RONDE VAN EIJSDEN

                                              28 APRIL 2019  

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

1

Mike Bronswijk

Honselersdijk

2

Stef Koning

Hensbroek

3

Bjarne Hemme

Erica

4

Roan Konings

Oudenbosch

5

Jesse Kramer

Borkel En Schaft

6

Youp de Vos

Hillegom

7

Arno van Krimpen

Groot-ammers

8

Finn Roumen

Stein

9

Marvin Peters

Wehl

10

Mark Groeneveld

Enkhuizen

11

Jens Bassa

Goudriaan

12

Lars Rouffaer

Sibbe

13

Dann Gobbels

Kerkrade

14

Thomas Lakeman

Venhuizen

15

Max Mosmuller

's-hertogenbosch

16

Tijn Louwerensen

Schijndel

17

Nick Schelvis

Heemskerk

18

Danny van Lierop

Someren

19

Senna Nijman

Heelsum

20

Wout Joore

Neer

21

Ian Lindelauf

Gulpen

22

Jente Klaver

Kollumerzwaag

23

Juul Thoolen

Hulsberg

24

Olivier de Weerd

Dronten

25

Moreno Tak

Fijnaart

26

Radan Adriaans

Stein

27

Marijn Schaper

Bergen Nh

28

Juul Nagengast

Beilen

29

Mees Steenbergen

Ruinen

30

Bailey Groenendaal

Schijndel

31

Daan Honderdors

Horn

32

Sven Timmermans

Twello

33

Tibor Del Grosso

Eelde

DNF

Mees van Duren

Nes A/d Amstel

DNF

Daan van den Eijnden

Prinsenbeek

DNF

Bram van Eijsden

Maastricht

DNF

Tijmen Graat

Maashees

DNF

Romano Haan

Landgraaf

DNF

Job Hesselink

Berg En Terblijt

DNF

Maarten Holsbrink

Amstelveen

DNF

Taco Keijzer

Amstelveen

DNF

Tijn Leus

Sint-michielsgestel

DNF

Luke Leus

Sint-michielsgestel

DNF

Laszlo van Melis

Heesch

DNF

Mick Nijveld

Nijverdal

DNF

Sieb van der Pas

Heeswijk-dinther

DNF

Quinn Quadvlieg

Gulpen

DNF

Yannick Rosier

Rothem

DNF

Jesper Schins

Noorbeek

DNF

Gebre Swanenvleugel

Bunde

DNF

Niels Tenniglo

Utrecht

DNF

Jeunke Timmermans

Bingelrade

DNF

Sep van Bommel

Herkenbosch

DNF

Denzel Verhulst

Stein

DNF

Bj÷rn Vos

Sint-michielsgestel

DNF

Luca Welter

Ubach Palenberg

DNF

Justus Willemsen

Apeldoorn

DNF

Sam Hermans

Tegelen

DNF

Noah van Putten

Tiel

DNF

Yorick Brethouwer

Oosterhout

DNF

Eskil Huiting

Rolde

DNF

Bram Ledoux

Landgraaf

DNF

Rowan van Oord

Hank

DNF

Tijn van Zandbeek

Heeswijk-dinther

DNF

Sven van der Lans

De Lier

DNF

Sven Hagedoorn Weerstand

Tollebeek

DNF

Floris Linders

Vierhouten

DNF

Jens Driessen

Well

DNF

willem kerssenberg

Kessel

DNF

Nicolas Latussek

 

DNF

Casper Vos

 

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Elise Uijen

Herpen

2

Cecilia van Zuthem

Zwolle

3

Fien Masure

Sint Maria Lierde

4

Willemijn Prins

Zwolle

5

Maureen Arens

Kruiningen

6

Anna van der Meiden

Heukelum

7

Yuli van der Molen

Krommenie

8

Britt de Grave

Tholen

9

Silke Blei

Hurwenen

10

Scarlett Souren

Meerssen

11

Mijntje Geurts

Luyksgestel

12

Bente van den Nouweland

Rijen

13

Iris Timmermans

Bingelrade

14

Jony van den Eijnden

Gemert

15

Hanne Gevers

Heusden-zolder

16

Sophia Zwaan

Bodegraven

17

Lotte Sonnemans

Someren

18

Indy van Os

Amstenrade

19

Anne Schumacher

Horst

20

Elvira Peeters

Peer

21

Kirsten Elings

Overberg

22

Femke Thoolen

Hulsberg

23

Manon Turkstra

Beilen

24

Fenna Derksen

Haalderen

25

Rosanne van Rees

Groot Ammers

26

Meggie Rijvers

 

