††††††††††††††††††† ††††JEUGDRONDE VAN SPIJKENISSE

††††††††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††06 APRIL 2019††

 

UITSLAG.CAT.1

 

 

 

 

1

Liam Versloot

Papendrecht

2

Fleur van der Glas

Nederland, Zuid-holland

3

Daan Baak

 

4

Quinty Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

5

Nienke Bennis

Den Haag

6

Marly Langendoen

Berkel En Rodenrijs

7

Stijn Vergeer

 

8

Rose Vermij

Gouda

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.2

 

 

 

 

1

Nicole van Sighem

 

2

Tim van der Velden

Rijswijk Zh

3

Jil Koot

Rotterdam

4

Hannah van Rijswijk

Vlist

5

Jordy Koenis

Berkel En Rodenrijs

6

Demi Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

7

Finn Wuisman

Spijkenisse

8

Britt Post

Berkel En Rodenrijs

9

Maxime Takken

Alphen Aan Den Rijn

10

Isa Klein

Nieuw Vennep

11

Lucas Cornť Blok

Woerden

12

Tijme Aleman

Bleiswijk

13

Yara Gouw

Barendrecht

14

David Bos

Rijswijk

15

Teun Berkhout

Rijswijk

16

Rosanne Bijl

Hillegom

17

Collin Wittenberg

Spijkenisse

18

Ruben van der Wal

 

1

Matthijs de Haan

Zevenhuizen

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.3

 

 

 

 

2

Sven Wisse

Rilland

3

Ayden de Jong

Zoetermeer

4

Amy Grosz

Zevenhuizen

5

Florian Doens

 

6

Ňsa de Keijzer

Zuidland

7

Brett Timmer

Papendrecht

8

Mara Vergeer

Warmond

9

Anne Freij

Hellevoetsluis

10

Marcus Harmsen

Den Haag

11

Dylan Rijnders

Lage Zwaluwe

12

Jaylinn Bergwerff

Hellevoetsluis

13

Lucas Houweling

Berkel En Rodenrijs

14

Ids Witkamp

Hillegom

15

Zino van Os

Berkel En Rodenrijs

16

Rosalie 's-Gravemade

Kwintsheul

17

Mette Stoel

 

18

Eefje van Ruijven

Poeldijk

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.4

 

 

 

 

1

Zara Ansems

Lage Zwaluwe

2

NoŽl Goijert

's-gravenzande

3

Selena Bas

Nieuw Lekkerland

4

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

5

Liam Den Breejen

Sliedrecht

6

Isere Koster

Etten- Leur

7

Roy van Schie

Schipluiden

8

Indy van Velzen

Waddinxveen

9

Imme Kok

Leiden

10

Michelle Maas

Sint Willebrord

11

Timo Kalberg

Den Haag

12

Jesse Rozendaal

Dordrecht

13

Senna Scholten

Nispen

14

Luke Chow

Hendrik Ido Ambacht

15

Jesse Klein

Nieuw Vennep

16

Liedewij Harmens

Oegstgeest

17

Robin Vermij

Gouda

18

Sofie van Lienden

Berkel Rodenrijs

19

Olivier Westerveld

Bodegraven

20

Yaro Fransen

Delft

21

Zhara MŲllers

Leimuiden

22

Yiran van 't Oosten

Bleiswijk

23

Tygo van der Beek

Heenvliet

24

Steijn van der Laarse

Den Haag

25

Abe Beunders

Delft

26

Kim Lauwerijssen

Rucphen

27

Ties Kruithof

Gouda

28

Luna Kers

Beesd

29

Stan Holthuis

Sleeuwijk

30

Finn Arkenbout

 

31

Luuk Nijhoff

Delft

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.5

 

 

 

 

1

Daan Hartog

Giessenburg

2

Nick Wisse

Rilland

3

Max de Lincel

Voorschoten

4

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

5

Liz Toonen

Boxmeer

6

Deirdre Mens

Leiden

7

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

8

Thijmen de Jong

Ter Aar

9

Maurits Buiter

 

