JEUGDRONDE VAN LEEUWARDEN

                                              06 APRIL 2019  

 

UITSLAG.CAT.1

 

 

 

 

1

Flore de Groot

Zwolle

2

Luuk Buiten

Hoogeveen

3

Nout Boneschanker

Midlaren

4

Age Menzen

Emmen

5

Fabienne Leandra Snakenborg

Appingedam

6

Eloise Drent

Haren

7

Feline Veenstra

Hilversum

8

Vera Winnubst

Hoogeveen

9

Tessa Hokke

Yde

10

Liam Elzinga

Ternaard

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.2

 

 

 

 

1

Dido Jalving

Klazienaveen

2

Ruben Haverdings

Zuidlaren

3

Mirthe Buurmeijer

Hoogeveen

4

Sigrid van der Wal

Burum

5

Thom Berends

Westerbork

6

Dion Kamp

Gasselternijveen

7

Djurre Kroontje

Burgum

8

Esmee Idsinga

Diever

9

Nout Thijssen

Dalen

10

Djayden Kamphuis

Wildervank

11

Thomas Stoop

Assen

12

Trey Van Donk

Tweede Exloërmond

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.3

 

 

 

 

1

Nick Riemeijer

Nieuwe Pekela

2

Diede Oosterveld

Onnen

3

Siger van der Wal

Burum

4

Sven Dijkman

Groningen

5

Rianne Nieuwenhuis

Gieten

6

Sterre Thijssen

Dalen

7

Julia Braam

Assen

8

Finn Hoeksma

De Westereen

9

Jeffrey Stienstra

Burgum

10

Jan Willem Blaauw

Nieuwe Pekela

11

Tijmen Kiwiet

Leeuwarden

12

Germ Menzen

Emmen

13

Jente Kiwiet

Leeuwarden

14

Mirte Idsinga

Diever

15

Tim Bijvank

Roden

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.4

 

 

 

 

1

Kai Minck

Groningen

2

Max Minck

Groningen

3

Matthijs Lamain

Muntendam

4

Dewi Riemeijer

Nieuwe Pekela

5

Joris Nomden

Groningen

6

Djuani van der Gouw

Hoogeveen

7

Styn Westra

Augustinusga

8

Floris van Santen

Assen

9

Ylaine de Vries

Buitenpost

10

Merlijn Boneschansker

Midlaren

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.5

 

 

 

 

1

Finn Hiemstra

Burgum

2

Thomas Huitema

Roden

3

Daan Dijkman

Groningen

4

Karsten Kamp

Gasselternijveen

5

Luco Bos

Emmen

6

Maud Bouwers

Grolloo

7

Maurits Blaauwgeers

Dalen

8

Sem Jalving

Klazienaveen

9

Florian Drent

Haren

10

Marieke Ottens

Rolde

11

Leon Zuidema

Muntendam

12

Thijs Booy

Emmercompascuum

13

Cassandra Snakenborg

Appingedam

14

Liam Haan

Emmen

15

Dylan Stienstra

Burgum

16

Mirthe Boneschanker

Midlaren

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.6

 

 

 

 

1

Floris Haverdings

Zuidlaren

2

Thomas Nijenhuis

Groningen

3

Erwin Leijenaar

Beetsterzwaag

4

Jette de Groot

Zwolle

5

Tsjisse Weening

Harkema

6

Gijs Dinkelman

Assen

7

Marthijn Berends

Westerbork

8

Esmée Ellermann

Emmen

9

Sven van der Wal

Burum

10

Tygo Hartman

Appingedam

11

Emilian Snakenborg

Appingedam

12

Sissy Mos

Ruinen

13

Sophie Stoop

Assen

14

Jildou Mare Geertsma

Leeuwarden

15

Jasper Wiersma

Burgum

16

Karsten Quak

Assen

 

 

 

 

UITSLAG.CAT.7

 

 

 

 

1

Thom van der Werff

Annen

2

Jip Kerssies

Hijken

3

Tieme Stoffers

Gasteren

4

Samuel van der Meer

Assen

5

Thijs van der Molen

Peize

6

Steijn Oosterveld

Onnen

7

Lasse Oosterhoff

Thesinge

8

Lance Venema

Heerhugowaard

9

Patrick Nieuwenhuis

Gieten

10

Ivar Hoekstra

Assen

11

Mika Stoop

Assen

12

Stijn Geersing

Groningen

13

Sem Visser

Twijzelerheide

14

Daan Jurriaans

 

15

Duuk van der Haagen

Abbekerk

16

Jelrik Hiemstra

Drachten

17

Yorick Kamphuis

Wildervank

18

Leon Feenstra

Hurdegaryp