RONDE VAN WERKENDAM

                                              22 APRIL 2019  

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

1

Youp Havermans

Rotterdam

2

Mitchell Huenders

Veenendaal

3

Sven van Luijk

 

4

Derek Heek

Montfoort

5

Mauro Spapen

Rijen

6

Jochem Kerckhaert

Schoondijke

7

Gert-Jan Elsenaar

Amsterdam

8

Koen van de Klundert

Woensdrecht

9

Pim van de Klundert

Woensdrecht

10

Arnold Stam

Sprang-capelle

11

Justin Brusche

Delft

12

Gijsbert Nieuwkoop

Veen

13

Robin Wennekes

Arnhem

14

Emiel de Greef

Bleiswijk

15

Niels Boogerd

 

16

David van den Berg

Leidschendam

17

Bart Lemmen

Utrecht

18

Jarri Stravers

Groot-ammers

19

Siebe Nicolai

Ermelo

20

Niels van Ekeren

Rijswijk

21

Lehvi Braam

Dodewaard

22

Max de Jong

Giessenburg

23

Hans Dilling

Nijmegen

24

Robin Snoek

Abcoude

25

Melle Nikkels

Doorn

26

Gerben Kroon

Wijk En Aalburg

27

Bart van den Berg

Wijngaarden Zh

28

Noah de Groot

Ottoland

29

Niels Hoogenboom

Montfoort

30

Matijn Straatsma

Utrecht

31

Leo Gödde

Barendrecht

32

Thomas Nieland

Heinenoord

33

Jan Arie Scherff

Waardhuizen

34

Lars van der Poel

Hoogerheide

35

Robert van Dalen

Giessen

36

Daan Switters

Leusden

37

Wilfred Slieker

Monster

38

Chris Verhoeff

Lekkerkerk

39

Floris van den Broek

Chaam

40

Ivo Hegge

Nieuwkuijk

41

Pieter Israel

Kruiningen

42

Arie van't Geloof

Dirksland

43

Frank Visser

Utrecht

44

Louis de Koning

Zuidland

45

Geert Zaal

Utrecht

46

Johan Vos

Bruchem

47

Ben Damen

Drunen

DNF

Martijn Broekman

Tricht

DNF

Thijs Brouwer

Sprang-capelle

DNF

Thom van Elk

Hurwenen

DNF

Eddy G÷dde

Zwijndrecht

DNF

Matthew van der Linden

Barendrecht

DNF

Boy Papendorp

Utrecht

DNF

Jay Sprenger

Leidschendam

DNF

Danny Stam

Sprang-capelle

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

1

Youp de Vos

Hillegom

2

Jeremy Melis

Dongen

3

Arno van Krimpen

Groot-ammers

4

Sven Mulder

Raamsdonksveer

5

Roan Konings

Oudenbosch

6

Mark Groeneveld

Enkhuizen

7

Rindert Buiter

Leiden

8

Mike Bronswijk

Honselersdijk

9

Daan van den Berg

De Lier

10

Yoël Leeflang

Lisse

11

Leonardo van Driel

Monster

12

Sietse Kool

Zevenhoven

13

Daniël Vastenhout

Spijkenisse

14

Mathijs van Putten

Hagestein

15

Sam Oosterholt

Made

16

Jari Prins

Hank

17

Sal Meijers

Baarn

18

Lars de Weerd

Krommenie

19

Chris Oosenbrug

Zaandam

20

Bart Hordijk

Westmaas

21

MatthÚ Pronk

Tuitjenhorn

22

Lucas Janssen

Papendrecht

23

Daan van Lüling

Bodegraven

24

Daan van den Eijnden

Prinsenbeek

25

Casper Noorloos

Kaatsheuvel

26

Marijn Schaper

Bergen Nh

27

Max van der Meulen

 

28

Tamar Spiero

Oostvoorne

29

Casper Vos

 