27

Nienke Dullemond

Ooltgensplaat

DNF

Nienke Vinke

Amersfoort

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Hugo Cappon

Raalte

2

Sara Pols

Amersfoort

3

Juul Claes

Bergeijk

4

Flore de Groot

Zwolle

5

Jules van den Hoogen

Eindhoven

6

Marly Langendoen

Berkel En Rodenrijs

7

Stijn Bours

Linne

8

Valerie Hoep

Roermond

9

Yools Ruijgh

Meerssen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Raf Bastiaanssen

Sprundel

2

Jesper Maassen

Echt

3

Jordy Koenis

Berkel En Rodenrijs

4

Mats van Gils

Obbicht

5

Thijmen Hendrikx

Reuver

6

Mirthe Buurmeijer

Hoogeveen

7

Kyan van Deurse

Maastricht

8

Ruben Brouwers

Wijnandsrade

9

Tijn Dewever

Sittard

10

Seth van Kessel

Maasbracht

11

Anne Slijpen

Vilt

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Adne Cappon

Raalte

2

Roan Schaefer

St. Joost

3

Moos Mevissen

Roermond

4

Rianne Nieuwenhuis

Gieten

5

Joris Prins

Zwolle

6

Lucas Trapman

Hasselt

7

Pieter Hoep

Roermond

8

Ivo Niesen

Reuver

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Victor Kroesbergen

Ede

2

Maike Tazelaar

Colijnsplaat

3

Cas Timmermans

 

4

NoÙl Goijert

's-gravenzande

5

Megan Arens

Kruiningen

6

Maeryn van den Hoogen

Eindhoven

7

Sander Tullemans

Stramproy

8

Sjoerd Spanjaard

Geleen

9

Finn Bastiaanssen

Sprundel

10

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

11

Joris Nomden

Groningen

12

Fleur Prins

Zwolle

13

Judith Alleleijn

Bocholtz

14

Pien Stoel

Kampen

15

Joep Schulpen

Stein

16

Yentl Ruijgh

Meerssen

17

Danilo Baidoo

Heerlen

18

Dries Claes

Bergeijk

19

Chanon Smeets

Stein

20

Jan van Hees

Tegelen

21

Stan Holthuis

Sleeuwijk

22

Tessa Bouten

Meterik

24

Meike Frissen

Stein Lb

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Michiel Mouris

Baambrugge

2

Tyler Eyk

Amsterdam

3

Finn Hiemstra

Burgum

4

Joëlle Eenkhoorn

Genemuiden

5

Max de Lincel

Voorschoten

6

Thomas Huitema

Roden

7

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

8

Teun Paaimans

Kapelle

9

Daan Maessen

Nuth

10

Xaydee van Sinaey

Schendelbeke

11

Meadow Willems

Brunssum

12

Jules van Neer

Echt

13

Jop van Mierlo

Siebengewald

14

Lars van Oord

Hank

15

Mees Bassa

Goudriaan

16

Jasper Simons

Heerlen

17

Stijn Verbruggen

Venlo

18

Matthew van Rijt

Limbricht

19

Kirsten Buurmeijer

Hoogeveen

DNF

Jade Wuurman

Limmen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Senna Remijn

Wolphaartsdijk

2

Joeri Schaper

Bergen

3

Jente Derksen

Haalderen

4

Antoine Quint

Deil

5

Niek Suijker

Schipluiden

6

Denley van Wijnbergen

Werkendam

7

Ruud Junior Nagengast

Beilen

8

Jette de Groot

Zwolle

9

Jan van Schaik

Amsterdam

10

Gunne VAN SINAEY

Schendelbeke (b)

11

Danijel Agricola

Terwispel

12

Isabell Oepen

 

13

Loes Nomden

Hattem

14

Lars Prins

Hank

15

Danny Turkstra

Beilen

16

Sven Joosten

Bakel

17

Sem Vrancken

Meerssen

18

Fien Winters

Hasselt

19

Vince Elzinga

Urmond

20

Victor Hugo Brenders

Dongen

21

Ties van Roode

Heemstede

22

Steijn Fles

Montfoort

23

Ties Beckers

Melick

24

Auke Jan Hiddema

 

25

Jitse Wildermans

Valkenswaard

26

Jip Franken

Kerkrade

27

Brent Knoben

Maasbracht

28

Lucas van den Eijnden

Prinsenbeek

29

Teun Honderdors

Horn

30

Nikki Souren

Meerssen

DNF

Mads de Roos

Appelscha

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Christiaan van Rees

Groot Ammers

2

Thom van Herwaarden

Rossum

3

Dirk Darding

Maastricht

4

Sjors Lugthart

Den Haag

5

Firn Arens

Kruiningen

6

Chepe Flussie

Vaalbeek

7

Viego Tijssen

Amstelveen

8

Jesse de Vries

Hoofddorp

9

Leon ARENZ

Bergisch Gladbach

10

Tim v.d. Poel

Papendrecht

11

Duuk van der Haagen

Abbekerk

12

Lars Lakeman

Venhuizen

13

Patrick Nieuwenhuis

Gieten

14

Jesper Schmidt

Bad Neuenahr

15

Nick van de Leemput

 

16

Dylan Leyssen

Budel

17

Sem Maessen

Nuth

18

Jelle Roks

Veenendaal

19

Julian Vergouw

Amsterdam

20

Lance Venema

Heerhugowaard

21

Colin Strik

Heerlen

22

Mike Derogee

Nieuw Vennep

23

Rens Grömmel

Uithoorn

24

Daan Jurriaans

Andijk

25

Johan Lefebre

 

26

Ben Poelman

Den Haag

27

Jort Lahaije

Vilt

28

Kay Romers

Buchten

29

Lars Dohmen

Buchten

30

Alexander Savelberg