†††††††††††† ††††††††††††††††††††JEUGDRONDE VAN TIEL

††††††††††††††††††††††††††††††††††† ††††††31 MAART 2019††

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

1

Joren de Gruijter

Breda

2

Rindert Buiter

 

3

Marick Buteijn

Nieuwerbrug

4

Lucas Averesch

Rijssen

5

Noah van Putten

Tiel

6

Luuk Verbruggen

Deventer

7

Anne Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

8

Lennard Meinema

Amersfoort

9

Tibor Del Grosso

Eelde

10

Matz Damman

Groenlo

11

Dennis de Haan

Veenendaal

12

Ties Postma

 

13

Rowan van Oord

Hank

14

Quinten Hoogervorst

Schoorl

15

Sep Roord

 

16

Mathijs van Putten

Hagestein

17

Johan Dorussen

Beuningen

18

Joeri de Coo

Maarssenbroek

19

Stan Lute

Rotterdam

20

Tim van den Noort

Keijenborg

21

Roan Danckaarts

Utrecht

22

Rik van der Wal

Apeldoorn

23

Marijn Achterberg

Veenendaal

24

Ids Visscher

Pijnacker

25

Jari Prins

Hank

26

Thomas Peek

Vianen

27

Ward Senneker

Zundert

28

Ruben Ribbink

Twello

29

Jesper Beiboer

Zegveld

30

Jorik van Maaren

Gorinchem

31

Simcha Kruithof

Maarssen

32

Daan Loendersloot

Deventer

33

Marco Veldkamp

Zwolle

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOR-VROUWEN/NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Noa de Haan

Nijkerk

2

Willemijn Prins

Zwolle

3

Cecilia van Zuthem

Zwolle

4

Jony van den Eijnden

Gemert

5

Carmen van der Veen

Zwolle

6

Birte Tellegen

Hattem

7

Bente van den Nouweland

Rijen

8

Rixt Tol

Hasselt

9

Britt Kerste

Aarle-rixtel

10

Anna van der Meiden

Heukelum

11

Malena van Dam

Haastrecht

12

Piene Romers

Rozenburg

13

Anne Tom

Den Haag

14

Juliet Eickhof

Apeldoorn

15

Lorraine RŲge

Alphen Aan Den Rijn

16

Judith Stolze

De Lier

17

Iris Verschuren

Streefkerk

18

Lisa Dorussen

Beuningen

19

Kirsten Elings

Overberg

20

Sophie Tierolf

Schellebelle

21

Nena Vollering

Berkel En Rodenrijs

22

Imme Arink

Groenlo

23

Lisa van der Meer

's-gravenzande

24

Silke Blei

Hurwenen

25

Nienke Vinke

Amersfoort

26

ChloŽ Postma

Hulsen

27

Indy verwaarst

Haarle

28

Samira van Zuthem

Zwolle

29

Marit Wasmus

Den Hoorn

30

Lotte Akkermans

Ossendrecht

31

Rosan Koper

Heemskerk

32

Ilse Lingen

Ouderkerk Aan Den Ijssel

33

Ruth van Hulst

Zwolle

34

Sanne van Heel

Zaltbommel

35

Lieke Van Weereld

Papendrecht

36

Borg Senneker

Zundert

37

Joyce Mulder

Meppel

38

Emma Hoolwerf

Eemdijk

39

Nathalie Elzinga

De Westereen

40

Lisanne de Munnik

Kapelle

41

Danielle Quint

Deil

42

Ines Hamer

Hattem

43

Nienke Dullemond

Ooltgensplaat

44

Marit Braat

Zutphen

45

Mandy Hesselberth

Kaatsheuvel

46

Rachella van Zanen

Zaandijk

47

Sanne Jongenelen

Steenbergen Nb

48

Lotte Sonnemans

Someren

49

Sacha de Nijs

Huijbergen

50

Lisse Ceulemans

Wortel

51

Maud Oudeman

Nijmegen

52

Roos Engberink

Bilthoven

53

Evi Jongenelen

 

54

Lauraine Wijnhorst

Alphen A/d Rijn

55

Nina Tom

Den Haag

56

Emma Brouwer

Jaarsveld

57

Tanja van der Drift

Nij Beets

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Sara Pols

Amersfoort

2

Hugo Cappon

Raalte

3

Levi van der Kaa

Kaatsheuvel

4

Mees Bunning

Vught

5

Quinty Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

6

Feline Veenstra

Hilversum

7

Annechien Paats

Apeldoorn

8

Yinthe van den Heuvel

 

9

Puck Bunning

Vught

10

Lucas Blom

Tiel

11

Finn Menting

Apeldoorn

12

Rose Vermij

Gouda

13

Semme Weber

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Nicole van Sighem

Breda

2

Gijs van den Biggelaar

 

3

Jayden Lampen

Leusden

4

Jil Koot

Rotterdam

5

Demi Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

6

Max Baars

Amsterdam

7

Svetlana Wouda

Apeldoorn

8

Mees van Caulil

Arnhem

9

Imke Menting

Apeldoorn

10

Stijn Lievegoed

Lepelstraat

11

Anke Verhoeven

Erp

12

Abel op den Velde

Soest

13

Carlijn van Lith

Meeteren

14

Yin Koolbergen

Krommenie

15

Lara Rozenveld

Lochem

16

Misha Michielsen

Eck En Wiel

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Adne Cappon

Raalte

2

Marissa van Putten

Tiel

3

Filippo van Loo

Amsterdam

4

Ole Niesing

Hilversum

5

Jop Van den Biggelaar

 

