BRAKEL.OMLOOP VAN HET MUNNIKENLAND

                                              13 APRIL 2019  

 

UITSLAG.JUNIOR/AMATEUR-VROUWEN/NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Elise Uijen

 

2

Nienke Veenhoven

Oostzaan

3

Silke Blei

Hurwenen

4

Lieske Coumans

Amsterdam Zuidoost

5

Janine de Weerd-Pleiter

Staphorst

6

Nienke Vinke

Amersfoort

7

Gabrielle Lehnert

 

8

Lieke Janssen

Panningen

9

Bente van den Nouweland

Rijen

10

Julia Kopecky

Zoeterwoude

11

Jony van den Eijnden

Gemert

12

Leonie Balter

Amsterdam

13

Sera Gademan

Beek

14

Francien Looije

Almere

15

Carola van de Wetering

Nieuw Vennep

16

Caroline Folmer

 

17

Rosalie Scholtes

Amsterdam

18

Suzanne Mulder

Leiden

19

Nathalie Elzinga

De Westereen

20

Sophie van der Horst

Delft

21

Miriam Fuselier

Arnhem

22

Laurie de Kroon

Nijmegen

23

Ayan Khankishiyeva

 

24

Mariska Jetten

Oegstgeest

25

Mirthe van der Beek

Bergschenhoek

26

Sanne van Heel

Zaltbommel

27

Shawna Beaudet

Amsterdam

28

Anoek Kuijpers

Gilze

29

Gabi van Pelt

 

30

Claudia van Heel

Zaltbommel

31

Tamara Rumuller

Almere

32

Anne-Marie Schonk

 

33

Annet de Ridder-Rijneveld

 

34

AnneMarie Pieterse

Tiel

35

Leonie Van Tuijl

Gameren

36

Nathalie Hoogeveen

Amersfoort

37

Lisette Landsman

Assendelft

38

Denise Mertens

Breda

39

Sanne Noorlander

Pijnacker

40

Famke van Wijgerden

Bruchem

41

Louise Soplanit

Amsterdam

42

Astrid Schop

Amstelveen

43

Sofie Duyn

Hoogwoud

44

Floor Peters

Vught

45

Lotte Sonnemans

Someren

46

Inge Neijenhuis

Beek Montferland

47

Marije Hengeveld

Eindhoven

48

Annemarie Bernhard

Utrecht

49

Myrthe Drogtrop

 

50

Marieke van Zoggel

Den Bosch

51

Merel Wielink

Eindhoven

52

Sophie Baartman

Utrecht

53

Ilona van Ginneken

Gilze

54

Veerle Rusche

Soest

55

Ingrid Haast

 

56

Merel Verlinden

Weesp

57

Ella van de Pol

Eindhoven

58

Ellen van Vroonhoven

Utrecht

59

Anouk Fermont

Eindhoven

60

Cinta Depondt

 

61

Geerke Plantinga

Apeldoorn

62

Claartje Schouwenaar

Utrecht

63

Liesbeth Mollema

Utrecht

64

Indji Straatman

Zaltbommel

65

Brigitte Radier

Amsterdam

66

Petra van Leeuwen

De Kwakel

67

Rianne Snel

Ijsselstein

68

Annemieke Van Steenis

 

69

Sanne Dooremalen

Utrecht

70

Elly Kampman

Drunen

71

Truus Brands

Hurwenen

72

Hanneke den Ouden

Utrecht

73

Marjanne Steenhuis

Den Bosch

74

Marjolein van Eggelen

Drunen

76

Charlotte Oostland

 

DNF

Bibi Arts

Uden

DNF

Jeanine van Dijk

Roelofarendsveen

DNF

Ilse Uithoven

BabyloniËnbroek

DNF

Geartsje de Vries

Arnhem

DNF

Heleen van Beek

Utrecht

DNF

Liesanne Berkhof

Aalst

DNF

Ellen Satter

Gameren

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS

 

 

 

 

