áááááá áááááááááááááJEUGDRONDE VAN GOUDA

á áááááááááááááááááááááááááááááá30 MAART 2019áá

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

1

Youp de Vos

Hillegom

2

Kevin Kuiper

Nieuwolda

3

Matyas Kopecky

Zoeterwoude

4

Marnix van den Oever

Wijk En Aalburg

5

Sven van der Lans

De Lier

6

Thijs van Leeuwen

Alphen A/d Rijn

7

Jonas Roodenburg

Maassluis

8

Daan van den Eijnden

Prinsenbeek

9

Tamar Spiero

Oostvoorne

10

Stan Reinders

Dordrecht

11

Mark Bogers

Bennekom

14

Siebe Klein Nienhuis

Lichtenvoorde

15

Casper Noorloos

Kaatsheuvel

16

Halvar de Jager

Barendrecht

18

Lucas Hoogerwaard

Moordrecht

20

Lucas Kreeft

Dordrecht

21

Thomas Verhoeven

Sliedrecht

22

Thijs Havenaar

Berkel En Rodenrijs

23

Jules Sla

Vlaardingen

24

Niels Jongsma

Gouda

25

Justin Blok

Woerden

27

Maarten Holsbrink

Amstelveen

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN-MEISJES

 

 

 

1

Nienke Vinke

Amersfoort

2

Carmen van der Veen

Zwolle

3

NoŰlle Booy

Berkel En Rodenrijs

4

Indy Baas

Bergambacht

5

Carola van de Wetering

Nieuw Vennep

6

Sophia Zwaan

Bodegraven

7

Julia Kopecky

Zoeterwoude

8

Lisa van de Kamp

Den Haag

9

Tess de Visser

Reeuwijk

10

Evi Jongenelen

Steenbergen

11

Emma Brouwer

Jaarsveld

12

Simone Jol

Delft

13

Nadia Vermeeren

Zwijndrecht

14

Balou Nelck

Pijnacker

15

Willemijn Leijten

Alblasserdam

12

Kevin Gosniowski

 

13

Sal Meijers

 

17

Dani van der Lee

 

19

Kas Visser

 

26

Mark Nomen

 

29

Jorik van Maaren

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Liam Versloot

Papendrecht

2

Jim Guerin

Leiden

3

Daan Baak

Alphen Aan Den Rijn

4

Levy Vermunt

Standdaarbuiten

5

Fleur van der Glas

Nederland, Zuid-holland

6

Quinty Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

7

Marly Langendoen

Berkel En Rodenrijs

8

Rose Vermij

Gouda

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Nicole van Sighem

Breda

2

Tim van der Velden

Rijswijk Zh

3

Demi Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

4

Finn Wuisman

Spijkenisse

5

Jil Koot

Rotterdam

6

Jordy Koenis

Berkel En Rodenrijs

7

Hannah van Rijswijk

Vlist

8

Lucas CornÚ Blok

Woerden

9

Maxime Takken

Alphen Aan Den Rijn

10

Isa Klein

Nieuw Vennep

11

Tijme Aleman

Bleiswijk

12

David Bos

 

