††††††††††††††††††† ††††JEUGDRONDE VAN ZWOLLE

††††††††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††06 APRIL 2019††

 

UITSLAG.CAT.1

 

 

 

 

1

Hugo Cappon

Raalte

2

Lyam Doddema

Raalte

3

Annechien Paats

Apeldoorn

4

Mirthe Hoftijzer

Eibergen

5

Finn Menting

Apeldoorn

6

Roy Casteel

Zwolle

7

Mirthe Wagteveld

Zwolle

8

Vera Weber

Swifterbant

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.2

 

 

 

 

1

Bo Kramer

Bathmen

2

Imke Menting

Apeldoorn

3

Nynke Jochems

Putten

4

Svetlana Wouda

Apeldoorn

5

Jaylinn Brakke

Staphorst

6

Bram Brouwer

Zwolle

7

Mees van Caulil

Arnhem

8

Mathijs van der Wal

Apeldoorn

9

Jochem ter Weel

Enter

10

Hidde Keur

Zwolle

11

Lara Rozenveld

Lochem

12

Seppe Voorpostel

Enschede

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.3

 

 

 

 

1

Jinthe Nijboer

Zwolle

2

Adne Cappon

Raalte

3

Jurre Weber

Swifterbant

4

Jeremy Bus

Heelsum

5

Tijn van Caulil

Arnhem

6

Bente Jochems

Putten

7

Sem heering

Rijssen

8

Joris Prins

Zwolle

9

Lucas Trapman

Hasselt

10

Ralf Averesch

Rijssen

11

Hanne Stukker

Apeldoorn

12

Koen Broekroelofs

Zwolle

13

Dominique Heinsman

 

14

Joshua Eghuizen

Apeldoorn

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.4

 

 

 

 

1

Maureen Abma

Wolvega

2

Lennon Grobbink

Geesteren

3

Hannah Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

4

Fleur Prins

Zwolle

5

Suzanne Mulder

Epe

6

Esmee Blok

Olst

7

Chris Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

8

Rune Olij

Borne

9

Jelle de Vries

Zwolle

10

Teun Hofstede

Hengelo

11

Tim Reinink

Vriezenveen

12

Naomy Mulder

Meppel

13

Valentijn Plettenburg

 

14

Pien Stoel

Kampen

15

Koen van Dijk

Dronten

16

Job Wagteveld

Zwolle

17

Sven Jansen

Deventer

18

Thomas Jaarsma

Veenendaal

19

Akira Koolbergen

Krommenie

20

Linde Brouwer

Zwolle

21

Marnix Boerrigter

 

22

Emma Meijer

Oldenzaal

23

Joshua Venema

Zwolle

24

Linn Berentsen

Groenlo

25

Lieke Kluin

Apeldoorn

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.5

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam

2

JoŽlle Eenkhoorn

Genemuiden

3

Hugo Wessels

Enter

4

Toine Broekroelofs

Zwolle

5

Jochem van Appeldoorn

Veenendaal

6

Erik Wolfert

Deventer

7

Puck Langenbarg

Ruurlo

8

Philip Diniz

Borne

9

Koen ter Horst

 

10

Olle Kuiper

Nijverdal

11

Joaquin Henskes

Almere

12

Jasmijn van Hellemondt

Apeldoorn

13

Joost Spijker

Wierden

14

Finn Arends

Doetinchem

15

Isabel Schenau

Aalten

16

Kick Duim

Borne

17

Tygo Meerveld

Ugchelen

18

Merijn Schinkel

Zeewolde

19

Lotte Casteel

Zwolle

20

Lisa van der Veen

Zwolle

21

Lars Reekers

Oldenzaa

22

Floor Holslag

Almelo

23

Sepp te Nahuis

Eibergen

24

Koert Weber

Swifterbant

25

Tom Loendersloot

Deventer

26

Jetske Willemsen

Denekamp

27

Ruben Willemsen

Apeldoorn

28

Kaj Zielstra

Apeldoorn

29

Luca Bakker

Zwolle

30

Jelte ter Weel

Enter

31

Stein Jansen

Eibergen

32

GergŲ Lensink

Aalten

33

Mette Voorpostel

Enschede

34

Benedicte Heinsman

 

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.6

 

 

 

 

1

Keije Solen

Zwolle

2

Jelle Weierink

Ootmarsum

3

Rocco Meenhuis

Nijverdal

4

Danijel Agricola

Terwispel

5

Hugo Paats

Apeldoorn

6

Job Weijdema

Tuk

7

Bastiaan de Groot

't Harde

8

Elise Timmerman

Staphorst

9

Sem Hofstede

Hengelo

10

Jens Fiering

Deventer

11

Stijn Heering

Rijssen

12

Levi Oord

Apeldoorn

13

Fien Winters

Hasselt

14

Julia van der Meulen

 

15

Thijs Bosch

Hattem

16

Loes Nomden

Hattem

17

Jesse Hoogland

Nijverdal

18

Mayke Blok

Olst

19

Luka Wissink

Diepenheim

20

Wessel van Keulen

Heino

21

Senna Vis

Nunspeet

22

Jorne Broekroelofs

Zwolle

23

Jonas VANHEES

Leopoldsburg

24

Jonas van Gelder

Dronten

25

Mart Spijker

Wierden

26

Bauke ter Weel

Enter

27

Esra Goossens

Borculo

28

Wout Otten

Enter

29

Jorik Erberveld

Deventer

30

LoÔs Kuiper

Ermelo

31

Enrico Paulus

Apeldoorn

32

Teis Wynia

Apeldoorn

33

Tim te Rijdt

Zwolle

34

Hugo Stuifzand

Zwolle

35

Alexander Kanis

Zwolle

36

Jort Mulderij

Zwolle

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.7

 

 

 

 

1

Jelte Jochems

Putten

2

Olaf Vunderink

Heino

3

Brent Nijboer

Zwolle

4

Stijn Berentsen

Groenlo

5

Martijn Mulder

Epe

6

Sep Kramer

Oosterbeek

7

Sten ten Brinke

Zwolle

8

Nauk ten Thije

Eibergen

9

Jelle Schieven

Zieuwent

10

Ryan Gal

Neede

11

Darcy Mensink

Raalte

12

Jelle van Dijk

Dronten

13

Siebe Rensen

Lichtenvoorde

14

Twan Wolters

Doetinchem

15

Sil Keur

Zwolle

16

Gijs Broere

Nederhorst Den Berg

17

Dean Verwaarst

Haarle

18

Thijs van Jaarsveld

Zwolle

19

William Rill

Kampen

20

Sverre Olij

Borne

21

Diederik Wiebing

Diepenveen

22

Steven Kluft

Apeldoorn

23

Boet van Bavel

Apeldoorn

24

Sven Nijzink

Rijssen

25

Micha van den Hazel

Deventer

26

Arthur Smeets

Enschede