JEUGDRONDE VAN HOOGEVEEN

                                30 MAART 2019  

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Hugo Cappon

Raalte

2

Flore de Groot

Zwolle

3

Lyam Doddema

Raalte

4

Luuk Buiten

Hoogeveen

5

Nout Boneschanker

Midlaren

6

Fabienne Leandra Snakenborg

Appingedam

7

Eloise Drent

Haren

8

Age Menzen

Emmen

9

Vera Winnubst

Hoogeveen

10

Roy Casteel

Zwolle

11

Tessa Hokke

Yde

12

Liam Elzinga

Ternaard

13

Mirthe Wagteveld

Zwolle

14

Vera Weber

Swifterbant

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Bo Kramer

Bathmen

2

Jayden Lampen

Leusden

3

Dido Jalving

Klazienaveen

4

Thom Berends

Westerbork

5

Mathijs van der Wal

Apeldoorn

6

Dion Kamp

Gasselternijveen

7

Bram Brouwer

 

8

Esmee Idsinga

Diever

9

Mirthe Buurmeijer

Hoogeveen

10

Sigrid van der Wal

Burum

11

Jaylinn Brakke

 

12

Jochem ter Weel

Enter

13

Ruben Haverdings

Zuidlaren

14

Yor Hanterink

Assen

15

Hidde Keur

Zwolle

16

Djayden Kamphuis

Wildervank

17

Marlene De Ruiter

Nijkerk

18

Lucas van der Meer

Assen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Adne Cappon

Raalte

2

Jurre Weber

Swifterbant

3

Rianne Nieuwenhuis

Gieten

4

Nick Riemeijer

Nieuwe Pekela

5

Siger van der Wal

Burum

6

Sven Dijkman

Groningen

7

Aron van der Sluis

 

8

Lucas Trapman

Hasselt

9

Julia Braam

Assen

10

Koen Broekroelofs

Zwolle

11

Sem heering

Rijssen

12

Finn Hoeksma

De Westereen

13

Jeffrey Stienstra

Burgum

14

Ralf Averesch

Rijssen

15

Jan Willem Blaauw

Nieuwe Pekela

16

Diede Oosterveld

Onnen

17

Sterre Thijssen

Dalen

18

Germ Menzen

Emmen

19

Tim Bijvank

Roden

20

Mirte Idsinga

Diever

21

Naud Rusch

Nijeveen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Lennon Grobbink

Geesteren

2

Hannah Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

3

Lars van den Berg

Vleuten

4

Jelle de Vries

Zwolle

5

Teun Hofstede

Hengelo

6

Esmee Blok

Olst

7

Joris Nomden

Groningen

8

Max Minck

Groningen

9

Djuani van der Gouw

Hoogeveen

10

Chris Kiers

Westerhaar-vriezenveensewijk

11

Kai Minck

Groningen

12

Job Wagteveld

Zwolle

13

Naomy Mulder

Meppel

14

Sven Jansen

Deventer

15

Rune Olij

Borne

16

Koen van Dijk

Dronten

17

Dewi Riemeijer

Nieuwe Pekela

18

Ylaine de Vries

Buitenpost

19

Styn Westra

Augustinusga

20

Linde Brouwer

 

21

Gijs van Asselt

Groningen

22

Luken Kest

Oudenbosch

23

Matthijs Lamain

Muntendam

24

Merlijn Boneschansker

Midlaren

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Finn Hiemstra

Burgum

2

Thomas Huitema

Roden

3

Joëlle Eenkhoorn

Genemuiden

4

Daan Dijkman

Groningen

5

Luco Bos

Emmen

6

Hugo Wessels

Enter

7

Toine Broekroelofs

Zwolle

8

Karsten Kamp

Gasselternijveen

9

Kick Duim

Borne

10

Maud Bouwers

Grolloo

11

Maurits Blaauwgeers

Dalen

12

Floor Holslag

Almelo

13

Liz Toonen

Boxmeer

14

Stefan Croes

Emmen

15

Koert Weber

Swifterbant

16

Sem Jalving

Klazienaveen

17

Merijn Schinkel

Zeewolde

18

Florian Drent

Haren

19

Liam Haan

Emmen

20

Cassandra Snakenborg

Appingedam

21

Jetske Willemsen

Denekamp

22

Thijs Booy

Emmercompascuum

23

Lotte Casteel

Zwolle

24

Luca Bakker

Zwolle

25

Tom Loendersloot

Deventer

26

Jelte ter Weel

Enter

27

Leon Zuidema

Muntendam

28

Sem van de Bunt

Noordscheschut

29

Kirsten Buurmeijer

Hoogeveen

30

Mirthe Boneschanker

Midlaren

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Floris Haverdings

Zuidlaren

2

Ruud Junior Nagengast

Beilen

3

Mads de Roos

Appelscha

4

Erwin Leijenaar

Beetsterzwaag

5

Fien Winters

Hasselt

6

Jelle Weierink

Ootmarsum

7

Hugo Hagemeijer

Lochem

8

Sem Hofstede

Hengelo

9

Julia van der Meulen

 

10

Stijn Heering

Rijssen

11

Elise Timmerman

Staphorst

12

Levi Oord

Apeldoorn

13

Senna Vis

Nunspeet

14

Esmée Ellermann

Emmen

15

Jonas van Gelder

 

16

Sven van der Wal

Burum

17

Gijs Dinkelman

Assen

18

Thomas Nijenhuis

Groningen

19

Marthijn Berends

Westerbork

20

Jorne Broekroelofs

Zwolle

21

Mayke Blok

Olst

22

Loes Brouwer

De Wijk

23

Danny Turkstra

Beilen

24

Emilian Snakenborg

Appingedam

25

Jasper Wiersma

Burgum

26

Jette de Groot

Zwolle

27

Loïs Kuiper

Ermelo

28

Bauke ter Weel

Enter

29

Ruben Medendorp

Eelde

30

Hugo Stuifzand

Zwolle

31

Jildou Mare Geertsma

Leeuwarden

32

Sissy Mos

 

33

Sil Jakobs

Emmen

34

Olivier van Zon

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Thom van der Werff

Annen

2

Olaf Vunderink

Heino

3

Lasse Oosterhoff

Thesinge

4

Thijs van der Molen

Peize

5

Darcy Mensink

Raalte

6

Sten ten Brinke

Zwolle

7

Tieme Stoffers

Gasteren

8

Patrick Nieuwenhuis

Gieten

9

Jip Kerssies

Hijken

10

Steijn Oosterveld

Onnen

11

Ivar Hoekstra

Assen

12

Samuel van der Meer

Assen

13

Sem Visser

Twijzelerheide

14

Stijn Geersing

Groningen

15

Sil Keur

Zwolle

16

Jelle van Dijk

Dronten

17

Niels Brinkman

Noordlaren

18

Sverre Olij

Borne

19

Thijs van Jaarsveld

Zwolle

20

Jan Veenhuis

 

21

Leon Feenstra

Hurdegaryp