RONDE VAN GERWEN

                                              22 APRIL 2019  

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN.CRITERIUM

 

 

 

1

Marien Bogerd

Kootwijk

2

Wout Verbeek

 

3

Johim Ariesen

Rhenen

4

Jasper de Laat

Moergestel

5

Raymond Kreder

Oudenbosch

6

Wessel Krul

Enkhuizen

7

Dylan Bouwmans

Gemert

8

Pieter van Oirschot

Best

9

Stan Godrie

Zundert

10

Paul Gruithuijzen

Breugel

11

Abe Celi

Oosterhout

12

Koos Jeroen Kers

Amstelveen

13

Tom Vermeer

Wuustwezel

14

Mitchell Vink

Veenendaal

15

Ronan van Zandbeek

Schijndel

16

Robbie van Bakel

Deurne

17

Niall Tilli

Amsterdam

18

Coen Vermeltfoort

Vlijmen

19

Bryan Bouwmans

Gemert

20

Teun Teulings

Breugel

21

Joep Steinbusch

Haarlem

22

Jeffrey Doornbusch

Breda

23

Dirk Jansen

Westerhoven

24

Bart Artz

Wintelre

25

Alex Molenaar

Oud Beijerland

26

Daan van Sintmaartensdijk

Zuidland

27

Kyle Agterberg

Maartensdijk

28

Robbie Gevers

Schijndel

29

Lars Oreel

Goes

30

Max Kroonen

Diepenveen

31

Kelvin Kanen

 

32

Maik van der Heijden

Schaijk

33

Rowan Bergmans

Maren-kessel

34

Max Hendrikx

 

35

Daaf Koemans

Terheyden

36

Victor Broex

Ouderkerk Aan De Amstel

37

Jeffrey Vink

Veenendaal

38

Jurgen Seelen

Dreumel

39

Sep Schuurman

Sint-oedenrode

40

Frenky van der Vorst

Halsteren

41

Eddy van IJzendoorn

Veenendaal

42

Koen van Helvoirt

Erp

43

Lars de Bot

Losser

44

Samuel Gheremaskel Kifle

Eerbeek

45

Tom Manders

Uden

46

Mees Willemsen

Elst Ut

47

Roy Dirven

Bergeijk

48

Luuc Bugter

Arnhem

49

Harm Celi

 

50

Berko Dorussen

Beuningen Gld

DNF

Bart Vreugdenhil

Amsterdam

DNF

Berhane Debesay

Lent

DNF

Bob Kerkhofs

Wouw

DNF

Daan Vegter

Apeldoorn

DNF

Erik Verboven

Cuijk

DNF

Guus Pril

Best

DNF

Harro Groeneveld

Zalk

DNF

Jarno van Esch

Sint-oedenrode

DNF

Joris de Mönnink

Eindhoven

DNF

Kevin Vaarties

Rotterdam

DNF

Maikel Stam

Sprang-capelle

DNF

Mike Vliek

Vriezenveen

DNF

Niels Bakker

Rijssen

DNF

Niels Bierens

Eersel

DNF

Paul Dekkers

Gerwen

DNF

Rick Pluimers

Enter

DNF

Roy Eefting

Vaassen

DNF

Sjors van Zandbeek

Heeswijk-dinther

DNF

Stefan Hubers

Vinkel

DNF

Thomas Ruijgrok

 

DNF

Thomas van Meurs

Zuidland

DNF

Wout van Elzakker

Hoogerheide

DNF

Youri van Esch

Sint-oedenrode

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN.TIJDRIT

 

 

 

1

Dylan Bouwmans

 

2

Wessel Krul

Enkhuizen

3

Roy Eefting

Vaassen

4

Jasper de Laat

Moergestel

5

Raymond Kreder

Oudenbosch

5

Wout van Elzakker

Hoogerheide

6

Mike Vliek

Vriezenveen

7

Daan van Sintmaartensdijk

Zuidland

8

Luuc Bugter

Arnhem

8

Pieter van Oirschot

Best

9

Marien Bogerd

Kootwijk

9

Stan Godrie

Zundert

10

Tom Vermeer

Wuustwezel

11

Coen Vermeltfoort

Vlijmen

12

Teun Teulings

Breugel

13

Ronan van Zandbeek

Schijndel

14

Daaf Koemans

Terheyden

14

Mitchell Vink

Veenendaal

15

Paul Gruithuijzen

Breugel

16

Robbie van Bakel

Deurne

16

Wout Verbeek

 

