†††††††††††††††††††††††††††††††† TOP 20 RESULTATEN BELGIE

†††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††28 APRIL 2019††

0

28/04 WORTEGEM-PETEGEM (ELITE/BELOFTEN-VROUWEN)

8

JONGERIUS Claudia

0

28/04 RUMST (JUNIOREN)

8

PEETOOM Nelson

12

VAN DER HOEVEN Luc

16

HUIJBREGTS Niels

18

VAN DEN BROEK Thijs

0

28/04 JESSEREN-BORGLOON (JUNIOREN)

16

STRIK Dylan

20

WIJNANDS Lars

0

28/04 100E GROTE PRIJS AFFLIGEM (BEROEPSRENNERS)

10

GERTS Floris

0

27/04 ZWEVEZELE LADIES CLASSIC (ELITE/BELOFTEN-VROUWEN)

3

Schuitemaker Lily

5

Jongerius Claudia

0

27/04 ZWEVEZELE (NIEUWELINGEN)

19

VAN DEN KIEBOOM Pierre

0

27/04 ZELE (ELITE/BELOFTEN)

20

MUSKENS Sam

0

27/04 TOLLEMBEEK (JUNIOREN)

12

MAAS Marijn

0

27/04 SINT-JORIS-WEERT (OUD-HEVERLEE) (NIEUWELINGEN)

2

TAK Moreno

9

BROOSUS Brent

0

27/04 HERENTHOUT (NIEUWELINGEN)

4

VAN HEIJST Jordi

15

VASTENHOUT DaniŽl

0

27/04 GULLEGEM (JUNIOR-VROUWEN/NIEUWELING-MEISJES)

1

JANSSEN Lieke

5

Blei Silke

11

DE GRAVE Britt

0

27/04 E3 BINCKBANK CLASSIC - JUNIORES (W)

3

VAN DER TUUK Axel

6

VAN VEENENDAAL Hidde

16

REINDERINK Pepijn

20

VAN SINTMAARTENSDIJK Roel

0

27/04 DEINZE- VINKT (NIEUWELINGEN)

2

SMULDERS Vik

0

27/04 3 BERGENPRIJS - E3 BINCKBANK CLASSIC (BEROEPSRENNERS)

3

GERTS Floris

0

22/04 STER VAN ZUID-LIMBURG.EINDKLASSEMENT (JUNIOREN)

13

VAN UDEN Casper

0

22/04 STER VAN ZUID-LIMBURG.03E RIT (JUNIOREN)

19

HABETS Jordan

0

22/04 RETIE (ELITE/BELOFTEN)

8

APPEL Stijn

20

DAEMEN Stijn

0

22/04 NIEUWKERKEN-WAAS (ELITE/BELOFTEN)

15

VAN DAMME Rico

17

17

0

22/04 LEDEGEM (NIEUWELINGEN)

10

VAN EIJSDEN Bram

0

22/04 HERZELE (JUNIOREN)

12

REUNIS Rowdy

0

22/04 BORLO (NIEUWELINGEN)

9

BASSA Jens

15

ROODENBURG Jonas

16

LAKEMAN Thomas

0

22/04 BEERNEM (JUNIOR-VROUWEN/NIEUWELING-MEISJES)

10

REIJNHOUT Rosita

0

21/04 STER VAN ZUID-LIMBURG.02E RIT (JUNIOREN)

1

KOOIJ Olav

3

VAN UDEN Casper

16

ARRAMMACH Kevin

0

21/04 GROTE PRIJS JONG MAAR MOEDIG HAALTERT (ELITE-BELOFTEN/VROUWEN)

8

VAN HOUTUM Celine

11

VAN WITZENBURG Marieke

14

ALVARADO Ceylin del Carmen

17

SLINGERLAND - VAN DONGEN Minke

0

20/04 STER VAN ZUID-LIMBURG.01E RIT. (JUNIOREN)

1

VAN UDEN Casper

8

KOOIJ Olav

0

20/04 SINT-JORIS-WEERT (OUD-HEVERLEE) (JUNIOREN)

7

COX Luuk

0

20/04 NIEUWKERKEN WAAS (JUNIOREN)

1

ROELEN Jaap

4

REUNIS Rowdy

6

HENNEKAM Tim

9

HOPMANS Wouter

12

POLEIJ Arjan

0

20/04 MOPERTINGEN (NIEUWELINGEN)

1

VAN DE WEIJDEVEN Tom

2

LAKEMAN Thomas

4

BASSA Jens

18

HAAN Romano

0

20/04 MOL HESSIE (NIEUWELINGEN)

4

KONINGS Roan

10

BROOSUS brent

0

20/04 HERFELINGEN (JUNIOREN)

18

RAATS Sven

0

19/04 STER VAN ZUID-LIMBURG. PROLOOG (JUNIOREN)

5

VAN UDEN Casper

7

KROON Joris

15

DEL GROSSO Bodi

20

KOOIJ Olav

0

17/04 OVERIJSE (JUNIOR/VROUWEN-NIEUWELING/MEISJES)

1

VAN WERSCH Anna

3

SMULDERS Silke

6

PAUMEN Jewel

7

VAN ANROOIJ Shirin

8

LIMPENS Pien

9

ARENS Maureen

10

TIMMERMANS Iris

12

WELMERS Petra

14

van der Wolf Babette

0

17/04 BRABANTSE PIJL (ELITE-BELOFTEN/VROUWEN)

5

MACKAIJ Floortje

12

VOS Marianne

17

BRAAM Danique

0

17/04 BRABANTSE PIJL (BEROEPSRENNERS)

1

VAN DER POEL Mathieu

10

LAMMERTINK Maurits

16

VAN DER LIJKE Nick

0

15/04 STER DER VLAAMSE ARDENNEN.EINDKLASSEMENT. (JUNIOREN)

4

KRIJNSEN Jelte

9

MIJNSBERGEN Thomas

12

REINDERINK Pepijn

15

RASENBERG Martijn

16

VAN SINTMAARTENSDIJK

0

15/04 STER DER VLAAMSE ARDENNEN.03E RIT. (JUNIOREN)

4

MIJNSBERGEN Thomas

5

VAN SINTMAARTENSDIJK Roel

18

RASENBERG Martijn