JEUGDRONDE VAN MAASBRACHT-BEEK

                                          31 MAART 2019  

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Jules van den Hoogen

Eindhoven

2

Stijn Bours

Linne

3

Nina van Eck

Lieshout

4

Nick van Eck

Lieshout

5

Tara von Lumich

Maasbracht

6

Valerie Hoep

Roermond

7

Miel Sonnemans

Meijel

8

Yools Ruijgh

Meerssen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Raf Bastiaanssen

Sprundel

2

Abe Bol

Cromvoirt

3

Jesper Maassen

Echt

4

Thijmen Hendrikx

Reuver

5

Senne CAMI

Zoersel

6

Mats van Gils

Obbicht

7

Ben van Schaik

Amsterdam

8

Jordy Koenis

Berkel En Rodenrijs

9

Lenn MAES

Lommel

10

Sem Laven

Sittard

11

Rune Mannaerts

Valkenswaard

12

Seth van Kessel

Maasbracht

13

Kyan van Deurse

Maastricht

14

Cas Pollen

Reuver

15

Ruben Brouwers

Wijnandsrade

16

Tijn Dewever

Sittard

17

Reno van de Westerlo

Helmond

18

Anne Slijpen

Vilt

19

Jurre Snijders

Roggel

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Andries Knapen

Esch

2

Delano Heeren

Sprundel

3

Mats Moeliker

Eindhoven

4

Roan Schaefer

St. Joost

5

Elena van der Veken

St. Jansteen

6

Roan Van Boven

Milheeze

7

Lotte de Grave

Tholen

8

Moos Mevissen

Roermond

9

Britt Jeucken

Venray

10

Cas Metten

Geldrop

11

Joren CELEN

Tessenderlo

12

Ivo Niesen

Reuver

13

Sem Cuypers

Luyksgestel

14

Bregje Daris

Luyksgestel

15

Pieter Hoep

Roermond

16

Thijmen von Lumich

Maasbracht

17

Josh Smeets

Horn

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Maike Tazelaar

Colijnsplaat

2

Maeryn van den Hoogen

Eindhoven

3

Finn Bastiaanssen

Sprundel

4

Michelle Maas

Sint Willebrord

5

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

6

Judith Alleleijn

Bocholtz

7

Sander Tullemans

Stramproy

8

Sjoerd Spanjaard

Geleen

9

Maartje Jacobs

Veldhoven

10

Mathijs Klippel

Etten-leur

11

Meike Frissen

Meers

12

Yentl Ruijgh

Meerssen

13

Jan van Hees

Tegelen

14

Ryan van de Westerlo

Helmond

15

Lars Franken

Oisterwijk

16

Bo Klappe

Eindhoven

17

Danilo Baidoo

Heerlen

18

Joep Schulpen

Stein

19

Chanon Smeets

Stein

20

Niek Sonnemans

Meijel

21

Tessa Bouten

Meterik

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam

2

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

3

Finn Hiemstra

Burgum

4

Meadow Willems

Brunssum

5

Jules van Neer

Echt

6

Daan Maessen

Nuth

7

Liz Toonen

Boxmeer

8

Teun Paaimans

Kapelle

9

Maud Adams

Budel

10

Lars van de Weijer

Aarle-rixtel

11

Jip Schouren

Swalmen

12

Thomas Assinck

Waalre

13

Matteo VANDEN WIJNGAERT

Zonhoven

14

Jasper Simons

Heerlen

15

Matthew van Rijt

Limbricht

16

Jibbe van Dam

Tilburg

17

Stijn Verbruggen

Venlo

18

Kevin Janssen

Stein

19

Ivan de Man

Tilburg

20

Max Janssen

Landgraaf

22

Jop van Mierlo

Siebengewald

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Jan van Schaik

Amsterdam

2

Denley van Wijnbergen

Werkendam

3

Niek Suijker

Schipluiden

4

Luca van der Veken

St Jan Steen

5

Victor Hugo Brenders

Dongen

6

Vic Esselink

Tilburg

7

Isabell Oepen

 

8

Marit Koene

Poeldijk

9

Sven Joosten

Bakel

10

Job Nievelstein

Rijswijk

11

Nikki Souren

Meerssen

12

Lars Prins

Hank

13

Ties Beckers

Melick

14

Nele van Gorp

Bergeijk

15

Sem Horsten

Grashoek

16

Ties van Roode

Heemstede

17

Staf DE BODE

Lokeren

18

Sem Vrancken

Meersen

19

Raf Sonnemans

Meijel

20

Vince Elzinga

Urmond

21

Brent Knoben

Maasbracht

22

Jip Franken

Kerkrade

23

Teun Honderdors

Horn

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Axel Roks

Sint Willebrord

2

Chris Kisters

Nuenen

3

Thom van Herwaarden

Rossum

4

Chepe Flussie

Vaalbeek

5

Dirk Darding

Maastricht

6

Leon ARENZ

Bergisch Gladbach

7

Ramon Setz

Geldrop

8

Krijn Veldboer

 

9

Nick van de Leemput

 

10

Colin Strik

 

11

Jeffrey Zwart

Haarlem

12

Sem Maessen

Nuth

13

Jort Lahaije

Vilt

14

Arno Raijmakers

Helmond

15

Gijs Daris

Luyksgestel

16

Lars Dohmen

Buchten

17

Luuk Verdonck

Munstergeleen

19

Kay Romers

Buchten