1

Minnard Berkhoff

Deventer

2

Ronald van der Laar

Hardinxveld-giessendam

3

Arjan Ootjers

Rotterdam

4

Jermo le Fevre

Purmerend

5

Koen Warnier

Amsterdam

6

Geert van der Horst

Leiden

7

Frank Lanting

Den Haag

8

Guido Benthem

Velp

9

Mike Kruijthof

Dordrecht

10

Peter Stienstra

Grubbenvorst

11

Roel de Vries

Utrecht

12

Jorre van der Bij

Utrecht

13

Wilbert Heijn

Leiden

14

Werner Vos

Staphorst

15

Gert-Jan Veltkamp

Deventer

16

Mark van Velthoven

Wateringen

17

Marvin Steenbergen

Waddinxveen

18

Robbert Schaap

Leidschendam

19

Nick Zuidema

Groningen

20

Jurjun van der Velde

Leiden

21

Gerben Kroon

Wijk En Aalburg

22

Marino Noordam

De Lier

23

Daan van Alphen

Gennep

24

Daan de Best

Mijdrecht

25

Zeger van Pelt

Putten

26

Pim Hackmann

Heemstede

27

Thijs Bon

Alphen Aan Den Rijn

28

Tim den Braber

Woerden

29

Dennis Souverein

Haarlem

30

Pim Achterkamp

Rotterdam

31

Justin Brusche

Delft

32

Joren Bronkhorst

Gorinchem

33

Arno Snapper

Nijkerk

34

Joris Maarleveld

Amsterdam

35

Patrick de Jong

Noordeloos

36

Felix Kok

Amsterdam

37

Bruno van Beek

Egmond Aan Zee

38

Thom Stuij

Hei- En Boeicop

39

Jeroen Hoogakker

Oegstgeest

40

Bram Schermer

Zuidoostbeemster

41

Huib Smit

Amstelveen

42

Bram Boog

Rotterdam

43

Johan Vos

Bruchem

44

Thijs van der Bijl

Lent

45

Andre van Tilborg

Andel

46

Albert Tuin

Staphorst

47

Erik Stammes

Amsterdam

48

Nick van Diest

Alphen Aan Den Rijn

49

Eise Mentje de Vries

Den Haag

50

Hubrecht van der Marel

Katwijk

51

Jens Beerepoot

Heerhugowaard

52

Jelmer Groen

Dronten

53

Koos van Dam

Amsterdam

54

Bernd Talen

Staphorst

55

Benno Balter

Hoensbroek

56

Arnold Jansen

Amsterdam

57

Rick van Vliet

Rotterdam

58

Thijmen Jeroense

Nijmegen

59

Christian Kuikstra

Heenvliet

60

Thijs Brouwer

Sprang-capelle

61

Thom van Elk

Hurwenen

62

Jay Sprenger

Leidschendam

63

Danny Lugt

Haastrecht

64

Klaas de Weerd

Staphorst

65

Roeland Mennink

Utrecht

66

Johnny de Harder

Lelystad

67

Tim Breugem

Rotterdam

68

Rolf Dames

Hattem

69

Jasper van den Broek

Berkel En Rodenrijs

71

Tim van Wijk

Gilze

72

Teun Forschelen

Tilburg

73

David van IJzendoorn

Leiden

74

Joris van Nieuwkerk

Amsterdam

DNF

Lars Adriaansen

Bergen Op Zoom

DNF

Merijn Dam

Den Haag

DNF

Sebastiaan Egbers

Dordrecht

DNF

Arwin Elbers

Koog Aan De Zaan

DNF

Klarenzo van Elp

Staphorst

DNF

Ben Elve

Zevenhuizen

DNF

Bart Eskens

Drunen

DNF

Jasper Fioole

Koudekerk Aan Den Rijn

DNF

Jos de Haan

Hoogwoud

DNF

Richard van Hardeveld

Ede Gld

DNF

Ronald Kolkman

Meteren

DNF

Dave Kortekaas

Rotterdam

DNF

Guus Kruis

Engelen

DNF

Matthew van der Linden

Barendrecht

DNF

Rik Looij

Rockanje

DNF

Martin Luijk

Arnhem

DNF

Bram Mens

Wateringen

DNF

Anne-Willem van der Meulen

Den Haag

DNF

Martijn Nagtegaal

Veenendaal

DNF

Gijsbert Nieuwkoop

Veen

DNF

Pepijn Peters

Schijndel

DNF

Robin de Pruyssenaere de la Woestijne

Leusden

DNF

Janwillem Testerink

Leiden

DNF

Floris Vletter

Leiden

DNF

Mark Wencker-Borck

Amsterdam

DNF

Marten Ziegelaar

Leiden

DNF

Wouter Kelderman

 

 

 

 

 

UITSLAG.SPORTKLASSE/BASISLEDEN

 

 

 