17

Bob Kerkhofs

Wouw

17

Niall Tilli

Amsterdam

18

Guus Pril

Best

19

Bryan Bouwmans

Gemert

19

Roy Dirven

Bergeijk

20

Johim Ariesen

Rhenen

21

Jeffrey Doornbusch

Breda

21

Joep Steinbusch

Haarlem

22

Abe Celi

Oosterhout

23

Dirk Jansen

Westerhoven

23

Koos Jeroen Kers

Amstelveen

24

Bart Artz

Wintelre

24

Jarno van Esch

Sint-oedenrode

25

Alex Molenaar

Oud Beijerland

25

Sjors van Zandbeek

Heeswijk-dinther

26

Thomas van Meurs

Zuidland

27

Harm Celi

 

27

Kyle Agterberg

Maartensdijk

28

Robbie Gevers

Schijndel

29

Lars Oreel

Goes

30

Max Kroonen

Diepenveen

31

Kelvin Kanen

 

32

Maik van der Heijden

Schaijk

33

Rowan Bergmans

Maren-kessel

34

Max Hendrikx

 

36

Victor Broex

Ouderkerk Aan De Amstel

37

Jeffrey Vink

Veenendaal

38

Jurgen Seelen

Dreumel

39

Sep Schuurman

Sint-oedenrode

40

Frenky van der Vorst

Halsteren

41

Eddy van IJzendoorn

Veenendaal

42

Koen van Helvoirt

Erp

43

Lars de Bot

Losser

44

Samuel Gheremaskel Kifle

Eerbeek

45

Tom Manders

Uden

46

Mees Willemsen

Elst Ut

50

Berko Dorussen

Beuningen Gld

DNF

Bart Vreugdenhil

Amsterdam

DNF

Berhane Debesay

Lent

DNF

Daan Vegter

Apeldoorn

DNF

Erik Verboven

Cuijk

DNF

Joris de Mönnink

Eindhoven

DNF

Kevin Vaarties

Rotterdam

DNF

Maikel Stam

Sprang-capelle

DNF

Niels Bakker

Rijssen

DNF

Niels Bierens

Eersel

DNF

Paul Dekkers

Gerwen

DNF

Rick Pluimers

Enter

DNF

Stefan Hubers

Vinkel

DNF

Thomas Ruijgrok

 

DNF

Youri van Esch

Sint-oedenrode

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Lars Boven

Reutum

2

Ian Spenkelink

Nijverdal

3

Owen Geleijn

Rijsenhout

4

Sten Verzijl

Berkel En Rodenrijs

5

Pepijn Reinderink

Ruurlo

6

Martijn Rasenberg

Terheijden

7

Roy Duijvesteijn

Honselersdijk

8

Mathijs de Kok

Steenbergen

9

Melvin Drost

Veenendaal

10

Guus van Schipstal

Wanroij

11

Boris Romers

Rozenburg

12

Daan Jen Hong Li

Amersfoort

13

Daniel VOLD

Stjordal

14

Tristan Kool

Purmerend

15

Tijmen van der Pijl

Amstelveen

16

Wouter Hopmans

Hoogerheide

17

Wessel Mouris

Baambrugge

18

Pieter de Groof

Heeze

19

Stijn Hanegraaf

Heeswijk-dinther

20

Joppe de Heij

Heteren

21

Huub Artz

Wintelre

22

Joppe van der Weerdt

Amsterdam

23

Dennis Willems

Boxmeer

24

Ward de Schepper

Made

25

Hugo Kars

Oosterbeek

26

Daan Hopster

Nijverdal

27

Luc van der Hoeven

Wateringen

28

Marnick Duivelshof

Oldenzaal

29

Noah Vreeswijk

Someren

30

Jardi Christiaan van der Lee

Schiedam

31

Bas Scheffer

Wierden

32

Jonas de Poorter

Den Haag

33

Mika Sardina

Helmond

34

Jim Kes

Volendam

35

Pieter Prosman

Zaltbommel

36

Erben van Meer

Nispen

37

Joris Buters

Nootdorp

38

Thijs van Beek

Geldrop

39

Siem van Gorcum

Drunen

40

Lance Huenders

Almere

41

Max Jansen

 

42

Lars Mengerink

 

43

Steyn Lamberink

Bergentheim

44

Jochem Crusio

Tilburg

45

Jamie Prince

Oud Vossemeer

46

Daan Schaasberg

Almere

47

Emiel Fontijne

Krimpen Aan Den Ijssel

48

Joppe van der Weerdt

 

