†††††††††† JEUGDRONDE VAN OOSTERHOUT.WARANDA

††††††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††13 APRIL 2019††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Levi van der Kaa

Kaatsheuvel

2

Levy Vermunt

Standdaarbuiten

3

Fleur van der Glas

Nederland, Zuid-holland

4

Yinthe VAN DEN Heuvel

Gilze

5

Quinty Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

6

Marly Langendoen

Berkel En Rodenrijs

7

Jamie Cornelis

Chaam

8

Fleur Paaimans

Kapelle

9

Toby de Bruijn

Bergen Op Zoom

10

Fleur de Jong

Dongen

11

Mila Prins

Hank

12

Luna Wolterink

Oosterhout

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Nicole van Sighem

Breda

2

Raf Bastiaanssen

Sprundel

3

Gijs van den Biggelaar

Galder

4

Demi Keijzer

 

5

Stijn Lievegoed

Lepelstraat

6

Tim Vissenberg

Hoeven

7

Yara Gouw

Barendrecht

8

Sem Laven

Sittard

9

Pleun de Jong

Dongen

10

Misha Michielsen

Eck En Wiel

11

Chris Jansen

Oosterhout

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Delano Heeren

Sprundel

2

Sven Wisse

Rilland

3

Dylan Rijnders

Lage Zwaluwe

4

Elena van der Veken

St. Jansteen

5

Jop Van den Biggelaar

Galder

6

Sam van VAN HOECK

Essen

7

Brett Timmer

Papendrecht

8

Florian Doens

Oostburg

9

Lars Eeftink

Valkenswaard

10

Lotte de Grave

Tholen

11

Julian Dingemans

Lage Zwaluwe

12

Rick Pauwels

Wuustwezel

13

Leonardo Kivits

Raamsdonksveer

14

Senna Klaasse

Wemeldinge

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Maike Tazelaar

Colijnsplaat

2

Michelle Maas

Sint Willebrord

3

Finn Bastiaanssen

Sprundel

4

Megan Arens

Kruiningen

5

Levi van Dijk

Zundert

6

Sam Mullaert

Kapelle

7

Zara Ansems

Lage Zwaluwe

8

Isere Koster

Etten- Leur

9

Amy de Bruijn

Bergen Op Zoom

10

Olav Kant

Almkerk

11

Lotte van MerriŽnboer

Wernhout

12

Lars Franken

Oisterwijk

13

Mathijs Klippel

Etten-leur

14

Maurice Verhoeven

Kaatsheuvel

15

Luken Kest

Oudenbosch

16

Roemer van Kempen

Schijf

17

Kim Lauwerijssen

Rucphen

18

Ruben Broers

Rijen

19

Senna Scholten

Nispen

20

Bram de Waard

Heenvliet

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Nick Wisse

Rilland

2

Max de Lincel

Voorschoten

3

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

4

Lars van Oord

Hank

5

Liz Toonen

Boxmeer

6

Jules van Neer

Echt

7

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

8

Nienke de Jong

Schijf

9

Fee Knaven

Strijbeek

10

Dennis Polfliet

Yerseke

11

Brent Jongenelen

Steenbergen

12

Teun Paaimans

Kapelle

13

Sveva Klok

Vierpolders

14

Devi Tick

Vianen

15

Bram van Dun

Dorst

16

Jelle de Geest

Breda

17

Riley Kreukniet

Oudenbosch

18

Elise van Sighem

Breda

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Denley van Wijnbergen

Werkendam

2

Niek Suijker

Schipluiden

3

Luca van der Veken

St Jan Steen

4

Phillip van den Kieboom

Hoogerheide

5

Senna Remijn

Wolphaartsdijk

6

Tijn van den Berg

De Lier

7

Martijn Braspenning

Prinsenbeek

8

Renzo Moretti

Kapelle

9

Thijs Theuns

Zierikzee

10

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek

11

Julia Lindhout

St Maartensdijk

12

Raf de Caluwe

Rijen

13

Cedric de Jager

Barendrecht

14

Mark van Kleef

Kesteren

15

Marit Koene

 

16

Jasper Vos

Bergen Op Zoom

17

Victor Hugo Brenders

Dongen

18

Lars Prins

Hank

19

Sven Van MerriŽnboer

Wernhout

20

Sjoerd Bijlsma

Steenbergen

21

Simone Wijngaard

Rijen

22

Lucas van den Eijnden

Prinsenbeek

23

Roos Huijbers

Tilburg

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Axel Roks

Sint Willebrord

2

Hidde Swart

Oosterhout

3

Matthijs Bink

Rijen

4

Stijn Honcoop

Chaam

5

Ed Uptegrove

Sint-michielsgestel

6

Mees de Vos

Heinkenszand

7

Firn Arens

Kruiningen

8

Mika Vijfvinkel

Hoogstraten

9

Storm Klaasse

Wemeldinge

10

Mirko de Jonghe

Axel

11

Bas van Zuidam

Zaamslag

12

Ryan de Bruijn

Bergen Op Zoom

13

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

14

Dylan Leyssen

Budel

15

Thijs Wemmers

 

16

Wouter Kortman

Tilburg

17

Luca Dingemans

Tilburg

18

Thijs de Vos

Spijkenisse

19

Joey Welling

Dongen