RONDE VAN AMSTERDAM.ORANJERONDE

                                              27 APRIL 2019  

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Wessel Mouris

Baambrugge

2

Samuel Runderkamp

 

3

Lars Seldenthuis

Berkel En Rodenrijs

4

Noah Cinjee

Delft

5

Lars Romijn

Apeldoorn

6

Alexander Kok

Amstelveen

7

Boris Romers

 

8

Serginho Wilshaus

Haarlem

9

Jos Blok

Gouda

10

Arjan Boshoven

Spijkenisse

11

Ole Veenhuis

Assen

12

Roy Hoogendoorn

Boskoop

13

Philip Sijbrandi

Bolsward

14

Kjell de Jager

Barendrecht

15

Aldert van der Veen

Wijnjewoude

16

Tim van der Voort

De Lier

17

Rowan Wijfje

Harmelen

18

Luc van der Hoeven

Wateringen

19

Tristan Geleijn

Rijsenhout

20

Niek Voogt

Ouderkerk A/d Amstel

21

Ian van den Berg

Zevenhoven

22

Paul Bijlsma

Franeker

23

Bram van Herk

Groot Ammers

24

Nick van Dorp

Zaandam

25

Gabriel Melching

 

26

Daan Brouwer

Jaarsveld

27

Anthony Vilches-Kolkman

Haarlem

28

Ivo Zwaans

Den Helder

29

Yaron Buteijn

Nieuwerbrug

30

Rick Jongenburger

Heiloo

31

Wessel Kuiper

Oosterblokker

32

Sven Buskermolen

Kudelstaart

33

Niels Reemeijer

Spaarndam

34

Etienne van Poecke

Nieuw Vennep

35

Casper Polet

Katwijk

36

Tijn Voerman

Den Haag

37

Gé Luiten

 

38

Thomas Steegenga

Utrecht

39

Lars Ruizendaal

Abcoude

40

Sebastiaan Vermulm

Zoetermeer

41

Joppe van der Weerdt

Amsterdam

42

Binck Burger

't Zand

43

Jelle Bokma

Workum

44

Jardi Christiaan van der Lee

Schiedam

45

Leon van der Nat

Capelle A/d Ijssel

46

Jelle van Leeuwen

Poeldijk

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

1

Arno van Krimpen

Groot-ammers

2

Rindert Buiter

Leiden

3

Youp de Vos

Hillegom

4

Marick Buteijn

Nieuwerbrug

5

Bart Hordijk

Westmaas

6

Marnix van den Oever

Wijk En Aalburg

7

Nick Brand

Pijnacker

8

Sietse Kool

Zevenhoven

9

Pepijn Veenings

Assendelft

10

Brent Vos

Castricum

11

Mat van Gorp

Bergeijk

12

YoÙl Leeflang

Lisse

13

Leonardo van Driel

Monster

14

Mathijs van Putten

Hagestein

15

Daan van L³ling

Bodegraven

16

Max van der Meulen

 

17

Dani van der Lee

Schiedam

18

Dennis de Haan

Veenendaal

19

Lars de Weerd

Krommenie

20

Daan Hilbers

Den Haag

21

Joeri de Coo

Maarssenbroek

22

Tim van den Noort

Keijenborg

23

Michiel van Vliet

Sliedrecht

24

Daan Droog

Leiderdorp

25

Jeremy Melis

Dongen

26

Brett Chow

Hendrik Ido Ambacht

27

Ian Vasbinder

Koog Aan De Zaan

28

Sal Meijers

Baarn

29

Sam Kerkvliet

Nieuwe-wetering

30

Halvar de Jager

Barendrecht

31

Jesse Flikweert

Naaldwijk

32

Jesper Beiboer

Zegveld

33

Jair van utrecht

Maartensdijk

34

Siep Roes

Den Haag

35

Maurits Neele

Oude Tonge

36

Ids Visscher

Pijnacker

37

Rens Ammerlaan

Pijnacker

38

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe

39

Jorik van Maaren

Gorinchem

40

Ole Stoffels

Amersfoort

41

Xander Krijt

Heerhugowaard

42

Olav Wind

Nigtevecht

43

Lennard Meinema

Amersfoort

44

Floris Peereboom

Den Haag

45

Rik Heurter

Lisse

46

MatthÚ Pronk

Tuitjenhorn

47

Spiek Oord

Loenen Aan De Vecht

48

RaphaÙl Mouton

Warmenhuizen

 

 

 

 

UITSLAG.SPORTKLASSE

 

 

 

 

1

Brian Burggraaf

Velsen Noord

2

Jeroen Nieuwenhuyze

Utrecht

3

Mike van der Ham

Lexmond

4

Mike Tesselaar

Heerhugowaard

5

Bram Kras

Hoorn

6

Dingeman Vink

Haarlem

7

Ronald de Waal

Amstelveen

8

Arnout Rijpkema

Nieuwegein

9

Martijn de Putter

Nederhemert

10

Willem Abbema

Utrecht

11

Peter Horsmeijer

 

