††††††††††††††††††† JEUGDRONDE VAN TILBURG REESHOF

††††††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††07 APRIL 2019††

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Nienke Veenhoven

Oostzaan

2

Bente van den Nouweland

Rijen

3

Britt de Grave

Tholen

4

Nienke Dullemond

Ooltgensplaat

5

Elvia Peeters

Sport&steun Leopold

6

NoŽlle Booy

Berkel En Rodenrijs

7

Indy verwaarst

 

8

Jerney van der Heijden

Zevenhuizen

9

Kirsten Elings

Overberg

10

Iris Timmermans

Bingelrade

11

Indy van Os

Amstenrade

12

Indy Baas

Bergambacht

13

Lotte Sonnemans

Someren

14

Anne Schumacher

Horst

15

Femke Thoolen

Hulsberg

16

Sanne Lazeroms

Bosschenhoofd

17

Femke Gort

Echt

18

Anouk Naalden

Lepelstraat

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Levi van der Kaa

Kaatsheuvel

2

Mees Bunning

Vught

3

Niek Wolthuis

Hank

4

Jens Thissen

Valkenswaard

5

Jules van den Hoogen

Eindhoven

6

Levy Vermunt

Standdaarbuiten

7

Puck Bunning

Vught

8

Yinthe VAN DEN Heuvel

Gilze

9

Tymo de Ruiter

Tilburg

10

Finn van Riel

Rijen

11

Hebe van Eijndhoven

Vught

12

Nick van Eck

Lieshout

13

Nina van Eck

Lieshout

14

Jurre van Kuijk

Tilburg

15

Toby de Bruijn

Bergen Op Zoom

16

Jamie Cornelis

Chaam

17

Fleur Paaimans

Kapelle

18

Niek Hendrikx

 

19

Sien Vermeulen

Uden

20

Miel Sonnemans

Meijel

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Nicole van Sighem

Breda

2

Gijs van den Biggelaar

Galder

3

Raf Bastiaanssen

Sprundel

4

Abe Bol

Cromvoirt

5

Jesper Maassen

Echt

6

Beer van Beurden

Eindhoven

7

Lenn MAES

Lommel

8

Sem Laven

Sittard

9

Niels de Brouwer

Hapert

10

Juul Hendrikx

 

11

Froukje van Wijgerden

Bruchem

12

Rune Mannaerts

Valkenswaard

13

Tim Vissenberg

Hoeven

14

Anke Verhoeven

Erp

15

Stijn Lievegoed

Lepelstraat

16

Martijn Mutsaers

Tilburg

17

Luuk Braspenning

Eindhoven

18

Jasper van Katwijk

Handel

19

Thomas Gillis

Kaatsheuvel

20

Marco Beek

Drunen

21

Saar van Leenders

Geldrop

22

Luuk Bressers

Tilburg

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Delano Heeren

Sprundel

2

Andries Knapen

Esch

3

Mats Moeliker

Eindhoven

4

Filijn Demuyt

Boekel

5

Dylan Rijnders

Lage Zwaluwe

6

Teun van Beurden

Eindhoven

7

Julian Dingemans

Lage Zwaluwe

8

Jop Van den Biggelaar

Galder

9

Cas Metten

Geldrop

10

Marissa van Putten

Tiel

11

Senna Klaasse

 

12

Britt Jeucken

Venray

13

Roan Van Boven

Milheeze

14

Lotte de Grave

Tholen

15

Jason van de Beeten

Nistelrode

16

Joris de Brouwer

Hapert

17

Tygo van Riel

Rijen

18

Rick Pauwels

Wuustwezel

19

Lynn van Leeuwen

Sint-michielsgestel

20

Tiemen Van der Meer

Uden

21

Koen Doorakkers

Tilburg

22

Leonardo Kivits

Raamsdonksveer

23

Sem Cuypers

Luyksgestel

24

Bregje Daris

Luyksgestel

25

Lieke Stienen

Tilburg

26

Fenne de Laat

Moergestel

DNF

Elena van der Veken

St. Jansteen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Thomas Panken

Bladel

2

Sam Mullaert

Kapelle

3

Koen Sonnemans

Someren

4

Maeryn van den Hoogen

Eindhoven

5

Finn Bastiaanssen

Sprundel

6

Zara Ansems

Lage Zwaluwe

7

Judith Alleleijn

Bocholtz

8

Brent van den Nouweland

Rijen

9

NoÔ Moes

Goirle

10

Sander Tullemans

Stramproy

11

Amy de Bruijn

Bergen Op Zoom

12

Maartje Jacobs

Veldhoven

13

Ryan van de Westerlo

Helmond

14

Mathijs Klippel

Etten-leur

15

Lars Franken

Oisterwijk

16

Levi van Dijk

Zundert

17

Anne van Oirschot

Helvoirt

18

Ward Bierens

Bladel

19

Lotte van MerriŽnboer

Wernhout

20

Eva van Beek

Geldrop

21

Jaap van der Linden

Zijtaart

22

Roemer van Kempen

Schijf

23

Henriette STOKKE

Voyenenga (no)

