RONDE VAN WADDINXVEEN

                                              22 APRIL 2019  

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

1

Marvin van Spronsen

Naaldwijk

2

Dennis Bakker

Amsterdam

3

Robert Berk

Pijnacker

4

Niels Boele

Leiden

5

Mathijs de Leng

Boskoop

6

Sjors Handgraaf

Leiden

7

Jordi Talen

Spijkenisse

8

Dennis van der Zaal

Lisse

9

Olivier van Pelt

Spijkenisse

10

Etienne Lenting

Nieuwveen

11

Arno Kleinjan

Amsterdam

12

Quinten Veling

 

13

Stefan Laurijssen

Oud Gastel

14

Stefan Appelman

Beverwijk

15

Gerwin ColjÚ

Blokker

16

Aron Bosman

Hazerswoude Dorp

17

Jasper Haest

 

18

Vincent Hoppezak

Nieuwerkerk Ad Ijssel

19

Niels Immerzeel

Wilnis

20

Roy Pieters

 

21

Carlo van den Berg

 

22

Rienk Engele

Pijnacker

23

Friso van Diemen

Amstelveen

24

Christiaan Meerbeek

Naaldwijk

25

Mike Appelman

Beverwijk

26

Ocko Geserick

Hilversum

27

Frank van den Broek

Voorhout

28

Richard Dijkshoorn

Rotterdam

29

Brendan Berendse

Purmerend

30

Tim Groot

Bovenkarspel

31

Melle Meeuwisse

Boskoop

32

Paul Hoondert

 

33

Markus Meerbeek

Naaldwijk

34

Jelle Groot

Bovenkarspel

35

Ruben van der Pijl

Amstelveen

36

Sybe van Diepen

Warder

37

Armando van Bruggen

Purmerend

39

Bastijn Boele

Leiden

DNF

Thomas van Bommel

Rotterdam

DNF

Nick Brabander

Honselersdijk

DNF

Max Haaksman

Zeist

DNF

Hugo Hoekjen

Delft

DNF

Ivar Immerzeel

Wilnis

DNF

Herman ten Kate

Rotterdam

DNF

Tim de Koning

Berkel En Rodenrijs

DNF

Wessel van Koppen

Schipluiden

DNF

Lex Ligtenberg

Utrecht

DNF

Ronald Ligtenberg

Leimuiden

DNF

Joey van Manen

Veenendaal

DNF

Manuel Michielsen

Eck En Wiel

DNF

Jelmer Nuijten

Utrecht

DNF

Roel Post

Pijnacker

DNF

Pieter Scheerens

Amsterdam

DNF

Timo Verbeek

Zoetermeer

DNF

Maikel Willemsen

Brummen

DNF

Patrick Stam

 

DNF

Alejandro Gonzalez Lugo

 

DNF

Leon Hofman

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN CLUB/AMATEUR-VROUWEN

 

 

 

1

Mareille Meijering

Utrecht

2

Minke Slingerland

Oosterhout

3

Marieke van Witzenburg

Brielle

4

Arianna Pruisscher

Sittard

5

Amber van der Hulst

Hazerswoude

6

Melanie Hessling

Landgraaf

7

Inez Beijer

Driel

8

Tessa Dijksman

Velserbroek

9

Eva Bijwaard

Hillegom

10

Ellen MCDERMOTT

Whitby

11

Céline van Houtum

Den Dungen

12

Hanneke Mulder

Utrecht

13

Senna Feron

Schimmert

14

Minke Bakker

Monster

15

Melissa van der Peet

Pijnacker

16

Phaedra Krol

Heerde

17

Laura van Regenmortel

Zoetermeer

18

Wendy Oosterwoud

Ureterp

19

Hanneke de Goeje

Leiden

20

Maaike Brandwagt

Sittard

21

Susie Cats

Rotterdam

22

Cornelie Smorenburg

Nunspeet

23

Yonna van Dam

Voorhout

24

Maartje de Boer

Nieuwe Niedorp

25

Juul Hubert

Den Haag

26

Tessa van der Velden

Den Haag

27

Jade van der Molen

Heerenveen

28

Eva Bruil

Aalten

29

Lily Schuitemaker

Volendam

30

Sharon Dommanschet

Roosendaal

31

Lieske Coumans

Amsterdam Zuidoost

32

Tessa Sandberg

Amsterdam

33

Myrthe Willemsen

Elst

34

Violinde den Breeijen

Holten

35

Tessa Neefjes

Wervershoof

36

Kimberly Nieuwerth

Bergambacht

37

Lisa Groothuesheidkamp

Amsterdam

38

Inge Mostert

Delfgauw

39

Dorien Geertsema

Den Haag

40

Alicja Verhagen

 

41

Gina Hofland

Krimpen A/d Ijssel

42

Sofie van Horik

 

43

Rikke Bak Dalgaard

Pijnacker

44

Esther van Leeuwe

Krimpen Aan Den Ijssel

45

Jet Wildeman

 