12

Eric Peet

Heerhugowaard

13

Dieuwe van Bergen en Henegouwen

Amsterdam

14

Peter Vermeulen

Amstelveen

15

Andre van der Poel

Nieuwegein

16

Kevin Molenaar

Amsterdam

17

Jacco Spek

Utrecht

18

Wim van der Lede

 

19

RenÚ Pascha

Zuid-scharwoude

20

Marco Halma

Nieuwkoop

21

Goswinus Dijkstra

Utrecht

22

Fedor Hes

Utrecht

23

Ferdy Kroon

 

24

Leon van Leusen

Monnickendam

25

Co van Bueren

Schagen

26

Frank Verkoijen

Utrecht

27

Mark Rijntjes

Zandvoort

28

Wouter Eijkman

Vleuten

29

Wouter de Jonge

Ouderkerk Aan De Amstel

30

Ruud Schrauwen

Utrecht

31

Jim Schipper

Obdam

32

Mattis Dielessen

De Meern

33

Gijbjan van Otterlo

Veenendaal

34

Joost Baalbergen

Broek Op Langedijk

35

Bart Pieck

 

36

Danny den Hollander

Noordwijkerhout

37

Paul Schoone

Assendelft

38

Thomas de Ruiter

Benthuizen

39

Roel Munster

Heerhugowaard

40

Paul Dalebout

Westbroek

41

Sjoerd Kuipers

Utrecht

42

Jelle Bervoets

Hoorn

43

Clemens Ulrich

Alkmaar

44

Roel Gerritsen

Amsterdam

45

Frank Achterberg

Zwolle

46

Ivo van den Noort

Keijenborg

47

Caspar Hermans

 

48

Erik van der Wel

Ijmuiden

49

Patrick Hoefakker

Middenmeer

50

Dennis van Stralen

 

51

Rogier Pos

Kortenhoef

52

Jelmer Draaisma

Utrecht

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 50+

 

 

 

 

1

Ger van der Wal

Hoogkarspel

2

René Rotscheid

Apeldoorn

3

Peter Fils

Pijnacker

4

Bart van Breemen

Amsterdam

5

Hans Bal

's-gravenhage

6

Ming-ko Sun

Den Helder

7

Ron Paffen

Milsbeek

8

John Oudshoorn

Uithoorn

9

Andre Grootveld

Zoetermeer

10

Richard Stolwijk

 

11

Johnny van den Berg

Beuningen Gld

12

Adrie Frijters

Wageningen

13

Kees van Asten

Zeewolde

14

Rob Klinge

Velsen Zuid

15

Hans van Eijk

Nieuw Vennep

16

Freo ten Hove

Lelystad

17

Henk Ceelen

Ouderkerk Aan Den Ijssel

18

Karel Knijnenburg

Wassenaar

19

Elbert van den Berg

 

20

Frans Rahms

Waddinxveen

21

Peter de Weert

Staphorst

22

Gert Dijkstra

Emmeloord

23

Martin Hoefakker

Middenmeer

24

Gerard van Deelen

Bennekom

25

Ruud Kluit

Beets

26

Erwin Nieuwenhuizen

Voorhout

27

Anton Mink

Linschoten

28

Harmen Land

Zoetermeer

29

Goos Beukema

Sleen

30

RenÚ Klompstra

Lelystad

31

Peter Adelaar

Houten

32

Sep Visser

 

33

Christiaan Engelbrecht

Ede

34

Jacco Konijn

Hoorn

35

Edwin Vrauwdeunt

S-gravenhage

36

Hans Spil

Loosdrecht

37

Peter de Koster

Purmerend

38

Frank van de Weteringe Buijs

Sint Pancras

39

Idsert Wouda

Nieuwegein

40

Volkert Meinsma

Oudkarspel

41

Gert Mulder

Ede

42

Martin de Peuter

 

43

Huub Stammes

Zeist

44

Brian Tamis

't Zand Nh

45

Pierre Steenman

't Veld

46

Steen Sorensen

Amsterdam

47

Richard Boots

Rotterdam

48

Cor van Bijnen

Andijk

49

Frank Nijssen

Haarlem

50

Arjan Vonk

Amsterdam

51

Peter Koens

Laren

52

Paul van Schagen

Alkmaar

53

Rob Driessen

Arnhem

54

Renée Boers

Hoevelaken

55

Rob Bohte

Amsterdam

56

Marius van Breda

Nieuw-vennep

57

Rob Niekolaas

Zwolle

58

Peter Keijzers

Hillegom

59

Richard Visscher

Pijnacker

60

Robert van Rhijn

Rotterdam

61

Coen Holzhauer

Emmen

62

Hans Schuurman

Utrecht

63

Ronald van Merkerk

Woerden

64

Serge van der Putten

Amsterdam

65

Stan Janssen

Siebengewald

66

Menno Helvensteijn

Amsterdam

67

Robert Godfroid

Monnickendam

68

Jacko Jurriaans

Amsterdam

69

Marcel Verhagen

Oud Beijerland

70

Theo Leenderts

 

71

Barend Verhagen

Woerden

72

Pierre Deen

 

73

Ed Hasselman

Amsterdam

74

Hans de Kiewit

 

75

Eric de Vries

De Goorn