ááááááááá ááááááááááááááááááááááááááRONDE VAN BERGHEM

ááááááááááááááá áááááááááááááááááááááááááááááá22 APRIL 2019áá

 

UITSLAG.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

1

Lieke Nooijen

Coevorden

2

Maud Rijnbeek

Limmen

3

Silke Smulders

Loon Op Zand

4

Lisa van Helvoirt

Erp

5

Rosalie van der Wolf

Oude-tonge

6

Femke Gerritse

Rosmalen

7

Samira van Zuthem

Zwolle

8

Elisa SernÚ

Breda

9

Rixt Tol

Hasselt

10

Julia van Bokhoven

Tilburg

11

Sanne van Heel

Zaltbommel

12

Sanne Jongenelen

Steenbergen Nb

13

Nathalie Elzinga

 

14

Lisa Dorussen

Beuningen

15

Misha Struik

Dordrecht

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Elise Uijen

Herpen

2

Cecilia van Zuthem

Zwolle

3

Carmen van der Veen

Zwolle

4

Babette van der Wolf

Oude Tonge

5

Silke Blei

Hurwenen

6

Britt de Grave

Tholen

7

Britt Kerste

Aarle-rixtel

8

Yuli van der Molen

Krommenie

9

Mijntje Geurts

Luyksgestel

10

Bente van den Nouweland

Rijen

11

Pem Hoefmans

Alphen

12

Carola van de Wetering

Nieuw Vennep

13

No┘lle Booy

Berkel En Rodenrijs

14

Lotte Sonnemans

Someren

15

Imme Arink

Groenlo

16

Isa Nomden

Hattem

17

Scarlett Souren

Meerssen

18

Indy van Os

Amstenrade

19

Indy Kappert

Markelo

20

Birte Tellegen

Hattem

21

Denise Mertens

 

22

Sanne Lazeroms

Bosschenhoofd

23

Ines Hamer

 

24

Anouk Naalden

Lepelstraat

25

Fenna Derksen

Haalderen

DNF

Maureen Arens

Kruiningen

DNF

ChloŰ Postma

Hulsen

DNF

Indy verwaarst

Haarle

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Jules van den Hoogen

Eindhoven

2

Mees Bunning

Vught

3

Jens Thissen

Valkenswaard

4

Finn van Riel

Rijen

5

Puck Bunning

Vught

6

Marly Langendoen

Berkel En Rodenrijs

7

Semme Weber

 

8

Nick van Eck

Lieshout

9

Nina van Eck

Lieshout

10

Boet de Kleijn

Vught

11

Miel Sonnemans

Meijel

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Gijs van den Biggelaar

Galder

2

Jesper Maassen

Echt

3

Jordy Koenis

Berkel En Rodenrijs

4

Beer van Beurden

Eindhoven

5

Sem Laven

Sittard

6

Anke Verhoeven

Erp

7

Froukje van Wijgerden

Bruchem

8

Abe Bol

Cromvoirt

9

Tim Vissenberg

Hoeven

10

Niels de Brouwer

Hapert

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Andries Knapen

Esch

2

Matthijs de Haan

Zevenhuizen

3

Marissa van Putten

Tiel

4

Mats Moeliker

Eindhoven

5

Sven Wisse

Rilland

6

Laurens Dijkstra

Woerden

7

Filijn Demuyt

Boekel

8

Brett Timmer

Papendrecht

9

Teun van Beurden

Eindhoven

10

Cas Metten

Geldrop

11

Jop Van den Biggelaar

Galder

12

Roan Van Boven

Milheeze

13

Pieter Westbroek

Sint Pancras

14

Lynn van Leeuwen

Sint-michielsgestel

15

Joris de Brouwer

Hapert

16

Camiel Beuker

Vleuten

17

Britt Jeucken

Venray

18

Tygo van Riel

Rijen

19

Ivo Niesen

Reuver

20

Jason van de Beeten

Nistelrode

21

Tiemen Van der Meer

Uden

22

Leonardo Kivits

Raamsdonksveer

23

Just van Rooij

Berghem

24

Bregje Daris

Luyksgestel

25

Sem Cuypers

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Maike Tazelaar

Colijnsplaat

2

Thomas Panken

Bladel

3

No┘l Goijert

's-gravenzande

4

Maeryn van den Hoogen

Eindhoven

5

Megan Arens

Kruiningen

6

Selena Bas

 

