RONDE VAN CHAAM

                                              27 APRIL 2019  

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Levy Vermunt

Standdaarbuiten

2

Yinthe VAN DEN Heuvel

Gilze

3

Marly Langendoen

Berkel En Rodenrijs

4

Jens Dekkers

Ijzendijke

5

Toby de Bruijn

Bergen Op Zoom

6

Fleur Paaimans

Kapelle

7

Luna Wolterink

Oosterhout

8

Jamie Cornelis

Chaam

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Nicole van Sighem

Breda

2

Raf Bastiaanssen

Sprundel

3

Gijs van den Biggelaar

Galder

4

Jil Koot

Rotterdam

5

Stijn Lievegoed

Lepelstraat

6

Yara Gouw

Barendrecht

7

Maxime Takken

Alphen Aan Den Rijn

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Delano Heeren

Sprundel

2

Dylan Rijnders

Lage Zwaluwe

3

Sven Wisse

Rilland

4

Zeb Olsthoorn

Hoek Van Holland

5

Jop Van den Biggelaar

Galder

6

Elena van der Veken

St. Jansteen

7

Filippo van Loo

Amsterdam

8

Florian Doens

Oostburg

9

Lotte de Grave

Tholen

10

Laurens Dijkstra

Woerden

11

Julian Dingemans

Lage Zwaluwe

12

Melvin Couqué

 

13

Leonardo Kivits

Raamsdonksveer

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Maike Tazelaar

Colijnsplaat

2

Megan Arens

Kruiningen

3

Michelle Maas

Sint Willebrord

4

Finn Bastiaanssen

Sprundel

5

Sam Mullaert

Kapelle

6

Levi van Dijk

Zundert

7

Amy de Bruijn

Bergen Op Zoom

8

Senna Scholten

Nispen

9

Mathijs Klippel

Etten-leur

10

Lars Franken

 

11

Roemer van Kempen

Schijf

12

Akira Koolbergen

Krommenie

13

Kim Lauwerijssen

Rucphen

14

Tim van de Ven

Tilburg

15

Lotte van MerriÙnboer

Wernhout

16

Maud van Izerloo

Dordrecht

17

Loek Seuntjens

Tilburg

18

Bj°rn Hoogerheide

Goes

19

Joshua Weise

Lage Zwaluwe

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam

2

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

3

Max de Lincel

Voorschoten

4

Nick Wisse

Rilland

5

Lars van Oord

Hank

6

Dennis Polfliet

Yerseke

7

Dean Tol

Volendam

8

Teun Paaimans

Kapelle

9

Roxanne Takken

Alphen A/d Rijn

10

Fenny Coppelmans

Hapert

11

Fee Knaven

Strijbeek

12

Maud Adams

Budel

13

Brent Jongenelen

Steenbergen

14

Nienke de Jong

Schijf

15

Jelle de Geest

Breda

16

Milan Jongenelen

Rucphen

17

Ivan de Man

Tilburg

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Martijn Azantinlow

Tilburg

2

Luca van der Veken

St Jan Steen

3

Denley van Wijnbergen

Werkendam

4

Renzo Moretti

Kapelle

5

Bastiaan de Groot

 

6

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek

7

Phillip van den Kieboom

Hoogerheide

8

Luca van Oudheusden

Andel

9

Martijn Braspenning

Prinsenbeek

10

Sjoerd Bijlsma

Steenbergen

11

Victor Hugo Brenders

Dongen

12

Rosalie de Haas

Pijnacker

13

David Koster

Woerden

14

Lars Prins

Hank

15

Thijs Theuns

Zierikzee

16

Lucas van den Eijnden

Prinsenbeek

17

Sven Van MerriÙnboer

Wernhout

18

Roos Huijbers

Tilburg

19

Simone Wijngaard

 

DNF

Lisa van Heel

Zaltbommel

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Axel Roks

Sint Willebrord

2

Thom van Herwaarden

Rossum

3

Hidde Swart

Oosterhout

4

Matthijs Bink

Rijen

5

Mika Vijfvinkel

Hoogstraten

6

Mees de Vos

Heinkenszand

7

Stijn Honcoop

Chaam

8

Firn Arens

Kruiningen

9

Lars Hopman

Uithoorn

10

Storm Klaasse

Wemeldinge

11

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

12

Mirko de Jonghe

Axel

13

Bas van Zuidam

Zaamslag

14

Bo van Elven

Etten-leur