†††††††† †††††††JEUGDRONDE VAN ALPHEN AAN DEN RIJN

††††††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††14 APRIL 2019††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Liam Versloot

Papendrecht

2

Jim Guerin

Leiden

3

Daan Baak

Alphen Aan Den Rijn

4

Niek Wolthuis

Hank

5

Quinty Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

6

Marly Langendoen

Berkel En Rodenrijs

7

Stijn Vergeer

Warmond

8

Nienke Bennis

Den Haag

9

Semme Weber

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Tim van der Velden

Rijswijk Zh

2

Demi Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

3

Jordy Koenis

Berkel En Rodenrijs

4

Hannah van Rijswijk

Vlist

5

Finn Wuisman

Spijkenisse

6

Isa Klein

Nieuw Vennep

7

Maxime Takken

Alphen Aan Den Rijn

8

Britt Post

Berkel En Rodenrijs

9

Iker Slotboom

Kwintsheul

10

David Bos

Rijswijk

11

Tijme Aleman

Bleiswijk

12

Stijn de Jong

Ter Aar

13

Teun Berkhout

Rijswijk

14

Rosanne Bijl

Hillegom

15

Fanka Kapteijn

Hoofddorp

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Matthijs de Haan

Zevenhuizen

2

Ayden de Jong

Zoetermeer

3

Amy Grosz

Zevenhuizen

4

Mara Vergeer

Warmond

5

Brett Timmer

Papendrecht

6

Ňsa de Keijzer

Zuidland

7

Marcus Harmsen

Den Haag

8

Rosalie 's-Gravemade

Kwintsheul

9

Lucas Houweling

Berkel En Rodenrijs

10

Jaylinn Bergwerff

Hellevoetsluis

11

Wouter van de Breevaart-Bravenboer

Bergschenhoek

12

Zino van Os

Berkel En Rodenrijs

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Michelle Maas

Sint Willebrord

2

Selena Bas

Nieuw Lekkerland

3

Zara Ansems

Lage Zwaluwe

4

Luke Chow

Hendrik Ido Ambacht

5

NoŽl Goijert

's-gravenzande

6

Indy van Velzen

Waddinxveen

7

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

8

Noery Weber

 

9

Olivier Westerveld

Bodegraven

10

Jesse Klein

Nieuw Vennep

11

Tygo van der Beek

Heenvliet

12

Jesse Rozendaal

Dordrecht

13

Yiran van 't Oosten

Bleiswijk

14

Justen Hauser

Poeldijk

15

Timo Kalberg

Den Haag

16

Liam Den Breejen

Sliedrecht

17

Abe Beunders

Delft

18

Maud van Izerloo

Dordrecht

19

Joachim Luijendijk

Heerjansdam

20

Roemer van Kempen

Schijf

21

Zhara MŲllers

Leimuiden

22

Luna Kers

Beesd

23

Guus van Putten

Rotterdam

24

Ties Kruithof

Gouda

25

Niels van der Ent

Rotterdam

26

Emilie Fransen

Zevenhoven

27

Robbin ten Brink

Bergschenhoek

28

Stan Holthuis

Sleeuwijk

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Daan Hartog

Giessenburg

2

Maurits Buiter

Leiden

3

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

4

Max de Lincel

Voorschoten

5

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

6

Deirdre Mens

Leiden

7

Esmee de Rijk

Nieuwkoop

8

Thijmen de Jong

Ter Aar

9

Roxanne Takken

Alphen A/d Rijn

10

Senna de Kok

Voorburg

11

Dico van Os

Berkel En Rodenrijs

12

Tim Verwolf

Langerak

13

Mees Bassa

Goudriaan

14

Sveva Klok

Vierpolders

15

Youri Zijlstra

Rotterdam

16

Iris Arkesteijn

Den Haag

17

Luuk Wolthuis

Hank

18

Tim Bennis

Den Haag

19

Cristian ten Cate

Wormer

20

Teun Hoogenboom

Hazerswoude Rijndijk

21

Mathijs Houweling

Berkel En Rodenrijs

22

DaniŽl Weeder

Leiden

23

Freek de Kok

Voorburg

24

Pjotr Dieteren

Delft

25

Liam Haan

Emmen

26

Jayden de Jong

Sliedrecht

27

Ivan Vermeulen

 

28

Rohan van Dormolen

Spijkenisse

29

Corina van der Meer

Monster

30

Silvester Verhoef

Zoeterwoude

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Joeri Schaper

 

2

ZoŽ van Velzen

Waddinxveen

3

Liam van Os

Berkel En Rodenrijs

4

Jelle de Vlaam

Gravendeel

5

Pepijn de Kok

Voorburg

6

Anco Ballif

Gouda

7

Mika van Os

Berkel En Rodenrijs

8

Marit Koene

Poeldijk

9

Merel Hartog

Giessenburg

10

Cas Briggeman

Rockanje

11

Tijn van den Berg

De Lier

12

Sven Stapersma

's-gravenzande

13

Job Nievelstein

Rijswijk

14

Frederique Verschuur

Rotterdam

15

Duco van der Zwart

Alphen A/d Rijn

16

Rosalie de Haas

Pijnacker

17

Raf de Caluwe

Rijen

18

Senna Wuisman

Spijkenisse

19

Sil Bergsma

Oudenhoorn

20

Dennis van Maurik

Wateringen

21

Nora de Haas

 

22

Lukas Mouthaan

Dordrecht

23

Camiel Thunnissen

's-gravenzande

24

Stijn Wierda

 

25

Kevin van Eck

Zuidland

26

Julia Groeneveld

Zevenhoven

27

Joer Post

Delfgauw

28

Joris Peursem

Hardinxveld-giessendam

29

sven schepers

Amersfoort

30

Sem van Wijngaarden

Hardinxveld-giessendam

31

Joey Baars

Leerdam

32

Thomas den Butter

Alphen Aan Den Rijn

33

Connor Karel

Spijkenisse

34

Jelle Groen

Den Haag

35

Rowan Blom

Papendrecht

36

Lauren Molengraaf

Capelle A/d Ijssel

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Mees Vlot

Gouda

2

Ingmar van den Bosch

Lisse

3

Christiaan van Rees

Groot Ammers

4

Tim Verdel

Roelofarendsveen

5

Sjors Lugthart

Den Haag

6

Mika van der Lans

Lisse

7

Igor Ouwerkerk

Leiden

8

Thijmen Groen

Den Haag

9

Sven Pera

Pijnacker

10

Stein Bocxe

Ter Aar

11

Lean Booy

Berkel En Rodenrijs

12

Tijs van der Pols

Abbenbroek

13

Jeffrey Zwart

Haarlem

14

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

15

Tim v.d. Poel

Papendrecht

16

Jayden Post

Strijen

17

Michael Stoffers

 

18

Floris Verschuur

Rotterdam

19

Dante Broeren

Berkel En Rodenrijs

20

Declan van der Hoek

Spijkenisse

21

Jarne van de Ven

Gouda

22

Tijs Schouten

 

DNF

Rens Vergeer

Warmond

DNF

Swen Vonk

Bergschenhoek