13

Abel op den Velde

Soest

14

Collin Wittenberg

Spijkenisse

15

Teun Berkhout

Rijswijk

16

Ruben van der Wal

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Matthijs de Haan

Zevenhuizen

2

Ayden de Jong

Zoetermeer

3

Sven Wisse

Rilland

4

Amy Grosz

Zevenhuizen

5

Mara Vergeer

Warmond

6

Lucas Houweling

Berkel En Rodenrijs

7

Julian Dingemans

Lage Zwaluwe

8

Brett Timmer

Papendrecht

9

┼sa de Keijzer

Zuidland

10

Tom Wichhart

Berkel En Rodenrijs

11

Zino van Os

Berkel En Rodenrijs

12

Ids Witkamp

Hillegom

13

Eefje van Ruijven

Poeldijk

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Luke Chow

Hendrik Ido Ambacht

2

Megan Arens

Kruiningen

3

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

4

Indy van Velzen

Waddinxveen

5

Roy van Schie

Schipluiden

6

Liam Den Breejen

Sliedrecht

7

Imme Kok

Leiden

8

Isere Koster

Etten- Leur

9

Steijn van der Laarse

Den Haag

10

Liedewij Harmens

Oegstgeest

11

Yiran van 't Oosten

Bleiswijk

12

Jesse Klein

Nieuw Vennep

13

Jesse Rozendaal

Dordrecht

14

Robbin ten Brink

Bergschenhoek

15

Olivier Westerveld

Bodegraven

16

Timo Kalberg

Den Haag

17

Niels van der Ent

Rotterdam

18

Sofie van Lienden

Berkel Rodenrijs

19

Abe Beunders

Delft

20

Zhara M÷llers

Leimuiden

21

Tygo van der Beek

Heenvliet

22

Casper Blok

Gouda

23

Robin Vermij

Gouda

24

Luna Kers

Beesd

25

Ties Kruithof

Gouda

26

Stan Holthuis

Sleeuwijk

27

Bram de Waard

Heenvliet

28

Maud van Izerloo

Dordrecht

29

Yaro Fransen

Delft

30

Luuk Nijhoff

Delft

31

Emilie Fransen

Zevenhoven

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Maurits Buiter

Leiden

2

Nick Wisse

Rilland

3

Esmee de Rijk

Nieuwkoop

4

Deirdre Mens

Leiden

5

Roxanne Takken

Alphen A/d Rijn

6

Thijmen de Jong

Ter Aar

7

Max de Lincel

Voorschoten

8

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

9

Dico van Os

Berkel En Rodenrijs

10

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

11

Jochem van Appeldoorn

Veenendaal

12

Dennis Polfliet

Yerseke

13

Iris Arkesteijn

Den Haag

14

Elise van Sighem

Breda

15

Mees Bassa

Goudriaan

16

Devi Tick

Vianen

17

Youri Zijlstra

Rotterdam

18

Sveva Klok

Vierpolders

19

Teun Paaimans

Kapelle

20

Jilles Romers

Rozenburg

21

Brent Jongenelen

Steenbergen

22

Senna de Kok

Voorburg

23

Thijs Bijl

Papendrecht

24

Teun Hoogenboom

Hazerswoude Rijndijk

25

Bram van der Hoeven

Reeuwijk

26

Freek de Kok

Voorburg

27

Mathijs Houweling

Berkel En Rodenrijs

28

Lucas Schaar

Spijkenisse

29

Silvester Verhoef

Zoeterwoude

30

Rohan van Dormolen

Spijkenisse

31

Jayden de Jong

Sliedrecht

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Mark Mandemaker

Hoogvliet

2

Cedric de Jager

Barendrecht

3

Liam van Os

Berkel En Rodenrijs

4

ZoŰ van Velzen

Waddinxveen

5

Mark van Kleef

Kesteren

6

Tijn van den Berg

De Lier

7

Denley van Wijnbergen

Werkendam

8

Cas Briggeman

Rockanje

9

Jelle de Vlaam

Gravendeel

10

Anco Ballif

Gouda

11

Luca van Oudheusden

Andel

12

Mika van Os

Berkel En Rodenrijs

13

Dennis van Maurik

Wateringen

14

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek

15

Pepijn de Kok

Voorburg

16

Mathijs Vijverberg

Naaldwijk

17

Anouk Bijl

Papendrecht

18

Marit Koene

Poeldijk

19

Steijn Fles

Montfoort

20

Joer Post

Delfgauw

21

Sil Bergsma

Oudenhoorn

22

Phillip van den Kieboom

Hoogerheide

23

Merel Hartog

Giessenburg

24

David Koster

Woerden

25

Duco van der Zwart

Alphen A/d Rijn

26

Thijs Theuns

Zierikzee

27

Kevin van Eck

Zuidland

28

Julia Lindhout

St Maartensdijk

29

Rosalie de Haas

Pijnacker

30

Mateo Horemans

 

31

Niek Suijker

Schipluiden

32

Julia Groeneveld

Zevenhoven

33

Sem van Wijngaarden

Hardinxveld-giessendam

34

Senna Wuisman

Spijkenisse

35

Sven Scholten

Amersfoort

36

Lukas Mouthaan

Dordrecht

37

Tygo Verhoef

Zoeterwoude

38

Jelle Groen

Den Haag

39

Joey Baars

Leerdam

40

Lucas van den Eijnden

Prinsenbeek

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Mees Vlot

Gouda

2

Thomas Engelhard

Den Haag

3

Ingmar van den Bosch

Lisse

4

Mika van der Lans

Lisse

5

Friso de Wildt

 

6

Thijmen Groen

Den Haag

7

Igor Ouwerkerk

Leiden

8

Jost van de Streek

Ottoland

9

Rens Vergeer

Warmond

10

Stein Bocxe

Ter Aar

11

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

12

Sven Pera

Pijnacker

13

Tim Verdel

Roelofarendsveen

14

Firn Arens

Kruiningen

15

Lean Booy

Berkel En Rodenrijs

16

Tijs van der Pols

Abbenbroek

17

Gijs Broere

Nederhorst Den Berg

18

Swen Vonk

 

19

Jayden Post

Strijen

20

Jasper Kreeft

Dordrecht

21

Ruben Bassa

Noordeloos

22

Declan van der Hoek

Spijkenisse

23

Yngmar Logmans

Hellevoetsluis

24

Tom van de Water

Leiden