JEUGDRONDE VAN NIEUWKUIJK

                                24 MAART 2019  

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Sara Pols

Amersfoort

2

Levi van der Kaa

Kaatsheuvel

3

Hugo Cappon

Raalte

4

Mees Bunning

Vught

5

Levy Vermunt

Standdaarbuiten

6

Quinty Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

7

Jens Thissen

Valkenswaard

8

Marly Langendoen

Berkel En Rodenrijs

9

Yinthe VAN DEN Heuvel

Gilze

10

Finn van Riel

Rijen

11

Puck Bunning

Vught

12

Rose Vermij

Gouda

13

Nina van Eck

Lieshout

14

Nick van Eck

Lieshout

15

Hebe van Eijndhoven

Vught

16

Suze van Lokven

Rosmalen

17

Sien Vermeulen

Uden

18

Miel Sonnemans

Meijel

19

Yools Ruijgh

Meerssen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Nicole van Sighem

Breda

2

Raf Bastiaanssen

Sprundel

3

Gijs van den Biggelaar

Galder

4

Jayden Lampen

Leusden

5

Finn Wuisman

Spijkenisse

6

Demi Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

7

Jesper Maassen

Echt

8

Jordy Koenis

Berkel En Rodenrijs

9

Abe Bol

Cromvoirt

10

Maxime Takken

Alphen Aan Den Rijn

11

Ben van Schaik

Amsterdam

12

Damy van den Bogaard

Helmond

13

Isis Versluis

Meerkerk

14

Max Baars

Amsterdam

15

Riva Danklof

Rosmalen

16

Froukje van Wijgerden

Bruchem

17

Stijn Lievegoed

Lepelstraat

18

Niels de Brouwer

Hapert

19

Anke Verhoeven

Erp

20

Luuk Braspenning

Eindhoven

21

Jasper van Katwijk

Handel

22

Thomas Gillis

Kaatsheuvel

23

Saar van Leenders

Geldrop

24

Reno van de Westerlo

Helmond

25

Tom Derogee

Nieuw-vennep

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Delano Heeren

Sprundel

2

Adne Cappon

Raalte

3

Dylan Rijnders

Lage Zwaluwe

4

Jop Van den Biggelaar

Galder

5

Andries Knapen

Esch

6

Åsa de Keijzer

Zuidland

7

Cas Metten

Geldrop

8

Roan Van Boven

Milheeze

9

Mats Moeliker

 

10

Brett Timmer

Papendrecht

11

Filijn Demuyt

Boekel

12

Joris de Brouwer

Hapert

13

Julian Dingemans

Lage Zwaluwe

14

Jason van de Beeten

Nistelrode

15

Lars Eeftink

Valkenswaard

16

Rosalie 's-Gravemade

 

17

Britt Jeucken

Venray

18

Sem Cuypers

Luyksgestel

19

Zino van Os

Berkel En Rodenrijs

20

Tygo van Riel

Rijen

21

Bregje Daris

Luyksgestel

22

Tiemen Van der Meer

Uden

23

Just van Rooij

Berghem

24

Lynn van Leeuwen

Sint-michielsgestel

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Thomas Panken

Bladel

2

Sander Tullemans

Stramproy

3

Finn Bastiaanssen

Sprundel

4

Victor Kroesbergen

Ede

5

Megan Arens

Kruiningen

6

Maurice Verhoeven

Kaatsheuvel

7

Selena Bas

Nieuw Lekkerland

8

Levi van Dijk

Zundert

9

Koen Sonnemans

Someren

10

Liam Den Breejen

Sliedrecht

11

Sam Mullaert

Kapelle

12

Noï Moes

Goirle

13

Judith Alleleijn

Bocholtz

14

Lars van den Berg

Vleuten

15

Pascal Cutler

Amsterdam

16

Maartje Jacobs

Veldhoven

17

Sjoerd Spanjaard

Geleen

18

Ward Bierens

Bladel

19

Ryan van de Westerlo

Helmond

20

Luke Chow

Hendrik Ido Ambacht

21

Indy van Velzen

Waddinxveen

22

Michelle Maas

Sint Willebrord

23

Senna Scholten

Nispen

24

Lars Franken

Oisterwijk

25

Mathijs Klippel

Etten-leur

26

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

27

Tygo van der Beek

 

28

Merijn den Hertog

Tiel

29

Roemer van Kempen

Schijf

30

Brent van den Nouweland

Rijen

31

Lotte van Merriënboer

Wernhout

32

Bo Klappe

Eindhoven

33

Robin Vermij

Gouda

34

Jan van Hees

Tegelen

35

Danilo Baidoo

 