46

Aniek Sikma

Buitenpost

47

Suzanne Mulder

Leiden

48

Thirza Korevaar

Groot Ammers

49

Nikky Alberts

Dinxperlo

50

Fleur Smith

Groningen

51

Rienke Boonstra

Nieuwkoop

52

Pernilla van Rozelaar

Medemblik

53

Elles Hageman

Doldersum

54

Femke de Graaff

Voorschoten

55

Jolanda van der Ende

Schalkhaar

56

Rosan Baas

Den Dungen

57

Francien Looije

Almere

58

Janine de Weerd-Pleiter

Staphorst

59

Chantal Verstraten

Roosendaal

60

Gabi van Pelt

Rijen

61

Lisanne Buurman

Heerenveen

62

Verena Batenburg

Piershil

63

Claudia van Dijk

Zuidland

65

Britt Teunissen

Ysselsteyn Lb

66

Gaby Gieskens

's-gravenhage

67

Lieke v.d. Draaij

Dordrecht

DNF

Nicole van Batenburg

Amsterdam

DNF

Marieke de Graaf

De Lier

DNF

Sophie van der Horst

Delft

DNF

Lisanne Immerzeel

Amerongen

DNF

Estelle de Jong

Wilnis

DNF

Liesbeth Milatz

Amsterdam

DNF

Sanne Noorlander

Pijnacker

DNF

Viivi PUSKALA

Finland

DNF

Sanne Roozemond

Bergschenhoek

DNF

Danae Stroumpouli

Culemborg

DNF

Lisa Worner

Breda

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN/AMATEURS

 

 

 

1

Marino Noordam

De Lier

2

Martin van Plateringen

Almere

3

Thomas Mijnsbergen

Rotterdam

4

Joeri van Delft

Leidschendam

5

Patrick Somsen

Aalten

6

Ruben Mijnsbergen

Rotterdam

7

Thijs Bon

Alphen Aan Den Rijn

8

Jesse Haaksman

Enschede

9

Rik Nederlof

Breda

10

Tommy Oude Elferink

 

11

Pim Achterkamp

Rotterdam

12

Eric van de Meent

Lent

13

Mike Kruijthof

Dordrecht

14

Marco Kuijvenhoven

s-gravenzande

15

Klaas de Weerd

Staphorst

16

Arian Oosthoek

Delft

17

Roy Hoogendoorn

Boskoop

18

Jordy Beuker

Huizen

19

Menno Gobielje

Gouda

20

Remco Schellevis

Stolwijk

21

Willem Anker

Waddinxveen

22

Menno van Capel

Noorden

23

Ando Overbeek

Schoonhoven

24

Marvin Steenbergen

Waddinxveen

25

Bartek Strzelski

Den Haag

26

Julian Vlasblom

Schoonhoven

27

Lars Rietveld

Oudewater

28

Bruno van Beek

Egmond Aan Zee

29

Patrick de Jong

Noordeloos

30

Huib Smit

Amstelveen

31

Joost van der Helm

Pijnacker

32

Danny Lugt

Haastrecht

33

Ron Bol

Utrecht

34

Stan van der Meer

Delft

35

Erik de Niet

Den Haag

36

Christian Kuikstra

Heenvliet

37

Bas Bervoets

Nieuwe Niedorp

38

Robin de Pruyssenaere de la Woestijne

Leusden

39

Jorre van der Bij

Utrecht

40

Merijn Dam

Den Haag

41

Bartjan Maat

Groot-ammers

42

Joeri Klous

Assendelft

43

Nick Moerland

Rotterdam

44

Chris Heiberg

Rotterdam

45

Douwe Boonstra

Nieuwkoop

46

Sebastiaan Egbers

Dordrecht

47

Thijs Brugging

Bleiswijk

48

Sebastiaan Vermulm

Zoetermeer

49

Janwillem Testerink

Leiden

50

Rein Falke

Utrecht

51

Roy Roodenburg

Honselersdijk

52

Bram Schermer

Zuidoostbeemster

53

Leon van der Nat

Capelle A/d Ijssel

54

Erik Groeneveld

Heinenoord

55

Erwin Coumou

Gouda

56

Sander de Goede

Waddinxveen

57

Kjell de Jager

Barendrecht

58

Henk de Jong

Nieuwveen

60

Arnoud Witsenburg

Driebergen

61

Sjoerd Botter

Leiden

62

Jens Beerepoot

Heerhugowaard

63

Arthur Glasbergen

Gouda

64

Julian Steenkamp

 

DNF

Marcel van Beek

Egmond Aan Zee

DNF

Tim den Braber

Woerden

DNF

Youri Deelen

Schoonhoven

DNF

Jonathan Espigares

Ridderkerk

DNF

Robert Heemskerk

Hazerswoude-rijndijk

DNF

Wilbert Heijn

Leiden

DNF

Geert van der Horst

Leiden

DNF

Jeroen Jansen

Zoetermeer

DNF

Joost Kunst

Amsterdam

DNF

Frank Lanting

Den Haag

DNF

Hubrecht van der Marel

Katwijk

DNF

Matijs Moest

Rotterdam

DNF

Jules Roskamp

Zoetermeer

DNF

Luuk Rutten

Wageningen

DNF

Robbert Schaap

Leidschendam

DNF

Thom Stuij

Hei- En Boeicop

DNF

Martijn Veenhoven

Oostzaan

DNF

Niels van der Velden

Lekkerkerk

DNF

Eise Mentje de Vries

Den Haag

DNF

Danny Vrolijk

Schipluiden

DNF

Dennis ter Wal

Amsterdam

DNF

Jorrit Walgien

Amersfoort