RONDE VAN ARCKEL

27 APRIL 2019

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Jim Guerin

Leiden

2

Daan Baak

Alphen Aan Den Rijn

3

Fleur van der Glas

Dordrecht

4

Stijn Vergeer

Warmond

5

Semme Weber

 

6

Fleur Zwaneveld

Woerden

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Jordy Koenis

Berkel En Rodenrijs

2

Isis Versluis

Meerkerk

3

Finn Wuisman

Spijkenisse

4

Stijn de Jong

Ter Aar

5

Britt Post

Berkel En Rodenrijs

6

Tijme Aleman

Bleiswijk

7

Isa Klein

Nieuw Vennep

8

Collin Wittenberg

Spijkenisse

9

David Bos

Rijswijk

10

Rosanne Bijl

Hillegom

11

Teun Berkhout

Rijswijk

12

Ruben van der Wal

Gorinchem

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Matthijs de Haan

Zevenhuizen

2

Ayden de Jong

Zoetermeer

3

Mara Vergeer

Warmond

4

sa de Keijzer

Zuidland

5

Brett Timmer

Papendrecht

6

Mart Zwaneveld

Woerden

7

Ids Witkamp

Hillegom

8

Anne Freij

Hellevoetsluis

9

Marcus Harmsen

Den Haag

10

Wouter van de Breevaart-Bravenboer

Bergschenhoek

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Selena Bas

Nieuw Lekkerland

2

Luke Chow

Hendrik Ido Ambacht

3

Bodhi Klein

 

4

Lars van den Berg

Vleuten

5

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

6

Indy van Velzen

Waddinxveen

7

Jesse Klein

Nieuw Vennep

8

Imme Kok

Leiden

9

Steijn van der Laarse

Den Haag

10

Noery Weber

 

11

Abe Beunders

Delft

12

Tygo van der Beek

Heenvliet

13

Zhara Mllers

Leimuiden

14

Jesse Rozendaal

Dordrecht

15

Olivier Westerveld

Bodegraven

16

Yiran van 't Oosten

Bleiswijk

17

Sofie van Lienden

Berkel Rodenrijs

18

Ties Kruithof

Gouda

19

Luna Kers

Beesd

20

Niels van der Ent

 

21

Bram de Waard

Heenvliet

22

Robbin ten Brink

 

23

Stan Holthuis

Sleeuwijk

24

Luuk Nijhoff

Delft

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Daan Hartog

Giessenburg

2

Boris van der Voort

 

3

Maurits Buiter

Leiden

4

Esmee de Rijk

Nieuwkoop

5

Liz Toonen

Boxmeer

6

Thijmen de Jong

Ter Aar

7

Youri Zijlstra

Rotterdam

8

Sander Nieuwhoff

Tull En 't Waal

9

Mees Bassa

Goudriaan

10

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

11

Senna de Kok

Voorburg

12

Joaquin Henskes

Almere

13

Fitz Potter

Amersfoort

14

Devi Tick

Vianen

15

Teun Hoogenboom

Hazerswoude Rijndijk

16

Tim Verwolf

Langerak

17

Danil Weeder

Leiden

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Marit Koene

Poeldijk

2

Mark Mandemaker

Hoogvliet

3

Zo van Velzen

Waddinxveen

4

Niek Suijker

Schipluiden

5

Tijn van den Berg

 

6

Cedric de Jager

Barendrecht

7

Cas Briggeman

Rockanje

8

Anco Ballif

Gouda

9

Jelle de Vlaam

Gravendeel

10

Merel Hartog

Giessenburg

11

Joer Post

Delfgauw

12

Anouk Bijl

Papendrecht

13

Sil Bergsma

Oudenhoorn

14

Sem van Wijngaarden

Hardinxveld-giessendam

15

Senna Wuisman

Spijkenisse

16

Joris Peursem

Hardinxveld-giessendam

17

Dennis van Maurik

Wateringen

18

Joey Baars

Leerdam

19

Connor Karel

Spijkenisse

20

Rowan Blom

Papendrecht

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Thomas Engelhard

Den Haag

2

Christiaan van Rees

Groot Ammers

3

Ingmar van den Bosch

Lisse

4

Tim v.d. Poel

Papendrecht

5

Rens Vergeer

Warmond

6

Jost van de Streek

Ottoland

7

Felix van Hemert

 

8

Tim Verdel

Roelofarendsveen

9

Lance Venema

Heerhugowaard

10

Lean Booy

Berkel En Rodenrijs

11

Thomas Krijgsman

 

12

Swen Vonk

Bergschenhoek

13

Friso de Wildt

Alphen A/d Rijn

14

Jarno Weltman

 

15

Daan de Jong

Zuidschermer

16

Dante Broeren

Berkel En Rodenrijs

17

Jeffrey Zwart

Haarlem

18

Igor Ouwerkerk

Leiden

19

Thijs Wemmers

Bleskensgraaf

20

Ruben Bassa

Noordeloos

21

Jasper Kreeft

Dordrecht

22

Jayden Post

Strijen

23

Ryan Homburg

Spijkenisse

DNF

Declan van der Hoek

Spijkenisse