30

Roan Danckaarts

Utrecht

31

Michiel van Vliet

Sliedrecht

32

Tim van den Noort

Keijenborg

33

Daan Hilbers

Den Haag

34

Olav Wind

Nigtevecht

35

Ruud van Leeuwen

De Lier

36

Niels Jongsma

Gouda

37

Daan van Oirschot

Helvoirt

38

Rowan van Oord

Hank

39

Rens Ammerlaan

Pijnacker

40

Siep Roes

Den Haag

41

Sam de Jonge

Hendrik Ido Ambacht

42

Ids Visscher

Pijnacker

43

Joeri de Coo

Maarssenbroek

44

Dave Siemons

 

45

Jesper Beiboer

Zegveld

46

Spiek Oord

Loenen Aan De Vecht

47

Ward Senneker

Zundert

48

Jorik van Maaren

Gorinchem

49

Thomas Verhoeven

Sliedrecht

50

Thijs Havenaar

Berkel En Rodenrijs

51

Justin Blok

Woerden

52

Lucas Hoogerwaard

Moordrecht

53

Wouter van den Berg

Lisse

54

Matthijs Feringa

Breda

DNF

Brett Chow

Hendrik Ido Ambacht

DNF

Thijs van Leeuwen

Alphen A/d Rijn

DNF

Niels Tenniglo

Utrecht

 

 

 

 

UITSLAG.SPORTKLASSE/BASISLEDEN

 

 

 

1

Ward Koster

Amsterdam

2

Job van der Wal

Amsterdam

3

Jeroen Martens

Rotterdam

4

Tonny Berends

Gorinchem

5

Wander van der Wal

Delft

6

Peter Fils

Pijnacker

7

Berry Roelofs

Groesbeek

8

Maxim Harteloh

De Lier

9

Coen Beckers

Woudenberg

10

Adrie Frijters

Wageningen

11

Bart van Ruiten

Noordwijkerhout

12

Theo Roelofs

Heemstede

13

Tijmen Pesselse

Giessen Oudekerk

14

Martijn Harteloh

Dordrecht

15

Gert-Jan Verdijk

Boxmeer

16

Sander Spoolder

Giessenburg

17

Joel Verlee

Sleeuwijk

18

Marcel Klapwijk

Ter Aar

19

Jan Sachtleven

Den Haag

20

Jan Gudde

Nootdorp

21

Simon Haberlah

Leerdam

22

Henry Schut

Zeeland

23

Falko Rosbergen

Delft

24

Bastian de Jong

Hoorn

25

Menno Driesse

 

26

Harold van Rooyen

Tiel

27

Thomas Bakker

Beesd

28

John Roos

Middelharnis

29

Kees Verheij

Nederhemert

30

Mike van der Ham

Lexmond

31

Levi Kerkhof

Ede

32

Arnout Rijpkema

Nieuwegein

33

Dan Miller

Maasland

34

Hans Schelvis

Heemskerk

35

Michel van der Voort

Maarssen

36

Jochem Uithoven

Andel

37

Raymond Greep

Maasland

38

Remco van Dijk

Veenendaal

39

Patrick de Smit

Nieuw-vennep

40

Julian van Oudheusden

Andel

41

Guido Smit

Voorburg

42

AndrÚ Mook

Den Haag

43

Wout Roos

Stad Aan

44

Michel Brunekreef

Barneveld

45

Jeffrey van den Hoven

 

46

Noud Roelen

Arnhem

47

Tim van Lopik

 

48

Fedor Hes

Utrecht

49

Tjeu Gehlen

Delft

50

Frank Verkoijen

 

