RONDE VAN EIBERGEN

                                              21 APRIL 2019  

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Lisa Brouwer

Bunschoten Spakenburg

2

Hugo Cappon

Raalte

3

Lyam Doddema

Raalte

4

Annechien Paats

Apeldoorn

5

Stijn Vergeer

Warmond

6

Mirthe Hoftijzer

Eibergen

7

Finn Menting

Apeldoorn

8

Roy Casteel

Zwolle

9

Mirthe Wagteveld

Zwolle

10

Vera Weber

Swifterbant

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Imke Menting

Apeldoorn

2

Jaylinn Brakke

Staphorst

3

Svetlana Wouda

Apeldoorn

4

Bram Brouwer

Zwolle

5

Nynke Jochems

Putten

6

Mathijs van der Wal

Apeldoorn

7

Iker Slotboom

Kwintsheul

8

Jochem ter Weel

Enter

9

Hidde Keur

Zwolle

10

Lara Rozenveld

Lochem

11

Seppe Voorpostel

Enschede

12

Mees van Caulil

Arnhem

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Adne Cappon

Raalte

2

Jinthe Nijboer

Zwolle

3

Mara Vergeer

Warmond

4

Tijn van Caulil

Arnhem

5

Jurre Weber

Swifterbant

6

Rianne Nieuwenhuis

Gieten

7

Bente Jochems

Putten

8

Koen Broekroelofs

Zwolle

9

Jeremy Bus

Heelsum

10

Lucas Trapman

Hasselt

11

Ralf Averesch

Rijssen

12

Dominique Heinsman

 

13

Joshua Eghuizen

Apeldoorn

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Maureen Abma

Wolvega

2

Rune Olij

Borne

3

Hannah Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

4

Esmee Blok

Olst

5

Suzanne Mulder

Epe

6

Teun Hofstede

Hengelo

7

Pien Stoel

Kampen

8

Valentijn Plettenburg

Almelo

9

Chris Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

10

Lennon Grobbink

Geesteren

11

Jelle de Vries

Zwolle

12

Naomy Mulder

Meppel

13

Job Wagteveld

Zwolle

14

Koen van Dijk

Dronten

15

Emma Meijer

Oldenzaal

16

Marnix Boerrigter

Oldenzaal

17

Linde Brouwer

Zwolle

18

Linn Berentsen

Groenlo

19

Lieke Kluin

Apeldoorn

20

Sven Jansen

Deventer

21

Jille Voorpostel

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Puck Langenbarg

Ruurlo

2

Philip Diniz

Borne

3

Toine Broekroelofs

Zwolle

4

Hugo Wessels

Enter

5

Koen ter Horst

Deventer

6

Kick Duim

Borne

7

Olle Kuiper

Nijverdal

8

Isabel Schenau

Aalten

9

Merijn Schinkel

Zeewolde

10

Finn Arends

Doetinchem

11

Floor Holslag

Almelo

12

Sepp te Nahuis

Eibergen

13

Erik Wolfert

Deventer

14

Luca Bakker

Zwolle

15

Jetske Willemsen

Denekamp

16

Lotte Casteel

Zwolle

17

Jasmijn van Hellemondt

Apeldoorn

18

Ruben Willemsen

Apeldoorn

19

Tom Loendersloot

Deventer

20

Jelte ter Weel

Enter

21

Koert Weber

Swifterbant

22

Kaj Zielstra

Apeldoorn

23

Stein Jansen

Eibergen

24

Benedicte Heinsman

 

25

Mette Voorpostel

Enschede

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Keije Solen

Zwolle

2

Niek Suijker

Schipluiden

3

Rocco Meenhuis

Nijverdal

4

Jelle Weierink

Ootmarsum

5

Danijel Agricola

Terwispel

6

Elise Timmerman

Staphorst

7

Stijn Heering

Rijssen

8

Julia van der Meulen

Almelo

9

Niek Bergboer

Wierden

10

Sem Hofstede

Hengelo

11

Hugo Paats

Apeldoorn

12

Jens Fiering

Deventer

13

Tijn van den Berg

 

14

Thijs Bosch

Hattem

15

Luka Wissink

Diepenheim

16

Jesse Hoogland

Nijverdal

17

Loes Nomden

Hattem

18

Senna Vis

Nunspeet

19

Wessel van Keulen

Heino

20

Job Weijdema

Tuk

21

Esra Goossens

Borculo

22

Jorik Erberveld

Deventer

23

Jorne Broekroelofs

Zwolle

24

Mayke Blok

Olst

25

Jonas van Gelder

Dronten

26

Bauke ter Weel

Enter

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Lukas van der Valk

Haltern Am See

2

Tobias Kool

Purmerend

3

Martijn Mulder

Epe

4

Olaf Vunderink

Heino

5

Sten ten Brinke

Zwolle

6

Siebe Rensen

 

7

Ryan Gal

Neede

8

Patrick Nieuwenhuis

Gieten

9

Darcy Mensink

Raalte

10

Twan Wolters

Doetinchem

11

Nauk ten Thije

Eibergen

12

Tom van der Valk

Haltern Am See

13

Jelle van Dijk

Dronten

14

Sverre Olij

Borne

15

Sep Kramer

Oosterbeek

16

Kristian Driessen

Deventer

17

Sil Keur

Zwolle

18

Kenai Sterrenborg

Arnsberg (d)

19

William Rill

Kampen

20

Thijs van Jaarsveld

Zwolle

21

Jelle Schieven

Zieuwent

22

Stijn Berentsen

Groenlo

23

Rens Vergeer

Warmond

24

Micha van den Hazel

Deventer

25

Hugo Beishuizen

Diepenveen

26

Cas de Wilde

Meppel

27

Boet van Bavel

Apeldoorn

28

Noah Markies

Apeldoorn

29

Arthur Smeets

Enschede