áááááááááá áJEUGDRONDE VAN SPAARNDAM.WHEELERPLANET

ááááááááááááááá áááááááááááááááááááááááááááááá13 APRIL 2019áá

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Julia Smit

Haarlem

2

Semme Weber

Abcoude

3

Ruben Linders

Haarlem

4

Olivia Martens

Haarlem

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Jayden Lampen

Leusden

2

Ben van Schaik

Amsterdam

3

Dailey Terweij

Amsterdam

4

Sten van Niekerk

Purmerend

5

Matz Kleijn

Koog Aan De Zaan

6

Pien Rozenburg

Vijfhuizen

7

Lucas CornÚ Blok

Woerden

8

Max Baars

Amsterdam

9

Daan Pouwels

Overveen

10

Niels Bruins

Velserbroek

11

Gijs Obdam

Obdam

12

Abel op den Velde

Soest

13

Fanka Kapteijn

Hoofddorp

14

Tom Derogee

Nieuw-vennep

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Filippo van Loo

Amsterdam

2

Pieter Westbroek

Sint Pancras

3

Hidde Schagen

Heemstede

4

Luca Terpstra

Bergen

5

Sarah Smit

Haarlem

6

Lars van Assema

Assendelft

7

Sascha Kuiper

Oosterblokker

8

Sabine Zwart

Haarlem

9

Luca Smith

Haarlem

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Pascal Cutler

Amsterdam

2

Bodhi Klein

Amsterdam

3

Noery Weber

Abcoude

4

Lieke Huizink

Purmerend

5

Mikai Krijt

Koog Aan De Zaan

6

Stijn Vlieland

Zwaag

7

Akira Koolbergen

Krommenie

8

Tessel Ruiter

Wormer

9

Kick Riesthuis

Haarlem

10

Emilie Fransen

Zevenhoven

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam

2

Michiel Mouris

Baambrugge

3

Kaj van Niekerk

Purmerend

4

Veerle Muller

Haarlem

5

Dean Tol

Volendam

6

Thomas Monkelbaan

Haarlem

7

Deacon Terweij

Amsterdam

8

Jade Wuurman

Limmen

9

Joaquin Henskes

Almere

10

Silje van Riemsdijk

Beverwijk

11

Sven Huizinga

Hoorn

12

Mark Bruins

Velserbroek

13

Senna Bakker

Wormer

14

Teun Zoetmulder

Velserbroek

15

Thije Schagen

Heemstede

16

Fabio Valerio

Amsterdam

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Jan van Schaik

Amsterdam

2

Joeri Schaper

Bergen

3

Jaymz Lunenborg

Ijmuiden

4

Emma Zoetmulder

Velserbroek

5

Masja Keesman

Velserbroek

6

Stan Smit

Wervershoof

7

Collin Westbroek

Sint Pancras

8

llija Bosschieter

Westzaan

9

Liam Witte

Texel

10

Ties van Roode

Heemstede

11

Rik Rozenburg

Vijfhuizen

12

Guido Jong

Blokker

13

Tygo Wieland

Diemen

14

Nora de Haas

Den Hoorn

15

Thomas Jonker

Heemskerk

16

Maaike Pronk

Warmenhuizen

17

Jasper Roozen

Haarlem

18

Loes Rozenburg

Vijfhuizen

19

Kjell Edam

Velserbroek

20

Tessa Kleijn

Wognum

21

Thijmen Drexhage

Ouderkerk A/d Amstel

22

Hidde de Nas

Assendelft

23

Stijn Wierda

Heerhugowaard

24

Femke Reemeijer

Spaarndam

25

Tom Landa

Duivendrecht

26

Reza Wildschut

Koog Aan De Zaan

27

Figo van der Kraan

Haarlem

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Thomas Engelhard

Den Haag

2

Tobias Kool

Purmerend

3

Jesse de Vries

Hoofddorp

4

Robin Schol

Heerhugowaard

5

Julian Vergouw

Amsterdam

6

Jens Versteeg

Amsterdam

7

Mike Derogee

Nieuw Vennep

8

Felix van Hemert

Oostzaan

9

Nathan van Eekelen

Amsterdam

10

Lance Venema

Heerhugowaard

11

Daan de Jong

Zuidschermer

12

Viego Tijssen

Amstelveen

13

Lars Lakeman

Venhuizen

14

Thomas Krijgsman

Zaandam

15

Pelle van der Putte

Haarlem

16

Rens Gr÷mmel

Uithoorn

17

Jan Ruiter

Wormer

18

Igor Ouwerkerk

Leiden

19

Jarno Weltman

Purmerend

20

Daan Jurriaans

Andijk

21

Lars Hopman

Uithoorn

22

Jeffrey Zwart

Haarlem

23

Tristan Stoelinga

Ouderkerk Ad Amstel