51

Eric Lamphen

Veenendaal

52

Maarten van Sprakelaar

Wijk Bij Duurstede

53

Ozkan Larcin

Rotterdam

54

Robert Lengkeek

Delft

55

Fedde Jager

Utrecht

56

Marcel Verhagen

Oud Beijerland

57

Jelmer Draaisma

Utrecht

58

Frank Nijssen

Haarlem

59

Arno Van de Laar

Kerkdriel

60

Jacco van Hooren

Dordrecht

61

Sven van de Heg

Barneveld

62

Pieter Bekker

Den Haag

63

Marco Blom

Tiel

64

Frits Boel

Geldermalsen

65

Maarten Buitelaar

Delft

66

Remy Meijer

Amsterdam

67

Dirk-Jan Verspuij

Hoogblokland

68

Peter Kolsters

Rijswijk

69

Erik Satter

Gameren

70

Jip Damen

Rijen

71

Arjen van den Oord

Hedel

72

Eibert van 't Hof

Den Haag

73

Arjan van der Ham

Hardinxveld-giessendam

74

Jinse van Wijgerden

Bruchem

75

Niels Brouwer

Den Haag

76

Koen Molenaar

Giessenburg

77

Ivo van den Noort

Keijenborg

78

Danny den Hollander

Noordwijkerhout

79

Eddy Hermsen

Ochten

80

Niels Vink

Sliedrecht

81

Gerard Adelaar

 

82

Mark Keultjes

Deil

83

Geert Minkema

Schoonhoven

84

Flip Alkemade

Delft

85

Bennie van den Heuvel

Strijen

86

Martijn Colsen

Prinsenbeek

87

Andy Loon van

 

88

Mark Hermsen

Ochten

89

Martin de Peuter

Oud Beijerland

90

Arno Hartog

Giessenburg

91

Paul van Strien

Rotterdam

92

Dirk Monster

Zuid Beijerland

93

Max Goote

Rotterdam

94

Corne Verhoeks

Brakel

95

Don de Leeuw

Den Haag

96

Ard Veneman

Utrecht

97

Corne Castein

Renkum

98

Edward Sol

Spijkenisse

99

Gert-Jan Eskes

Streefkerk

100

Sander van Viegen

Schoonhoven

101

Koen Evers

Bruchem

102

Andre van der Poel

Nieuwegein

103

Teus van Tuijl

Kerkwijk

DNF

Wander Alblas

Utrecht

DNF

Arjen van Dijk

Sliedrecht

DNF

Marco Halma

Nieuwkoop

DNF

Job Janssen

Amsterdam

DNF

Jako Neeleman

Den Haag

DNF

Marco van Oord

Hank

DNF

Marc Van den Hout

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Daan Hartog

Giessenburg

2

Gunne van Sinaey

 

3

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

4

Maurits Buiter

Leiden

5

Max de Lincel

Voorschoten

6

Luuk Wolthuis

Hank

7

Lars van Oord

Hank

8

Jules van Neer

Echt

9

Sander Nieuwhoff

Tull En 't Waal

10

Loran Viets

Montfoort

11

Joaquin Henskes

Almere

12

Tim Verwolf

Langerak

13

Mees Bassa

Goudriaan

14

Corina van der Meer

Monster

15

Riley Kreukniet

Oudenbosch

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Denley van Wijnbergen

Werkendam

2

Renzo Moretti

Kapelle

3

Joeri Schaper

Bergen

4

ZoÙ van Velzen

Waddinxveen

5

Cedric de Jager

Barendrecht

6

Jelle de Vlaam

Gravendeel

7

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek

8

Victor Hugo Brenders

Dongen

9

Jorn van der Made

Prinsenbeek

10

Julia Lindhout

St Maartensdijk

11

Thijs Theuns

Zierikzee

12

Merel Hartog

Giessenburg

13

Joris Peursem

Hardinxveld-giessendam

14

Lukas Mouthaan

Dordrecht

15

Sjoerd Bijlsma

Steenbergen

16

Lars Prins

Hank

17

Sem van Wijngaarden

Hardinxveld-giessendam

18

Lucas van den Eijnden

Prinsenbeek

19

Joey Baars

Leerdam

DNF

Martijn Braspenning

Prinsenbeek

DNF

Luca van Oudheusden

Andel