10

Dico van Os

Berkel En Rodenrijs

11

Youri Zijlstra

Rotterdam

12

Jilles Romers

Rozenburg

13

Iris Arkesteijn

Den Haag

14

Roxanne Takken

Alphen A/d Rijn

15

Senna de Kok

Voorburg

16

Nienke de Jong

Schijf

17

Brent Jongenelen

Steenbergen

18

Teun Paaimans

Kapelle

19

Sveva Klok

Vierpolders

20

Tim Bennis

Den Haag

21

Mees Bassa

Goudriaan

22

Freek de Kok

Voorburg

23

Mathijs Houweling

Berkel En Rodenrijs

24

Pjotr Dieteren

Delft

25

Jayden de Jong

Sliedrecht

26

Lucas Schaar

Spijkenisse

27

Silvester Verhoef

Zoeterwoude

28

Rohan van Dormolen

Spijkenisse

29

Thijs Bijl

Papendrecht

30

Rick Scheurweg

Spijkenisse

32

Quino da Encarnacao

Rotterdam

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.6

 

 

 

 

1

Niek Suijker

Schipluiden

2

Denley van Wijnbergen

Werkendam

3

Mark Mandemaker

Hoogvliet

4

Luca van der Veken

St Jan Steen

5

Liam van Os

Berkel En Rodenrijs

6

Cedric de Jager

Barendrecht

7

Jelle de Vlaam

Gravendeel

8

Mika van Os

Berkel En Rodenrijs

9

Pepijn de Kok

Voorburg

10

Raf de Caluwe

Rijen

11

Julia Lindhout

St Maartensdijk

12

Tijn van den Berg

De Lier

13

Anco Ballif

Gouda

14

David Koster

Woerden

15

ZoŽ van Velzen

Waddinxveen

16

Dennis van Maurik

Wateringen

17

Merel Hartog

Giessenburg

18

Kevin van Eck

Zuidland

19

Cas Briggeman

Rockanje

20

Mark van Kleef

Kesteren

21

Joer Post

Delfgauw

22

Luca van Oudheusden

Andel

23

Joris Peursem

Hardinxveld-giessendam

24

Sil Bergsma

Oudenhoorn

25

Connor Karel

Spijkenisse

26

Senna Wuisman

Spijkenisse

27

Anouk Bijl

Papendrecht

28

Sem van Wijngaarden

Hardinxveld-giessendam

29

Mathijs Vijverberg

Naaldwijk

30

Lieve van Waarde

Woerden

31

Julien van Gool

Sliedrecht

32

Jelle Groen

Den Haag

33

Julia Groeneveld

Zevenhoven

34

Kobe van den Bulck

Essen

35

Joey Baars

Leerdam

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.7

 

 

 

 

1

Mees Vlot

Gouda

2

Thomas Engelhard

Den Haag

3

Ingmar van den Bosch

Lisse

4

Hidde Swart

Oosterhout

5

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

6

Mika van der Lans

Lisse

7

Rens Vergeer

Warmond

8

Tim Verdel

Roelofarendsveen

9

Friso de Wildt

 

10

Jost van de Streek

Ottoland

11

Sven Pera

Pijnacker

12

Swen Vonk

Bergschenhoek

13

Dante Broeren

Berkel En Rodenrijs

14

Lean Booy

Berkel En Rodenrijs

15

Igor Ouwerkerk

Leiden

16

Tijs van der Pols

Abbenbroek

17

Stein Bocxe

Ter Aar

18

Jayden Post

Strijen

19

Declan van der Hoek

Spijkenisse

20

Ruben Bassa

Noordeloos

21

Thijs Wommers

 

22

Jasper Kreeft

Dordrecht

23

Thijs de Vos

Spijkenisse

24

Jarne van de Ven

 

25

Ryan Homburg

Spijkenisse