JEUGDRONDE VAN HOORN

                                              07 APRIL 2019  

 

UITSLAG.CAT.1

 

 

 

 

1

Quinty Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

2

Julia Smit

Haarlem

3

Semme Weber

Abcoude

4

Ruben Linders

Haarlem

5

Mirthe Wagteveld

Zwolle

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.2

 

 

 

 

1

Sten van Niekerk

Purmerend

2

Ben van Schaik

Amsterdam

3

Max Baars

Amsterdam

4

Dailey Terweij

Amsterdam

5

Demi Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

6

Jente Vis

Hoorn

7

Matz Kleijn

Koog Aan De Zaan

8

Pien Rozenburg

Vijfhuizen

9

Daan Pouwels

Overveen

10

Gijs Obdam

Obdam

11

Fanka Kapteijn

Hoofddorp

12

Niels Bruins

Velserbroek

13

Yin Koolbergen

Krommenie

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.3

 

 

 

 

1

Nick Riemeijer

Nieuwe Pekela

2

Pieter Westbroek

Sint Pancras

3

Zeb Olsthoorn

Hoek Van Holland

4

Hidde Schagen

Heemstede

5

Filippo van Loo

Amsterdam

6

Luca Terpstra

Bergen

7

Lars van Assema

Assendelft

8

Lynn Kleijn

Koog Aan De Zaan

9

Sarah Smit

Haarlem

10

Sascha Kuiper

Oosterblokker

11

Rianne Damiaans

Sintmaartensbrug

12

Luca Smith

Haarlem

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.4

 

 

 

 

1

Pascal Cutler

Amsterdam

2

Lars van den Berg

Vleuten

3

Bodhi Klein

Amsterdam

4

Noery Weber

Abcoude

5

Stijn Vlieland

Zwaag

6

Lieke Huizink

Purmerend

7

Zhara Möllers

Leimuiden

8

Mikai Krijt

Koog Aan De Zaan

9

Dewi Riemeijer

Nieuwe Pekela

10

Akira Koolbergen

Krommenie

11

Job Wagteveld

Zwolle

12

Tessel Ruiter

 

13

Emilie Fransen

Zevenhoven

14

Finn Morsch

Heiloo

15

Kick Riesthuis

Haarlem

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.5

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam

2

Thomas Huitema

 

3

Michiel Mouris

Baambrugge

4

Veerle Muller

Haarlem

5

Dean Tol

Volendam

6

Jade Wuurman

Limmen

7

Deacon Terweij

Amsterdam

8

Kaj van Niekerk

Purmerend

9

Sven Huizinga

Hoorn

10

Thomas Monkelbaan

 

11

Senna Bakker

Wormer

12

Ravi Heidstra

Amstelveen

13

Teun Zoetmulder

Velserbroek

14

Linus Kwakman

Bovenkarspel

15

Fabio Valerio

Amsterdam

16

Mark Bruins

Velserbroek

17

Finn Smith

Haarlem

18

Cristian ten Cate

 

19

Liam Haan

Emmen

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.6

 

 

 

 

1

Jan van Schaik

Amsterdam

2

Joeri Schaper

Bergen

3

Emma Zoetmulder

Velserbroek

4

Stan Smit

Wervershoof

5

Masja Keesman

Velserbroek

6

Zoë van Velzen

 

7

Collin Westbroek

Sint Pancras

8

Liam Witte

Texel

9

Jaymz Lunenborg

Ijmuiden

10

Ties van Roode

Heemstede

11

llija Bosschieter

Westzaan

12

Menno Vermaat

Zaandam

13

Thomas Jonker

Heemskerk

14

Maaike Pronk

Warmenhuizen

15

Guido Jong

Blokker

16

Rik Rozenburg

Vijfhuizen

17

Tessa Kleijn

Wognum

18

Loes Rozenburg

Vijfhuizen

19

Stijn Wierda

Heerhugowaard

20

Jasper Roozen

Haarlem

21

Femke Reemeijer

Spaarndam

22

Tygo Wieland

Diemen

23

Kjell Edam

Velserbroek

24

Hidde de Nas

Assendelft

25

Reza Wildschut

Koog Aan De Zaan

26

Tom Landa

Duivendrecht

DNF

Silje Bader

 

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.7

 

 

 

 

1

Robin Schol

Heerhugowaard

2

Jesse de Vries

Hoofddorp

3

Julian Vergouw

Amsterdam

4

Viego Tijssen

Amstelveen

5

Jens Versteeg

Amsterdam

6

Mike Derogee

Nieuw Vennep

7

Lars Hopman

Uithoorn

8

Lars Lakeman

Venhuizen

9

Daan Jurriaans

Andijk

10

Lance Venema

Heerhugowaard

11

Tobias Kool

 

12

Thomas Krijgsman

Zaandam

13

Nathan van Eekelen

Amsterdam

14

Rens Grömmel

Uithoorn

15

Daan de Jong

Zuidschermer

16

Pelle van der Putte

Haarlem

17

Felix van Hemert

Oostzaan

18

Jarno Weltman

 

19

Jan Ruiter