RONDE VAN LIESHOUT

                                              21 APRIL 2019  

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Levi van der Kaa

Kaatsheuvel

2

Jens Thissen

Valkenswaard

3

Jules van den Hoogen

Eindhoven

4

Mees Bunning

Vught

5

Finn van Riel

Rijen

6

Levy Vermunt

Standdaarbuiten

7

Puck Bunning

Vught

8

Gijs Verhoeven

Luyksgestel

9

Nick van Eck

Lieshout

10

Nina van Eck

Lieshout

11

Fleur Paaimans

 

12

Miel Sonnemans

Meijel

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Jayden Lampen

Leusden

2

Jesper Maassen

Echt

3

Abe Bol

Cromvoirt

4

Beer van Beurden

Eindhoven

5

Lenn Maes

Lommel (b)

6

Froukje van Wijgerden

Bruchem

7

Anke Verhoeven

Erp

8

Luuk Braspenning

Eindhoven

9

Niels de Brouwer

Hapert

10

Jasper van Katwijk

Handel

11

Saar van Leenders

Geldrop

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Delano Heeren

Sprundel

2

Dylan Rijnders

Lage Zwaluwe

3

Andries Knapen

Esch

4

Mats Moeliker

Eindhoven

5

Filippo van Loo

Amsterdam

6

Teun van Beurden

Eindhoven

7

Marissa van Putten

Tiel

8

Filijn Demuyt

Boekel

9

Tygo van Riel

Rijen

10

Roan Van Boven

Milheeze

11

Jason van de Beeten

Nistelrode

12

Lars Eeftink

Valkenswaard

13

Joris de Brouwer

Hapert

14

Lynn van Leeuwen

Sint-michielsgestel

15

Britt Jeucken

Venray

16

Cas Metten

Geldrop

17

Tiemen Van der Meer

Uden

18

Bregje Daris

Luyksgestel

19

Dimitry Tans

Mill

20

Sabine Zwart

Haarlem

21

Josh Smeets

Horn

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Thomas Panken

Bladel

2

Victor Kroesbergen

Ede

3

Maike Tazelaar

Colijnsplaat

4

Maeryn van den Hoogen

Eindhoven

5

Pascal Cutler

Amsterdam

6

Koen Sonnemans

Someren

7

Sander Tullemans

Stramproy

8

Judith Alleleijn

Bocholtz

9

Maartje Jacobs

Veldhoven

10

Brent van den Nouweland

Rijen

11

Ryan van de Westerlo

Helmond

12

NoŽ Moes

Goirle

13

Lars Franken

Oisterwijk

14

Maurice Verhoeven

Kaatsheuvel

15

Ward Bierens

Bladel

16

Thyn Jacobs

Etten-leur

17

Roemer van Kempen

Schijf

18

Anne van Oirschot

Helvoirt

19

Eva van Beek

Geldrop

20

Bo Klappe

Eindhoven

21

Neel Lepelaars

Luyksgestel

22

Niek Sonnemans

Meijel

23

Rens Braspenning

Eindhoven

24

Myke Vrijhof

Tilburg

25

Job van Iersel

Geldrop

DNF

Jaap van der Linden

Zijtaart

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam

2

Liz Toonen

Boxmeer

3

Aron van Vugt

Giessen

4

Lars Langendoen

 

5

Cas Krebbers

Deest

6

Daan van Rooij

Berghem

7

Jade Wuurman

Limmen

8

Sara Sonnemans

Someren

9

Nienke de Jong

Schijf

10

Teun Paaimans

Kapelle

11

Lars van de Weijer

Aarle-rixtel

12

Gijs Baselmans

Bladel

13

Joost Konings

Helmond

14

Lars Homan

Sint-michielsgestel

15

Devi Tick

Vianen

16

Lucas Demuyt

Boekel

17

Jelle Peters

Eindhoven

18

Lars van Oord

Hank

19

Jasper Simons

Heerlen

20

Pim van Leenders

Geldrop

21

Max Janssen

Landgraaf

DNF

Fenny Coppelmans

Hapert

DNF

Emma van Haaren

Oisterwijk

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Martijn Azantinlow

Tilburg

2

Denley van Wijnbergen

Werkendam

3

Sven Joosten

Bakel

4

Lisa van Heel

Zaltbommel

5

Floris Demuyt

Boekel

6

Niels Hanegraaf

Heeswijk-dinther

7

Nele van Gorp

Bergeijk

8

Kick Maas

Dongen

9

Maud Tollens

Aarle Rixtel

10

Jaro Danklof

Rosmalen

11

Bram Vugts

Boxtel

12

Raf Sonnemans

Meijel

13

Jorn van Beers

Moergestel

14

Sven van Wijgerden

Bruchem

15

Nanna van den Bogaard

Goirle

16

Bibi van den Bogaard

Goirle

17

Job Stam

Engelen

18

Jitse Wildermans

 

19

Roos Huijbers

Tilburg

20

Sam Pladet

Tilburg

21

Mendo van Leeuwen

Sint-michielsgestel

22

Sander Blaakmeer

Berlicum

23

Jako van der Donk

Boekel

24

Tristan van Bakel

Helmond

25

Luc van Hagen

Cuijk

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Jan Kraus

Oss

2

Thom van Herwaarden

Rossum

3

Matthijs Bink

Rijen

4

Ingmar van den Bosch

Lisse

5

Chris Kisters

Nuenen

6

Stijn Honcoop

Chaam

7

Krijn Veldboer

Mierlo

8

Dirk de Groof

Heeze

9

Sjoerd van der Linden

Zijtaart

10

Arno Raijmakers

Helmond

11

Bas van Zuidam

Zaamslag

12

Jeffrey Zwart

Haarlem

13

Siemen Hooiveld

Berghem

14

Ed Uptegrove

Sint-michielsgestel

15

Luca Dingemans

Tilburg

16

Mirko de Jonghe

Axel

17

Ramon Setz

Geldrop

18

Thijs van Doormaal

Berkel-enschot

19

Siem Kanters

Erp

20

Gijs Daris

Luyksgestel

21

Lucas van Dijk

Beek En Donk