áá áááááááááááááááááááááááááááááááááááRONDE VAN BEILEN

ááááááááááááááá áááááááááááááááááááááááááááááá27 APRIL 2019áá

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

1

Arne Peters

Beekbergen

2

Peter Merx

Warfhuizen

3

Ronald Kruijer

Donkerbroek

4

Adne Koster

Roden

5

Tim Naberman

Genemuiden

6

Huub Deelstra

Hoogeveen

7

Martijn Knol

Zwolle

8

Adrie Lindeman

Assen

9

Sybren Welling

Heiloo

10

Harry Sweering

Sneek

11

Sjors Dekker

Groningen

12

Jelle Bootsveld

Heino

13

Aron de Jong

Leeuwarden

14

Olav Wallinga

Zutphen

15

Bj÷rn Bakker

Wijnjewoude

16

Chiel Breukelman

Gramsbergen

17

Rick Pluimers

Enter

18

Mathijs Steenhuis

Sneek

19

Nick Zuidema

Groningen

20

Johan Knol

Bakkeveen

21

Henk Bos

 

22

Lars Loohuis

Harbrinkhoek

23

Dennis Steverink

Assen

24

Chiel Smit

Zuidwolde Dr

25

Sven de Haan

Zuidlaren

26

Rient Heerink

Enschede

27

Werner Vos

Staphorst

28

Albert Tuin

Staphorst

29

Gerard Haasjes

Staphorst

30

Hero Goldhoorn

Groningen

31

RochÚz Harbers

Nijverdal

32

Marco van der Tuin

Groningen

33

Wessel Lange

Feerwerd

34

Lorenzo Harbers

Nijverdal

35

Henk Jaap Moorlag

 

36

Adriaan Botma

Driezum

37

Jorjan Jorritsma

Boijl

38

Brendan Berendse

Purmerend

39

Jelle Wolsink

 

40

Wim Stroetinga

Terwispel

41

Roelof de Jong

Borger

42

Robert de Vries

Zwolle

43

Andries Weening

Kootstertille

44

Binne-Pier de Haan

Leeuwarden

45

Kevin Coster

Nijmegen

46

Niels Bakker

Rijssen

47

Kevin Hoekstra

Bovensmilde

48

Alexander Konijn

Spanbroek

49

Hein Jalving

Ter Apel

DNF

Jelmer Arendshorst

Nieuwleusen

DNF

Maurits Buist

Drachten

DNF

Patrick Coster

Hasselt

DNF

Johan Dalstra

Groningen

DNF

Jesse Dijkstra

Stadskanaal

DNF

Jan Dijkstra

Drachten

DNF

Roy Eefting

Vaassen

DNF

Laurens van Embden

Dwingeloo

DNF

Bob Gielen

Zutphen

DNF

Niels Hoogeveen

Hoogeveen

DNF

Sander Iwema

Hooghalen

DNF

Koen Jansen

Baak

DNF

Daan de Jong

Steenwijk

DNF

Martijn de Jonge

Barger-compascuum

DNF

Sander Kikkert

Hoogeveen

DNF

Gerrie van Lingen

Twijzelerheide

DNF

Janco Lukkes

Sneek

DNF

Gert Mulderij

Elim

DNF

Axel Pol

Tubbergen

DNF

Olaf Potze

Aduard

DNF

Arjen van Putten

Emmen

DNF

Gerben de Sain

Sleen

DNF

Sent Tissingh

Groningen

DNF

Bert van de Tuuk

Assen

DNF

Thijs Willem van der Vegt

Assen

DNF

Chris van der Vegt

Assen

DNF

Jelte de Vries

Oudega

DNF

Timon van der Wal

Groningen

DNF

Klaas de Weerd

Staphorst

DNF

Ivo Verbeek

Luttelgeest

DNF

Niek. te Veldhuis

 

DNF

Hartthijs de Vries

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Hugo Cappon

Raalte

2

Luuk Buiten

Hoogeveen

3

Age Menzen

Emmen

4

Fabienne Leandra Snakenborg

Appingedam

5

Nout Boneschanker

Midlaren

6

Vera Winnubst

Hoogeveen

7

Tessa Hokke

Yde

8

Mirthe Wagteveld

Zwolle

9

Liam Elzinga

Ternaard

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Jayden Lampen

Leusden

2

Dido Jalving

Klazienaveen

3

Mirthe Buurmeijer

Hoogeveen

4

Dion Kamp

Gasselternijveen

5

Esmee Idsinga

Diever

6

Sigrid van der Wal

Burum

7

Jaylinn Brakke

Staphorst

8

Thom Berends

Westerbork

9

Olivier van Santen

Assen

10

Marlene De Ruiter

Nijkerk

11

Thomas Stoop

Assen

12

Lucas van der Meer

Assen

13

Nout Thijssen

Dalen

DNF

Ruben Haverdings

Zuidlaren

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Adne Cappon

Raalte

2

Nick Riemeijer

Nieuwe Pekela

3

Diede Oosterveld

Onnen

4

Jeffrey Stienstra

Burgum

5

Sven Dijkman

 

