JEUGDRONDE VAN DRACHTEN

                                              13 APRIL 2019  

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Hugo Cappon

Raalte

2

Flore de Groot

Zwolle

3

Luuk Buiten

Hoogeveen

4

Eloise Drent

Haren

5

Fabienne Leandra Snakenborg

Appingedam

6

Age Menzen

 

7

Nout Boneschanker

Midlaren

8

Lyam Doddema

Raalte

9

Vera Winnubst

Hoogeveen

10

Tessa Hokke

Yde

11

Liam Elzinga

Ternaard

12

Roy Casteel

Zwolle

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Dido Jalving

Klazienaveen

2

Mirthe Buurmeijer

Hoogeveen

3

Dion Kamp

Gasselternijveen

4

Svetlana Wouda

Apeldoorn

5

Djurre Kroontje

Burgum

6

Sigrid van der Wal

Burum

7

Esmee Idsinga

Diever

8

Thom Berends

Westerbork

9

Ruben Haverdings

Zuidlaren

10

Olivier van Santen

Assen

11

Thomas Stoop

Assen

12

Djayden Kamphuis

Wildervank

13

Nout Thijssen

Dalen

14

Trey Van Donk

Tweede Exloërmond

15

Lucas van der Meer

Assen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Adne Cappon

Raalte

2

Diede Oosterveld

Onnen

3

Siger van der Wal

Burum

4

Finn Hoeksma

De Westereen

5

Jeffrey Stienstra

Burgum

6

Sven Dijkman

Groningen

7

Sterre Thijssen

Dalen

8

Julia Braam

Assen

9

Tijmen Kiwiet

Leeuwarden

10

Jente Kiwiet

Leeuwarden

11

Mirte Idsinga

Diever

12

Germ Menzen

 

13

Tim Bijvank

Roden

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Kai Minck

Groningen

2

Joris Nomden

Groningen

3

Matthijs Lamain

Muntendam

4

Djuani van der Gouw

Hoogeveen

5

Max Minck

Groningen

6

Styn Westra

 

7

Gijs van Asselt

Groningen

DNF

Floris van Santen

Assen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Finn Hiemstra

Burgum

2

Thomas Huitema

Roden

3

Luco Bos

Emmen

4

Daan Dijkman

Groningen

5

Karsten Kamp

Gasselternijveen

6

Maurits Blaauwgeers

Dalen

7

Florian Drent

Haren

8

Maud Bouwers

Grolloo

9

Cassandra Snakenborg

Appingedam

10

Lotte Casteel

Zwolle

11

Thijs Booy

Emmercompascuum

12

Leon Zuidema

Muntendam

13

Stefan Croes

Emmen

14

Liam Haan

Emmen

15

Merijn de Haan

Spijk

16

Mirthe Boneschanker

Midlaren

17

Dylan Stienstra

Burgum

18

Jelte van Zanten

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Jette de Groot

Zwolle

2

Erwin Leijenaar

Beetsterzwaag

3

Danny Turkstra

Beilen

4

Mads de Roos

Appelscha

5

Thomas Nijenhuis

Groningen

6

Sven van der Wal

Burum

7

Esmée Ellermann

Emmen

8

Gijs Dinkelman

Assen

9

Loes Brouwer

De Wijk

10

Sissy Mos

Ruinen

11

Emilian Snakenborg

Appingedam

12

Rik van der Molen

Augustinusga

13

Tsjisse Weening

Harkema

14

Jasper Wiersma

Burgum

15

Ruben Medendorp

Eelde

16

Jildou Mare Geertsma

Leeuwarden

17

Sophie Stoop

Assen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Thom van der Werff

Annen

2

Tieme Stoffers

Gasteren

3

Lasse Oosterhoff

Thesinge

4

Niels Brinkman

Noordlaren

5

Jelrik Hiemstra

Drachten

6

Steijn Oosterveld

Onnen

7

Thijs van der Molen

Peize

8

Patrick Nieuwenhuis

Gieten

9

Stijn Geersing

Groningen

10

Samuel van der Meer

Assen

11

Mika Stoop

Assen

12

Jan Veenhuis

Assen

13

Ivar Hoekstra

Assen

14

Yorick Kamphuis

Wildervank

15

Sem Visser

Twijzelerheide