6

Brett Timmer

Papendrecht

7

Dylan Rijnders

Lage Zwaluwe

8

Pieter Westbroek

Sint Pancras

9

Camiel Beuker

Vleuten

10

Tijn van Caulil

Arnhem

11

Laurens Dijkstra

Woerden

12

Nick Timmermans

Wageningen

13

Mart Zwaneveld

Woerden

14

Rosalie 's-Gravemade

Kwintsheul

15

Jeremy Bus

Heelsum

16

Anne Freij

Hellevoetsluis

17

Leonardo Kivits

Raamsdonksveer

18

Joshua Eghuizen

Apeldoorn

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Victor Kroesbergen

Ede

2

Chris Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

3

Lars van den Berg

Vleuten

4

Lars van der Laan

Hilversum

5

Cas Timmermans

Wageningen-hoog

6

Koen Sonnemans

Someren

7

Hannah Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

8

Maurice Verhoeven

Kaatsheuvel

9

Noery Weber

 

10

Akira Koolbergen

Krommenie

11

Senna Scholten

Nispen

12

Merijn den Hertog

Tiel

13

Brent van den Nouweland

Rijen

14

Gijs Hoogland

Amersfoort

15

Luna Meijer

 

16

Anne van Oirschot

Helvoirt

17

Susanne Grijpink

Naarden

18

Lotte van MerriŽnboer

Wernhout

19

Jaap van der Linden

Zijtaart

20

Simon Grimbergen

Huizen

21

Thomas Jaarsma

Veenendaal

22

Freek Valkonet

Nederhorst Den Berg

23

Lucas van Dijk

Tiel

24

Stan Holthuis

Sleeuwijk

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Daan Hartog

Giessenburg

2

Michiel Mouris

 

3

Maurits Buiter

Leiden

4

Dico van Os

 

5

Myrthe Meinema

Amersfoort

6

Jade Wuurman

Limmen

7

Sander Nieuwhoff

Tull En 't Waal

8

Twan Maarleveld

Baarn

9

Jochem van Appeldoorn

Veenendaal

10

Elise van Sighem

Breda

11

Storm de Kock

Amersfoort

12

Fitz Potter

 

13

Sveva Klok

Vierpolders

14

Joaquin Henskes

Almere

15

Veerle Muller

Haarlem

16

Lars van Oord

Hank

17

Brent Jongenelen

Steenbergen

18

Sara Sonnemans

Someren

19

Jasmijn van Hellemondt

Apeldoorn

20

Devi Tick

Vianen

21

Quint Segboer

Apeldoorn

22

Mees Bassa

 

23

Michiel Fuite

Berkel-enschot

24

Lisa van der Veen

Zwolle

25

esmee bosman

Amersfoort

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Martijn Azantinlow

Tilburg

2

Antoine Quint

Deil

3

Liam van Os

Berkel En Rodenrijs

4

Mark van Kleef

Kesteren

5

Danijel Agricola

Terwispel

6

Jette de Groot

 

7

Jente Derksen

Haalderen

8

Niels van der Laan

Hilversum

9

Danny Turkstra

Beilen

10

Raf de Caluwe

Rijen

11

Mads de Roos

Appelscha

12

Cas Briggeman

Rockanje

13

Lisa van Heel

Zaltbommel

14

Loes Nomden

Hattem

15

Hugo Paats

Apeldoorn

16

Maud Tollens

 

17

Sven Scholten

Amersfoort

18

Steijn Fles

Montfoort

19

Merel Hartog

Giessenburg

20

Rixt de Jong

Amersfoort

21

Sven Van MerriŽnboer

Wernhout

22

Jorn van Beers

Moergestel

23

Vigo Veenis

Woerden

24

Rik van den Noort

Keijenborg

25

Joey Baars

Leerdam

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Jan Kraus

Oss

2

Thomas Engelhard

Den Haag

3

Hidde Swart

Oosterhout

4

Christiaan van Rees

Groot Ammers

5

Matthijs Bink

Rijen

6

Stijn Honcoop

Chaam

7

Stijn Berentsen

Groenlo

8

Toinne Vriezen

Amersfoort

9

Nauk ten Thije

Eibergen

10

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

11

Jens Versteeg

Amsterdam

12

Jelle Schieven

Zieuwent

13

Koen Engberink

Bilthoven

14

Lucas Vervoort

Nieuwegein

15

Gijs Broere

Nederhorst Den Berg

16

Jelle Roks

Veenendaal

17

Sjoerd van der Linden

Zijtaart

18

BjŲrn Minneboo

Leusden

19

Ties Veldkamp

Kamerik

20

Jens Dijk

Vleuten

21

Daan Jurriaans

Andijk

22

Freek Leijtens

Waalwijk

23

Siemen Hooiveld

Berghem

24

Niek van Montfort

Woerden

25

Ed Uptegrove

Sint-michielsgestel

26

Mika Koelewijn

Nijkerk

27

Siem Kanters

Erp