6

Rianne Nieuwenhuis

Gieten

7

Aron van der Sluis

 

8

Sterre Thijssen

Dalen

9

Finn Hoeksma

De Westereen

10

Sem heering

Rijssen

11

Siger van der Wal

Burum

12

Germ Menzen

Emmen

13

Koen Broekroelofs

Zwolle

14

Naud Rusch

Nijeveen

15

Mirte Idsinga

Diever

16

Zino van Os

Berkel En Rodenrijs

17

Marinda de Vries

Wagenborgen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Hannah Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

2

Lennon Grobbink

Geesteren

3

Chris Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

4

Teun Hofstede

Hengelo

5

Esmee Blok

Olst

6

Max Minck

Groningen

7

Kai Minck

Groningen

8

Rune Olij

Borne

9

Matthijs Lamain

Muntendam

10

Dewi Riemeijer

Nieuwe Pekela

11

Djuani van der Gouw

Hoogeveen

12

Naomy Mulder

Meppel

13

Job Wagteveld

Zwolle

14

Merlijn Boneschansker

Midlaren

15

Linn Berentsen

Groenlo

DNF

Floris van Santen

Assen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Finn Hiemstra

Burgum

2

Thomas Huitema

Roden

3

Daan Dijkman

 

4

Karsten Kamp

Gasselternijveen

5

Maud Bouwers

Grolloo

6

Maurits Blaauwgeers

Dalen

7

Marieke Ottens

Rolde

8

Jetske Willemsen

Denekamp

9

Leon Zuidema

Muntendam

10

Stefan Croes

Emmen

11

Cassandra Snakenborg

Appingedam

12

Sem Jalving

Klazienaveen

13

Merijn de Haan

Spijk

14

Liam Haan

Emmen

15

Thijs Booy

Emmercompascuum

16

Merijn Schinkel

Zeewolde

17

Mirthe Boneschanker

Midlaren

18

Sem van de Bunt

Noordscheschut

19

Dylan Stienstra

Burgum

DNF

Lisa van der Veen

Zwolle

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Antoine Quint

Deil

2

Jente Derksen

Haalderen

3

Jelle Weierink

Ootmarsum

4

Floris Haverdings

Zuidlaren

5

Danny Turkstra

Beilen

6

Rocco Meenhuis

Nijverdal

7

Jette de Groot

Zwolle

8

Stan Smit

Wervershoof

9

Jaymz Lunenborg

Ijmuiden

10

Liam van Os

Berkel En Rodenrijs

11

Esm┌e Ellermann

Emmen

12

Mads de Roos

 

13

Ruud Junior Nagengast

Beilen

14

Thomas Nijenhuis

Groningen

15

Stijn Heering

Rijssen

16

Jesse Hoogland

Nijverdal

17

Mika van Os

Berkel En Rodenrijs

18

Mayke Blok

Olst

19

Sven van der Wal

Burum

20

Marthijn Berends

Westerbork

21

Ruben Medendorp

Eelde

22

Emilian Snakenborg

Appingedam

23

Olivier van Zon

 

24

Sophie Stoop

Assen

25

Karsten Quak

Assen

26

Sissy Mos

Ruinen

27

Sem Hofstede

 

DNF

Jorne Broekroelofs

Zwolle

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Thom van der Werff

Annen

2

Ryan Gal

Neede

3

Stijn Berentsen

Groenlo

4

Jelrik Hiemstra

Drachten

5

Tieme Stoffers

Gasteren

6

Lasse Oosterhoff

 

7

Jip Kerssies

Hijken

8

Samuel van der Meer

Assen

9

Jelle Schieven

Zieuwent

10

Steijn Oosterveld

Onnen

11

Thijs van der Molen

Peize

12

Sverre Olij

Borne

13

Sil Keur

Zwolle

14

Mika Stoop

Assen

15

Stijn Geersing

Groningen

16

Darcy Mensink

Raalte

17

Thijs van Jaarsveld

Zwolle

18

Jan Veenhuis

Assen

DNF

Patrick Nieuwenhuis

Gieten