36

Anne van Oirschot

Helvoirt

37

Linn Berentsen

Groenlo

38

Niek Sonnemans

Meijel

39

Bram de Waard

Heenvliet

40

Sander Beek

Drunen

41

Stan Holthuis

Sleeuwijk

42

Luken Kest

Oudenbosch

43

Yentl Ruijgh

Meerssen

44

Eva van Beek

Geldrop

45

Teun Vermeulen

Uden

46

Rens Braspenning

Eindhoven

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Emma van Haaren

Oisterwijk

2

Finn Hiemstra

Burgum

3

Jules van Neer

Echt

4

Max de Lincel

Voorschoten

5

Daan Maessen

Nuth

6

Tyler Eyk

Amsterdam

7

Liz Toonen

Boxmeer

8

Cas Krebbers

Deest

9

Fee Knaven

Strijbeek

10

Daan van Rooij

Berghem

11

Jasper Simons

Heerlen

12

Sara Sonnemans

Someren

13

Lucas Demuyt

Boekel

14

Lars van de Weijer

Aarle-rixtel

15

Roxanne Takken

Alphen A/d Rijn

16

Elise van Sighem

Breda

17

Lars Homan

Sint-michielsgestel

18

Dico van Os

Berkel En Rodenrijs

19

Devi Tick

Vianen

20

Joost Konings

Helmond

21

Gijs Baselmans

Bladel

22

Michiel Fuite

Berkel-enschot

23

Maud Adams

Budel

24

Jelle Peters

Eindhoven

25

Thomas Assinck

Waalre

26

Pim van Leenders

Geldrop

27

Aron van Vugt

Giessen

28

Pim Vonken

Son En Breugel

29

Robin Bressers

Tilburg

30

Ivan de Man

Tilburg

31

Djurre Evers

Bruchem

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Jan van Schaik

Amsterdam

2

Axel van den Broek

Ravels

3

Martijn Azantinlow

Tilburg

4

Niek Suijker

Schipluiden

5

Liam van Os

Berkel En Rodenrijs

6

Jente Derksen

Haalderen

7

Jelle Weierink

Ootmarsum

8

Maud Tollens

Aarle Rixtel

9

Vic Esselink

Tilburg

10

Danijel Agricola

Terwispel

11

Niels Hanegraaf

Heeswijk-dinther

12

Danny Turkstra

Beilen

13

Steijn Fles

Montfoort

14

Mika van Os

Berkel En Rodenrijs

15

Isabell Oepen

 

16

Zoë van Velzen

Waddinxveen

17

Cas Briggeman

Rockanje

18

Floris Demuyt

Boekel

19

Nikki Souren

Meerssen

20

Lisa van Heel

Zaltbommel

21

Anco Ballif

Gouda

22

Sven Joosten

Bakel

23

Jaro Danklof

Rosmalen

24

Bram Vugts

Boxtel

25

Roos Huijbers

Tilburg

26

Nele van Gorp

Bergeijk

27

Antoine Quint

Deil

28

Sven Scholten

Amersfoort

30

Jorn van Beers

Moergestel

31

Jip Franken

Kerkrade

32

Thijs Dahler

Schijndel

33

Sander Blaakmeer

Berlicum

34

Mark van Kleef

Kesteren

35

Bauke Wilborts

Tilburg

36

Mendo van Leeuwen

Sint-michielsgestel

37

Stijn van Bladel

 

38

Sven van Wijgerden

Bruchem

39

Raf Sonnemans

Meijel

40

Floortje van den Heuvel

Drunen

41

Sam Pladet

Tilburg

42

Job Stam

Engelen

43

Thijs Beckers

Berlicum

44

Joris van Poppel

Tilburg

45

Nanna van den Bogaard

Goirle

46

Bibi van den Bogaard

Goirle

47

Luc van Hagen

Cuijk

48

Tim Leijten

Uden

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Jan Kraus

Oss

2

Thom van Herwaarden

Rossum

3

Matthijs Bink

Rijen

4

Chris Kisters

Nuenen

5

Gijs Broere

Nederhorst Den Berg

6

Ramon Setz

Geldrop

7

Dylan Leyssen

Budel

8

Tijs van der Pols

Abbenbroek

9

Mike Derogee

Nieuw Vennep

10

Firn Arens

Kruiningen

11

Jelle Roks

Veenendaal

12

Jelle Schieven

Zieuwent

13

Niek van Montfort

Woerden

14

Siemen Hooiveld

Berghem

15

Rens Grömmel

Uithoorn

16

Ysbrand van Zanten

Beesd

17

Sem Maessen

Nuth

18

Thijs van Doormaal

Berkel-enschot

19

Krijn Veldboer

Mierlo

20

Swen Vonk

Bergschenhoek

21

Sjoerd van der Linden

Zijtaart

22

Jayden Post

Strijen

23

Dirk de Groof

Heeze

24

Freek Leijtens

 

25

Jens Dijk

Vleuten

26

Lucas Vervoort

Nieuwegein

27

Stijn Berentsen

Groenlo

28

Koen Engberink

Bilthoven

29

Ed Uptegrove

 

30

Siem Kanters

Erp

31

Gijs Daris

Luyksgestel