Imke Menting

 

2

Bo Kramer

Bathmen

3

Mees van Caulil

Arnhem

4

Mirthe Buurmeijer

Hoogeveen

5

Jaylinn Brakke

Staphorst

6

Jochem ter Weel

Enter

7

Mathijs van der Wal

Apeldoorn

8

Bram Brouwer

Zwolle

9

Lara Rozenveld

Lochem

10

Hidde Keur

Zwolle

11

Seppe Voorpostel

Enschede

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Adne Cappon

Raalte

2

Jurre Weber

Swifterbant

3

Aron van der Sluis

Staphorst

4

Jinthe Nijboer

Zwolle

5

Sven Dijkman

Groningen

6

Tijn van Caulil

Arnhem

7

Jeremy Bus

Heelsum

8

Joris Prins

Zwolle

9

Sem heering

Rijssen

10

Lucas Trapman

Hasselt

11

Hanne Stukker

Apeldoorn

12

Ralf Averesch

 

13

Koen Broekroelofs

Zwolle

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Maureen Abma

Wolvega

2

Teun Hofstede

Hengelo

3

Esmee Blok

Olst

4

Lennon Grobbink

Geesteren

5

Hannah Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

6

Rune Olij

Borne

7

Chris Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

8

Djuani van der Gouw

Hoogeveen

9

Jelle de Vries

Zwolle

10

Pien Stoel

Kampen

11

Minu Stoffers

 

12

Valentijn Plettenburg

Almelo

13

Marnix Boerrigter

Oldenzaal

14

Naomy Mulder

Meppel

15

Koen van Dijk

Dronten

16

Mads Gerritsen

Ugchelen

17

Tim Reinink

Vriezenveen

18

Job Wagteveld

Zwolle

19

Sven Jansen

Deventer

20

Linde Brouwer

Zwolle

21

Emma Meijer

Oldenzaal

22

Linn Berentsen

Groenlo

23

Lieke Kluin

Apeldoorn

24

Sjoerd Dijkstra

Wierden

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Puck Langenbarg

Ruurlo

2

Philip Diniz

Borne

3

Liz Toonen

Boxmeer

4

Daan Dijkman

Groningen

5

Tygo Meerveld

Ugchelen

6

Kick Duim

Borne

7

Koen ter Horst

Deventer

8

Maud Bouwers

Grolloo

9

Merijn Schinkel

Zeewolde

10

Luco Bos

 

11

Tobias Landman

Hengelo Ov

12

Lotte Casteel

Zwolle

13

Erik Wolfert

Deventer

14

Jasmijn van Hellemondt

Apeldoorn

15

Jetske Willemsen

Denekamp

16

Isabel Schenau

Aalten

17

Sepp te Nahuis

Eibergen

18

Floor Holslag

Almelo

19

Luca Bakker

 

20

Joost Spijker

Wierden

21

Cassandra Snakenborg

Appingedam

22

Tom Loendersloot

Deventer

23

Kaj Zielstra

Apeldoorn

24

Jelte ter Weel

Enter

25

Gergö Lensink

Aalten

26

Ruben Willemsen

Apeldoorn

27

Kirsten Buurmeijer

Hoogeveen

28

Floris van Leeuwen

Wierden

29

Mette Voorpostel

Enschede

DNF

Finn Arends

Doetinchem

DNF

Olle Kuiper

Nijverdal

DNF

Koert Weber

Swifterbant

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Keije Solen

Zwolle

2

Jelle Weierink

Ootmarsum

3

Rocco Meenhuis

Nijverdal

4

Sem Hofstede

Hengelo

5

Elise Timmerman

Staphorst

6

Jens Fiering

Deventer

7

Job Weijdema

Tuk

8

Niek Bergboer

Wierden

9

Julia van der Meulen

Almelo

10

Levi Oord

Apeldoorn

11

Jaymz Lunenborg

Ijmuiden

12

Loes Nomden

Hattem

13

Danny Turkstra

 

14

Bastiaan de Groot

't Harde

15

Jesse Hoogland

Nijverdal

16

Thijs Bosch

Hattem

17

Wessel van Keulen

Heino

18

Hugo Paats

Apeldoorn

19

Luka Wissink

Diepenheim

20

Senna Vis

Nunspeet

21

Hugo Hagemeijer

Lochem

22

Esmée Ellermann

 

23

Mayke Blok

Olst

24

sven schepers

Amersfoort

25

Loïs Kuiper

Ermelo

26

Bauke ter Weel

Enter

27

Timo Gerritsen

Ugchelen

28

Jonas van Gelder

Dronten

29

Luuk Jannink

 

30

Enrico Paulus

Apeldoorn

31

Mart Spijker

Wierden

32

Emilian Snakenborg

Appingedam

33

Tom Nijzink

Rijssen

34

Esra Goossens

Borculo

35

Wout Otten

Enter

36

Hugo Stuifzand

Zwolle

37

Jorne Broekroelofs

Zwolle

38

Jort Mulderij

Zwolle

DNF

Stijn Heering

Rijssen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Olaf Vunderink

Heino

2

Tieme Stoffers

Gasteren

3

Sten ten Brinke

Zwolle

4

Jip Kerssies

Hijken

5

Nauk ten Thije

Eibergen

6

Jelle van Dijk

Dronten

7

Brent Nijboer

Zwolle

8

Darcy Mensink

Raalte

9

Sil Keur

Zwolle

10

Stijn Berentsen

Groenlo

11

Sverre Olij

Borne

12

Jelle Schieven

Zieuwent

13

Kristian Driessen

 

14

William Rill

Kampen

15

Dean Verwaarst

Haarle

16

Sep Kramer

Oosterbeek

17

Thijs van Jaarsveld

Zwolle

18

Diederik Wiebing

Diepenveen

19

Cas de Wilde

Meppel

20

Sven Nijzink

Rijssen

21

Arthur Smeets

Enschede

DNF

Hugo Beishuizen

Diepenveen

DNF

Siebe Rensen

Lichtenvoorde