††††††††† ††††††††††††††††RONDE VAN EMMEN.EIERRACE

††††††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††22 APRIL 2019††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Hugo Cappon

Raalte

2

Sara Pols

Amersfoort

3

Age Menzen

Emmen

4

Flore de Groot

Zwolle

5

Luuk Buiten

Hoogeveen

6

Fabienne Leandra Snakenborg

Appingedam

7

Nout Boneschanker

Midlaren

8

Vera Winnubst

Hoogeveen

9

Tessa Hokke

Yde

10

Tristan Luchies

Meppel

11

Liam Elzinga

Ternaard

12

Vera Weber

Swifterbant

DNF

Lyam Doddema

Raalte

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Jayden Lampen

Leusden

2

Jaylinn Brakke

Staphorst

3

Mirthe Buurmeijer

Hoogeveen

4

Dido Jalving

Klazienaveen

5

Dion Kamp

Gasselternijveen

6

Thom Berends

Westerbork

7

Esmee Idsinga

Diever

8

Djurre Kroontje

Burgum

9

Jens Smit

Steenwijk

10

Sigrid van der Wal

Burum

11

Olivier van Santen

Assen

12

Nout Thijssen

Dalen

13

Djayden Kamphuis

Wildervank

14

Thomas Stoop

Assen

15

Lucas van der Meer

Assen

16

Trey Van Donk

Tweede ExloŔrmond

17

JoŽnna Wijnands

Nieuw Dordrecht

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Adne Cappon

Raalte

2

Nick Riemeijer

Nieuwe Pekela

3

Ayden de Jong

Zoetermeer

4

Sven Dijkman

Groningen

5

Jurre Weber

Swifterbant

6

Finn Hoeksma

De Westereen

7

Jeffrey Stienstra

Burgum

8

Siger van der Wal

Burum

9

Rianne Nieuwenhuis

Gieten

10

Jan Willem Blaauw

Nieuwe Pekela

11

Sterre Thijssen

Dalen

12

Germ Menzen

Emmen

13

Mirte Idsinga

Diever

14

Naud Rusch

Nijeveen

15

Marinda de Vries

Wagenborgen

DNF

Diede Oosterveld

Onnen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Rune Olij

Borne

2

Hannah Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

3

Teun Hofstede

Hengelo

4

Kai Minck

Groningen

5

Chris Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

6

Koen van Dijk

Dronten

7

Mads Gerritsen

Ugchelen

8

Djuani van der Gouw

Hoogeveen

9

Styn Westra

Augustinusga

10

Matthijs Lamain

Muntendam

11

Dewi Riemeijer

Nieuwe Pekela

12

Naomy Mulder

Meppel

13

Floris van Santen

Assen

14

Joris Nomden

Groningen

15

Merlijn Boneschansker

Midlaren

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Finn Hiemstra

Burgum

2

Daan Dijkman

Groningen

3

JoŽlle Eenkhoorn

Genemuiden

4

Thomas Huitema

Roden

5

Karsten Kamp

Gasselternijveen

6

Maud Bouwers

Grolloo

7

Maurits Blaauwgeers

Dalen

8

Sem Jalving

Klazienaveen

9

Marieke Ottens

Rolde

10

Cassandra Snakenborg

Appingedam

11

Merijn de Haan

Spijk

12

Thijs Booy

Emmercompascuum

13

Leon Zuidema

Muntendam

14

Dylan Stienstra

Burgum

15

Mirthe Boneschanker

Midlaren

16

Stefan Croes

Emmen

17

Koert Weber

Swifterbant

18

Liam Haan

Emmen

19

Kirsten Buurmeijer

Hoogeveen

DNF

Toine Broekroelofs

Zwolle

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Danijel Agricola

Terwispel

2

Danny Turkstra

Beilen

3

Fien Winters

Hasselt

4

Erwin Leijenaar

Beetsterzwaag

5

Floris Haverdings

Zuidlaren

6

Thomas Nijenhuis

Groningen

7

Job Weijdema

Tuk

8

Sem Hofstede

Hengelo

9

Jette de Groot

Zwolle

10

Ruud Junior Nagengast

Beilen

11

Elise Timmerman

Staphorst

12

Sven van der Wal

Burum

13

Mads de Roos

Appelscha

14

Esmŕe Ellermann

Emmen

15

Lars Smit

Steenwijk

16

Emilian Snakenborg

Appingedam

17

Marthijn Berends

Westerbork

18

Jasper Wiersma

Burgum

19

Ruben Medendorp

Eelde

20

Timo Gerritsen

Ugchelen

21

Jorne Broekroelofs

 

22

Loes Brouwer

De Wijk

23

Hugo Stuifzand

Zwolle

24

Rik van der Molen

Augustinusga

25

Sil Jakobs

Emmen

26

Sophie Stoop

Assen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Thom van der Werff

Annen

2

Ryan Gal

Neede

3

Samuel van der Meer

Assen

4

Tieme Stoffers

Gasteren

5

Niels Brinkman

 

6

Patrick Nieuwenhuis

Gieten

7

Lasse Oosterhoff

Thesinge

8

Stijn Geersing

Groningen

9

Sverre Olij

Borne

10

Jelrik Hiemstra

Drachten

11

Ivar Hoekstra

Assen

12

Jip Kerssies

 

13

Thijs van der Molen

Peize

14

Sil Keur

Zwolle

15

Mika Stoop

Assen

16

Yorick Kamphuis

Wildervank

17

Jelle van Dijk

Dronten

18

Steijn Oosterveld

Onnen

19

Jan Veenhuis

Assen

20

Boet van Bavel

 

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS.(INTERCLUBWEDSTRIJD)

 

 

 

1

Marcel Weinans

 

2

Paul Talens

 

3

Ralph Greupink

 

4

Dick Kinket

 

5

Bennie Gosink

 

6

Wilfred Drenthen

 

7

Gert Bosman

 

8

Tino Oosterlaar

 

9

Jan Vos

 

10

Gert de Veen

 

11

Dick Post

 

12

Richard Olijve

 

13

Rene Boerhof

 

14

Renť Mink van der Werf

 

15

Theo Sieling

 

16

Mark Hessels

 

17

Willem Norde

 

18

Arend Mulder

 

19

Goos Beukema

 

20

Guus Thijssen

 

21

Jan Brummel

 

22

Jacob Ekema

 

23

John Schepers

 

24

Jan Strijker

 

25

Heinie Hommes

 

26

Sjaak Jongbloed

 

DNF

Sjaak Eijgenhuijsen

 

DNF

Arjan de Jonge

 

DNF

Coen Holzhauer

 

DNF

Steven Hamstra