49

Noud van den Hurk

Beneden-leeuwen

50

Stijn van Lohuizen

Heerde

51

Leon Ellermann

Emmen

52

Thijs van den Broek

Gilze

53

Jaap Roelen

Chaam

54

Geert van Kappel

Sleeuwijk

55

Preben Jenssen MATBERG

Stjordal

56

Bart Klein Nienhuis

Lichtenvoorde

57

Xander van Dijk

Roosendaal

58

Vincent Kriek

Zeewolde

59

Bram Braat

Zutphen

60

Etienne van Poecke

Nieuw Vennep

61

Marijn van Vlerken

Aarle-rixtel

62

Rowan Wijfje

Harmelen

63

Abe Dijkstra

Utrecht

64

Jeffrey Cordes

 

65

Sven Pijnenburg

Raamsdonksveer

66

Mathijs de Blom

Zeewolde

67

Gé Luiten

 

68

Daan Adams

Budel

69

David van Ooijen

Eindhoven

70

Simon Bakker

Malden

71

Bram van Herk

 

72

Bowen Adriaans

Stein

73

John MARSCHALL

M÷hnesee

74

Erwin Smit

Wervershoof

75

Sjors van der Glas

Dordrecht

76

Tom Henst

Asten

77

Jasper Jacobs

Wessem

78

Vigo Schouten

Venlo

79

Rick van der Poel

Papendrecht

80

Camiel Cornelis

Leende

82

Kinley Bijl

 

83

Milan Kuipers

Uden

DNF

Beau van Izerloo

 

DNF

Benjamin BAKKEN

Stjordal

DNF

Delano Swenne

Heukelum

DNF

Gerald De Jong

Krimpen Aan Den Ijssel

DNF

Kinley Bijl

Valkenswaard

DNF

Roel van Sintmaartensdijk

Zuidland

DNF

Tom Bohncke

 

DNF

Tristan Geleijn

Rijsenhout

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

1

Jente Klaver

Kollumerzwaag

2

Lennard Meinema

Amersfoort

3

Mat van Gorp

Bergeijk

4

Mike Spenkelink

Nijverdal

5

Joris Reinderink

Ruurlo

6

Kalle Petter Brodahl Kvam

Sittard

7

Max Mosmuller

's-hertogenbosch

8

Yannick van den Berg

Monster

9

Jeunke Timmermans

Bingelrade

10

Marvin Peters

Wehl

11

Radan Adriaans

Stein

12

Wout Joore

Neer

13

Danny van Lierop

Someren

14

Jordi van Heijst

Den Dungen

15

Tristan Hartmann

Enschede

16

Tijn van Zandbeek

Heeswijk-dinther

17

Thijs Bakker

Rijssen

18

Senna Nijman

Heelsum

19

Daan Honderdors

Horn

20

Olivier de Weerd

Dronten

21

Brent Vos

Castricum

22

Sven Timmermans

Twello

23

Sem Kroonen

Oosterhout

24

Finn Roumen

Stein

25

Jasper Huitema

Roden

26

Kas van Geest

Eersel

27

Joren de Gruijter

Breda

28

Laszlo van Melis

Heesch

29

Finn Smeets

Bunde

30

Kevin Gosniowski

Maassluis

31

Tijn Leus

Sint-michielsgestel

32

Johan Dorussen

Beuningen

35

Sieb van der Pas

Heeswijk-dinther

36

Mark Bogers

Bennekom

37

Siebe Klein Nienhuis

Lichtenvoorde

38

Yann van de Spijker

Hapert

39

Dylan Grobbink

Geesteren

40

Jordy Brouwer

Westerbork

41

Denzel Verhulst

Stein

42

Stijn Peters

Best

43

Sep Roord

Rossum

44

Lucas Kreeft

Dordrecht

45

Luke Leus

Sint-michielsgestel

46

Dani van der Lee

Schiedam

47

Floris Peereboom

Den Haag

48

Bj÷rn Vos

Sint-michielsgestel

49

Gebre Swanenvleugel

Bunde

50

Joop van den Heuvel

Drunen

51

Jens Driessen

Well

52

Hugo Jansen

Eibergen

53

Luuk Pauly

Hapert

54

Bas de Groof

Heeze

55

Hidde Westerink

Reusel

56

Daan van den Eijnde

Gemert

57

Sam Hermans

Tegelen

DNF

Piet van Aarle

Moergestel