1

Job van der Wal

Amsterdam

2

Cees Snoek

Volendam

3

Teun Veken

Rotterdam

4

Arno Niewold

Bergschenhoek

5

Jeroen Martens

Rotterdam

6

Johan Schreuder

Lunteren

7

Frans van Winden

Bergschenhoek

8

Eric van Leijen

Nijmegen

9

Ron Paffen

Milsbeek

10

Peter Fils

Pijnacker

11

Gert-Jan Verdijk

Boxmeer

12

Jochem Uithoven

Andel

13

Ward Koster

Amsterdam

14

Menno Driesse

Rotterdam

15

Ronald de Waal

Amstelveen

16

Diederik Hol

Apeldoorn

17

Willy van Kessel

Zeeland

18

Marcel Klapwijk

Ter Aar

19

Erik Satter

Gameren

20

Caspar Hermans

Amsterdam

21

Wilfred Harbers

Putten

22

Bas Boenders

Utrecht

23

Mike van der Ham

Lexmond

24

Jan Sachtleven

Den Haag

25

Ozkan Larcin

Rotterdam

26

Coen Beckers

Woudenberg

27

Arjan Scheer

Houten

28

Ossip van de Vegte

Utrecht

29

Wieger van der Schaaf

Landgraaf

30

Bas van Klarenbosch

Utrecht

31

Henk-Jan van den Hoorn

Utrecht

32

Thomas Bakker

Beesd

33

Federico de Marco

Almere

34

Jelmer Draaisma

Utrecht

35

Fedde Jager

Utrecht

36

Dibran Mulder

Barneveld

37

Tonny Berends

Gorinchem

38

Berry Roelofs

Groesbeek

39

Willem van den Akker

Almere

40

Michel Brunekreef

Barneveld

41

Bart Davelaar

Barneveld

42

Jelle Wijnja

Utrecht

43

Henrik Boele

Sliedrecht

44

Kees Verheij

Nederhemert

45

Reinier Nieuwlaat

Bleiswijk

46

Erwin Danckaarts

Utrecht

47

Ton de Pie

Epe

48

Ton Ippel

Barendrecht

49

Jeffrey van den Hoven

Raamsdonksveer

50

Arjan van der Ham

Hardinxveld-giessendam

51

Frido Frencken

Hoogland

52

Julian van Oudheusden

Andel

53

Frank van de Weteringe Buijs

Sint Pancras

54

Brian Burggraaf

Velsen Noord

55

Ruud Schrauwen

Utrecht

56

Marc Borst

Utrecht

57

Fedor Hes

Utrecht

58

Martijn de Putter

Nederhemert

59

Daan De Boer

Rotterdam

60

Bastiaan Verrips

Scherpenzeel

61

Ard Veneman

Utrecht

62

Ferdie van Mil

Haps

63

Coen Emmer

Amsterdam

64

Barend Verhagen

Woerden

65

Erik Nekkers

Vught

66

Eddy Hermsen

Ochten

67

Ronald van Herp

Den Haag

68

Antonio Vilches-Kolkman

Haarlem

69

William Westerlaken

Nieuw-lekkerland

70

Jasper Hupkes

Utrecht

71

Joel Verlee

Sleeuwijk

72

Theo Honkoop

Sliedrecht

73

Thomas Molendijk

Rotterdam

74

Paul Dalebout

Westbroek

75

Thijs Laseur

Putten

76

Robert Lengkeek

Delft

77

Anne Sinke

Drunen

78

Willem Abbema

Utrecht

79

Remco Veldhuis

Haaksbergen

80

Andre van der Poel

Nieuwegein

81

Jinse van Wijgerden

Bruchem

82

Jonne Andringa

Rotterdam

83

Caspar van de Werfhorst

Putten

84

Remco van Dijk

Veenendaal

85

Kevin van der Velde

Spijkenisse

86

Thomas de Ruiter

Benthuizen

87

Levi Kerkhof

Ede

88

Eibert van 't Hof

Den Haag

89

Paul Schoone

Assendelft

90

Edward Sol

Spijkenisse

91

nick koning

Rotterdam

92

Frits Boel

Geldermalsen

93

Rick Maas

Rotterdam

94

Geert Minkema

Schoonhoven

95

Remy Meijer

Amsterdam

96

Peter van Wijgerden

Woudrichem

97

Joost Hoetelmans

Zaltbommel

98

René Pruijsen

Sprang-capelle

99

Twan van Heel

Zaltbommel

100

Johan Hooijmans

Kerkdriel

101

Corne Verhoeks

Brakel

102

Neil Mc Cormack

Brakel

103

Arie Bijsterbosch

Brakel

104

Ferdy Kroon

Assendelft

105

Arjen van den Oord

Hedel

106

Bas van den Hoven

Tilburg

107

Andre Westra

Zaltbommel

108

Leonard van der Laan

's-hertogenbosch

109

Dan de Vries

Utrecht

110

Remco Menting

Apeldoorn

111

Casper Pruijn

Corralejo-laspalmas-fuerteventura

112

Frank Reede

 

113

Theus Oomen

Aalst

114

Koen Evers

 

115

Marc Altyzer

Amstelveen

116

Wim van Tuyl

Gameren

117

Pieter de Putter

Bruchem

118

Teus van Tuijl

Kerkwijk

119

Haiko Peters

Oosterhout (gld)

120

Daniel Kleijn

Wognum

121

Jan Sanders

Druten

122

Sander Spoolder

Giessenburg

123

Aart Versluis

Tuil

124

Tim Wagena

Amsterdam

125

Maarten Kot

Oud-beijerland

126

Corné van der Meijden

Heemstede

127

Corne Castein

Renkum

128

Bas van den Hoven

 

130

Sander Kempes

Nieuw-vennep

DNF

Tijs van Beek

Heiloo

DNF

Marco Halma

Nieuwkoop

DNF

Sven van de Heg

Barneveld

DNF

Christian den Heijer

Gouda

DNF

Jos Leijten

Haarlem

DNF

Kevin Molenaar

Amsterdam

DNF

Gijbjan van Otterlo

Veenendaal

DNF

Robert Warmer

Utrecht

DNF

Arno Van de Laar

Kerkdriel