24

Neel Lepelaars

Luyksgestel

25

Bo Klappe

Eindhoven

26

Niek Sonnemans

Meijel

27

Loek Seuntjens

Tilburg

28

Rens Braspenning

Eindhoven

29

Teun Vermeulen

Uden

30

Sander Beek

Drunen

31

Thijs Vernal

Tilburg

32

Rubin Seuntjens

Tilburg

33

Myke Vrijhof

Tilburg

34

Max Leeuwenburgh

 

DNF

Job van Iersel

Geldrop

DNF

Ties Langenberg

Berkel-enschot

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Emma van Haaren

Oisterwijk

2

Daan Hartog

Giessenburg

3

Jules van Neer

Echt

4

Fee Knaven

Strijbeek

5

Lars Langendoen

 

6

Cas Krebbers

Deest

7

Luuk Wolthuis

Hank

8

Daan van Rooij

Berghem

9

Gunne VAN SINAEY

Schendelbeke (b)

10

Sara Sonnemans

Someren

11

Aron van Vugt

Giessen

12

Dennis Polfliet

Yerseke

13

Lars van Oord

Hank

14

Liz Toonen

Boxmeer

15

Lucas Demuyt

Boekel

16

Teun Paaimans

Kapelle

17

Lars Homan

Sint-michielsgestel

18

Devi Tick

Vianen

19

Lars van de Weijer

Aarle-rixtel

20

Maud Adams

Budel

21

Thomas Assinck

Waalre

22

Michiel Fuite

Berkel-enschot

23

Jelle Peters

Eindhoven

24

Joost Konings

Helmond

25

Tijn van Bergen

Tilburg

26

Jibbe van Dam

Tilburg

27

Pim van Leenders

Geldrop

28

Ivan de Man

Tilburg

29

Milan Jongenelen

Rucphen

30

Robin Bressers

Tilburg

31

Max Janssen

Landgraaf

32

Corina van der Meer

Monster

33

Maddy van der Linden

Tilburg

DNF

Fenny Coppelmans

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Vic Esselink

Tilburg

2

Martijn Azantinlow

Tilburg

3

Lars Prins

Hank

4

Danijel Agricola

Terwispel

5

Lisa van Heel

Zaltbommel

6

Raf de Caluwe

Rijen

7

Maud Tollens

Aarle Rixtel

8

Stijn Heering

Rijssen

9

Phillip van den Kieboom

Hoogerheide

10

Thijs Theuns

Zierikzee

11

Frederique Verschuur

Rotterdam

12

Lauren Molengraaf

Capelle A/d Ijssel

13

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek

14

Sven Joosten

Bakel

15

Floris Demuyt

Boekel

16

Jorn van Beers

Moergestel

17

Kick Maas

Dongen

18

Jaro Danklof

Rosmalen

19

Sven Van MerriŽnboer

Wernhout

20

Bibi van den Bogaard

Goirle

21

Nanna van den Bogaard

Goirle

22

Merel Hartog

Giessenburg

23

Raf Sonnemans

Meijel

24

Nele van Gorp

Bergeijk

25

Niek Suijker

Schipluiden

26

Bram Vugts

Boxtel

27

Sven van Wijgerden

Bruchem

28

Thijs Dahler

Schijndel

29

Roos Huijbers

Tilburg

30

Thijs Beckers

Berlicum

31

Jasper Vos

Bergen Op Zoom

32

Sander Blaakmeer

Berlicum

33

Lucas van den Eijnden

Prinsenbeek

34

Simone Wijngaard

Rijen

35

Job Stam

Engelen

36

Sam Pladet

Tilburg

37

Jako van der Donk

Boekel

38

Tristan van Bakel

Helmond

39

Joris van Poppel

Tilburg

40

Mendo van Leeuwen

Sint-michielsgestel

41

Tyler Geerlings

Tilburg

42

Luuk Klijs

Tilburg

43

Luc van Hagen

Cuijk

44

Niels Hanegraaf

Heeswijk-dinther

DNF

Teun Van Nuland

Volkel

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Axel Roks

Sint Willebrord

2

Thom van Herwaarden

Rossum

3

Jan Kraus

Oss

4

Hidde Swart

Oosterhout

5

Matthijs Bink

Rijen

6

Stijn Honcoop

Chaam

7

Ramon Setz

Geldrop

8

Dirk de Groof

Heeze

9

Krijn Veldboer

Mierlo

10

Chris Kisters

Nuenen

11

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

12

Ryan de Bruijn

Bergen Op Zoom

13

Lucas Vervoort

Nieuwegein

14

Ed Uptegrove

Sint-michielsgestel

15

Sjoerd van der Linden

Zijtaart

16

Siemen Hooiveld

Berghem

17

Floris Verschuur

Rotterdam

18

Arno Raijmakers

Helmond

19

Dean Verwaarst

 

20

Storm Klaasse

 

21

Thijs van Doormaal

Berkel-enschot

22

Mirko de Jonghe

Axel

23

Wouter Kortman

Tilburg

24

Luca Dingemans

Tilburg

25

Siem Kanters

Erp

26

Gijs Daris

Luyksgestel