RONDE VAN GELDROP

28 APRIL 2019

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

1

Pieter van Oirschot

Best

2

Frank Visser

Utrecht

3

Coen Vermeltfoort

Vlijmen

4

Johim Ariesen

Rhenen

5

Raymond Kreder

Oudenbosch

6

Mark Olieman

Leende

7

Rick Burgmans

Westerhoven

8

Jasper de Laat

Moergestel

9

Benjamin Sydlik

Wassenberg

10

Remco Esselaar

 

11

Xavier Poels

Oeffelt

12

Kars ten Boske

Wintelre

13

Tom Wijfje

Ter Aar

14

Jos Koop

Eindhoven

15

Wout Verbeek

 

16

Mitchell Vink

Veenendaal

17

Jeroen van Krimpen

 

18

Koen van Helvoirt

Erp

19

Matias Fitzwater

 

20

Giel Meesen

Susteren

21

Wiebe Scholten

 

22

Tom Vermeer

Wuustwezel

23

Jeffrey Doornbusch

Breda

24

Roy Dirven

Bergeijk

25

Lex Ligtenberg

Utrecht

26

Mitch Groot

Brunssum

27

Dirk Jansen

 

28

Mees Willemsen

Elst Ut

29

Stan Godrie

 

30

Joost van den Bosch

Amersfoort

31

Jelmer Nuijten

Utrecht

32

Rowan Bergmans

Maren-kessel

33

Mauro Spapen

 

34

Lars de Bot

Losser

35

Wessel Coppelmans

Hapert

36

Pieter-Paul de Weerd

Apeldoorn

37

Kelvin Kanen

 

38

Arjen van Putten

Emmen

39

Berko Dorussen

Beuningen Gld

40

Stefan Hubers

Vinkel

41

Paul Dekkers

 

42

Dion Schoolenaar

Zwanenburg

DNF

Marco Ehlert

Kortenhoef

DNF

Tom Manders

Uden

DNF

Sep Schuurman

Sint-oedenrode

DNF

Erik Verboven

Cuijk

DNF

Bart Vreugdenhil

Amsterdam

DNF

Sverre Senders

 

DNF

Burnie Mcgrath

 

DNF

Daan Marsmans

 

DNF

Floris-Jan van den Berge

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Mees Bunning

Vught

2

Puck Bunning

Vught

3

Finn van Riel

Rijen

4

Gijs Verhoeven

Luyksgestel

5

Frederique Grijpink

Naarden

6

Lucas Blom

Tiel

7

Nick van Eck

Lieshout

8

Nina van Eck

Lieshout

9

Cisco Kik

Eindhoven

10

Miel Sonnemans

Meijel

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Nicole van Sighem

Breda

2

Damy van den Bogaard

Helmond

3

Riva Danklof

Rosmalen

4

Thom Berends

Westerbork

5

Beer van Beurden

Eindhoven

6

Froukje van Wijgerden

Bruchem

7

Anke Verhoeven

Erp

8

Luuk Braspenning

Eindhoven

9

Rune Mannaerts

Valkenswaard

10

Niels de Brouwer

Hapert

11

Jasper van Katwijk

Handel

12

Reno van de Westerlo

Helmond

13

Saar van Leenders

Geldrop

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Andries Knapen

Esch

2

Mats Moeliker

Eindhoven

3

Filijn Demuyt

Boekel

4

Roan Van Boven

Milheeze

5

Britt Jeucken

Venray

6

Jason van de Beeten

Nistelrode

7

Teun van Beurden

Eindhoven

8

Cas Metten

Geldrop

9

Lars Eeftink

 

10

Camiel Beuker

Vleuten

11

Lynn van Leeuwen

Sint-michielsgestel

12

Tygo van Riel

Rijen

13

Joris de Brouwer

Hapert

14

Tiemen Van der Meer

Uden

15

Sem Cuypers

Luyksgestel

16

Just van Rooij

Berghem

17

Bregje Daris

Luyksgestel

18

Fenne de Laat

Moergestel

19

Lieke Stienen

Tilburg

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Thomas Panken

Bladel

2

Michelle Maas

Sint Willebrord

3

Koen Sonnemans

Someren

4

No Moes

Goirle

5

Susanne Grijpink

Naarden

6

Brent van den Nouweland

Rijen

7

Lars Franken

Oisterwijk

8

Maartje Jacobs

Veldhoven

9

Ryan van de Westerlo

Helmond

10

Neel Lepelaars

Luyksgestel

11

Bo Klappe

Eindhoven

12

Thomas Jaarsma

Veenendaal

13

Eva van Beek

Geldrop

14

Jaap van der Linden

Zijtaart

15

Niek Sonnemans

Meijel

16

Rens Braspenning

Eindhoven

17

Ties Langenberg

Berkel-enschot

18

Luuk van Zuiden

Maarheeze

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Emma van Haaren

Oisterwijk

2

Cas Krebbers

 

3

Liz Toonen

Boxmeer

4

Fenny Coppelmans

Hapert

5

Lucas Demuyt

Boekel

6

Sara Sonnemans

Someren

7

Daan van Rooij

Berghem

8

Joost Konings

Helmond

9

Maud Adams

Budel

10

Lars van de Weijer

Aarle-rixtel

11

Aron van Vugt

Giessen

12

Nienke de Jong

 

13

Jelle Peters

Eindhoven

14

Joaquin Henskes

Almere

15

Pim van Leenders

Geldrop

16

Thomas Assinck

Waalre

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Martijn Azantinlow

Tilburg

2

Zo van Velzen

Waddinxveen

3

Niels Hanegraaf

Heeswijk-dinther

4

Marit Koene

Poeldijk

5

Lisa van Heel

Zaltbommel

6

Jaro Danklof

Rosmalen

7

Thijs Dahler

Schijndel

8

Bram Vugts

Boxtel

9

Vic Esselink

Tilburg

10

Nele van Gorp

Bergeijk

11

Maud Tollens

Aarle Rixtel

12

Rosalie de Haas

Pijnacker

13

Kick Maas

Dongen

14

Roos Huijbers

Tilburg

15

Nora de Haas

Den Hoorn

16

Jorn van Beers

Moergestel

17

Sven van Wijgerden

Bruchem

18

Marthijn Berends

Westerbork

19

Amy Kox

Reusel

20

Sander Blaakmeer

Berlicum

21

Bibi van den Bogaard

Goirle

22

Job Stam

Engelen

23

Raf Sonnemans

Meijel

24

Nanna van den Bogaard

Goirle

25

Thijs Beckers

Berlicum

26

Jako van der Donk

Boekel

27

Luc van Hagen

Cuijk

28

Mendo van Leeuwen

Sint-michielsgestel

29

Tristan van Bakel

Helmond

DNF

Floris Demuyt

Boekel

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Jan Kraus

Oss

2

Chris Kisters

Nuenen

3

Thomas Engelhard

Den Haag

4

Ed Uptegrove

Sint-michielsgestel

5

Sjoerd van der Linden

Zijtaart

6

Thijs van Doormaal

Berkel-enschot

7

Dirk de Groof

Heeze

8

Krijn Veldboer

Helmond

9

Ramon Setz

Geldrop

10

Robin Pricken

Wijchen

11

Siem Kanters

Erp

12

Gijs Daris

Luyksgestel

13

Lucas van Dijk

Beek En Donk

DNF

Freek Leijtens

Waalwijk