7

No┤ Moes

Goirle

8

Sander Tullemans

Stramproy

9

Lars van den Berg

Vleuten

10

Judith Alleleijn

Bocholtz

11

Lars Franken

Oisterwijk

12

Maartje Jacobs

Veldhoven

13

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

14

Brent van den Nouweland

Rijen

15

Noery Weber

 

16

Ward Bierens

Bladel

17

Susanne Grijpink

Naarden

18

Anne van Oirschot

Helvoirt

19

Eva van Beek

Geldrop

20

Lotte van Merri┘nboer

Wernhout

21

Jaap van der Linden

Zijtaart

22

Niek Sonnemans

Meijel

23

Bo Klappe

Eindhoven

24

Jo┘l van het Zelfde

Zuilichem

25

Luuk van Zuiden

Maarheeze

26

Koen Sonnemans

Someren

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam

2

Nick Wisse

Rilland

3

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

4

Teun Paaimans

Kapelle

5

Emma van Haaren

Oisterwijk

6

Liz Toonen

Boxmeer

7

Fee Knaven

Strijbeek

8

Cas Krebbers

Deest

9

Daan Maessen

Nuth

10

Daan van Rooij

Berghem

11

Aron van Vugt

Giessen

12

Sara Sonnemans

Someren

13

Joost Konings

Helmond

14

Lucas Demuyt

Boekel

15

Lars van de Weijer

Aarle-rixtel

16

Dennis Polfliet

Yerseke

17

Lars Homan

Sint-michielsgestel

18

Brent Jongenelen

Steenbergen

19

Maud Adams

Budel

20

Pim Vonken

Son En Breugel

21

Ivan de Man

Tilburg

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Jan van Schaik

Amsterdam

2

Martijn Azantinlow

Tilburg

3

Antoine Quint

Deil

4

Niek Suijker

Schipluiden

5

Finn Hoefmans

Alphen Nb

6

Jente Derksen

Haalderen

7

Ties van Roode

Heemstede

8

Kick Maas

Dongen

9

Marit Koene

Poeldijk

10

Lisa van Heel

Zaltbommel

11

Maud Tollens

Aarle Rixtel

12

Nikki Souren

Meerssen

13

Floris Demuyt

Boekel

14

Niels Hanegraaf

Heeswijk-dinther

15

Jorn van Beers

Moergestel

16

Sven Joosten

Bakel

17

Bram Vugts

Boxtel

18

Jaro Danklof

Rosmalen

19

Sven Van Merri┘nboer

Wernhout

20

Nele van Gorp

Bergeijk

21

Rosalie de Haas

 

22

Raf Sonnemans

Meijel

23

Roos Huijbers

Tilburg

24

Nanna van den Bogaard

Goirle

25

Loes Nomden

Hattem

26

Sven van Wijgerden

Bruchem

27

Sander Blaakmeer

Berlicum

28

Job Stam

Engelen

29

Bibi van den Bogaard

Goirle

30

Mendo van Leeuwen

Sint-michielsgestel

31

Thijs Beckers

Berlicum

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Axel Roks

Sint Willebrord

2

Jan Kraus

Oss

3

Mees Vlot

 

4

Matthijs Bink

Rijen

5

Christiaan van Rees

Groot Ammers

6

Dirk Darding

Maastricht

7

Chris Kisters

Nuenen

8

Jesse de Vries

Hoofddorp

9

Thom van Herwaarden

Rossum

10

Firn Arens

Kruiningen

11

Mike Derogee

Nieuw Vennep

12

Sem Maessen

Nuth

13

Jelle Roks

Veenendaal

14

Sjoerd van der Linden

Zijtaart

15

Dylan Leyssen

Budel

16

Felix van Hemert

Oostzaan

17

Siemen Hooiveld

Berghem

18

Lance Venema

Heerhugowaard

19

Krijn Veldboer

Mierlo

20

Ed Uptegrove

Sint-michielsgestel

21

Lean Booy

Berkel En Rodenrijs

22

Bo van Elven

Etten-leur

23

Ramon Setz

Geldrop

24

Luca Dingemans

Tilburg

25

Thijs van Doormaal

 

26

Dean Verwaarst

 

27

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

28

Rens Gr¸mmel

Uithoorn

29

Arno Raijmakers

 

30

Siem Kanters

Erp

31

Gijs Daris

Luyksgestel