†††††††† †††††††††††††††††JEUGDRONDE VAN DOMMELEN

††††††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††14 APRIL 2019††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Jens Thissen

Valkenswaard

2

Mees Bunning

Vught

3

Levy Vermunt

Standdaarbuiten

4

Jules van den Hoogen

Eindhoven

5

Puck Bunning

Vught

6

Juul Claes

Bergeijk

7

Tymo de Ruiter

Tilburg

8

Hebe van Eijndhoven

Vught

9

Gijs Verhoeven

Luyksgestel

10

Finn van Riel

Rijen

11

Nick van Eck

Lieshout

12

Nina van Eck

Lieshout

13

Niek Hendrikx

Hilvarenbeek

14

Yools Ruijgh

Meerssen

15

Sien Vermeulen

Uden

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Jil Koot

Rotterdam

2

Gijs van den Biggelaar

Galder

3

Abe Bol

Cromvoirt

4

Beer van Beurden

Eindhoven

5

Thijmen Hendrikx

Reuver

6

Jesper Maassen

Echt

7

Senne CAMI

Zoersel

8

Sem Laven

Sittard

9

Anke Verhoeven

Erp

10

Froukje van Wijgerden

Bruchem

11

Juul Hendrikx

Hilvarenbeek

12

Damy van den Bogaard

Helmond

13

Mats van Gils

Obbicht

14

Rune Mannaerts

Valkenswaard

15

Kyan van Deurse

Maastricht

16

Lenn MAES

Balen (b)

17

Niels de Brouwer

Hapert

18

Luuk Braspenning

Eindhoven

19

Dax van de Waarden

 

20

Jasper van Katwijk

Handel

21

Robbe Harbers

Veldhoven

22

Reno van de Westerlo

Helmond

23

Saar van Leenders

Geldrop

24

Anne Slijpen

Vilt

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Andries Knapen

Esch

2

Dylan Rijnders

 

3

Teun van Beurden

Eindhoven

4

Filijn Demuyt

Boekel

5

Mats Moeliker

Eindhoven

6

Roan Van Boven

Milheeze

7

Jason van de Beeten

Nistelrode

8

Lars Eeftink

Valkenswaard

9

Tygo van Riel

Rijen

10

Jop Van den Biggelaar

Galder

11

Britt Jeucken

Venray

12

Ivo Niesen

Reuver

13

Joris de Brouwer

Hapert

14

Sem Cuypers

Luyksgestel

15

Tiemen Van der Meer

Uden

16

Lynn van Leeuwen

Sint-michielsgestel

17

Cas Metten

Geldrop

18

Bregje Daris

Luyksgestel

19

Dimitry Tans

Mill

20

Just van Rooij

Berghem

21

Ziva van Waarden

 

22

Fenne de Laat

Moergestel

23

Lieke Stienen

Tilburg

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Thomas Panken

Bladel

2

Maeryn van den Hoogen

Eindhoven

3

Sander Tullemans

Stramproy

4

Neel Lepelaars

Luyksgestel

5

Judith Alleleijn

Bocholtz

6

Koen Sonnemans

Someren

7

Maartje Jacobs

Veldhoven

8

Ryan van de Westerlo

Helmond

9

Meike Frissen

Stein Lb

10

Ward Bierens

Bladel

11

Lars Franken

Oisterwijk

12

Lotte van MerriŽnboer

Wernhout

13

Eva van Beek

Geldrop

14

Jaap van der Linden

Zijtaart

15

Yentl Ruijgh

Meerssen

16

Danilo Baidoo

Heerlen

17

Anne van Oirschot

Helvoirt

18

Bo Klappe

Eindhoven

19

Brent van den Nouweland

Rijen

20

Teun Vermeulen

Uden

21

Joep Schulpen

 

22

Niek Sonnemans

Meijel

23

Dries Claes

Bergeijk

24

Loek Seuntjens

Tilburg

25

Rens Braspenning

Eindhoven

26

Luuk van Zuiden

Maarheeze

27

Tooske van de Kimmenade

Valkenswaard

28

Rubin Seuntjens

Tilburg

29

Myke Vrijhof

Tilburg

30

Tessa Bouten

Meterik

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Emma van Haaren

Oisterwijk

2

Fenny Coppelmans

Hapert

3

Sara Sonnemans

Someren

4

Jules van Neer

Echt

5

Cas Krebbers

Deest

6

Meadow Willems

Brunssum

7

Liz Toonen

Boxmeer

8

Daan van Rooij

Berghem

9

Aron van Vugt

 

10

Lucas Demuyt

Boekel

11

Gijs Baselmans

Bladel

12

Maud Adams

Budel

13

Michiel Fuite

Berkel-enschot

14

Thomas Assinck

Waalre

15

Joost Konings

Helmond

16

Lars Homan

Sint-michielsgestel

17

Lars van de Weijer

Aarle-rixtel

18

Jitse Gabriels

Budel

19

Jasper Simons

Heerlen

20

Pim van Leenders

Geldrop

21

Pim Vonken

Son En Breugel

22

Max Janssen

Landgraaf

23

Kevin Cruys

Lommel

24

Milan Jongenelen

Rucphen

25

Ivan de Man

Tilburg

26

Maddy van der Linden

Tilburg

DNF

Jibbe van Dam

Tilburg

DNF

Daan Maessen

Nuth

DNF

Jelle Peters

Eindhoven

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Martijn Azantinlow

Tilburg

2

Vic Esselink

Tilburg

3

Lisa van Heel

Zaltbommel

4

Maud Tollens

Aarle Rixtel

5

Niels Hanegraaf

Heeswijk-dinther

6

Floris Demuyt

Boekel

7

David Koster

Woerden

8

Sem Horsten

Grashoek

9

Brent Knoben

Maasbracht

10

Kick Maas

Dongen

11

Nele van Gorp

Bergeijk

12

Jorn van Beers

Moergestel

13

Bram Vugts

Boxtel

14

Nanna van den Bogaard

Goirle

15

Jaro Danklof

Rosmalen

16

Sven van Wijgerden

Bruchem

17

Sven Joosten

Bakel

18

Thijs Dahler

Schijndel

19

Sven Van MerriŽnboer

Wernhout

20

Roos Huijbers

Tilburg

21

Raf Sonnemans

Meijel

22

Bibi van den Bogaard

Goirle

23

Job Stam

Engelen

24

Thijs Beckers

Berlicum

25

Sander Blaakmeer

Berlicum

26

Jako van der Donk

Boekel

27

Sam Pladet

Tilburg

28

Jip Franken

Kerkrade

29

Mendo van Leeuwen

Sint-michielsgestel

30

Teun Honderdors

Horn

31

Tristan van Bakel

Helmond

32

Luc van Hagen

Cuijk

DNF

Bauke Wilborts

Tilburg

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Jan Kraus

Oss

2

Chris Kisters

Nuenen

3

Thom van Herwaarden

Rossum

4

Dirk Darding

Maastricht

5

Ed Uptegrove

Sint-michielsgestel

6

Ramon Setz

Geldrop

7

Sem Maessen

Nuth

8

Siemen Hooiveld

Berghem

9

Dirk de Groof

Heeze

10

Dylan Leyssen

Budel

11

Sjoerd van der Linden

Zijtaart

12

Thijs van Doormaal

Berkel-enschot

13

Arno Raijmakers

Helmond

14

Luca Dingemans

Tilburg

15

Gijs Daris

Luyksgestel

16

Freek Leijtens

Waalwijk

17

Siem Kanters

Erp

18

Finn Harbers

Veldhoven

19

Lucas van Dijk

Beek En Donk