DK.MIDDEN-NEDERLAND

                                              04 MEI 2019  

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Sara Pols

Amersfoort

2

Feline Veenstra

Hilversum

3

Lucas Blom

Tiel

4

Lianne Nieuwhoff

Tull En 't Waal

5

Rose Vermij

Gouda

6

Frederique Grijpink

Naarden

7

Fleur Zwaneveld

Woerden

8

Kobe Neijssen

Werkhoven

9

Marit Kamer

Naarden

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Jayden Lampen

Leusden

2

Lucas Corné Blok

Woerden

3

Samuel Mulder

Vleuten

4

Marlene De Ruiter

Nijkerk

5

Carlijn van Lith

Meeteren

6

Misha Michielsen

Eck En Wiel

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Mart Zwaneveld

Woerden

2

Marissa van Putten

Tiel

3

Laurens Dijkstra

Woerden

4

Camiel Beuker

Vleuten

5

Ole Niesing

Hilversum

6

Mick Cornelissen

Maarssen

7

Sjoerd Kuijf

Maarssen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Cas Timmermans

Wageningen-hoog

2

Victor Kroesbergen

Ede

3

Lars van den Berg

Vleuten

4

Luna Meijer

Hilversum

5

Ilse Traa

Nieuwegein

6

Lars van der Laan

Hilversum

7

Susanne Grijpink

Naarden

8

Merijn den Hertog

Tiel

9

Gijs Hoogland

Amersfoort

10

Freek Valkonet

Nederhorst Den Berg

11

Jesper van der Ven

Ijsselstein

12

Sebastiaan Bouwman

's-graveland

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Myrthe Meinema

Amersfoort

2

Jochem van Appeldoorn

Veenendaal

3

Loran Viets

Montfoort

4

Twan Maarleveld

Baarn

5

Storm de Kock

Amersfoort

6

Sander Nieuwhoff

Tull En 't Waal

7

Milan Lever

Amersfoort

8

Devi Tick

Vianen

9

Tom van Egmond

Nieuwegein

10

esmee bosman

Amersfoort

11

Max Kamer

Naarden

12

Siem Bimbergen

Utrecht

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Jente Derksen

Haalderen

2

Antoine Quint

Deil

3

Niels van der Laan

Hilversum

4

Mark van Kleef

Kesteren

5

Sven Scholten

Amersfoort

6

David Koster

Woerden

7

Steijn Fles

Montfoort

8

Rixt de Jong

Amersfoort

9

Vigo Veenis

Woerden

10

Thomas Larooij

Muiden

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Koen Engberink

Bilthoven

2

Jens Dijk

Vleuten

3

Ties Veldkamp

Kamerik

4

Jelle Roks

Veenendaal

5

Björn Minneboo

Leusden

6

Lucas Vervoort

Nieuwegein

7

Gijs Broere

Nederhorst Den Berg

8

Niek van Montfort

Woerden

9

Arne Witsenburg

Driebergen

10

Ysbrand van Zanten

Beesd

11

Tijmen Schouten

Woerden

12

Mika Koelewijn

Nijkerk

DNF

Toinne Vriezen

Amersfoort